E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Opinie o E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Zorro

A i potwierdzam ruszyła rekrutacja, dopiero co leaderowie przekazywali informację, że firma szuka webcoderów i programistów, na razie na gębę. Trzeba pisać na praca@enp.pl

Zorro

praca ciekawa i przy wymagających projektach, i z dużymi firmami ,spokojnie do polecenia, w tej chwili wspolnie rozwijamy jeden produkt silnik ecommerce , ktory wdrażamy i utrzymujemy i rozwijamy , jeśli kogoś interesują projekty związane ze sprzedażą internetową to jest właściwe miejsce pracy, jeśli nie to raczej odradzam bo 90% pracy w tej firmie to właśnie takie projekty - ecommerce. Dodatkowo opieka medyczna i ubezpieczenie , zarobki ok.

Wymiatacz

W firmie już jestem prawie rok i nadal twierdze firma zajefajna , płaca bardzo dobrze , wiem że uruchamiaja rekrutacje na programistów i webcoderów , ja polecam bardzo, to jest moje miejsce na następne kilka lat , a później się zobaczy.

Wymiatacz

ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspołpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!

Cały proces odbył się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze. Rekrutacja odbyła się wręcz wzorowo. Same konkretne informacje na temat dnia, kiedy otrzymam odpowiedź z wynikami rekrutacji oraz same konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania z mojej strony. Po rozmowie rekrutacyjnej w każdej chwili nie zależnie od dnia, kiedy potrzebowałem dodatkowych informacji otrzymywałem odpowiedź zwrotną jeszcze tego samego dnia, często praktycznie w ciągu kilku minut :) Po pozytywnej rekrutacji otrzymałem również wszystkie potrzebne informacje od działu HR. Pani Izabela z działu rekrutacji oraz osoby z działu HR wykonały naprawdę świetną robotę! Ogólnie proces oceniam na 6+. Serdecznie polecam :)

Pytania techniczne związane z stanowiskiem oraz z kompetencjami miękkimi i twardymi.

abzibzi

Jeżeli chodzi o programistów to ostatnio więcej osób odchodzi niż przychodzi.

Tunia

Firma fajna mój chłopak w niej pracuje. Dobrze zarabia i jest zadowolony.

Marconii

Epoal jeśli ty jesteś jednak z poza granic enetu to już trudniej, wal na paca@, tam Z Toba beda gadać. Popytaj swich ziomkow o teścik ;)

Marconii

Kolego jak jestes pracownikiem enetu i jesteś dobry a z tego co wiem tylko tacy już tu zostali to wal jak w dym do przełożonego , tak jak Ci pisałem rozwijam sie i chce wiecej zarabiać i zarabiam, nie ma sie czego bać :) o internet to ja bym sie tak nie martwił chyba jest na poczatku drogii rozwoju :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ,Ps coś tyrobił w sylwestra ze piszesz o 1:30:)

Marconii

Zgadzam sie z kolegą obiektywnym , i popieram , mi sie podoba wiec tu pracuje, inne firmy oboko sa i beda pewnie też co niektorym leoiej zapłaca, w koncu tu nie daleko mieszka jakieś 4 500 000 ludzi, zarobki spoko i cały czas ( do góry- mówię za siebie) , socjal ok.

Obiektywny

Witam , polecam bardzo, firma jest wymagająca to prawda, ale jasno trzeba powiedzieć czym się zajmuje, wiec wdraża systemy ecommerce , ale przede wszystkim zajmuje się ich utrzymaniem, opieką 7 dni 24h , no i w takiej pracy czasami pracuje się pod presją , takie marki jak mediaexpert, mediamart, electro, wkruk, saturn , kler, samsung, hp, ispot, vistula są wymagające, jeśli ktoś nie akceptuje takiej pracy, to tu nie ma czego szukać, jeśli ktoś chce dołączyć do dynamicznego zespołu to tak jak pisałem , polecam brdzo, jeśli nie to pewnie w Katowicach jest wiele innych firm, coś sobie jeszcze przypomniałem jak ja się zatrudniałem to nikt nie obiecywał mi, że praca bedzie wyglądać inaczej.

Fccoder

W firmie od 2 lat , firma wymagajaca ale bardzo spoko, trafiłem w trudnym okresie gdy zmieniali silnik pod sklep ktorego są producentem, teraz moge powiedzieć gdzie po tych kilkunastu miesiacach ciężkiej pracy warto się było męczyć, jestem doświadczonym programistą z 7 letnim doświadczeniem , mogę jasno przedstawić stanowisko , że pracodawca jest bardzo ok rozwoju dla tych którzy chcą bardzo dużo.

Cambor

Ja polecam pracuje tu 3 lata , potwierdzam roboty nie mało , ale to chyb nie problem, dobry socjal , zarobki na bardzo dobrym poziomie , głównie php , symfony 2.7 . Redis ,

cap

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, a jakoś nikt nazw tych super firm podać nie chce ;)

tester

Bardzo dużo pozytywnych komentarzy wysypało się w ostatnim czasie. Czyżby wybielanie wizerunku? Firma nie najgorsza, pracowałem tam 4 lata to wiem. Jednak tematy na już i nieprzemyślane decyzje przełożonych to główny problem. Sprzeczne decyzje PRowców, (usunięte przez administratora) Jest dużo innych firm na śląsku, które lepiej płacą i potrafią się utrzymać na rynku mimo, że programista ma 2 razy więcej czasu na taska + czas wolny w lobby roomie (usunięte przez administratora)

Marconii

Firma bardzo ok, rozwoj szybki i gwarantowany , jestem programersem z dużym doświadczeniem zawodowym i programistycznym , pracowałem w duzych i małych firmach ta jest w sam raz , jeśli ktoś lubi ecommerce to tu jest jego miejsce, technologie i frameworki to: RabbitMQ, redis, msql, php, elasticsearch, symfony2 . praca przy najwiekszych projektach ecomm: mediaexpert, mediamarkt, wolczanka, saturn, kler, wkruk, electro, avans, kler, netto, bricomarche, vistula, samsung, hp. I to wszystko ogarnia ta firemka. Jak narazie dla mnie to wystarczjace doświadczenie . a i jeszcze jedno znam trzech gosci , ktorzy opuścili szeregi firmy i po paru przygodach powrócili do firmy- to też na plus - na minus nie ma pokoju wypoczynku.- ale to wybaczam. A herbata jest :)))))))))) kawa też lavazza:)))))))))) jakby to kogoś obchodziło.

Luzer

Jak najbardziej potwierdzam , firma bardzo spoko

dołochow

Dodatkowe ubezpieczenie i pakiet medyczny, a resztę sobie kupisz za pieniądze, których pracodawca nie szczędzi. Chears!

andrzej
@dołochow

Postaram się być obiektywny chociaż może być trudno - tak w enecie pracują fajni i mądrzy ludzie i to jest fakt. Niestety faktem jest też to że to wbrew pozorom nieduża firma o 'ugruntowanej' pozycji :J. Pracując tam raczej nie ma się co spodziewać jakiegoś kosmicznego rozwoju, typowa fabryczka. Tak jak ktoś wyżej napisał dobra dla młodych aby zdobyć doświadczenie, raczej nie jest to miejsce dla osób doświadczonych. Co do kasy i warunków pracy to sorry chłopaki z enetu co tu piszecie, mało wiecie bo siedzicie tam za długo :). Praca na godziny od do - norma to ostatnio luźny czas pracy, socjal to kawa i herbata (raczej nie Lipton) a jak braknie to potem nie ma tydzień - jakoś w innych firmach jest, o zabawach typu 'pokoje relaksu' to zapomnijcie - co nie wszędzie ale zaczyna być normą. (usunięte przez administratora)

ortoo

Jeżeli enet taki zły, to jakie firmy polecacie? (usunięte przez administratora)

@ortoo

E net jak najbardziej tak

wymiatacz

potwierdzam praca bardzo spoko , nie zaprzeczam jest jej dużo a i od pół roku (tyle jestem w firmie ) to widzę tylko nowe osoby i nikt nie znika :), płacą bardzo dobrze, atmosfera w moim dziale jest ok, niczego innego nie oczekuję, ja bardzo polecam.

dżarmin

ENET z pewnością NIE JEST miejscem pracy, w którym dobrze będą czuły się osoby dla których szczytem ambicji jest siedzenie w godzinach pracy na fejsie, oglądanie ruskich faili na YT, czy czytanie newsów o księżnej Kejt na pierdelku. W ENECIE od pracowników się dużo wymaga, lecz za wymaganiami idzie satysfakcja, uczciwe wynagrodzenie, i świadomość że pracuje się dla największych eCommerce'ów w PL i Europie.

Zostaw merytoryczną opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E NET PRODUCTION Sp. z o.o.