HydraSpecma Sp. z o.o.

Opinie o HydraSpecma Sp. z o.o.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.?

True

Zastanów się zanim coś napiszesz. Płacą normalnie- nie ma nic pod stołem. A ta Wasza "miska ryżu" jest już żałosna. Źle? Zmień pracę. Chociaż z takim podejściem pewnie łatwo nie będzie znaleźć nowej.

Czy w SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

on sam

Nie tylko umowy o pracę.

Mikołaj
@on sam

A wiesz może, jak aktualnie kształtuje się wynagrodzenie? Chodzi mi o stanowisko pracownika produkcyjnego.

Szef
@Mikołaj

3000 brutto na start

Maczeta

Jak dobrze z ucha walisz to coś więcej. 3000 hrywien. I dźwigasz wszystko jak popadnie aż Ci plecy nie wysiądą. Zero organizacji. O logistyce nie wspomnę chyba im płacą za picie kawy i palenie kiepów za paletami.Kiero z Hiaba uciekł bo prokuratura wjechała. Schował się w Specmie i teraz tutaj (usunięte przez administratora) chce robić. Nową halę tak usprawnili że jest jeszcze gorzej jak było. Wiatr ledwo zawieje to świetliki wyrywa w kosmos więc warto zaopatrzyć się w kask by coś na głowę nie spadło. W sumie też kajak się przyda bo lekka mrzawka popada i cały parking zalany więc ciężko wyjść z pracy. Wszystko na sztukę zrobione kable się walają po ziemi itd itp. By coś załatwić u królowej kadrowej która myśli że jest kierownikiem to lepiej do drzwi nie podchodź bo chyba tam jest za karę.Szkoda zdrowia na tą firemke.

Xd
@Maczeta

Z logistyki kolego nikt nie pali, buźka :) Zacznij od nauczenia się kto w jakim dziale siedzi :)

xXx

Od nowego roku umowy zlecenie by łatwiej było rotować pracownikami.

Zatrudniony
@Maczeta

Panie i panowie rynek pracy jest otwarty. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Szanujmy obecnych pracodawców, jezeli robowizalismy się podjąć z nim współpracę. Pozdrawiam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.?

George

Tak

Nie

Jedynie raz do roku jakaś mała impreza rodzinna, chyba że trafisz do biura tam szef robi integracje, a jak trafisz na halę jako pracownik fizyczny to zapomnij o jakieś integracji, wiecznie nie ma pieniędzy na to, oczywiście nie dla biura, kajaki, jakieś wypady do barów, podobno są organizowane z funduszy socjalnych które de facto należą się każdemu pracownikowi, ale szef zarządza nim jak swoim majątkiem i organizuje już wspomniane wypady tylko dla biura

Karol
@Nie

Imprezy integracyjne są fajnym dodatkiem i mają za zadanie zgrać pracowników bez względu na to, czy pracują w biurze, czy na produkcji. Szkoda, że nie ma wspólnych wyjść. Czy pracownicy produkcji mają także inne benefity, które to rekompensują?

Lider

Cześć biedaki :) czas na krótką refleksję dotyczącej podwyżki . Przez ostatnie dni żali mi się wiele osób że zostały odzukane że nic nie dostały , ale co mnie to obchodzi ? :) ja dostałem obiecane 4% ponieważ cały rok ciężko pracowałem i z dumą mówiłem o naszej firmie na mieście A szef docenia takich ludzi, także możecie brać ze mnie przykład i za rok pewnie dostaniecie o ile ktoś nie okaże się lepszy :) I proszę was nie pytajcie się mnie dlaczego nie dostaliscie ja dostałem.Wy mnie nie obchodzicie. Pozdrawiam serdecznie wasz ulubiony lider

HaHa
@Lider

No to faktycznie musisz robić dobrą robotę, ale chyba pod biurkiem, jak na razie nikt jeszcze nie dostał podwyżki, chyba że ten komentarz to pisał ktoś z biura, może sam szef, walną tutaj fejka żeby ludzie nie chodzili i nie narzekali na mieście że (usunięte przez administratora) w firmie, a tak na poważnie to chodziłeś po mieście mówiłeś ludzią że pracujesz w Specmie, że jest fajnie nagrywałeś filmik z tego spotkania i wysyłałeś szefowi?

Rozmowę rekrutacyjną miałam z samym Site Manager. Wiele mówił o możliwościach rozwoju, kursów. Jego słowa okazały się puste, bez pokrycia .po kilku latach spędzonych na produkcji okazało się, że nie ma możliwości udziałów w wewnętrznych procesach rekrutacyjnych a awanse są załatwiane dla znajomych z polecenia. Nie polecam pracy nikomu w tej firmie. Marnotrastwo czasu i energii.

Przebieg zatrudnienia

Monter

Mam pytanie. Ile obecnie płaci Specma, powiedzmy świeżemu pracownikowi. Byłbym wdzięczny za info. Pozdrawiam

Małotało
@Monter

Miskę ryżu

Siwy
@Monter

No nie są oryginalni, stawki jak wszędzie na produkcji w Stargardzie. Bo pytasz o pracę na produkcji? Teoretycznie coś się w okolicy ruszyło z wynagrodzeniami, ale praktycznie to przecież wszystko dookoła podrożało, paliwo, żarcie, chałupy.. Jest jak zawsze było z płacą w takich zakładach na produkcji, z głodu nie umrzesz i to w zasadzie tyle o wypłacie, kasy za wiele nie odłożysz, życie od pierwszego do pierwszego. Jak bardzo Cie interesują cyferki to złóż CV i na rozmowie dowiesz się ile jest warte Twoje wykształcenie i doświadczenie.

Era
@Siwy

Paliwo podrożało?gdzie?

Radek
@Era

Odpisujesz kolesiowi na post z lipca, pewnie już tu nawet nie robi XD

ws.
@Siwy

o jakiej podwyżce paliwa piszesz,nie oglądaj tej telewizji bo też zaczynasz żyć w innej rzeczywistości

Zofia
@ws.

Czyli stawka początkowa w SPECMA uzależniona jest od doświadczenia i wykształcenia? Nie wszyscy dostają taką samą na produkcji? Czyli chyba warto negocjować.

Michael Douglas

Przecież dostaliście podwyżkę 20% ale wzrostu produkcji.

Grzesiek

Czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Jak przedstawiają się zarobki?

Ilovepis

Prawie mija 3 miesiąc i jak nie widać 4 procent podwyżki tak nie zobaczymy chyba miało być 4 procent a jest od 1 do 4 procent śmiech na sali

Jlkomk
@Ilovepis

Nowi pracownicy nic nie dostają

Wolny

Zapraszamy nowych pracowników, bo starzy odchodzą na potęgę. Oferujemy zarobki na poziomie innych kołchozów w Stargardzie. Gratis zapewniamy obowiązkowe soboty na dwie zmiany. Kto wie, może niebawem takie ogłoszenie stanie się prawdą. Best regards ;)

Johny Bravo
@Wolny

Jeszcze chwila i niedziele. Nowa hala musi się zwrócić.

Aleocochodzi
@Wolny

Otwórzcie własny biznes i zacznijcie zatrudniać nowe osoby które będą zarabialy więcej niż w stargardzkich kołchozach ???? a nie tylko narzekacie.

@Aleocochodzi

A który stargardzki kołchoz został złożony przez Polaka he? Może ty któryś założyłeś? No pochwal się. Wszystkie są własnością ogromnych zagranicznych korporacji, które przeniosły tu produkcję bo taniej w UE się nie da. A władze pooddawali polskim zarządom, bo kto lepiej wydyma Polaczka na kasę jak nie drugi Polczek. Żałosne.

Aleocochodzi
@Wolny

Radzę nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Napisałem jasno załóż biznes i pokaż że da się płacić większe wynagrodzenia niż w firmach z zagranicznym kapitałem. Przestań narzekać bo co Ci to da. Chcesz coś osiągnąć w życiu to działaj.

Trmd
@Wolny

Co Ty za głupoty wypisujesz? Jakie na potęgę, mamy już ponad 100 osób i jak jedna czy dwie odejdą to już dla ciebie taka tragedia? Wolny kraj każdy idzie gdzie mu pasuje. Jak tobie tak źle to szukaj szczęścia gdzie indziej.

Kucharczyk

Nie wina Tuska tylko Magdy Gessler bo ostatnio przesoliła ziemniaki a jak każdy wie że od soli się w głowie pier...

Idespac

Jak liczysz tylko na 500+ to wiele do życia nie potrzebujesz. Za Tuska przynajmniej za miskę ryżu nie robiłeś hehe

Idespac
@Johny Bravo

Zwrócić to mi się chce jak takie coś czytam

@Trmd

Taaak i ilu doświadczonych operatorów cnc?? Jak będę chciał to odejdę, jak będę chciał to będę psioczył na zarobki, wolny kraj jak słusznie stwierdziłeś. To ty plujesz na monitor ze złości, bo ktoś anonimowo pisze to co myśli niejeden, a ty nie możesz nic zrobić.

@Wolny

Aha, jeszcze jedno. Wszystkim narzekającym, że ja narzekam przypominam, że nikt wam nie karze czytać moich żali, wszak możecie je olać i tak byście zrobili gdyby faktycznie wam to latało koło fujary. Jak widać coś jest na rzeczy.

Kibic
@Wolny

FC Barcelona awansowała do finału Pucharu Króla. W rewanżowym meczu półfinałowym "Duma Katalonii" na Santiago Bernabeu pokonała Real Madryt 3:0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Luis Suarez. Trzeciego niefortunnego gola dla Barcelony zdobył Raphael Varane dziękujemy za uwagę i zapraszamy na finał pucharu Hiszpanii

@Kibic

:D

Trmd
@Wolny

Chłopie mi to wisi co ty tu wypisujesz, jak stwierdzę ze zmieniam robotę to to zrobię.póki co mi się podoba. Idź popracuj gdzie indziej to zobaczysz jak jest w innych firmach.

@Trmd

Jak Ci się podoba to dziel się tą informacją z kimś kogo to interesuje a nie adresujesz ją bezpośrednio do mnie.

Sołtys
@Wolny

Witam witam i o zdrowie wszystkich pytam zróbmy w końcu debatę co komu nie pasuje i jak można to zmienić i tak dla wszystkich

Rozczarowany Leń

Zgodnie z tym co mówił na wigilii nasz Michael Douglas w granatowym garniaku, szykują się podwyżki dla żuczków na produkcji. O całe 4%. Przy średnich zarobkach na produkcji to około 100zł. Dla większości brutto, dla nielicznych netto. W każdym razie kwota, która przywraca o zawrót głowy. Szefuncio wspomniał też, że produkcja wzrosła o 20%. Prosta matematyka, jest różnica między 4% a 20% he? No i pewnie przy tak solidnej podwyżce wcisną każdemu wyższe stanowisko, żeby drugi raz po podwyżkę nie lecieli. To zabawne ale sprzątaczka w jakimś Bridgestonie czy Cargotecu wyciągnie tyle co tu operator CNC... i robi na 1 zmianę. Nie mam nic do jej zarobków, niech zarabia jak najwięcej,(usunięte przez administratora) doświadczony operator cnc, który ma już trochę wiedzy we łbie, odpowiedzialności za sprzęt wart setki tysięcy ojro, za życie swoje i innych, który nierzadko musi się fizycznie naszarpać z dziadostwem, zarabia tyle co ktoś, kto musi się martwić o to czy pozmywał podłogę i wyrzucił śmieci.. Tak, rozważam karierę konserwatora powierzchni płaskich.

Michael Douglas
@Rozczarowany Leń

Chyba winko z paczki wypiłeś i na gorzkie żale Cię wzięło. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Jak nie pasuje to zmień pracę.

@Michael Douglas

Gorzkie to może było to winko z paczki. Skoro uważasz, że to gorzkie żale to po co to czytasz? Nikt tu nikomu nie każe ich na siłę czytać. Jak nie pasuje to zajmij sie swoimi sprawami. Czemu człowiek z takim autorytetem czyta w ogóle to forum? No tak olewać zarobki roboli to ok, ale zaraz, chwila, nie no jak oni mogą jeszcze w tych internetach narzekać?! Nikt nie wije się z ekstazy na wieść o przyszłorocznych podwyżkach?! Wiesz co? Rób jak chcesz, wszyscy wiemy że w pracy nic się na lepsze nie zmieni, a tu pamiętaj, że każdy twój desperacki wpis o piciu winka raczej oddali od Ciebie pracowników. Przyszłych i obecnych. Za Michaela Douglasa nie masz się co obrażać. Przystojny facet. Powodzenia

Lol
@Rozczarowany Leń

Rozczarowany leń jeśli ci naprawdę coś nie odpowiada to idź jutro do szefa i z nim o tym pogadaj bo jak zapewne wiesz ludzie z biura to czytają zapewne pracujesz na naszym dziale i przez takie wpisy dzisiaj między nami była rozmowa kto mógł to wpisać i teraz z biura będą na wszystkich krzywo patrzeć że ktoś zły pijar robi firmie a w zwykłej prostocie nie potrafisz iść i pogadać co ci na sercu leży a nie wypowiadasz się za wszystkich tutaj wypowiesz się tu bo anonim jesteś ale jak to mówią kozak w necie p.i.z.d.a w świecie i tak jak napisałem jak coś chcesz więcej osiągnąć to rozmawiaj z osobami z biura szefem kierownikiem ewentualnie brygadzistą liderem bo komentarzami swoimi co najwyżej tylko podenerwujesz parę osób niepotrzebnie tworzysz kwas i jeszcze jedno nie wiem czy faktycznie jesteś z naszego działu czy z innego a podpinasz się pod nasz dział i wskazujesz naszą ekipę jako robiącą zły pijar firmie oddalając podejrzenia od innych działów na których być może pracujesz

@Lol

Na szczerą rozmowę z kierownictwem przyjdzie czas. Nazywasz mnie(usunięte przez administratora), a sam nie raczysz podac nawet nazwiska. Czego się boisz kozaku? Po swoim komentarzu nie oberwiesz po podwyżce, nie bój się, dostaniesz obiecaną stówkę :)

Janusz
@Lol

Jak chłopak mówi prawdę to zaraz wszystkie lizusy będą po nim jeździć.. Reszta się nie odezwie, bo ma(usunięte przez administratora) Jakie kwasy? Przynajmniej nie obraża nikogo nazywając (usunięte przez administratora). Powiedział co wiedział i tak wiemy że(usunięte przez administratora) to zmieni. Ma do tego prawo. Może mu ułożyło.

Bartek K.

no to czekam :)

Flimon

Nie pasuje to do Bridgestone opony robić xD

Lol
@Flimon

A z biura ty wyskoczysz na linie montażową na wężach będziesz okucia zakładał albo na rurkach wyginał i rozwiercał je zobaczymy czy sam wyrobisz średnia cwaniaczku

Rozczarowany Leń

Niedawno Specma otrzymała Dyplom Duńskiego Stowarzyszenia Eksportu i Medal Honoru Księcia Henryka. Skąd się o tym dowiedzieli pracownicy produkcji? Z Facebooka.. Po co informować gadające narzędzia na produkcji, że firma odnosi sukcesy, przecież my na to nie zapracowaliśmy. Sukces odniósł szef i biuro. My tylko ściemniamy i bezczelnie chcemy piniondze zarabiać. Dobrze, że nas olał. Zasłużyliśmy sobie...

Nikt
@Rozczarowany Leń

My możemy tylko sprzątać halę co chwilę nic więcej . Po raz kolejny firma pokazała gdzie ma swoich pracowników

figaro
@Rozczarowany Leń

Tutaj najtrudniejszym slowem jest zwykle dziekuje . Jedno słowo a tyle znaczy i zmienia..

Rudy

Faktycznie praca w naszym przedsiebiorstwie nie jest łatwa jednak zaangażowaniem i poświęceniem praca w naszym przedsiębiorstwie wygląda obiecująco . Mamy możliwość dużego rozwoju w miarę możliwości jednostki!!! Brygadzista RUDY

lis
@Rudy

zwłaszcza na zepro…taka super rozwojowa linia, że każdy po kolei awansuje do biura. Jedna produkcja, guzik potrafią, a najwięcej narzekają...

Sprzątacz
@lis

Widocznie Ty nie jesteś taki ogarnięty aby dostać ten awans, są lepsi od Ciebie. A gul Ci skacze jak Robert Mateja na skoczni w Planicy w 2004 roku.

Xy
@lis

widzę straszny ból (usunięte przez administratora) że komuś się udaje.... jak ktoś ma większe ambicje to niech idzie z tym do kogoś decyzyjnego a nie pisze na forum, strach się odezwać? Żal

jarek

Jako pracownik firmy zgadzam się w pełni z tą opinią.Nam wystarczy tort na hali fabrycznej.

Norbi

Już wiele firm podniosło zarobki żeby utrzymać ludzi. Nie mówmy hop, bo może jednak?

Olek

SPECMA to dobry pracodawca. Może niektórzy liczą na wyższe wynagrodzenie ale brak ludzi do pracy wymusi na firmach podwyżki!!!

Michael
@Olek

Nie na wszytkich wymusi. Są firmy jak sie toczy to niech się toczy. I maja w nosie czy pracuje 10 czy 5 osób jezeli praca jest wykonana to na podwyżkę nie licz. A nadzieja jest matką głupich. Zasiedzenie w firmie i czekanie tez nie jest dobre .

Michael

Nie wiem skąd firma bierze pracownikow ale za takie grosze to wstyd pracować. Nie polecam trzeba byc pewnym siebie i cenić siebie i swoje siły . Teraz pracownik dyktuje warunki nie pracodawca !!!

Bernard

Jak to jest z tymi premiami ? Niby są jakieś jakościowe ? Obecnosciowe z tego co wyczytałem w ogłoszeniu . Czy wgl są ? I są wypłacane co miesiąc xzy jakoś na kwartał ? Mało informacji można się dowiedzieć z ogłoszenia

Irena

Czy obecnie firma SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O. poszukuje pracowników? Jakie dokumenty należy złożyć przy aplikacji? Może ktoś z użytkowników forum podzieli się wrażeniami z rekrutacji.

Och

Nikt = to ty DP?

Władzio
@Och

Nie to ja twój stary Władeczek

Zostaw merytoryczną opinię o HydraSpecma Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w HydraSpecma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HydraSpecma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HydraSpecma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HydraSpecma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HydraSpecma Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HydraSpecma Sp. z o.o.