Opinie o Aas Recruitment Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Aas Recruitment Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aas Recruitment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aas Recruitment Sp. z o.o. w Częstochowa

bezrobotny

Dzięki za opinię złożyłem właśnie CV,ale był to ostatni krok który zrobiłem w kierunku tej firmy.

nie otrzymuję przelewu od tej firmy już od miesiąca-na moje telefony jestem zbywany i ignorowany stanowczo Odradzam wspólprace z tą firmą a w szczególności z biurem Łodzkim zarządzanym przez Pana (usunięte przez administratora), wszelkie "oferty" od tej firmy należy ignorować- im szybciej(usunięte przez administratora)firmy zbankrutują tym lepiej dla gospodarki. Pozdrawiam

AntiTrolling
@Marcin

Piszę , tak bo irytuje mnie to jak ktoś sugeruje, że mu nie płacą ,a najprawdopodobniej nie dopilnował kwestii potwierdzenia obecności w pracy na stosownych raportach. Kwestie ilości godzin można zgłosić też do firmy , w której AAS nas "zatrudnia".W łodzi natomiast z tego co wiem , coś tam na lepsze się pozmieniało.

@Marcin

Takze odradzam.... Zadzwonili do i umowili sie ze mna na rozmowe, a jak przyjechalem to powiedzieli ze oferta jest nieaktualna... Porazka jakas

AntiTrolling

Pracowałem kilka mcy w AAS - praca zależy od konkretnego zakładu !!! , trudno porównywać lutowanie elektroniki do np montażu mebli. AAS nie jest agencją pracy tymczasowej. Stawki pokrywają się z przedstawionymi, zasady są jasne, z odzieży się nie rozliczałem bo nie przyszedłem do AAS-u się ubrać tylko coś zarobić. Negatywne komentarze w 90 procentach należą do ludzi , którzy zapewne sami mają coś sobie do zarzucenia. FAKT mogłoby być więcej kasy - ale powiedzcie mi gdzie jest tyle żeby nie narzekać? ....chyba przy korycie w pewnym budynku w Wawie...

niezadowolony pracownik

Szczerze nie polecam współpracy z tą agencją! Wynagrodzenie niewypłacone w terminie, przestali odbierać telefony i odpisywać na smsy. Dopiero kiedy w sprawę zaangażował się prawnik, raczyli się odezwać. Teraz pozostaje czekanie, czy sprawę uda się rozwiązać bez większych problemów, czy też trzeba będzie skierować ją na drogę sądową.

Koordynator

Pierwszy etap wyjaśniający czym zajmuje się firma, co oferuje w jakim zakresie. Rozmowa z Managerem miła, profesjonalna i na poziomie. Manager zainteresowany, dociekliwy. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie czarował, nie wymyslal. Drugi etap 3/1 rozmowa z Managerem, Dyrektorem i osoba z recruitmentu. Rozmowa w podobnym tonie jak pierwsze spotkanie. Atmosfera miła, podejście do kandydata na równi. Zasady jasne i klarowne. Po kilku dniach informacja zwrotna, że niestety rekrutacji została wyłoniona inna kandydatura ale mimo wszystko firma pozostawiła bardzo dobre wrażenie.

- Trudności w pracy - Oczekiwania - Motywacja - Pytania nt samodzielności - inne

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
rjk

ja dzis zaczynam ,.. zobaczymy co bedzie . na pewno sie podziele opinia . ;):)

jsd

na google : Rieter Automotive Poland

jsd

poczytajcie sobie opinie o autoneum- to jest ta sama firma tylko, że w autnoeum są osoby z umową o prace a AAS to tylko agencja

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOŻESZ SIĘ
@jsd

Nie jest to jedna taka historia, ja mam taką samą sytuację tylko bez delegacji Koordynator jak była podpisywane umowy to nawet nie zapoznał mnie co podpisuje, a mianowicie kazał tu i tam podpisy poskładać i dopiero wtedy dał nam że tak powiem "regulamin" czego nie możemy robić oni mogą całą wypłate od tak sobie zabrać np bo komuś podpadłeś tak jak Ja w tym przypadku. To było tak nie miałem jak dojechać do miejsca w którym pracuje dojeżdżam 40 km w 2 strony rowerem i raz przebiłem rower w połowie drogi i prowadziłem go do domu i nie pojechałem na inną zmianę bo już ochoty nie miałem patrzeć na to wszystko parę godzin dzwoni do mnie gościu i mówi mi że nie wiem jakim sposobem ale natychmiastowo mam się zjawić u nich w robocie i jak mu opowiedziałem całą historię wyśmiał mnie i powiedział że go to nie obchodzi i coś powiedziałem i podniosłem trochę głos i mówi mi będzie musiał dać karę za niestawienie się do pracy i niewywiązanie się z umowy w wysokości 4000zł i ze będę miał na to mieśiąc jak nie to sprawa sądowa itd nie polecam tej firmy na prawdę , dziadostwo jeszcze raz dziadostwo płacą grosze za pracę i jeszcze odciągają nie wiadomo jakie składki że niby zus i wgl tak 8zł/h BRUTTO miałem dostać 650 zł dostałem już po ich "odciągnięciach" nie całe 480 zł za 2 tygodnie nie polecam na prawdę UWAŻAJCIE CO PODPISUJECIE NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ

lala
@jsd

Nie polecam nikomu pracy w AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS. Same oszusty i (usunięte przez administratora) Wypłacy miesiac w miesiac sie nie zgadzaja ciagle za cos pieniadze bezprawnie odcinaja. Każdy ma inne stawki zależy jak i komu (usunięte przez administratora) liże . Odradzam pracy w tej firmie . Ludzie m lodzi sa traktowani jak zwykli śmiecie. Jeżeli ktoś chce podjąć prace w AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS ODRAZAM!!! Pójdziecie sami sie przekonacie!!!! BANDA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW !!

Anty A.A.S.

Witam ,mialem okazje pracowac przez ta agencje pracy i kazdemu odradzam wspolprace z ta firma,gdyz to jest cyrk nie firma gdy prace mialem kilka minut jazdy autem od domu bylo wszystko ok pol godzinki przerwy na 8 pracy,i tu koniec tych dobrych info ,a mianowicie po wyjezdzie w delegacje do wroclawia na miejcu dowiedzialem sie ,ze przerwa nie jest pol godziny ,a 15 minut i to jeszcze jak ktos przyszedl mnie zmienic bo stanowisko nie moglo pozostac puste,nocleg po pracy mial byc ,a tyle dobrego ,ze na delegacje wzialem laptopa bo facet ktory sie ttym zajal nagle stracil zaklepany nocleg i ponad 2 godziny byly spedzone w aucie przy upale na szukaniu ,zapomnialem dodac ze wyjazd mialem o 2 w nocy na miejscu bylem po 6 gdzie dowiedzialem sie od "bardzo milej"pani ,ze powinienem juz stac przy swoim stanowisku pracy.Powiem krotko przez delegacje Bo AAS stracil klienta bd musial biegac po sadach ,poniewaz dowiedzialem sie ,ze z racji tego ,ze klienta stracili wyplaty za maj zostaly wstrzymane nie tylko ta za delegacje ,ale za caly maj.Takze jesli ktos ma zamiar pracowac przez ta fimre niech sie lepiej 10 razy zastanowi

onyx

naucz si (usunięte przez administratora) pisać. Bo nic nie rozumiem

slask

Od razu wysyłają Cię na badania lekarskie, od razu podpisują umowę przed rozpoczęciem pracy, dają Ci ubrania, aż dziwne, ale oczywiście zrobili to z myślą o KASIE. Podpisując umowę zgadasz się na to, że jeśli zrezygnujesz to musisz zapłacić za ubrania(minimum 3 dni w pracy) i za badania lekarskie i za szkolenia bhp(tu akurat nie wiem- ale na to wychodzi, że do wygaśnięcia umowy). Już tam tyle ludzi pracowało i rezygnują, powód? zbyt duży wysiłek fizyczny, jedna przerwa na 8 godzin i stanie przy maszynie. Jeśli ktoś nie jest odporny na stanie i chodzenie przez 8 h i na opary chemiczne- to niech lepiej nie podpisuje umowy.

zerowy kontakt z koordynatorami i kierownictwem, za wcześniejsze zerwanie umowy kary pieniężne. Nie polecam!!

Jo

umowy zlecenie na miesiąc, minimalna krajowa przy 4 brygadówce i 8h stania przy maszynie...

herbatnik

Kolejna agencja pracy czasowej celująca w śmieciowych umowach.

Zostaw merytoryczną opinię o Aas Recruitment Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Aas Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aas Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aas Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aas Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aas Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aas Recruitment Sp. z o.o.