Opinie o E NET PRODUCTION Sp.z o.o.

Lidia

@Były pracownik - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy, jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

Niestety pracodawca usunął wszystkie negatywne komentarze z serwisu, więc profil jest już bezużyteczny. Moje doświadczenie z firmą nie jest tak różowe jak opisują je poprzednicy - pomimo ciekawych ludzi w pracy atmosfera napięta, nierealne terminy i zwalanie odpowiedzialności na developerów. Kadra zarządzająca niestety nie daje rady

Marcin

Dopiero zacząłem tutaj pracę, ale powiem szczerze że dużo już udało mi się zobaczyć jak pracuje firma. Dla mnie rozwój osobisty oraz atmosfera w firmie na duży plus. Dużym atutem jest to że mam możliwość zobaczenia "od kuchni" zaawansowanych rozwiązań jakie są tutaj wdrażane Dzięki czemu rośnie też moje doświadczenie. Polecam niezdecydowanym.

Anonymous

Trochę już tutaj siedzę i mogę potwierdzić, że jest spoko. Praca ciekawa, przy dużych, rozpoznawalnych produktach. Fajnie dobrani ludzie do zespołów i co ważne nie panuje tutaj atmosfera korpo. Możliwość szkolenia i rozwoju to dodatkowy plus dla tych osób, które stawiają na rozwój. Firma otwarta na nowe technologie, co pozwala być na bieżąco z nowymi trendami. I teraz chyba informacja, która zainteresuje większość - wynagrodzenia naprawdę na dobrym poziomie oraz podwyżki po spełnieniu ustalonych kryteriów. Polecam!

epoal

Pewnie, że sa atrakcyjne warunki wynagrodzenia dlatego ich oferty pracy są tak popularne. Zastanawiam się tylko czy jest szansa na to, zeby teraz znaleźć pracę.

pert

No ba

alex

hejka, czy wiecie może czy potrzebują w E NET PRODUCTION programistów Java?

hm

jakie obecnie są stawki na froncie?

Luck

Moge polecić z czystym sumieniem, kasa na slasku jedna z leprzych , co chcialem mam, co do podwyżek , regularnie co 6miesiecy , po spełnieniu ustalonych punktow rozwoju, ja wszystkich nie dotrzymałem, a podwyżke dostałem:), rozwoj jest , pracy dużo , ale jakoś nie widziałem przesiadujacych w firmie, stresu troche jest jak sie robi dla ecomow robiacych po pare baniek dziennie , ale w poprzednich firmach nie było mniej, dla zainteresowanych jestem programistom z 8 letnim doświadczeniem. Do lekarza chodze do medicoveru, fundowanego przez firme.niech moc bedzie z wami.

Robert

Dzieki wszystkim za info:) ja tez chce tam aplikowac bo kumpel ktory tam robi mowi ze lepszego doswiadczenia nie znajde nigdzie na Slasku, a moze i w Polsce:)

Kacper

Z tego co wiem co szukają phpowców i koderów. Ofert jest trochę, więc do dzieła!

juhas

W jakiej technologiach tam się pracuje? Może ktoś coś więcej powiedzieć?

joe

Hej, czy nadal szukają tam programistów PHP? Rozglądam się za czymś nowym.

tank

Ostaatnio duzo pozytywnych zmian, silnik na ukonczeniu i glownie rozwoj. Fajnie ze wlasne rozwiazanie maja, mega duzo wiedzy z zewnatrz i wewnatrz. Dla mnie na mocne 4 szczegolnie, tempo tez sie uspokaja i coraz wiecej szkolen. Zachecam do spróbowania bo warto.

Derril

Czy ktoś z Was się orientuje czy nadal szukają programistów PHP? Mam kichę w obecnej pracy, a wiele dobrego słyszałem o ENP.

Blair

Ekipa super, ale tempo spore, nie ma czasu na lenia. Zobaczymy czy płaca i bonusy będą adekwatne do pracy. Ale szef wydaje się być wporządku wiec narazie luzik. Czas pokaze

hubertus

Lena - a z jakimi stawkami mozna sie liczyc na frontend developera?

majsterklepka

czasem troche chaosu jak to w IT bywa, ale praca mi pasi i jest spoko. Klienci to jedne z najbardziej znanych marek, więc jest się czym chwalić. Wiadomo nie wszystkim zawsze da się dogodzić, ale takie jest życie. Dla mnie 4 plus, chodz w sumie to głupkowate oceniac pracodawce na takim portalu. :)

Yoda

@Programista, @balors: PHP to oczywiście podstawa. Engine oparty jest o Symfony2 + MySQL Dodatkowo wykorzystywanych kilka doatkowych technologii takich jak RabbitMQ, ElasticSearch, Redis.. Opowiadać można by długo, natomiast jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to możecie uderzać na rekrutację która wystartowała na Programistę PHP oraz Frontend Developera na Pracuj PL

balors

W sumie też byłbym zainteresowany, wiem że na pewno na PHP się robi, ale nic więcej nie wiem @Programista, dobrze, że przynajmniej oferują umowę o pracę i szkolenia

Programista

@Yoda mozesz powiedziec cos wiecej na temat technologii na jakich pracują programiści u Was?

Yoda

@kooks to zależy co taki absolwent potrafi. Zdarzało się ze nawet studenci byli zatrudniani z bardzo pozytywnym efektem. Wysyłaj cv jeśli czujesz że jesteś na niezłym dobrym poziomie.

takjest

@up jest Jak piszesz.

Yoda

Faktycznie, ostatnie miesiące były dość pracowite ze względu na domykane projekty. Aktualnie według mnie - z perspektywy osoby która tu pracuje ostatnio sytuacja się rozluźniła. Zarobki ok. Socjal też. Praca na fajnym frameworku. Polecam dla wszystkich ambitnych, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego oraz szukają stabilnego zatrudnienia. Wiem że lada moment ma ruszyć rekrutacja.

Zorro

A i potwierdzam ruszyła rekrutacja, dopiero co leaderowie przekazywali informację, że firma szuka webcoderów i programistów, na razie na gębę. Trzeba pisać na praca@enp.pl

Zorro

praca ciekawa i przy wymagających projektach, i z dużymi firmami ,spokojnie do polecenia, w tej chwili wspolnie rozwijamy jeden produkt silnik ecommerce , ktory wdrażamy i utrzymujemy i rozwijamy , jeśli kogoś interesują projekty związane ze sprzedażą internetową to jest właściwe miejsce pracy, jeśli nie to raczej odradzam bo 90% pracy w tej firmie to właśnie takie projekty - ecommerce. Dodatkowo opieka medyczna i ubezpieczenie , zarobki ok.

Wymiatacz

W firmie już jestem prawie rok i nadal twierdze firma zajefajna , płaca bardzo dobrze , wiem że uruchamiaja rekrutacje na programistów i webcoderów , ja polecam bardzo, to jest moje miejsce na następne kilka lat , a później się zobaczy.

Wymiatacz

ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspołpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!

abzibzi

Jeżeli chodzi o programistów to ostatnio więcej osób odchodzi niż przychodzi.

Tunia

Firma fajna mój chłopak w niej pracuje. Dobrze zarabia i jest zadowolony.

Marconii

Epoal jeśli ty jesteś jednak z poza granic enetu to już trudniej, wal na paca@, tam Z Toba beda gadać. Popytaj swich ziomkow o teścik ;)

Marconii

Kolego jak jestes pracownikiem enetu i jesteś dobry a z tego co wiem tylko tacy już tu zostali to wal jak w dym do przełożonego , tak jak Ci pisałem rozwijam sie i chce wiecej zarabiać i zarabiam, nie ma sie czego bać :) o internet to ja bym sie tak nie martwił chyba jest na poczatku drogii rozwoju :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ,Ps coś tyrobił w sylwestra ze piszesz o 1:30:)

Marconii

Zgadzam sie z kolegą obiektywnym , i popieram , mi sie podoba wiec tu pracuje, inne firmy oboko sa i beda pewnie też co niektorym leoiej zapłaca, w koncu tu nie daleko mieszka jakieś 4 500 000 ludzi, zarobki spoko i cały czas ( do góry- mówię za siebie) , socjal ok.

Obiektywny

Witam , polecam bardzo, firma jest wymagająca to prawda, ale jasno trzeba powiedzieć czym się zajmuje, wiec wdraża systemy ecommerce , ale przede wszystkim zajmuje się ich utrzymaniem, opieką 7 dni 24h , no i w takiej pracy czasami pracuje się pod presją , takie marki jak mediaexpert, mediamart, electro, wkruk, saturn , kler, samsung, hp, ispot, vistula są wymagające, jeśli ktoś nie akceptuje takiej pracy, to tu nie ma czego szukać, jeśli ktoś chce dołączyć do dynamicznego zespołu to tak jak pisałem , polecam brdzo, jeśli nie to pewnie w Katowicach jest wiele innych firm, coś sobie jeszcze przypomniałem jak ja się zatrudniałem to nikt nie obiecywał mi, że praca bedzie wyglądać inaczej.

Fccoder

W firmie od 2 lat , firma wymagajaca ale bardzo spoko, trafiłem w trudnym okresie gdy zmieniali silnik pod sklep ktorego są producentem, teraz moge powiedzieć gdzie po tych kilkunastu miesiacach ciężkiej pracy warto się było męczyć, jestem doświadczonym programistą z 7 letnim doświadczeniem , mogę jasno przedstawić stanowisko , że pracodawca jest bardzo ok rozwoju dla tych którzy chcą bardzo dużo.

Cambor

Ja polecam pracuje tu 3 lata , potwierdzam roboty nie mało , ale to chyb nie problem, dobry socjal , zarobki na bardzo dobrym poziomie , głównie php , symfony 2.7 . Redis ,

cap

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, a jakoś nikt nazw tych super firm podać nie chce ;)

tester

Bardzo dużo pozytywnych komentarzy wysypało się w ostatnim czasie. Czyżby wybielanie wizerunku? Firma nie najgorsza, pracowałem tam 4 lata to wiem. Jednak tematy na już i nieprzemyślane decyzje przełożonych to główny problem. Sprzeczne decyzje PRowców, (usunięte przez administratora) Jest dużo innych firm na śląsku, które lepiej płacą i potrafią się utrzymać na rynku mimo, że programista ma 2 razy więcej czasu na taska + czas wolny w lobby roomie (usunięte przez administratora)

Marconii

Firma bardzo ok, rozwoj szybki i gwarantowany , jestem programersem z dużym doświadczeniem zawodowym i programistycznym , pracowałem w duzych i małych firmach ta jest w sam raz , jeśli ktoś lubi ecommerce to tu jest jego miejsce, technologie i frameworki to: RabbitMQ, redis, msql, php, elasticsearch, symfony2 . praca przy najwiekszych projektach ecomm: mediaexpert, mediamarkt, wolczanka, saturn, kler, wkruk, electro, avans, kler, netto, bricomarche, vistula, samsung, hp. I to wszystko ogarnia ta firemka. Jak narazie dla mnie to wystarczjace doświadczenie . a i jeszcze jedno znam trzech gosci , ktorzy opuścili szeregi firmy i po paru przygodach powrócili do firmy- to też na plus - na minus nie ma pokoju wypoczynku.- ale to wybaczam. A herbata jest :)))))))))) kawa też lavazza:)))))))))) jakby to kogoś obchodziło.

Luzer

Jak najbardziej potwierdzam , firma bardzo spoko

dołochow

andrzej
@dołochow 18.11.2015 15:45
Dodatkowe ubezpieczenie i pakiet medyczny, a resztę sobie kupisz za pieniądze, których pracodawca nie szczędzi. Chears!...

Postaram się być obiektywny chociaż może być trudno - tak w enecie pracują fajni i mądrzy ludzie i to jest fakt. Niestety faktem jest też to że to wbrew pozorom nieduża firma o 'ugruntowanej' pozycji :J. Pracując tam raczej nie ma się co spodziewać jakiegoś kosmicznego rozwoju, typowa fabryczka. Tak jak ktoś wyżej napisał dobra dla młodych aby zdobyć doświadczenie, raczej nie jest to miejsce dla osób doświadczonych. Co do kasy i warunków pracy to sorry chłopaki z enetu co tu piszecie, mało wiecie bo siedzicie tam za długo :). Praca na godziny od do - norma to ostatnio luźny czas pracy, socjal to kawa i herbata (raczej nie Lipton) a jak braknie to potem nie ma tydzień - jakoś w innych firmach jest, o zabawach typu 'pokoje relaksu' to zapomnijcie - co nie wszędzie ale zaczyna być normą. (usunięte przez administratora)

ortoo

Jeżeli enet taki zły, to jakie firmy polecacie? (usunięte przez administratora)

@ortoo 09.11.2015 18:05
Jeżeli enet taki zły, to jakie firmy polecacie? (usunięte przez administratora)

E net jak najbardziej tak

wymiatacz

potwierdzam praca bardzo spoko , nie zaprzeczam jest jej dużo a i od pół roku (tyle jestem w firmie ) to widzę tylko nowe osoby i nikt nie znika :), płacą bardzo dobrze, atmosfera w moim dziale jest ok, niczego innego nie oczekuję, ja bardzo polecam.

dżarmin

ENET z pewnością NIE JEST miejscem pracy, w którym dobrze będą czuły się osoby dla których szczytem ambicji jest siedzenie w godzinach pracy na fejsie, oglądanie ruskich faili na YT, czy czytanie newsów o księżnej Kejt na pierdelku. W ENECIE od pracowników się dużo wymaga, lecz za wymaganiami idzie satysfakcja, uczciwe wynagrodzenie, i świadomość że pracuje się dla największych eCommerce'ów w PL i Europie.

wymiatacz

teścik był : wyboru i trzeba było dopisać odpowiedzi ogólnie prosto, co do kasy to musisz sam zadbać o siebie, co do atmosfery jest bardzo spoko, ogólnie pracy sporo, widzę że niektórzy robią coś w domu, ale jak z nimi gadałem to za dodatkowy chajs i jak opowiadają to nie psi, ale tego nie widziałem:). faktycznie kończą przepisywanie silnika sklepu na symfony2, naprawdę szacun, widać że się napracowali, co do php , ja byłem na kliku rozmowach i tylko tu bez pierdnięcia zgodzili się na moje warunki, może sporo potrafię ;-); jak pisałem skończę okres próbny to napiszę co i jak, ogólnie ja polecam PS.mój lider team bardzo spoko co merytoryki to bardzo ok

php

Jako były pracownik mogę potwierdzić że wbrew temu co piszą atmosfera wcale nie jest przyjemna, dużo jest tematów na wczoraj (bo już klientowi obiecali), są oczekiwania że ludzie będą zostawać po godzinach ale żeby za to zapłacić to już nie bardzo. Team leaderzy w większości mało kompetentni, jeden przez drugiego włazi prezesowi wiadomo gdzie, winą za ich błędy obarczani są pracownicy. Więc jeśli ktoś lubi pracować 15h na dobę za dość przeciętne pieniądze to polecam, w przeciwnym razie tylko w celu zdobycia doświadczenia.

wymiatacz

Właśnie jestem po rekrutacji (na PHP) w tej firmie, w Katowicach mają dwa budynki ale w odległości 100m od siebie, pisze bo wpadłem do tego gdzie siedzą sami programersi, a rozmowa była w drugim, obydwa bardzo fajne. Kasę dostałem taką jaką chciałem, był test kompetencji, dla mnie łatwy (pytania baza i mysql) Pierwszy look bardzo fajny, napiszę za 3 miechy.

ninja

Jestem, pracownikiem e Netu od 3 lat, praca super , czasami jest ciężko, ale ciekawie, wcześniej zaliczyłem dwóch znanych pracodawców , których nazw przez grzeczność nie wymienię, pensja z tego co się orientuje jest zależna od umiejętności, ja zaczynałem od programisty i miałem ok, teraz jestem starszym programistom jest bardzo ok. Jest tu sporo prac dodatkowych dla zainteresowanych na których można bardzo ładnie zarobić, Jeśli chodzi o doświadczenie tu zdobywam największe, fajnie bo od roku firma przesiadła się na Symfony 2.0 i już widać tego efekty. PS. do gtr, Samsung gratulował sam słyszałem :), co do kasy to musisz Sobie pogadać z działem zatrudnienia praca@enp.pl, na pewno odpowiedzą Ci na twoje pytanie.

gtr

To niech ten zanowny pracodawca napisze ILE jest w stanie zaoferować NETTO na umowęo pracę dla dobrego programisty. Najlepszy jest jeden z powyższych postów "PODOBNO" szef samsunga, "PODOBNO" słyszał, że "PODOBNO" gratulował. Dobre sobie!

Dział kadr
@gtr 01.04.2015 14:48

Witam, serdecznie zapraszam na rozmowę, w czasie której będziemy mogli porozmawiać o warunkach zatrudnienia, kontakt praca@enp.pl, rozmowę możemy przeprowadzić zdalnie lub w biurze w katowicach. Pozdrawiam serdecznie.

dev
@gtr 01.04.2015 14:48

Nie podobno tylko gratulował...

toronto

Zostaw opinię o E NET PRODUCTION Sp.z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E NET PRODUCTION Sp.z o.o.