E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Wiesiek
Pracownik

A ja napiszę inaczej. Pierwsze co uderza w naszej firmie, to podejście zarządu do pracownika. I to oczywiście w tym pozytywnyn znaczeniu. Kultura, zrozumienie i jeszcze raz kultura. Zarząd z którym zawsze można porozmawiać i liczyć na wsparcie nawet w sprawach nie dotyczących stricte pracy. Fakt, że praca bywa stresująca, ale uważam, że jeśli robi się "swoje", to jest to doceniane i właściwie wynagradzane. POLECAM.

Bartosz
@Wiesiek

A jak zarząd pomaga pracownikom? Rozumiem że pomaga w rozwiązywaniu problemów, ale czy także wspiera finansowo? Masz jakieś dodatkowe benefity albo premie? Bo dobra kasa jak dla mnie jest wyznacznikiem tego czy firma się opiekuje pracownikami.

Pracodawca

@Wiesiek

Bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się, że jest to widoczne - to człowiek stanowi dla nas największą wartość i bez względu na okoliczności na tyle na ile to możliwe staramy się wspierać wszystkich w #TeamENP. Znamy siłę i moc naszej firmy – największą wartością są dla nas ludzie – to oni tworzą ENP. Dlatego miło nam, że nasze działania i wsparcie w nawet najdrobniejszych rzeczach jest doceniane.

Nobody Nowy wpis
Były pracownik
@Wiesiek

No nie wierzę :) Podejście zarządu to akurat najsłabszy element.

były Nowy wpis
Były pracownik
@Nobody

Potwierdzam, zarząd ma wszystko i wszystkich gdzieś, dla nich jest tylko ważne żeby klient się nie czepiał i żeby płatności za faktury spływały. Zaczynają się interesować projektem dopiero jak trzeba gasić pożar i wtedy zawsze jest winny dev.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Atmosferę tworzą ludzie, dlatego cieszy nas, że w badaniach satysfakcji nasi pracownicy ten element oceniają najwyżej. Zachęcamy do aplikowania na nasze otwarte rekrutacje poprzez strone www.kariera.enp.pl Przyjdź i przekonaj się sam :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracodawca

@Pytanie

W ENP jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób o różnych narodowościach, posiadających pozwolenie na pracę w Polsce, którzy posługują się językiem polskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).

MM
Pracownik

Firmę oceniam pozytywnie, można się dużo nauczyć i dogadać z ludźmi. Wynagrodzenie też w porządku.

Agnieszka
@MM

A bliżej minimalnej, czy średniej krajowej? :3

Pracownik
Pracownik

Na pracuj.pl są podane widełki ;)

Pracodawca

@Agnieszka

Cześć Agnieszko, szczegóły dotyczące informacji o zarobkach są poufne. Jednakże chcemy zwrócić uwagę, że wszystko zależy od stanowiska (techniczne/biznesowe itp.) od obowiązków, poziomu doświadczenia oraz wiedzy. Wszystkie te elementy skrupulatnie weryfikujemy podczas naszych procesów rekrutacyjnych i negocjacji z kandydatami/pracownikami. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.kariera.enp.pl, a także na aktywne ogłoszenia, gdzie zawsze wskazujemy widełki finansowe.

Pytający
Kandydat
 Pytanie

Dawno nie było żadnej opinii, jak obecnie wygląda praca w e net? Jaka atmosfera, rotacja, zwłaszcza w czasie pandemii ?

Pracodawca

@Pytający

Pomimo obecnej sytuacji branża e-commerce ma się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o rotację z powodu pandemii to możemy pochwalić się tym, że nie zakończyliśmy żadnej współpracy z tego powodu. Nie zwalniamy tempa! :) Obecne otwarte rekrutacje na stanowiska to: PHP Developer, Junior PHP Developer, Frontend Developer, E-commerce System Consultant, Scrum Master, Administrator Linux, Software Tester, Business Analyst oraz Project Manager. Więcej informacji pod adresem: rekrutacja@enp.pl

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

kiedyś 260 pracowników, dzisiaj w granicach 200 - sam sobie odpowiedz

Pracodawca

@007

"007” Nie mamy pojęcia skąd bierzesz takie informacje, bo są po prostu niezgodne z prawdą :) W żadnych z naszych dotychczasowych komunikatów (zarówno w wewnętrznych komunikatach do pracowników, jak i na zewnątrz) nie było informacji o 260 osobach na pokładzie, bo nigdy tylu nie było - oczywiście dążymy do tego (trzymaj za to kciuki :D), ale jeszcze trochę pracy przed całym #TeamENP! Obecnie na pokładzie ENP jest 207 osób. „007” jeśli chcesz mieć zawsze aktualne informacje - po prostu zapytaj lub bardziej uważnie śledź statystyki, jakie są zawsze zamieszczane na Emplo :)

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Można to samodzielnie sprawdzić w programie Emplo, aktualizowany jest bieżący skład pracowników we wszystkich działach :)

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Oczywiście trzeba odliczyć Dubaja (psa)

Pracodawca

@007

„007” Dokładnie tak jak napisałeś, w Emplo jest na bieżąco aktualizowany skład naszych pracowników, dlatego tym bardziej się dziwimy, dlaczego piszesz nieprawdziwe informacje, które wprowadzają w błąd inne osoby odwiedzające serwis GoWork. Na dzień dzisiejszy (18.11.2021 r.) Emplo wskazuje 209 osób. Jak pewnie wiesz niedawno dołączyły na nasz pokład nowe osoby, z czego bardzo się cieszymy i trzymamy kciuki za ich wdrożenie ;) Dodatkowo pragniemy podkreślić, że Dubaj (pies) nie ma profilu na Emplo od 1,5 roku, jednak wciąż jest naszym Office Dogiem, który od czasu do czasu odwiedza biuro ENP. "007" jeśli potrzebujesz wsparcia w tym, jak prawidłowo odczytywać dane w Emplo - poproś o pomoc dział HR, który poinstruuje Cię jak należy posługiwać się naszym wewnętrznym systemem. PS. Zależało nam na wklejeniu screena z Emplo z liczbą pracowników, aby móc zarówno Tobie jak i innym osobom GoWorka czytającym komentarze pokazać jak naprawdę wygląda sytuacja, ale niestety w odpowiedziach nie ma takiej możliwości. Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź na Twój komentarz rozwieje wszelkie wątpliwości.

Agnieszka
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Jako czytająca doceniam te starania, ale jako kandydatka nie miałabym pojęcia, po co mi wiedza, czy pracowników jest 209 czy 260. Naprawdę walczycie o jakieś statystyki, gdy tutaj się szuka twardych info np. o zarobkach. PS. ale plus za pieseła

Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z E NET PRODUCTION Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracodawca

@Pytanie

Działamy w branży e-commerce, która jest niezwykle dynamiczna. To praca dla ludzi, którzy chcą się realizować i rozwijać zawodowo. Moment, w którym pracodawca i pracownik podejmuję decyzję o współpracy jest ważny dla obu stron. Tak samo jak czas, w którym każda z tych stron ma możliwość przekonać się, czy chce dalej współpracować. Zdarza się nam kończyć współpracę, a powody są różne. Każdy pracownik to osobna historia. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę nie upubliczniamy szczegółów, obowiązuje nas poufność dot. przekazywania informacji firmowych, a także szacunek do prywatności. Niezależnie od tego, kto podjął decyzję, każde zakończenie jest dla nas trudne, bo za zawsze jest człowiek. Żegnając się z daną osobą ustalamy warunki, jesteśmy wdzięczni, za czas i bycie częścią naszego #TeamENP. Warto też wspomnieć o powrotach. Zawsze jest nam miło i cieszymy się, kiedy po jakimś czasie osoby do nas powracają - to tylko nam uświadamia, że ENP to przyjazne miejsce do pracy, wspierające rozwój i z super atmosferą.

steve
Kandydat

Proces rekrutacji skladal sie z dwoch etapow. Najpierw rozmowa z rekruterem (troszeczke czulem sie jakbym rozmawial z nastolatkiem a nie z rekruterem), nastepnie kolejnym etapem byla rozmowa techniczna z ludzmi ktorzy pracuja na stanowisku developerskim. W skrocie, przedstawiona zostala mi firma i produkt nad ktorym pracuja z niepotrzebnymi szczegolami (myslalem ze zasne), nastepnie rozpoczely sie pytania techniczne. Pytania byly ogolne z tematyki frontendowej, aczkolwiek nie bylo zadnych pytan z mojego CV, oraz z mojego doswiadczenia ani sprawdzenia mojego kodu. Zwykly szablon pytan ogolnyhch. Jak widac jak sie nie wbijemy w schemat odpowiedzi to nie dostaniemy pracy. Troszeczke rozczarowujace, nie uwazam ze rozmowa poszla mi zle, ale nie byl to moj najlepszy dzien, pytania byly na tele zroznicowane ze sadze ze ciezko by bylo znac wyklepana odpowiedz na kazde z nich. Ogolniie troche czuje niesmak, pomimo tego ze zarowno dzial HR jak i IT chcieli przeprowadzic dobrze ta rekrutacje, to wydaje mi sie ze ten proces rekrutacji nie jest przyjazny dla normalnego kandytata. Jezeli jestes chodzaca encyklopedia, to dostaniech tam oferte wspolpracy.

Pracodawca

@steve

Cześć Steve :) Dziękujemy za Twoją opinię. Każda sugestia jest dla nas cenna i bierzemy ją pod uwagę, gdyż jakość naszych procesów (w tym procesu rekrutacji) jest dla nas niezwykle ważna. Pracujemy przy dużych projektach, dlatego poziom zróżnicowania pytań jest bardzo ważny. Nie przechodzimy w rozmowie sztywno przez wszystkie punkty w Twoim CV, zależy nam na zweryfikowaniu Twojej wiedzy i umiejętności. Praca w e-commerce jest dla osób, które nie tylko mają wiedzę i potrafią ją wykorzystać, ale także potrafią odnaleźć się w dynamicznym środowisku. Chcemy od początku dać kandydatowi solidną porcję informacji na temat pracy w ENP, opowiedzieć o tym jak ona rzeczywiście wygląda i przedstawić wszystkie ważne jej aspekty stąd dość długie wprowadzenie. Pracujemy na autorskim systemie, który jest bardzo rozbudowany, zależy nam, aby kandydat już na samym początku procesu rekrutacyjnego miał świadomość skali systemu, z którym będzie pracował. Zależy nam na tym, by ułatwić kandydatowi decyzję o tym, czy chce pracować w takiej firmie jak ENP dlatego tak wiele zaangażowania wkładamy w rozmowy z potencjalnymi współpracownicami.

Oskar Lebuda
Pracownik
@steve

Cześć! Jako osoba, która prowadzi te rekrutacje od ok. 2 lat mogę powiedzieć, jak to wygląda z mojej perspektywy. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że poruszyła nas Twoja wypowiedź i na pewno chcielibyśmy zbadać temat bliżej na konkretnym przykładzie. Jeśli chodzi o samą część techniczną. Odnosząc się do tego co napisałeś, (cytuję) " [...] nie było żadnych pytań z mojego CV". Z naszej strony pytania zawsze są zadawane od najbardziej podstawowych (podstawy zachowania języka JS) jak na przykład referencje, operacje na kolekcjach do bardziej skomplikowanych. To pozwala nam na stwierdzenie, na jakim poziomie technicznym jest dany kandydat. Szukamy developerów, którzy wiedzą jak framework działa pod spodem. Biorąc pod uwagę, że na rynku mamy 3 wiodące frameworki JS (React, Angular i Vue). Jeśli ktoś zna jeden z nich bardzo łatwo jest się wdrożyć w kolejne. Stąd na rekrutacji stawiamy na JavaScript, nie na framework. Jeśli chodzi o pozostałą część dot. pytań to nie mamy schematu rozmowy, w której zawsze zadajemy te same pytania. Pytania są uzależnione od kandydata, jego doświadczenia, przebiegu samej rozmowy itd. Jeśli miałbyś więcej pytań — zapraszam do kontaktu: rekrutacja@enp.pl Pozdrawiam, Oskar Lebuda

Maciej
Kandydat
 Pytanie

Niech będzie pochwalony. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Katowic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie E NET PRODUCTION? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Maciej

Mi Pasuje :)
Pracownik
@Maciej

Pracuję w ENP od niecałego roku, ze względu na pandemię pracuję z domu, więc nie miałam okazji zobaczyć jeszcze biura na żywo, ale na zdjęciach robi ogromne wrażenie! To co na pewno mogę powiedzieć o firmie to, że są tu bardzo fajni ludzie, mili, pomocni, zawsze można liczyć na wsparcie. Z tego co mi wiadomo - nie ma stołówki z obiadami, ale ludzie, którzy bywają w biurze mówili, że można kupić jedzenie od Pana z firmy cateringowej, który przyjeżdża codziennie.

Pracodawca

@Maciej

Cześć Maciej :)  Jeśli chciałbyś poznać naszą firmą lepiej, dowiedzieć się jak się u nas pracuje to zapraszamy do odwiedzenia strony kariera.enp.pl, gdzie m.in. znajdziesz wypowiedzi naszego #TeamENP, dowiesz się czym się zajmujemy, a także uzyskasz informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach. :) Zapraszamy także do kontaktu poprzez maila: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Jest karta medicover sport - najwyzszy pakiet

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zapewniamy kartę sportową Medicover Sport. Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.kariera.enp.pl/benefity, gdzie można zapoznać się z resztą benefitów, jakie oferujemy.

programuje
Kandydat

Byłem pod wrażeniem pierwszego kontaktu z rekruterką, rozmowa z developerami tez w bardzo przyjaznej atmosferze. Dziwi nie brak zadania lub sprawdzenia kodu. Nie dostalem pracy ale dostałem feedback, dowiedziałem sie lepiej na czym sie skupic i prces byl szybki. Może kiedys jeszcze wrócę bo firma i branża ciekawe.

Pracodawca

@programuje

Dziękujemy za Twój komentarz : ) Czasowo zrezygnowaliśmy z zadania, ponieważ zależało nam na przyspieszeniu całego procesu rekrutacyjnego. Jednak chcemy podkreślić, że przygotowaliśmy dla naszych kandydatów sporo rozbudowanych pytań technicznych, na podstawie których potrafimy trafnie zweryfikować umiejętności kandydata. Ponadto zatrudniamy obecnie developerów z doświadczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia strony: kariera.enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracodawca

@Pytanie

W ENP każdy pracownik ma możliwość zwrócenia się do działu HR, Administracji czy też bezpośrednio do swojego przełożonego. To osoby, które w odpowiedni sposób zareagują i zaopiekują się tematem oraz pomogą w jego rozwiązaniu.

Oskar - Frontend developer
Pracownik

Mam okazję od 2 lat pracować dla firmy ENP. Pracę uważam za świetną wbrew niżej opisanym opinią. Jestem programistą FRONTEND od 8 lat i nigdzie nie nauczyłem się tyle co w ENP. Pracuję w świetnym zespole, od dłuższego czasu w pełni scrumowym. ScrumMaster przejmuje bardzo dużo komunikacji na siebie odciążając tym samym developerów. Odkąd się tutaj zatrudniłem widziałem parę minusów, natomiast przez te 2 lata bardzo dużo się zmieniło, firma idzie bardzo do przodu z technologiami frontendowymi czego dowodem jest projekt prowadzony właśnie od prawie 2 lat, w którym mam przyjemność uczestniczyć. Baza wiedzy jest nieograniczona. Pracuję z ludźmi, którzy na branży e-commerce zjedli zęby oraz z takimi, dla których w świecie programowania nie ma rzeczy niemożliwych. Z czystym sumieniem bardzo polecam ENP. Jak każda firma i ta ma jakieś swoje wady, ale nie ma idealnych miejsc. W ostatecznym rozrachunku uważam że jest bardzo na plus. To miejsce jest pełne wspaniałych ludzi z na prawdę solidną wiedzą na wielu płaszczyznach. Jestem na prawdę zadowolony i dumnym, że mogę pomagać w rozwiązywaniu problemów, dzielić się swoją wiedzą i jednocześnie czerpać ją od dużo mądrzejszych ludzi ode mnie. Uprzedzając wszystkie pytanie. Nie napisałem tego bo ktoś mi kazał. Znalazłem ten profil przypadkowo i postanowiłem podzielić się swoimi odczuciami po prawie 2 latach pracy tutaj :)

4
Danuta
@Oskar - Frontend developer

Hej, zważywszy na Twój 2 letni staż pracy w ENP muszę zapytać- czy przez ten okres pracy w firmie dostałeś awans lub podwyżkę? Taka informacja będzie interesująca dla wszystkich użytkowników forum.

NieOskarAleTezFrontend
Pracownik
@Danuta

Ja za dwa lata podwyżkę dostawałem 2 razy, nawet po okresie próbnym. Analogicznie wiem że inni osoby też ich dostają cyklicznie. Drugie pytanie że chyba nigdy to nie taka podwyżka o której prosił pracownik, a nieco mniejsza.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Od wielu lat prowadziliśmy nasze rozmowy zgodnie z preferencjami kandydatów zarówno w biurze, jak i całkowicie zdalnie, jeśli była taka potrzeba.  Aktualnie cały proces rekrutacyjny jest u nas prowadzony w pełni zdalnie. Na naszą decyzję wpłynęła między innymi sytuacja związana z Covid - 19, to spowodowało konieczność przeprowadzania w trybie zdalnym rozmów rekrutacyjnych na każde z naszych stanowisk, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.  Wraz z powrotem do pracy stacjonarnej - z naszego katowickiego biura, spotkania rekrutacyjne na miejscu będę ponownie możliwe. :)

Danuta
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Witam, chciałam zapytać o pracowników, którzy preferują formę pracy zdalnej na kontrakcie B2B, czy E NET PRODUCTION jest otwarte na tego typu współpracę? ( Nawet po zakończeniu pandemii).

Pracodawca

@Danuta

Cześć Danuto :) Oczywiście, że jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, również pracę zdalną, jednak jej wymiar zależy od stanowiska. W przypadku stanowisk technicznych praca zdalna 100% natomiast w przypadku stanowisk biznesowych - tutaj charakter pracy i obowiązków czasem wymaga tego, aby się zobaczyć :) Jeśli miałabyś więcej pytań to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja@enp.pl

Danuta

Na jakie przeszkolenie przed rozpoczęciem współpracy może liczyć PHP Developer w E NET PRODUCTION? Jak długo trwa proces wdrożeniowy i czy można go odbyć w formie zdalnej?

Tomek

Firma zatrudnia studentów?

Pracodawca

@Tomek

Cześć! Oczywiście jak najbardziej zatrudniamy studentów, chociaż zawsze sprawdzamy, czy ktoś ma doświadczenie (nawet w swoich prywatnych projektach lub projektach ze studiów) :) Ważne jest jednak to, że najczęściej współpracujemy ze studentami w większym wymiarze godzin, niż w formie pracy dorywczej, ponieważ na ten moment nie mamy programów praktyk czy staży. Wielu z naszych obecnych pracowników (obecnie seniorów!) rozpoczynało u nas pracę na studiach i to oni teraz są opiekunami mniej doświadczonych developerów :) W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

To zależy - pierwsza umowa to zawsze umowa na 3-miesięczny okres próbny. W standardzie, kolejna umowa po okresie próbnym to umowa czasowa, na 12 miesięcy. Czas trwania umowy zależy od stanowiska, formy współpracy oraz ogólnego podsumowania pracy w ENP.

Karolina

Czyli na każde stanowisko są trzy etapy rozmowy o prace ?

Pracodawca

@Karolina

Karolino, nasz proces rekrutacyjny w zależności od stanowiska na jakie aplikujesz delikatnie się różni. W przypadku stanowisk technicznych są 2 lub 3 etapy, w które zaangażowany jest kandydat: 1. rozmowa telefoniczna, 2. zadanie (przy stanowisku PHP Developera) oraz 3. rozmowa techniczna. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: GoWork: https://www.gowork.pl/e-net-production-sp.-z-o.o.,464031/rekrutacja W przypadku stanowisk biznesowych nie przekazujemy zadań do rozwiązania, prowadzona jest natomiast szczegółowa rozmowa dotycząca Twojego wcześniejszego doświadczenia i projektów w których brałaś udział. Zapraszamy również na naszą stronę www.enp.pl gdzie znajduje się nasza broszura rekrutacyjna (po kliknięciu "More information"). Jeśli jesteś zainteresowana konkretnym stanowiskiem, napisz do nas na adres: rekrutacja@enp.pl

Paweł
Kandydat

Miałem okazję nie tak dawno (wrzesień tego roku) uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko Scrum Mastera w E-NET. Powiem szczerze: jestem pod wrażeniem. Z końcem poprzedniego roku (2019) zmieniałem pracę zatem siłą rzeczy uczestniczyć w kilku rekrutacjach. Rekrutacja w E-NET bije na łeb na szyję te rekrutacje, z którymi się zetknąłem. 1. Transparentność. Na każdym etapie (było ich trzy) byłem na bieżąco informowany jaki jest status rozmów, jak zostałem odebrany, jaki będzie następny krok. Jeśli pojawiały się jakiekolwiek opóźnienia lub coś wymagało doprecyzowania byłem o tym informowany natychmiast. 2. Konkrety. Każda rozmowa dotyczyła konkretów a nie wydumanych sytuacji. Tu nie ma miejsca na jakieś testy wymyślane przez hr'owca. 3. Szczerość. Byłem pod wrażeniem rozmowy z prezesem, Pawłem Konopką. Firma potrzebuje ludzi, którzy będą chcieli współpracować z innymi i jednocześnie będą chcieli pracować z zaangażowaniem. Czyli takich, dla których robota to nie przymus ale okazja by czegoś się nauczyć i coś fajnego zrobić. W E-NET konsekwentnie wdrażają metodyki zwinne nie z powodu panującej mody, ale z przekonaniem co do wartości jakie te metody niosą. Sami już widzą efekty. Z oferty, którą ostatecznie otrzymałem, musiałem z żalem zrezygnować: prowadziłem jednocześnie rozmowy z moim obecnym pracodawcą i zdecydowałem o pozostaniu w miejscu, w którym od początku roku pracuję. Jeśli po procesie rekrutacyjnym można ocenić firmę, to E-NET oceniam jako dobre miejsce odp racy z sensownymi ludźmi, co do których mam podejrzenia, że część z nich to pasjonaci :) A na pewno są nimi ci, z którymi miałem okazję rozmawiać.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma E NET PRODUCTION Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Udział pracowników ENP w szkoleniach lub konferencjach jest finansowany w pełni lub współfinansowany przez naszą firmę. Zależy nam na tym, aby osoby, które pracują w ENP miały możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zachęcamy również osoby na pokładzie ENP, aby same wychodziły z inicjatywą i informowały o wydarzeniach, w których chcą wziąć udział. Jeśli chciałbyś/abyś poznać więcej szczegółów to zapraszamy do kontaktu poprzez mail: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, w trosce o bezpieczeństwo i zachowywanie poufnych danych dotyczących polityki kadrowej i płacowej firmy nie możemy udzielić Ci odpowiedzi na tym portalu. Jeśli jesteś naszym pracownikiem, to zachęcamy Cię do kierowania tego typu pytań do naszego działu HR, gdzie uzyskasz odpowiedzi i dowiesz się, jakie zasady obowiązują przy przyznawaniu podwyżek i premii. Z kolei, jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas to napisz na: rekrutacja@enp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E NET PRODUCTION Sp. z o.o.