E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Opinie o E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o E NET PRODUCTION Sp.z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

tylko-nie-etat
@Administrator 06.02.2018 18:19

Chcesz merytorycznie więc masz: nie warto zatrudniać się u kogoś bo to droga do nikąd. Co warto? Rozkręcać własną firmę. Etatowcy żyją od pierwszego do pierwszego, od kredytu do kredytu. Jeżdzą używanymi gratami lub komunikacją. Ci co rozkręcili własne firmy mają nówki w leasingu (tańszy niż kredyt) i często klasy premium. A ponadto dużo więcej czasu.

Lidia
@tylko-nie-etat 31.10.2018 14:21

@tylko-nie-etat Być może ktoś zainspiruje się Twoją radą, ale proszę już, abyś zaczął wypowiadać się na główny temat tego wątku. Nie wiemy też właściwie, jakie są konkretnie Twoje powiązania z firmą E NET PRODUCTION. Byłeś tam kiedyś zatrudniony i postanowiłeś sam odejść?

Jagoda

Jak dobrze się w firmie pracuje to i nie macie ochoty na pisanie?

Lidia

@Były pracownik - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy, jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

Niestety pracodawca usunął wszystkie negatywne komentarze z serwisu, więc profil jest już bezużyteczny. Moje doświadczenie z firmą nie jest tak różowe jak opisują je poprzednicy - pomimo ciekawych ludzi w pracy atmosfera napięta, nierealne terminy i zwalanie odpowiedzialności na developerów. Kadra zarządzająca niestety nie daje rady

Marcin

Dopiero zacząłem tutaj pracę, ale powiem szczerze że dużo już udało mi się zobaczyć jak pracuje firma. Dla mnie rozwój osobisty oraz atmosfera w firmie na duży plus. Dużym atutem jest to że mam możliwość zobaczenia "od kuchni" zaawansowanych rozwiązań jakie są tutaj wdrażane Dzięki czemu rośnie też moje doświadczenie. Polecam niezdecydowanym.

Anonymous

Trochę już tutaj siedzę i mogę potwierdzić, że jest spoko. Praca ciekawa, przy dużych, rozpoznawalnych produktach. Fajnie dobrani ludzie do zespołów i co ważne nie panuje tutaj atmosfera korpo. Możliwość szkolenia i rozwoju to dodatkowy plus dla tych osób, które stawiają na rozwój. Firma otwarta na nowe technologie, co pozwala być na bieżąco z nowymi trendami. I teraz chyba informacja, która zainteresuje większość - wynagrodzenia naprawdę na dobrym poziomie oraz podwyżki po spełnieniu ustalonych kryteriów. Polecam!

epoal

Pewnie, że sa atrakcyjne warunki wynagrodzenia dlatego ich oferty pracy są tak popularne. Zastanawiam się tylko czy jest szansa na to, zeby teraz znaleźć pracę.

pert

No ba

alex

hejka, czy wiecie może czy potrzebują w E NET PRODUCTION programistów Java?

hm

jakie obecnie są stawki na froncie?

Luck

Moge polecić z czystym sumieniem, kasa na slasku jedna z leprzych , co chcialem mam, co do podwyżek , regularnie co 6miesiecy , po spełnieniu ustalonych punktow rozwoju, ja wszystkich nie dotrzymałem, a podwyżke dostałem:), rozwoj jest , pracy dużo , ale jakoś nie widziałem przesiadujacych w firmie, stresu troche jest jak sie robi dla ecomow robiacych po pare baniek dziennie , ale w poprzednich firmach nie było mniej, dla zainteresowanych jestem programistom z 8 letnim doświadczeniem. Do lekarza chodze do medicoveru, fundowanego przez firme.niech moc bedzie z wami.

Robert

Dzieki wszystkim za info:) ja tez chce tam aplikowac bo kumpel ktory tam robi mowi ze lepszego doswiadczenia nie znajde nigdzie na Slasku, a moze i w Polsce:)

Kacper

Z tego co wiem co szukają phpowców i koderów. Ofert jest trochę, więc do dzieła!

juhas

W jakiej technologiach tam się pracuje? Może ktoś coś więcej powiedzieć?

joe

Hej, czy nadal szukają tam programistów PHP? Rozglądam się za czymś nowym.

tank

Ostaatnio duzo pozytywnych zmian, silnik na ukonczeniu i glownie rozwoj. Fajnie ze wlasne rozwiazanie maja, mega duzo wiedzy z zewnatrz i wewnatrz. Dla mnie na mocne 4 szczegolnie, tempo tez sie uspokaja i coraz wiecej szkolen. Zachecam do spróbowania bo warto.

Derril

Czy ktoś z Was się orientuje czy nadal szukają programistów PHP? Mam kichę w obecnej pracy, a wiele dobrego słyszałem o ENP.

Blair

Ekipa super, ale tempo spore, nie ma czasu na lenia. Zobaczymy czy płaca i bonusy będą adekwatne do pracy. Ale szef wydaje się być wporządku wiec narazie luzik. Czas pokaze

hubertus

Lena - a z jakimi stawkami mozna sie liczyc na frontend developera?

majsterklepka

czasem troche chaosu jak to w IT bywa, ale praca mi pasi i jest spoko. Klienci to jedne z najbardziej znanych marek, więc jest się czym chwalić. Wiadomo nie wszystkim zawsze da się dogodzić, ale takie jest życie. Dla mnie 4 plus, chodz w sumie to głupkowate oceniac pracodawce na takim portalu. :)

Yoda

@Programista, @balors: PHP to oczywiście podstawa. Engine oparty jest o Symfony2 + MySQL Dodatkowo wykorzystywanych kilka doatkowych technologii takich jak RabbitMQ, ElasticSearch, Redis.. Opowiadać można by długo, natomiast jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to możecie uderzać na rekrutację która wystartowała na Programistę PHP oraz Frontend Developera na Pracuj PL

balors

W sumie też byłbym zainteresowany, wiem że na pewno na PHP się robi, ale nic więcej nie wiem @Programista, dobrze, że przynajmniej oferują umowę o pracę i szkolenia

Programista

@Yoda mozesz powiedziec cos wiecej na temat technologii na jakich pracują programiści u Was?

Yoda

@kooks to zależy co taki absolwent potrafi. Zdarzało się ze nawet studenci byli zatrudniani z bardzo pozytywnym efektem. Wysyłaj cv jeśli czujesz że jesteś na niezłym dobrym poziomie.

takjest

@up jest Jak piszesz.

Yoda

Faktycznie, ostatnie miesiące były dość pracowite ze względu na domykane projekty. Aktualnie według mnie - z perspektywy osoby która tu pracuje ostatnio sytuacja się rozluźniła. Zarobki ok. Socjal też. Praca na fajnym frameworku. Polecam dla wszystkich ambitnych, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego oraz szukają stabilnego zatrudnienia. Wiem że lada moment ma ruszyć rekrutacja.

Zorro

A i potwierdzam ruszyła rekrutacja, dopiero co leaderowie przekazywali informację, że firma szuka webcoderów i programistów, na razie na gębę. Trzeba pisać na praca@enp.pl

Zorro

praca ciekawa i przy wymagających projektach, i z dużymi firmami ,spokojnie do polecenia, w tej chwili wspolnie rozwijamy jeden produkt silnik ecommerce , ktory wdrażamy i utrzymujemy i rozwijamy , jeśli kogoś interesują projekty związane ze sprzedażą internetową to jest właściwe miejsce pracy, jeśli nie to raczej odradzam bo 90% pracy w tej firmie to właśnie takie projekty - ecommerce. Dodatkowo opieka medyczna i ubezpieczenie , zarobki ok.

Wymiatacz

W firmie już jestem prawie rok i nadal twierdze firma zajefajna , płaca bardzo dobrze , wiem że uruchamiaja rekrutacje na programistów i webcoderów , ja polecam bardzo, to jest moje miejsce na następne kilka lat , a później się zobaczy.

Wymiatacz

ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspołpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!

Zostaw opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E NET PRODUCTION Sp. z o.o.