E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Maciej Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Niech będzie pochwalony. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Katowic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie E NET PRODUCTION? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Maciej

Mi Pasuje :) Nowy wpis
Pracownik
@Maciej

Pracuję w ENP od niecałego roku, ze względu na pandemię pracuję z domu, więc nie miałam okazji zobaczyć jeszcze biura na żywo, ale na zdjęciach robi ogromne wrażenie! To co na pewno mogę powiedzieć o firmie to, że są tu bardzo fajni ludzie, mili, pomocni, zawsze można liczyć na wsparcie. Z tego co mi wiadomo - nie ma stołówki z obiadami, ale ludzie, którzy bywają w biurze mówili, że można kupić jedzenie od Pana z firmy cateringowej, który przyjeżdża codziennie.

Nowy wpis

Pracodawca

@Maciej

Cześć Maciej :)  Jeśli chciałbyś poznać naszą firmą lepiej, dowiedzieć się jak się u nas pracuje to zapraszamy do odwiedzenia strony kariera.enp.pl, gdzie m.in. znajdziesz wypowiedzi naszego #TeamENP, dowiesz się czym się zajmujemy, a także uzyskasz informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach. :) Zapraszamy także do kontaktu poprzez maila: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Jest karta medicover sport - najwyzszy pakiet

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zapewniamy kartę sportową Medicover Sport. Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.kariera.enp.pl/benefity, gdzie można zapoznać się z resztą benefitów, jakie oferujemy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracodawca

@Pytanie

W ENP każdy pracownik ma możliwość zwrócenia się do działu HR, Administracji czy też bezpośrednio do swojego przełożonego. To osoby, które w odpowiedni sposób zareagują i zaopiekują się tematem oraz pomogą w jego rozwiązaniu.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Od wielu lat prowadziliśmy nasze rozmowy zgodnie z preferencjami kandydatów zarówno w biurze, jak i całkowicie zdalnie, jeśli była taka potrzeba.  Aktualnie cały proces rekrutacyjny jest u nas prowadzony w pełni zdalnie. Na naszą decyzję wpłynęła między innymi sytuacja związana z Covid - 19, to spowodowało konieczność przeprowadzania w trybie zdalnym rozmów rekrutacyjnych na każde z naszych stanowisk, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.  Wraz z powrotem do pracy stacjonarnej - z naszego katowickiego biura, spotkania rekrutacyjne na miejscu będę ponownie możliwe. :)

Danuta
@E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

Witam, chciałam zapytać o pracowników, którzy preferują formę pracy zdalnej na kontrakcie B2B, czy E NET PRODUCTION jest otwarte na tego typu współpracę? ( Nawet po zakończeniu pandemii).

Pracodawca

@Danuta

Cześć Danuto :) Oczywiście, że jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, również pracę zdalną, jednak jej wymiar zależy od stanowiska. W przypadku stanowisk technicznych praca zdalna 100% natomiast w przypadku stanowisk biznesowych - tutaj charakter pracy i obowiązków czasem wymaga tego, aby się zobaczyć :) Jeśli miałabyś więcej pytań to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja@enp.pl

IT Recruitment Specjalist
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bardzo dobrze i przyjemnie przeprowadzona rozmowa, rzeczowa i merytoryczna. Problem pojawia się w momencie feedbacku. Zero informacji zwrotnej nawet po mojej wiadomości z prośbą o jaką informację. Zostaje lekki niesmak, szczególnie biorąc pod uwagę, że podczas rozmowy poruszany był temat tego jak ważne jest przekazywanie kandydatom feedbacku zarówno pozytywnego jak i negatywnego.

Pytania

nic zaskakującego

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytający
Kandydat
 Pytanie

Dawno nie było żadnej opinii, jak obecnie wygląda praca w e net? Jaka atmosfera, rotacja, zwłaszcza w czasie pandemii ?

Pracodawca

@Pytający

Pomimo obecnej sytuacji branża e-commerce ma się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o rotację z powodu pandemii to możemy pochwalić się tym, że nie zakończyliśmy żadnej współpracy z tego powodu. Nie zwalniamy tempa! :) Obecne otwarte rekrutacje na stanowiska to: PHP Developer, Junior PHP Developer, Frontend Developer, E-commerce System Consultant, Scrum Master, Administrator Linux, Software Tester, Business Analyst oraz Project Manager. Więcej informacji pod adresem: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

To zależy - pierwsza umowa to zawsze umowa na 3-miesięczny okres próbny. W standardzie, kolejna umowa po okresie próbnym to umowa czasowa, na 12 miesięcy. Czas trwania umowy zależy od stanowiska, formy współpracy oraz ogólnego podsumowania pracy w ENP.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma E NET PRODUCTION Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Udział pracowników ENP w szkoleniach lub konferencjach jest finansowany w pełni lub współfinansowany przez naszą firmę. Zależy nam na tym, aby osoby, które pracują w ENP miały możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zachęcamy również osoby na pokładzie ENP, aby same wychodziły z inicjatywą i informowały o wydarzeniach, w których chcą wziąć udział. Jeśli chciałbyś/abyś poznać więcej szczegółów to zapraszamy do kontaktu poprzez mail: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, w trosce o bezpieczeństwo i zachowywanie poufnych danych dotyczących polityki kadrowej i płacowej firmy nie możemy udzielić Ci odpowiedzi na tym portalu. Jeśli jesteś naszym pracownikiem, to zachęcamy Cię do kierowania tego typu pytań do naszego działu HR, gdzie uzyskasz odpowiedzi i dowiesz się, jakie zasady obowiązują przy przyznawaniu podwyżek i premii. Z kolei, jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas to napisz na: rekrutacja@enp.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Wszystko zależy od zapotrzebowania rekrutacyjnego w danym momencie. Zazwyczaj szukamy osób, którego mają co najmniej 1-2 lata doświadczenia komercyjnego lub więcej. Jednakże nasz proces na stanowiska techniczne jest na tyle dokładny, że jesteśmy w stanie zweryfikować umiejętności również u osób realizujących samodzielnie projekty/freelancerów. Wszystko oczywiście zależy od stanowiska, na jakie dana osoba aplikuje. Doceniamy chęć rozwoju i pogłębiania własnej wiedzy ze względu na specyfikę branży, w której działamy, ponieważ jest bardzo dynamiczna i wymagająca. Twoje pytanie jest jednak zbyt ogólne, abyśmy mogli dokładnie na nie odpowiedzieć. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, zapraszamy do napisania maila: rekrutacja@enp.pl albo na naszą stronę www.enp.pl, skąd możesz pobrać broszurę rekrutacyjną i tym samym dowiedzieć się, czego dokładnie wymagamy od osób chcących pracować i tworzyć z nami e-commercowy świat.

Szukam odp
 Pytanie

Czy jakaś osoba, która pracuję obecnie w Enetproduction mogłaby się wypowiedzieć na forum, jak tam jest? Czy to prawda, że samych juniorów zatrudniają? Może ktoś o technologiach napisze, na jakim jest poziomie? Jest szansa na rozwój?

Pracodawca

@Szukam odp

Dziękujemy za Twój komentarz. W odniesieniu do Twojego pytania o zatrudnianiu juniorów chcemy zwrócić tutaj uwagę na bardzo ważną rzecz. Nasza firma obecnie zatrudnia ponad 160 osób, z czego ponad 100 to programiści. Przy takim tempie rozwoju nie ma możliwości zatrudniać tylko i wyłącznie programistów z doświadczeniem Senior. Rynek specjalistów IT jest ograniczony i ważne jest aby osoby, które zaczynają swoją przygodę z IT/programowaniem, miały przestrzeń do rozwoju i ten rynek zasilały. Każda firma IT wpływa więc na to, jak kształtują się realia w danym regionie pod kątem m.in specjalistów w danym obszarze technologicznym. ENP to coś więcej niż tylko e-commerce, my działamy na rzecz społeczności i jesteśmy jej częścią. Dajemy szansę każdej osobie, począwszy od juniorów kończąc na osobach bardziej doświadczonych, bo każdy ma prawo do rozwoju, a w szczególności młodzi programiści na początku swojej kariery zawodowej. Ponadto, nasz system rekrutacji jest szczegółowo przygotowany i wdrożony. Każdy kandydat jest konsultowany z naszymi programistami, którzy prowadzą rozmowy techniczne. Kandydat jest analizowany jednakowo pod względem zadań technicznych, ale także czy będzie pasował do zespołu. Nasza decyzja o zatrudnieniu danej osoby jest poparta odpowiednim feedbackiem i potrzebami rekrutacyjnymi.

Obecny pracownik
@Szukam odp

Cześć @Szukam odp, obecnie pracuje w ENP i śmiało mogę potwierdzić, że masz tutaj szanse na rozwój osobisty. Z własnego doświadczenia, a pracuję w ENP już 3 lata, gwarantuję Ci, że firma dba o swoich ludzi, docenia zaangażowanie i chęć rozwoju. Uczestniczymy w wielu konferencjach, gdzie naprawdę nie musimy się mocno napocić w poszukiwaniu wiedzy, której nie mamy. Ostatnio wzięliśmy udział w PHPers Summit, gdzie to spotkanie jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jako firma robimy dobrą robotę i wdrażamy najnowsze technologie, które stosują duże firmy na naszym rynku. Już na samej rozmowie rekrutacyjnej, na którą Cię serdecznie zapraszam, zauważysz wysoki poziom doświadczenia i umiejętności naszych programistów. Na rynku dużo mówi się o CQRS, DDD, mikroserwisach, testach jednostkowych, ale niewiele firm może pochwalić się ich wdrożeniem. Mogę zapewnić Cię, że u nas albo już wdrożyliśmy, albo jesteśmy w trakcie wdrożeń wspomnianych technologii.

41

Zostaw merytoryczną opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

E NET PRODUCTION Sp. z o.o.