E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Nie chce mi się pisać po raz n-ty tego samego, bo znów zostanie to usunięte, ale zabawne są te prawie same pozytywne opinie jakoby była to wspaniała firma a ogłoszenia o pracę jak wiszą tak i wisiały :) ja ze swojej strony nie polecam. Szukają chodzącej encyklopedii.

Nowy wpis

Pracodawca

@Kandydat

Cześć Kandydacie, Dziękujemy za Twoją Opinię. Cieszymy się, że regularnie śledzisz nasze oferty pracy! Śpieszymy z wyjaśnieniem — tak jak z początkiem roku wspominaliśmy na naszych mediach społecznościowych, ciągle się rozwijamy, a grono #EcommerceHeroes ciągle się powiększa! Stąd część rekrutacji jest prowadzonych stale. Wspominaliśmy też już wielokrotnie, że nasze wymagania dot. kandydatów są związane z potrzebami organizacji. Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy mieli styczność z branżą E-commerce.

AD
Inne

A można tu przyjść na testera bez doświadczenia jakoś w najbliższym czasie? :) pytam wprost, bo widziałam ofertę z teraz na Softa z tym, że tutaj wymagają akurat minimum 3ech lat. wskazane są przy tym widełki liczone od 10 do 14 tys… Ile zatem zgarnąłby junior?

Nowy wpis

Pracodawca

@AD

Nasze ogłoszenia z ofertami pracy zawsze odpowiadają naszym oczekiwaniom wobec kandydatów, których chcielibyśmy zaprosić do procesu rekrutacji. Na etapie przygotowywania oferty pracy, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości organizacyjne, nie tylko określamy konkretne oczekiwania wedle kandydatów, ale także naszą ofertę do nich kierowaną. W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Junior Software Tester, stąd nie możemy w pełni odpowiedzieć na zadane pytanie. Zachęcamy do śledzenia naszej strony karierowej - kariera.enp.pl, a także ofert pracy na portalach ogłoszeniowych. W momencie, kiedy będziemy otwierać rekrutacje na powyższe stanowisko na pewno dokładne informacje znajdą się w publikowanych ofertach.

Znajoma Nowy wpis
Były pracownik

Śmiało mogę powiedzieć, że firma E NET Production to jedna z najlepszych firm, w których pracowałam. Atmosfera, poziom umiejętności robią naprawdę wrażenie. Każdy kto dołączy do firmy ma opiekuna, który pomaga się wdrożyć, dzięki czemu wiesz co i jak masz robić :) Jeśli szukasz firmy, która stawia na ciągły rozwój, a jednocześnie potrafi docenić pracownika - to dobrze trafiłeś.

Oregano
Pracownik

Cóż mogę napisać…najlepsza firma w całej mojej karierze, organizacja pracy, ludzie, przełożeni, liczne inicjatywy, jakość a nie ilość. Jak ktoś zna się dobrze na swojej pracy to odnajdzie się tu bez problemu. Dodatkowo podwyżki bez problemu do otrzymania jak ktoś na nie zasługuje.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Cały proces odbył się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze. Rekrutacja odbyła się wręcz wzorowo. Same konkretne informacje na temat dnia, kiedy otrzymam odpowiedź z wynikami rekrutacji oraz same konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania z mojej strony. Po rozmowie rekrutacyjnej w każdej chwili nie zależnie od dnia, kiedy potrzebowałem dodatkowych informacji otrzymywałem odpowiedź zwrotną jeszcze tego samego dnia, często praktycznie w ciągu kilku minut :) Po pozytywnej rekrutacji otrzymałem również wszystkie potrzebne informacje od działu HR. Pani Izabela z działu rekrutacji oraz osoby z działu HR wykonały naprawdę świetną robotę! Ogólnie proces oceniam na 6+. Serdecznie polecam :)

Pytania

Pytania techniczne związane z stanowiskiem oraz z kompetencjami miękkimi i twardymi.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Kandydat PHP
Kandydat

@Pracodawca jako osoba mająca duże doświadczenie komercyjne i doświadczenie w e-commerce, również otrzymałem odpowiedź odmowną. Spełniałem wszystkie wymagania, te z nice to have również, a mimo to otrzymałem odpowiedź bez żadnego wyjaśnienia czy jakiejkolwiek informacji co było powodem odrzucenia. Prośba o chociażby minimalny feedback, została zignorowana, a oferta pracy cały czas jest dostępna.

Pracodawca

@Kandydat PHP

Cześć Kandydacie :) Nasz zespół rekrutacji zapoznaje się dokładnie z każdym CV i profilem, które trafiają do naszej bazy. Mając do weryfikacji bardzo dużą ilość aplikacji, chcemy zaznaczyć, że zawsze po decyzji o odrzucaniu kandydata informujemy go o tym. Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby dobrze dopasowane do naszych potrzeb i te, których potrzeby my jako organizacja będziemy w stanie spełnić. Pamiętaj Kandydacie, że pod kątem biznesowym i technicznym bardzo ważne jest nie tylko doświadczenie, znajomość technologii, staż pracy, ale też Twoje oczekiwania finansowe i wiele innych kwestii, na które zwracamy uwagę. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu i udzielenia pogłębionego feedbacku kandydatom, którzy odpowiadają naszym oczekiwaniom i przeszli do dalszych etapów procesu rekrutacji.

Pytanie
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

T.
Pracownik

Po paru miesiącach pracy w @Pracodawca mogę napisać parę słów od siebie. Solidny zespół developerski o wysokim poziomie wiedzy. Wypłata na czas i stabilne zatrudnienie. Plus dobrze przeprowadzony proces rekrutacyjny. Feedback z dużą ilością informacji po rozmowie technicznej, który nie był wyuczoną formułką. Plus pełen profesjonalizm ze strony pani z HR o niespotykanym imieniu. Takie podejście do kandydata jest rzadkością w tych czasach.

Kandydat
Kandydat

Firma wysyła maila informując, że niestety ale, twoje doświadczenie nie jest dokładnie tym czego szukają. Bez żadnego uzasadnienia. Ja rozumiem, gdyby w ogłoszeniu była mowa o wymaganym doświadczeniu zawodowym np. 3 lata, a ja bym miał poniżej tej sumy. Ale w ogłoszeniu nie ma słowa o doświadczeniu zawodowym, a sam stack technologiczny, który akurat w moim przypadku z must have spełniałem wszystko, a z nice to have 2/3. Polecam rekrutującym albo dopracować ogłoszenie, albo oceniać kandydata bardziej rzetelnie, a nie będzie takich niejasności w przyszłości

Pracodawca

@Kandydat

Cześć Kandydacie :) Każda aplikacja, która trafia do zespołu rekrutacji jest indywidualnie analizowana i weryfikowana przez naszych doświadczonych rekruterów. Wymagania dotyczące poszczególnych procesów rekrutacyjnych są określone w każdym ogłoszeniu. Pragniemy podkreślić, że jeżeli z naszej strony jest decyzja o tym, aby jakąś aplikację odrzucić to zawsze o tym informujemy. Kwestie techniczne są dla nas ważne, ale równie ważne (szczególnie przy wyższym poziomie stanowiska) jest dla nas doświadczenie komercyjne oraz doświadczenie w branży e-commerce. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu i udzielenia pogłębionego feedbacku kandydatom, którzy odpowiadają naszym oczekiwaniom i przeszli do dalszych etapów procesu rekrutacji.

Chcący coś zmienić
Kandydat
 Pytanie

Czy do swojej firmy zatrudniacie ludzi bez doświadczenia zawodowego, ale chcące bardzo nauczyć się czegoś nowego i w tym pracować? Taka hipotetyczna sytuacja: ktoś jest kasjerem i w zasadzie tylko to robił w życiu, ale pęka w nim coś, bo wie że jak tylko da mu się szanse to nauczy się programowania i będzie w tym tak dobry jak tylko się da. Czy tego typu osoby mają szansę na pracę jako programista i tym samym zyskać wiedzę i doświadczenie?

Pracodawca

@Chcący coś zmienić

Cześć "Chcący coś zmienić" :) Tak, jak najbardziej. W ENP mamy zespół Centrum Monitoringu. Zespół składa się z młodych osób (Junior Services Monitoring Specialists), które chcą zdobyć wiedze i doświadczenie w IT. Zachęcamy do śledzenia strony www.kariera.enp.pl, gdzie co jakiś czas uruchamiamy rekrutację na to stanowisko.

Pytanie
 Pytanie

Czy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

MDev
Pracownik

Bardzo dobra firma, jestem zadowolony. Uczciwe podejście do pracownika.

Developer
Pracownik

Jako nowy pracownik po okresie próbnym postanowiłem podzielić się doświadczeniami, bo czytając starsze opinie podchodziłem z dystansem do pracy tutaj i zostałem mile zaskoczony. Rekrutacja była w sumie jedną z przyjemniejszych, nie było live codingu czy zadań do domu ale merytoryczne sprawdzenie wiedzy ogólnej odnośnie javacript, przy czym nie było żadnych zbędnych podchwytliwych zagwozdek czy udzielania odpowiedzi słowo w słowo zgodnie z kluczem odpowiedzi. Po rozmowie szybko dostałem pozytywną odpowiedź i niecałe dwa tygodnie później rozpocząłem już pracę. Organizacja pracy jeśli chodzi o development jest w sumie najlepsza z dotychczasowych prac. Każdy dev bierze udział przy ustaleniu zakresu prac w zadaniach i estymowaniu czasu potrzebnego na jego wykonanie. Na początku sprintu masz już rozdzielone prace na cały sprint zgodnie z zakresem dostępności. Nic nagłego nie wpada, jeśli jest jakiś problem z zadaniem lub się nie zdąży, część biznesowa sprawnie się tym zajmuje, nie ma żadnej presji. Jeśli chodzi o ludzi i kod (frontend), znaczna większość zadań jakieś 90% jest już na typescirpt, i w tym kierunku jest również nastawiony dalszy rozwój. Developerzy mają dużą wiedzę i są pomocni, nie są zatrudniani sami nic nie wiedzący juniorzy jak ktoś pisał :) a nawet jeśli jakiś junior się znajdzie dwie osoby wykonują mu CR i wszystko wychodzi ostatecznie na dobrym poziomie. Jest również przeznaczony czas na refaktoryzację i rozwój. Można się naprawdę dużo nauczyć nawet jeśli nie jest się początkującym.

2
Pytanie
 Pytanie

Czy firma E NET PRODUCTION Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Witold
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Każda firma się kieruje zasadą więcej za mniej. Jaką wypłatę sobie wywalczysz taką masz. Twoja płeć nie ma nic do rzeczy, za to umiejętności lub staż na pewno

Iwona
Inne
@Witold

Mimo wszystko z ciekawości dopytam, kto średnio więcej w firmie teraz zarabia? Panie czy Panowie?

2

Pracodawca

@Iwona

W ENP liczą się kompetencje, umiejętności wiedza i doświadczenie - to jest dla nas kluczowe. Nie ma znaczenia jakiej płci jest dana osoba.

Wiesiek
Pracownik

A ja napiszę inaczej. Pierwsze co uderza w naszej firmie, to podejście zarządu do pracownika. I to oczywiście w tym pozytywnyn znaczeniu. Kultura, zrozumienie i jeszcze raz kultura. Zarząd z którym zawsze można porozmawiać i liczyć na wsparcie nawet w sprawach nie dotyczących stricte pracy. Fakt, że praca bywa stresująca, ale uważam, że jeśli robi się "swoje", to jest to doceniane i właściwie wynagradzane. POLECAM.

Bartosz
Inne
@Wiesiek

A jak zarząd pomaga pracownikom? Rozumiem że pomaga w rozwiązywaniu problemów, ale czy także wspiera finansowo? Masz jakieś dodatkowe benefity albo premie? Bo dobra kasa jak dla mnie jest wyznacznikiem tego czy firma się opiekuje pracownikami.

Pracodawca

@Wiesiek

Bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się, że jest to widoczne - to człowiek stanowi dla nas największą wartość i bez względu na okoliczności na tyle na ile to możliwe staramy się wspierać wszystkich w #TeamENP. Znamy siłę i moc naszej firmy – największą wartością są dla nas ludzie – to oni tworzą ENP. Dlatego miło nam, że nasze działania i wsparcie w nawet najdrobniejszych rzeczach jest doceniane.

Nobody
Były pracownik
@Wiesiek

No nie wierzę :) Podejście zarządu to akurat najsłabszy element.

były
Były pracownik
@Nobody

Potwierdzam, zarząd ma wszystko i wszystkich gdzieś, dla nich jest tylko ważne żeby klient się nie czepiał i żeby płatności za faktury spływały. Zaczynają się interesować projektem dopiero jak trzeba gasić pożar i wtedy zawsze jest winny dev.

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Atmosferę tworzą ludzie, dlatego cieszy nas, że w badaniach satysfakcji nasi pracownicy ten element oceniają najwyżej. Zachęcamy do aplikowania na nasze otwarte rekrutacje poprzez strone www.kariera.enp.pl Przyjdź i przekonaj się sam :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracodawca

@Pytanie

W ENP jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób o różnych narodowościach, posiadających pozwolenie na pracę w Polsce, którzy posługują się językiem polskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).

MM
Pracownik

Firmę oceniam pozytywnie, można się dużo nauczyć i dogadać z ludźmi. Wynagrodzenie też w porządku.

Agnieszka
Inne
@MM

A bliżej minimalnej, czy średniej krajowej? :3

Pracownik
Pracownik

Na pracuj.pl są podane widełki ;)

Pracodawca

@Agnieszka

Cześć Agnieszko, szczegóły dotyczące informacji o zarobkach są poufne. Jednakże chcemy zwrócić uwagę, że wszystko zależy od stanowiska (techniczne/biznesowe itp.) od obowiązków, poziomu doświadczenia oraz wiedzy. Wszystkie te elementy skrupulatnie weryfikujemy podczas naszych procesów rekrutacyjnych i negocjacji z kandydatami/pracownikami. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.kariera.enp.pl, a także na aktywne ogłoszenia, gdzie zawsze wskazujemy widełki finansowe.

Pytający
Kandydat
 Pytanie

Dawno nie było żadnej opinii, jak obecnie wygląda praca w e net? Jaka atmosfera, rotacja, zwłaszcza w czasie pandemii ?

Pracodawca

@Pytający

Pomimo obecnej sytuacji branża e-commerce ma się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o rotację z powodu pandemii to możemy pochwalić się tym, że nie zakończyliśmy żadnej współpracy z tego powodu. Nie zwalniamy tempa! :) Obecne otwarte rekrutacje na stanowiska to: PHP Developer, Junior PHP Developer, Frontend Developer, E-commerce System Consultant, Scrum Master, Administrator Linux, Software Tester, Business Analyst oraz Project Manager. Więcej informacji pod adresem: rekrutacja@enp.pl

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

kiedyś 260 pracowników, dzisiaj w granicach 200 - sam sobie odpowiedz

Pracodawca

@007

"007” Nie mamy pojęcia skąd bierzesz takie informacje, bo są po prostu niezgodne z prawdą :) W żadnych z naszych dotychczasowych komunikatów (zarówno w wewnętrznych komunikatach do pracowników, jak i na zewnątrz) nie było informacji o 260 osobach na pokładzie, bo nigdy tylu nie było - oczywiście dążymy do tego (trzymaj za to kciuki :D), ale jeszcze trochę pracy przed całym #TeamENP! Obecnie na pokładzie ENP jest 207 osób. „007” jeśli chcesz mieć zawsze aktualne informacje - po prostu zapytaj lub bardziej uważnie śledź statystyki, jakie są zawsze zamieszczane na Emplo :)

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Można to samodzielnie sprawdzić w programie Emplo, aktualizowany jest bieżący skład pracowników we wszystkich działach :)

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Oczywiście trzeba odliczyć Dubaja (psa)

Pracodawca

@007

„007” Dokładnie tak jak napisałeś, w Emplo jest na bieżąco aktualizowany skład naszych pracowników, dlatego tym bardziej się dziwimy, dlaczego piszesz nieprawdziwe informacje, które wprowadzają w błąd inne osoby odwiedzające serwis GoWork. Na dzień dzisiejszy (18.11.2021 r.) Emplo wskazuje 209 osób. Jak pewnie wiesz niedawno dołączyły na nasz pokład nowe osoby, z czego bardzo się cieszymy i trzymamy kciuki za ich wdrożenie ;) Dodatkowo pragniemy podkreślić, że Dubaj (pies) nie ma profilu na Emplo od 1,5 roku, jednak wciąż jest naszym Office Dogiem, który od czasu do czasu odwiedza biuro ENP. "007" jeśli potrzebujesz wsparcia w tym, jak prawidłowo odczytywać dane w Emplo - poproś o pomoc dział HR, który poinstruuje Cię jak należy posługiwać się naszym wewnętrznym systemem. PS. Zależało nam na wklejeniu screena z Emplo z liczbą pracowników, aby móc zarówno Tobie jak i innym osobom GoWorka czytającym komentarze pokazać jak naprawdę wygląda sytuacja, ale niestety w odpowiedziach nie ma takiej możliwości. Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź na Twój komentarz rozwieje wszelkie wątpliwości.

Agnieszka
Inne
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Jako czytająca doceniam te starania, ale jako kandydatka nie miałabym pojęcia, po co mi wiedza, czy pracowników jest 209 czy 260. Naprawdę walczycie o jakieś statystyki, gdy tutaj się szuka twardych info np. o zarobkach. PS. ale plus za pieseła

Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z E NET PRODUCTION Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracodawca

@Pytanie

Działamy w branży e-commerce, która jest niezwykle dynamiczna. To praca dla ludzi, którzy chcą się realizować i rozwijać zawodowo. Moment, w którym pracodawca i pracownik podejmuję decyzję o współpracy jest ważny dla obu stron. Tak samo jak czas, w którym każda z tych stron ma możliwość przekonać się, czy chce dalej współpracować. Zdarza się nam kończyć współpracę, a powody są różne. Każdy pracownik to osobna historia. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę nie upubliczniamy szczegółów, obowiązuje nas poufność dot. przekazywania informacji firmowych, a także szacunek do prywatności. Niezależnie od tego, kto podjął decyzję, każde zakończenie jest dla nas trudne, bo za zawsze jest człowiek. Żegnając się z daną osobą ustalamy warunki, jesteśmy wdzięczni, za czas i bycie częścią naszego #TeamENP. Warto też wspomnieć o powrotach. Zawsze jest nam miło i cieszymy się, kiedy po jakimś czasie osoby do nas powracają - to tylko nam uświadamia, że ENP to przyjazne miejsce do pracy, wspierające rozwój i z super atmosferą.

Zostaw merytoryczną opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E NET PRODUCTION Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii