E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Chcący coś zmienić Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy do swojej firmy zatrudniacie ludzi bez doświadczenia zawodowego, ale chcące bardzo nauczyć się czegoś nowego i w tym pracować? Taka hipotetyczna sytuacja: ktoś jest kasjerem i w zasadzie tylko to robił w życiu, ale pęka w nim coś, bo wie że jak tylko da mu się szanse to nauczy się programowania i będzie w tym tak dobry jak tylko się da. Czy tego typu osoby mają szansę na pracę jako programista i tym samym zyskać wiedzę i doświadczenie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Chcący coś zmienić

Cześć "Chcący coś zmienić" :) Tak, jak najbardziej. W ENP mamy zespół Centrum Monitoringu. Zespół składa się z młodych osób (Junior Services Monitoring Specialists), które chcą zdobyć wiedze i doświadczenie w IT. Zachęcamy do śledzenia strony www.kariera.enp.pl, gdzie co jakiś czas uruchamiamy rekrutację na to stanowisko.

Pytanie
 Pytanie

Czy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Cały proces odbył się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze. Rekrutacja odbyła się wręcz wzorowo. Same konkretne informacje na temat dnia, kiedy otrzymam odpowiedź z wynikami rekrutacji oraz same konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania z mojej strony. Po rozmowie rekrutacyjnej w każdej chwili nie zależnie od dnia, kiedy potrzebowałem dodatkowych informacji otrzymywałem odpowiedź zwrotną jeszcze tego samego dnia, często praktycznie w ciągu kilku minut :) Po pozytywnej rekrutacji otrzymałem również wszystkie potrzebne informacje od działu HR. Pani Izabela z działu rekrutacji oraz osoby z działu HR wykonały naprawdę świetną robotę! Ogólnie proces oceniam na 6+. Serdecznie polecam :)

Pytania

Pytania techniczne związane z stanowiskiem oraz z kompetencjami miękkimi i twardymi.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Pytanie
 Pytanie

Czy firma E NET PRODUCTION Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Witold
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Każda firma się kieruje zasadą więcej za mniej. Jaką wypłatę sobie wywalczysz taką masz. Twoja płeć nie ma nic do rzeczy, za to umiejętności lub staż na pewno

Iwona
Inne
@Witold

Mimo wszystko z ciekawości dopytam, kto średnio więcej w firmie teraz zarabia? Panie czy Panowie?

2

Pracodawca

@Iwona

W ENP liczą się kompetencje, umiejętności wiedza i doświadczenie - to jest dla nas kluczowe. Nie ma znaczenia jakiej płci jest dana osoba.

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Atmosferę tworzą ludzie, dlatego cieszy nas, że w badaniach satysfakcji nasi pracownicy ten element oceniają najwyżej. Zachęcamy do aplikowania na nasze otwarte rekrutacje poprzez strone www.kariera.enp.pl Przyjdź i przekonaj się sam :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracodawca

@Pytanie

W ENP jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób o różnych narodowościach, posiadających pozwolenie na pracę w Polsce, którzy posługują się językiem polskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).

Pytający
Kandydat
 Pytanie

Dawno nie było żadnej opinii, jak obecnie wygląda praca w e net? Jaka atmosfera, rotacja, zwłaszcza w czasie pandemii ?

Pracodawca

@Pytający

Pomimo obecnej sytuacji branża e-commerce ma się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o rotację z powodu pandemii to możemy pochwalić się tym, że nie zakończyliśmy żadnej współpracy z tego powodu. Nie zwalniamy tempa! :) Obecne otwarte rekrutacje na stanowiska to: PHP Developer, Junior PHP Developer, Frontend Developer, E-commerce System Consultant, Scrum Master, Administrator Linux, Software Tester, Business Analyst oraz Project Manager. Więcej informacji pod adresem: rekrutacja@enp.pl

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

kiedyś 260 pracowników, dzisiaj w granicach 200 - sam sobie odpowiedz

Pracodawca

@007

"007” Nie mamy pojęcia skąd bierzesz takie informacje, bo są po prostu niezgodne z prawdą :) W żadnych z naszych dotychczasowych komunikatów (zarówno w wewnętrznych komunikatach do pracowników, jak i na zewnątrz) nie było informacji o 260 osobach na pokładzie, bo nigdy tylu nie było - oczywiście dążymy do tego (trzymaj za to kciuki :D), ale jeszcze trochę pracy przed całym #TeamENP! Obecnie na pokładzie ENP jest 207 osób. „007” jeśli chcesz mieć zawsze aktualne informacje - po prostu zapytaj lub bardziej uważnie śledź statystyki, jakie są zawsze zamieszczane na Emplo :)

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Można to samodzielnie sprawdzić w programie Emplo, aktualizowany jest bieżący skład pracowników we wszystkich działach :)

007
Pracownik
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Oczywiście trzeba odliczyć Dubaja (psa)

Pracodawca

@007

„007” Dokładnie tak jak napisałeś, w Emplo jest na bieżąco aktualizowany skład naszych pracowników, dlatego tym bardziej się dziwimy, dlaczego piszesz nieprawdziwe informacje, które wprowadzają w błąd inne osoby odwiedzające serwis GoWork. Na dzień dzisiejszy (18.11.2021 r.) Emplo wskazuje 209 osób. Jak pewnie wiesz niedawno dołączyły na nasz pokład nowe osoby, z czego bardzo się cieszymy i trzymamy kciuki za ich wdrożenie ;) Dodatkowo pragniemy podkreślić, że Dubaj (pies) nie ma profilu na Emplo od 1,5 roku, jednak wciąż jest naszym Office Dogiem, który od czasu do czasu odwiedza biuro ENP. "007" jeśli potrzebujesz wsparcia w tym, jak prawidłowo odczytywać dane w Emplo - poproś o pomoc dział HR, który poinstruuje Cię jak należy posługiwać się naszym wewnętrznym systemem. PS. Zależało nam na wklejeniu screena z Emplo z liczbą pracowników, aby móc zarówno Tobie jak i innym osobom GoWorka czytającym komentarze pokazać jak naprawdę wygląda sytuacja, ale niestety w odpowiedziach nie ma takiej możliwości. Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź na Twój komentarz rozwieje wszelkie wątpliwości.

Agnieszka
Inne
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Jako czytająca doceniam te starania, ale jako kandydatka nie miałabym pojęcia, po co mi wiedza, czy pracowników jest 209 czy 260. Naprawdę walczycie o jakieś statystyki, gdy tutaj się szuka twardych info np. o zarobkach. PS. ale plus za pieseła

Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z E NET PRODUCTION Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracodawca

@Pytanie

Działamy w branży e-commerce, która jest niezwykle dynamiczna. To praca dla ludzi, którzy chcą się realizować i rozwijać zawodowo. Moment, w którym pracodawca i pracownik podejmuję decyzję o współpracy jest ważny dla obu stron. Tak samo jak czas, w którym każda z tych stron ma możliwość przekonać się, czy chce dalej współpracować. Zdarza się nam kończyć współpracę, a powody są różne. Każdy pracownik to osobna historia. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę nie upubliczniamy szczegółów, obowiązuje nas poufność dot. przekazywania informacji firmowych, a także szacunek do prywatności. Niezależnie od tego, kto podjął decyzję, każde zakończenie jest dla nas trudne, bo za zawsze jest człowiek. Żegnając się z daną osobą ustalamy warunki, jesteśmy wdzięczni, za czas i bycie częścią naszego #TeamENP. Warto też wspomnieć o powrotach. Zawsze jest nam miło i cieszymy się, kiedy po jakimś czasie osoby do nas powracają - to tylko nam uświadamia, że ENP to przyjazne miejsce do pracy, wspierające rozwój i z super atmosferą.

Maciej
Kandydat
 Pytanie

Niech będzie pochwalony. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Katowic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie E NET PRODUCTION? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Maciej

Mi Pasuje :)
Pracownik
@Maciej

Pracuję w ENP od niecałego roku, ze względu na pandemię pracuję z domu, więc nie miałam okazji zobaczyć jeszcze biura na żywo, ale na zdjęciach robi ogromne wrażenie! To co na pewno mogę powiedzieć o firmie to, że są tu bardzo fajni ludzie, mili, pomocni, zawsze można liczyć na wsparcie. Z tego co mi wiadomo - nie ma stołówki z obiadami, ale ludzie, którzy bywają w biurze mówili, że można kupić jedzenie od Pana z firmy cateringowej, który przyjeżdża codziennie.

Pracodawca

@Maciej

Cześć Maciej :)  Jeśli chciałbyś poznać naszą firmą lepiej, dowiedzieć się jak się u nas pracuje to zapraszamy do odwiedzenia strony kariera.enp.pl, gdzie m.in. znajdziesz wypowiedzi naszego #TeamENP, dowiesz się czym się zajmujemy, a także uzyskasz informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach. :) Zapraszamy także do kontaktu poprzez maila: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Jest karta medicover sport - najwyzszy pakiet

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zapewniamy kartę sportową Medicover Sport. Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.kariera.enp.pl/benefity, gdzie można zapoznać się z resztą benefitów, jakie oferujemy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracodawca

@Pytanie

W ENP każdy pracownik ma możliwość zwrócenia się do działu HR, Administracji czy też bezpośrednio do swojego przełożonego. To osoby, które w odpowiedni sposób zareagują i zaopiekują się tematem oraz pomogą w jego rozwiązaniu.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Od wielu lat prowadziliśmy nasze rozmowy zgodnie z preferencjami kandydatów zarówno w biurze, jak i całkowicie zdalnie, jeśli była taka potrzeba.  Aktualnie cały proces rekrutacyjny jest u nas prowadzony w pełni zdalnie. Na naszą decyzję wpłynęła między innymi sytuacja związana z Covid - 19, to spowodowało konieczność przeprowadzania w trybie zdalnym rozmów rekrutacyjnych na każde z naszych stanowisk, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.  Wraz z powrotem do pracy stacjonarnej - z naszego katowickiego biura, spotkania rekrutacyjne na miejscu będę ponownie możliwe. :)

Danuta
Inne
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Witam, chciałam zapytać o pracowników, którzy preferują formę pracy zdalnej na kontrakcie B2B, czy E NET PRODUCTION jest otwarte na tego typu współpracę? ( Nawet po zakończeniu pandemii).

Pracodawca

@Danuta

Cześć Danuto :) Oczywiście, że jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, również pracę zdalną, jednak jej wymiar zależy od stanowiska. W przypadku stanowisk technicznych praca zdalna 100% natomiast w przypadku stanowisk biznesowych - tutaj charakter pracy i obowiązków czasem wymaga tego, aby się zobaczyć :) Jeśli miałabyś więcej pytań to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

To zależy - pierwsza umowa to zawsze umowa na 3-miesięczny okres próbny. W standardzie, kolejna umowa po okresie próbnym to umowa czasowa, na 12 miesięcy. Czas trwania umowy zależy od stanowiska, formy współpracy oraz ogólnego podsumowania pracy w ENP.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma E NET PRODUCTION Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Udział pracowników ENP w szkoleniach lub konferencjach jest finansowany w pełni lub współfinansowany przez naszą firmę. Zależy nam na tym, aby osoby, które pracują w ENP miały możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zachęcamy również osoby na pokładzie ENP, aby same wychodziły z inicjatywą i informowały o wydarzeniach, w których chcą wziąć udział. Jeśli chciałbyś/abyś poznać więcej szczegółów to zapraszamy do kontaktu poprzez mail: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, w trosce o bezpieczeństwo i zachowywanie poufnych danych dotyczących polityki kadrowej i płacowej firmy nie możemy udzielić Ci odpowiedzi na tym portalu. Jeśli jesteś naszym pracownikiem, to zachęcamy Cię do kierowania tego typu pytań do naszego działu HR, gdzie uzyskasz odpowiedzi i dowiesz się, jakie zasady obowiązują przy przyznawaniu podwyżek i premii. Z kolei, jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas to napisz na: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Wszystko zależy od zapotrzebowania rekrutacyjnego w danym momencie. Zazwyczaj szukamy osób, którego mają co najmniej 1-2 lata doświadczenia komercyjnego lub więcej. Jednakże nasz proces na stanowiska techniczne jest na tyle dokładny, że jesteśmy w stanie zweryfikować umiejętności również u osób realizujących samodzielnie projekty/freelancerów. Wszystko oczywiście zależy od stanowiska, na jakie dana osoba aplikuje. Doceniamy chęć rozwoju i pogłębiania własnej wiedzy ze względu na specyfikę branży, w której działamy, ponieważ jest bardzo dynamiczna i wymagająca. Twoje pytanie jest jednak zbyt ogólne, abyśmy mogli dokładnie na nie odpowiedzieć. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, zapraszamy do napisania maila: rekrutacja@enp.pl albo na naszą stronę www.enp.pl, skąd możesz pobrać broszurę rekrutacyjną i tym samym dowiedzieć się, czego dokładnie wymagamy od osób chcących pracować i tworzyć z nami e-commercowy świat.

Szukam odp
 Pytanie

Czy jakaś osoba, która pracuję obecnie w Enetproduction mogłaby się wypowiedzieć na forum, jak tam jest? Czy to prawda, że samych juniorów zatrudniają? Może ktoś o technologiach napisze, na jakim jest poziomie? Jest szansa na rozwój?

Pracodawca

@Szukam odp

Dziękujemy za Twój komentarz. W odniesieniu do Twojego pytania o zatrudnianiu juniorów chcemy zwrócić tutaj uwagę na bardzo ważną rzecz. Nasza firma obecnie zatrudnia ponad 160 osób, z czego ponad 100 to programiści. Przy takim tempie rozwoju nie ma możliwości zatrudniać tylko i wyłącznie programistów z doświadczeniem Senior. Rynek specjalistów IT jest ograniczony i ważne jest aby osoby, które zaczynają swoją przygodę z IT/programowaniem, miały przestrzeń do rozwoju i ten rynek zasilały. Każda firma IT wpływa więc na to, jak kształtują się realia w danym regionie pod kątem m.in specjalistów w danym obszarze technologicznym. ENP to coś więcej niż tylko e-commerce, my działamy na rzecz społeczności i jesteśmy jej częścią. Dajemy szansę każdej osobie, począwszy od juniorów kończąc na osobach bardziej doświadczonych, bo każdy ma prawo do rozwoju, a w szczególności młodzi programiści na początku swojej kariery zawodowej. Ponadto, nasz system rekrutacji jest szczegółowo przygotowany i wdrożony. Każdy kandydat jest konsultowany z naszymi programistami, którzy prowadzą rozmowy techniczne. Kandydat jest analizowany jednakowo pod względem zadań technicznych, ale także czy będzie pasował do zespołu. Nasza decyzja o zatrudnieniu danej osoby jest poparta odpowiednim feedbackiem i potrzebami rekrutacyjnymi.

Obecny pracownik
@Szukam odp

Cześć @Szukam odp, obecnie pracuje w ENP i śmiało mogę potwierdzić, że masz tutaj szanse na rozwój osobisty. Z własnego doświadczenia, a pracuję w ENP już 3 lata, gwarantuję Ci, że firma dba o swoich ludzi, docenia zaangażowanie i chęć rozwoju. Uczestniczymy w wielu konferencjach, gdzie naprawdę nie musimy się mocno napocić w poszukiwaniu wiedzy, której nie mamy. Ostatnio wzięliśmy udział w PHPers Summit, gdzie to spotkanie jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jako firma robimy dobrą robotę i wdrażamy najnowsze technologie, które stosują duże firmy na naszym rynku. Już na samej rozmowie rekrutacyjnej, na którą Cię serdecznie zapraszam, zauważysz wysoki poziom doświadczenia i umiejętności naszych programistów. Na rynku dużo mówi się o CQRS, DDD, mikroserwisach, testach jednostkowych, ale niewiele firm może pochwalić się ich wdrożeniem. Mogę zapewnić Cię, że u nas albo już wdrożyliśmy, albo jesteśmy w trakcie wdrożeń wspomnianych technologii.

41

Zostaw merytoryczną opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
E NET PRODUCTION Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii