E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Aktualność
Maciej Nowy wpis
Kandydat

Niech będzie pochwalony. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Katowic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie E NET PRODUCTION? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Maciej

Mi Pasuje :) Nowy wpis
@Maciej

Pracuję w ENP od niecałego roku, ze względu na pandemię pracuję z domu, więc nie miałam okazji zobaczyć jeszcze biura na żywo, ale na zdjęciach robi ogromne wrażenie! To co na pewno mogę powiedzieć o firmie to, że są tu bardzo fajni ludzie, mili, pomocni, zawsze można liczyć na wsparcie. Z tego co mi wiadomo - nie ma stołówki z obiadami, ale ludzie, którzy bywają w biurze mówili, że można kupić jedzenie od Pana z firmy cateringowej, który przyjeżdża codziennie.

Nowy wpis

@Maciej

Cześć Maciej :)  Jeśli chciałbyś poznać naszą firmą lepiej, dowiedzieć się jak się u nas pracuje to zapraszamy do odwiedzenia strony kariera.enp.pl, gdzie m.in. znajdziesz wypowiedzi naszego #TeamENP, dowiesz się czym się zajmujemy, a także uzyskasz informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach. :) Zapraszamy także do kontaktu poprzez maila: rekrutacja@enp.pl

Czy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Jest karta medicover sport - najwyzszy pakiet

Nowy wpis

@Pytanie

Tak, zapewniamy kartę sportową Medicover Sport. Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.kariera.enp.pl/benefity, gdzie można zapoznać się z resztą benefitów, jakie oferujemy.

programuje
Kandydat

Byłem pod wrażeniem pierwszego kontaktu z rekruterką, rozmowa z developerami tez w bardzo przyjaznej atmosferze. Dziwi nie brak zadania lub sprawdzenia kodu. Nie dostalem pracy ale dostałem feedback, dowiedziałem sie lepiej na czym sie skupic i prces byl szybki. Może kiedys jeszcze wrócę bo firma i branża ciekawe.

@programuje

Dziękujemy za Twój komentarz : ) Czasowo zrezygnowaliśmy z zadania, ponieważ zależało nam na przyspieszeniu całego procesu rekrutacyjnego. Jednak chcemy podkreślić, że przygotowaliśmy dla naszych kandydatów sporo rozbudowanych pytań technicznych, na podstawie których potrafimy trafnie zweryfikować umiejętności kandydata. Ponadto zatrudniamy obecnie developerów z doświadczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia strony: kariera.enp.pl

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

W ENP każdy pracownik ma możliwość zwrócenia się do działu HR, Administracji czy też bezpośrednio do swojego przełożonego. To osoby, które w odpowiedni sposób zareagują i zaopiekują się tematem oraz pomogą w jego rozwiązaniu.

Oskar - Frontend developer

Mam okazję od 2 lat pracować dla firmy ENP. Pracę uważam za świetną wbrew niżej opisanym opinią. Jestem programistą FRONTEND od 8 lat i nigdzie nie nauczyłem się tyle co w ENP. Pracuję w świetnym zespole, od dłuższego czasu w pełni scrumowym. ScrumMaster przejmuje bardzo dużo komunikacji na siebie odciążając tym samym developerów. Odkąd się tutaj zatrudniłem widziałem parę minusów, natomiast przez te 2 lata bardzo dużo się zmieniło, firma idzie bardzo do przodu z technologiami frontendowymi czego dowodem jest projekt prowadzony właśnie od prawie 2 lat, w którym mam przyjemność uczestniczyć. Baza wiedzy jest nieograniczona. Pracuję z ludźmi, którzy na branży e-commerce zjedli zęby oraz z takimi, dla których w świecie programowania nie ma rzeczy niemożliwych. Z czystym sumieniem bardzo polecam ENP. Jak każda firma i ta ma jakieś swoje wady, ale nie ma idealnych miejsc. W ostatecznym rozrachunku uważam że jest bardzo na plus. To miejsce jest pełne wspaniałych ludzi z na prawdę solidną wiedzą na wielu płaszczyznach. Jestem na prawdę zadowolony i dumnym, że mogę pomagać w rozwiązywaniu problemów, dzielić się swoją wiedzą i jednocześnie czerpać ją od dużo mądrzejszych ludzi ode mnie. Uprzedzając wszystkie pytanie. Nie napisałem tego bo ktoś mi kazał. Znalazłem ten profil przypadkowo i postanowiłem podzielić się swoimi odczuciami po prawie 2 latach pracy tutaj :)

@Oskar - Frontend developer

Hej, zważywszy na Twój 2 letni staż pracy w ENP muszę zapytać- czy przez ten okres pracy w firmie dostałeś awans lub podwyżkę? Taka informacja będzie interesująca dla wszystkich użytkowników forum.

NieOskarAleTezFrontend
@Danuta

Ja za dwa lata podwyżkę dostawałem 2 razy, nawet po okresie próbnym. Analogicznie wiem że inni osoby też ich dostają cyklicznie. Drugie pytanie że chyba nigdy to nie taka podwyżka o której prosił pracownik, a nieco mniejsza.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

@Pytanie

Od wielu lat prowadziliśmy nasze rozmowy zgodnie z preferencjami kandydatów zarówno w biurze, jak i całkowicie zdalnie, jeśli była taka potrzeba.  Aktualnie cały proces rekrutacyjny jest u nas prowadzony w pełni zdalnie. Na naszą decyzję wpłynęła między innymi sytuacja związana z Covid - 19, to spowodowało konieczność przeprowadzania w trybie zdalnym rozmów rekrutacyjnych na każde z naszych stanowisk, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.  Wraz z powrotem do pracy stacjonarnej - z naszego katowickiego biura, spotkania rekrutacyjne na miejscu będę ponownie możliwe. :)

Danuta
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Witam, chciałam zapytać o pracowników, którzy preferują formę pracy zdalnej na kontrakcie B2B, czy E NET PRODUCTION jest otwarte na tego typu współpracę? ( Nawet po zakończeniu pandemii).

@Danuta

Cześć Danuto :) Oczywiście, że jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, również pracę zdalną, jednak jej wymiar zależy od stanowiska. W przypadku stanowisk technicznych praca zdalna 100% natomiast w przypadku stanowisk biznesowych - tutaj charakter pracy i obowiązków czasem wymaga tego, aby się zobaczyć :) Jeśli miałabyś więcej pytań to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja@enp.pl

Danuta

Na jakie przeszkolenie przed rozpoczęciem współpracy może liczyć PHP Developer w E NET PRODUCTION? Jak długo trwa proces wdrożeniowy i czy można go odbyć w formie zdalnej?

Tomek

Firma zatrudnia studentów?

@Tomek

Cześć! Oczywiście jak najbardziej zatrudniamy studentów, chociaż zawsze sprawdzamy, czy ktoś ma doświadczenie (nawet w swoich prywatnych projektach lub projektach ze studiów) :) Ważne jest jednak to, że najczęściej współpracujemy ze studentami w większym wymiarze godzin, niż w formie pracy dorywczej, ponieważ na ten moment nie mamy programów praktyk czy staży. Wielu z naszych obecnych pracowników (obecnie seniorów!) rozpoczynało u nas pracę na studiach i to oni teraz są opiekunami mniej doświadczonych developerów :) W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@enp.pl

Pytający
Kandydat

Dawno nie było żadnej opinii, jak obecnie wygląda praca w e net? Jaka atmosfera, rotacja, zwłaszcza w czasie pandemii ?

@Pytający

Pomimo obecnej sytuacji branża e-commerce ma się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o rotację z powodu pandemii to możemy pochwalić się tym, że nie zakończyliśmy żadnej współpracy z tego powodu. Nie zwalniamy tempa! :) Obecne otwarte rekrutacje na stanowiska to: PHP Developer, Junior PHP Developer, Frontend Developer, E-commerce System Consultant, Scrum Master, Administrator Linux, Software Tester, Business Analyst oraz Project Manager. Więcej informacji pod adresem: rekrutacja@enp.pl

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

@Pytanie

To zależy - pierwsza umowa to zawsze umowa na 3-miesięczny okres próbny. W standardzie, kolejna umowa po okresie próbnym to umowa czasowa, na 12 miesięcy. Czas trwania umowy zależy od stanowiska, formy współpracy oraz ogólnego podsumowania pracy w ENP.

Karolina

Czyli na każde stanowisko są trzy etapy rozmowy o prace ?

@Karolina

Karolino, nasz proces rekrutacyjny w zależności od stanowiska na jakie aplikujesz delikatnie się różni. W przypadku stanowisk technicznych są 2 lub 3 etapy, w które zaangażowany jest kandydat: 1. rozmowa telefoniczna, 2. zadanie (przy stanowisku PHP Developera) oraz 3. rozmowa techniczna. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: GoWork: https://www.gowork.pl/e-net-production-sp.-z-o.o.,464031/rekrutacja W przypadku stanowisk biznesowych nie przekazujemy zadań do rozwiązania, prowadzona jest natomiast szczegółowa rozmowa dotycząca Twojego wcześniejszego doświadczenia i projektów w których brałaś udział. Zapraszamy również na naszą stronę www.enp.pl gdzie znajduje się nasza broszura rekrutacyjna (po kliknięciu "More information"). Jeśli jesteś zainteresowana konkretnym stanowiskiem, napisz do nas na adres: rekrutacja@enp.pl

Paweł
Kandydat

Miałem okazję nie tak dawno (wrzesień tego roku) uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko Scrum Mastera w E-NET. Powiem szczerze: jestem pod wrażeniem. Z końcem poprzedniego roku (2019) zmieniałem pracę zatem siłą rzeczy uczestniczyć w kilku rekrutacjach. Rekrutacja w E-NET bije na łeb na szyję te rekrutacje, z którymi się zetknąłem. 1. Transparentność. Na każdym etapie (było ich trzy) byłem na bieżąco informowany jaki jest status rozmów, jak zostałem odebrany, jaki będzie następny krok. Jeśli pojawiały się jakiekolwiek opóźnienia lub coś wymagało doprecyzowania byłem o tym informowany natychmiast. 2. Konkrety. Każda rozmowa dotyczyła konkretów a nie wydumanych sytuacji. Tu nie ma miejsca na jakieś testy wymyślane przez hr'owca. 3. Szczerość. Byłem pod wrażeniem rozmowy z prezesem, Pawłem Konopką. Firma potrzebuje ludzi, którzy będą chcieli współpracować z innymi i jednocześnie będą chcieli pracować z zaangażowaniem. Czyli takich, dla których robota to nie przymus ale okazja by czegoś się nauczyć i coś fajnego zrobić. W E-NET konsekwentnie wdrażają metodyki zwinne nie z powodu panującej mody, ale z przekonaniem co do wartości jakie te metody niosą. Sami już widzą efekty. Z oferty, którą ostatecznie otrzymałem, musiałem z żalem zrezygnować: prowadziłem jednocześnie rozmowy z moim obecnym pracodawcą i zdecydowałem o pozostaniu w miejscu, w którym od początku roku pracuję. Jeśli po procesie rekrutacyjnym można ocenić firmę, to E-NET oceniam jako dobre miejsce odp racy z sensownymi ludźmi, co do których mam podejrzenia, że część z nich to pasjonaci :) A na pewno są nimi ci, z którymi miałem okazję rozmawiać.

Czy firma E NET PRODUCTION Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Udział pracowników ENP w szkoleniach lub konferencjach jest finansowany w pełni lub współfinansowany przez naszą firmę. Zależy nam na tym, aby osoby, które pracują w ENP miały możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zachęcamy również osoby na pokładzie ENP, aby same wychodziły z inicjatywą i informowały o wydarzeniach, w których chcą wziąć udział. Jeśli chciałbyś/abyś poznać więcej szczegółów to zapraszamy do kontaktu poprzez mail: rekrutacja@enp.pl

Co jaki okres czasu w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

Cześć, w trosce o bezpieczeństwo i zachowywanie poufnych danych dotyczących polityki kadrowej i płacowej firmy nie możemy udzielić Ci odpowiedzi na tym portalu. Jeśli jesteś naszym pracownikiem, to zachęcamy Cię do kierowania tego typu pytań do naszego działu HR, gdzie uzyskasz odpowiedzi i dowiesz się, jakie zasady obowiązują przy przyznawaniu podwyżek i premii. Z kolei, jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas to napisz na: rekrutacja@enp.pl

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

@Pytanie

Wszystko zależy od zapotrzebowania rekrutacyjnego w danym momencie. Zazwyczaj szukamy osób, którego mają co najmniej 1-2 lata doświadczenia komercyjnego lub więcej. Jednakże nasz proces na stanowiska techniczne jest na tyle dokładny, że jesteśmy w stanie zweryfikować umiejętności również u osób realizujących samodzielnie projekty/freelancerów. Wszystko oczywiście zależy od stanowiska, na jakie dana osoba aplikuje. Doceniamy chęć rozwoju i pogłębiania własnej wiedzy ze względu na specyfikę branży, w której działamy, ponieważ jest bardzo dynamiczna i wymagająca. Twoje pytanie jest jednak zbyt ogólne, abyśmy mogli dokładnie na nie odpowiedzieć. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, zapraszamy do napisania maila: rekrutacja@enp.pl albo na naszą stronę www.enp.pl, skąd możesz pobrać broszurę rekrutacyjną i tym samym dowiedzieć się, czego dokładnie wymagamy od osób chcących pracować i tworzyć z nami e-commercowy świat.

Szukam odp

Czy jakaś osoba, która pracuję obecnie w Enetproduction mogłaby się wypowiedzieć na forum, jak tam jest? Czy to prawda, że samych juniorów zatrudniają? Może ktoś o technologiach napisze, na jakim jest poziomie? Jest szansa na rozwój?

@Szukam odp

Dziękujemy za Twój komentarz. W odniesieniu do Twojego pytania o zatrudnianiu juniorów chcemy zwrócić tutaj uwagę na bardzo ważną rzecz. Nasza firma obecnie zatrudnia ponad 160 osób, z czego ponad 100 to programiści. Przy takim tempie rozwoju nie ma możliwości zatrudniać tylko i wyłącznie programistów z doświadczeniem Senior. Rynek specjalistów IT jest ograniczony i ważne jest aby osoby, które zaczynają swoją przygodę z IT/programowaniem, miały przestrzeń do rozwoju i ten rynek zasilały. Każda firma IT wpływa więc na to, jak kształtują się realia w danym regionie pod kątem m.in specjalistów w danym obszarze technologicznym. ENP to coś więcej niż tylko e-commerce, my działamy na rzecz społeczności i jesteśmy jej częścią. Dajemy szansę każdej osobie, począwszy od juniorów kończąc na osobach bardziej doświadczonych, bo każdy ma prawo do rozwoju, a w szczególności młodzi programiści na początku swojej kariery zawodowej. Ponadto, nasz system rekrutacji jest szczegółowo przygotowany i wdrożony. Każdy kandydat jest konsultowany z naszymi programistami, którzy prowadzą rozmowy techniczne. Kandydat jest analizowany jednakowo pod względem zadań technicznych, ale także czy będzie pasował do zespołu. Nasza decyzja o zatrudnieniu danej osoby jest poparta odpowiednim feedbackiem i potrzebami rekrutacyjnymi.

Obecny pracownik
@Szukam odp

Cześć @Szukam odp, obecnie pracuje w ENP i śmiało mogę potwierdzić, że masz tutaj szanse na rozwój osobisty. Z własnego doświadczenia, a pracuję w ENP już 3 lata, gwarantuję Ci, że firma dba o swoich ludzi, docenia zaangażowanie i chęć rozwoju. Uczestniczymy w wielu konferencjach, gdzie naprawdę nie musimy się mocno napocić w poszukiwaniu wiedzy, której nie mamy. Ostatnio wzięliśmy udział w PHPers Summit, gdzie to spotkanie jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jako firma robimy dobrą robotę i wdrażamy najnowsze technologie, które stosują duże firmy na naszym rynku. Już na samej rozmowie rekrutacyjnej, na którą Cię serdecznie zapraszam, zauważysz wysoki poziom doświadczenia i umiejętności naszych programistów. Na rynku dużo mówi się o CQRS, DDD, mikroserwisach, testach jednostkowych, ale niewiele firm może pochwalić się ich wdrożeniem. Mogę zapewnić Cię, że u nas albo już wdrożyliśmy, albo jesteśmy w trakcie wdrożeń wspomnianych technologii.

programista na pokładzie

Ostatnimi czasy słabo. Ludzie odchodzą, przychodzą niewykwalifikowani juniorzy. Spora rotacja (usunięte przez administratora)

@programista na pokładzie

Dziękujemy za Twój komentarz „Programista na pokładzie”. Mamy wrażenie, że Twoja opinia jest zbyt ogólna, żeby pomóc osobom, które naprawdę chcą zaczerpnąć wiedzy o naszej firmie na portalu GoWork. Dlatego też, jeśli byłbyś, chętny to zapraszamy Cię do merytorycznej rozmowy i podaniu konkretnych uwag. Będziemy wdzięczni za wysłanie ich na adres: rekrutacja@enp.pl lub po prostu zapraszamy na godziny HR, które odbywają się w każdy czwartek o godzinie 13:30. Drogi pracowniku ENP pamiętaj, że firma w ostatnim czasie bardzo się rozwinęła. Wspominaliśmy już, we wcześniejszym komentarzu, że zatrudniliśmy ostatnio dużo nowych osób w tym również juniorów, bo dajemy im szanse zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, które i Ty zdobyłeś na ‘pokładzie’ ENP. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że praca w branży e-commerce szczególnie dla takich Klientów, jakich ma ENP potrzebuję pracowników ambitnych, szybko reagujących na zmiany i osób, które nie boją się wyzwań.

Programista jeszcze pracujący

W ostatnich miesiącach odchodzi sporo doświadczonych osób. Zatrudnianych w ich miejsce jest duża ilość juniorów. Jakość obecną oraz przyszłą kodu można samemu z tego wywnioskować. Na Śląsku jest wiele innych firm mających ogarnięte kwestie zarządzania i traktujących pracowników w rzetelny sposób.

@Programista jeszcze pracujący

Cześć Programisto jeszcze pracujący, zawsze staramy się reagować na zgłaszane przez naszych pracowników uwagi, więc jeśli chciałbyś o tym porozmawiać to zapraszamy na Godziny HR w każdy czwartek o godzinie 13:30. Zachęcamy do wykorzystania przerwy w pracy na bezpośrednią rozmowę z nami. ; ) W ostatnim czasie dołączyło do nas sporo nowych pracowników o różnym doświadczeniu zawodowym, w tym również juniorzy. Jako firma od dawna chcemy dawać szansę początkującym programistom na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego — tak jak to uczyniliśmy w przypadku wielu kandydatów, których dzisiaj nazywasz „doświadczonymi osobami” w ENP. Ilość zatrudnianych osób świadczy o tym, że jako firma prężnie się rozwijamy i jesteśmy godnym zaufania pracodawcą. W branży e- commerce dajemy z siebie dużo i dziękujemy wszystkim tym współpracownikom, którzy są razem z nami.

Olekk

Wiecie coś na temat benefitów jakie oferują? Dają coś ?

ABC
@Olekk

Dają, dają ???? z tego co kojarzę to mieli jakieś pakiety zdrowotne, ubezpieczenie na życie i chyba coś jeszcze ale już nie pamiętam...

@ABC

Oferujemy naszym pracownikom benefity zdrowotne (Medicover) oraz ubezpieczenie na życie (Warta). Dodatkowo każdy pracownik, po okresie próbnym ma dostęp do m.in: - karty sportowej OK System, - lekcji języka angielskiego z native speakerem, - udziale w partnerskim programie zniżkowym jednego z naszych klientów. Warto również dodać, że finansujemy szkolenia i udział w konferencjach naszym pracownikom, czy wyjścia integracyjne zespołów. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie pracy w ENP, to zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@enp.pl

Ted

Czy ktoś z komentujących wie coś o rekrutacji w ENP? Szukają kogoś teraz?

@Ted

Dziękujemy za Twój komentarz. Obecnie prowadzimy rekrutację głównie na stanowiska: PHP developer (junior, mid, senior) i Frontend developer (mid, senior). Czasami poszukujemy również osób na stanowiska takie jak IT Project Manager, czy E-commerce System Consultant. Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś dowiedzieć się więcej to prosimy o kontakt mailowy (rekrutacja@enp.pl) oraz zapraszamy na naszą stronę www.enp.pl, gdzie znajdziesz naszą broszurę rekrutacyjną z informacjami o naszym procesie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

E NET PRODUCTION Sp. z o.o.