AAS
counter
1 2 15 5 1

Jaka umowa obowiązuje w AAS podczas okresu próbnego?

anonim Nowy wpis

Ludzie trzymajcie się z dala od tej agencji. Sprawa zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w AAS?

Jaka umowa obowiązuje w AAS podczas okresu próbnego?

Trolencjusz
@Pytanie

Mi proponowali umowę zlecenie

moździerz98 Nowy wpis
 Rekomendacja
@Trolencjusz

Potwierdzam Twoją wypowiedź . Sam jestem na zleceniu ,gdyby ktoś pytał na ile mam umowę to już mowie ze pół roku . stawka godzinowa 23 zł brutto . Duże nieporozumienia z koordynatorem ... Szkoda mi słów , ale zaciskam zęby i pracuję dalej , bo we firmie gdzie jestem nie ma żadnych problemów :) .

Ja Nowy wpis

@Niezadowolony Kandydat o co chodzi z tym brakiem szacunku do kandydata?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Niezadowolony Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 210 dni.
Kandydat
 Problem

Nie polecam firmy AAS gdyż proces i przebieg rekrutacji prowadzony był z brakiem profesjonalizmu jak że strony firmy AAS i ze strony klienta Delta Trans w Świętochłowicach Proces rekrutacji w firmie klienta moge ocenić na 4+ chociaż przedstawiono dobrze stanowisko pracy Ale proces rekrutacji to porażka, zero szacunku do kandydata i czasu jego

Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie AAS? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ferdynand

Ale każdy podpisuje umowę i wszystko jest zapisane ,więc po co to oczernianie?

Trolencjusz
@Ferdynand

To nie jest oczernianie tylko rzetelna informacja. Jeśli zadajesz pytanie u pośrednika czy nadgodziny są obowiązkowe i pada odpowiedz ze nie, a na rozmowie u pracodawcy odmowa nadgodzin jest powodem nieprzyjecia to coś jest nie halo. Prawda?

Trolejcjusz

Brak słów. Obiecują to co chcesz usłyszeć a dopiero na etapie rozmowy i pracodawcy okazuje się ze sa zupełnie inne warunki

????

Ile można czekać na nieszczęsne wynagrodzenie do 20 to do 20 tego nie polecam

Marii

Pracowałem tam 4 miesiące , lecz jeśli chodzi o zarobki są bardzo niskie , a gdy mnie przyjmowali nawet nie wiedzieli na jakie stanowisko pracy . Moim zdaniem firma ma strasznie ciężko z organizacją ,a warunki które przedstawiają nie mają odbicia w rzeczywistości .

Mopik

Tragedia, jeszcze w umowie zleceniu masz wpisane kary 1000zł gdybyś chciał wypowiedzieć im umowę i przejść pod inną agencję. Robisz na zlecenie,które praktycznie jest stosunkiem pracy a straszą Cię karami. W Sądzie Pracy wygrasz sprawę ale to trochę trwa. Nie polecam tej firmy!

Niezadowolony

Bardzo niskie zarobki, wypłatę przelewają 20 dnia każdego miesiąca, brak umowy o prace cały czas umowa zlecenie. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AAS - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.