Opinie o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. w Wrocław

Witam nie polecam pracy w agenci AAS to totalne (usunięte przez administratora) nie załatwiają przejść na umowę o pracę. Kordynatoży pomocni ale tylko dla firmy aby im zgadzały się stawki i nie zabrakło w kieszeni firmy. Co do premie to niema i nigdy nie będzie. Co do umów o pracę to niema możliwości. Stawki to za ciężką pracę to 14.50 do ręki . (usunięte przez administratora)

Wiktoria

Tzn skoro nie załatwiają przejść na umowę o prace to co wiecznie na śmieciowce?? Co ty gadasz nie możesz wystąpić o uzgodnienie stosunku pracy???

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bo to jest agencja a na agencji nigdy na swoje nie wyjdziesz więc ludzie o zdrowych zmysłach zatrudniają się tymczasowo póki nie znajdą lepszej oferty

Brak słów, żeby to opisać. To biuro to po prostu totalne (usunięte przez administratora)

Pracuje w Kielcach, nie maiłem żadnych problemów z ta agencją pracy. Dostałem premie 300 zł za polecenie kolegi do pracy. Pani koordynator pomaga jak trzreba

@Andrzej

A czym się zajmujesz w Automotive Assembly Systems? Przyjmują tu też ludzi bez większego doświadczenia zawodowego? No i jak oceniasz pracodawcę jeśli chodzi o wysokość wypłat? :)

Zen
@Marek

Nom, przyjmują bez też

Koordynator

Pierwszy etap wyjaśniający czym zajmuje się firma, co oferuje w jakim zakresie. Rozmowa z Managerem miła, profesjonalna i na poziomie. Manager zainteresowany, dociekliwy. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie czarował, nie wymyslal. Drugi etap 3/1 rozmowa z Managerem, Dyrektorem i osoba z recruitmentu. Rozmowa w podobnym tonie jak pierwsze spotkanie. Atmosfera miła, podejście do kandydata na równi. Zasady jasne i klarowne. Po kilku dniach informacja zwrotna, że niestety rekrutacji została wyłoniona inna kandydatura ale mimo wszystko firma pozostawiła bardzo dobre wrażenie.

- Trudności w pracy - Oczekiwania - Motywacja - Pytania nt samodzielności - inne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
asia

Pracowałam przez agencje w Kielcach. Wszystko było ok, fajna praca, wyplata na czas. W razie problemów na miejscu jest koordynator i pomaga we wszystkim. Nie pracuje już bo wyjechałam za granicę

Firma zapewnia dodatki 2 zl do kazdej przepracowanej godziny, 14 brutto do kazdej weekendowej badz swiatecznej, 25% do h w nocy. skladka chorobowa jest opalcana dobrowolnie co miesiac w ok 2,45% od kwoty wynagrodzenia , obwiazuje po okresie karencji 90 dni. Przejscie pod firme po pol roku, pod warunkiem rzadkich nieobecnosci.I OCZYWISCIE SAMODYSCYPLINY I SAMODZIELNOSCI co do atmosfery na zakladzie tyle opinii ile pracownikow ale ja akurat nie narzekam i przede wszystkim nie slucham plotek bo jest ich mnostwo.. spory nacisk na BHP.

elif673

Ile można zarobić w aas tak na czysto (jestem na maszyningu)

@elif673

Też bym się chciała dowiedzieć @elif673. Zastanawiam się nad tym, co piszą na stronie AAS w ogłoszeniu dla operatora: "umowa zlecenie z możliwością przejścia w struktury firmy". Ciekawe po jakim czasie to przejście. Ktoś wie?

elif673
@Anna

Jak nie wiesz to po co piszesz?

wertyu
@Anna

Po okolo 6 miesiacach , aczkolwiek zdarza sie wczesniejsze przejecie. Jest to uwarunkowane przede wszystkim zaangarzowaniem i frekwencja.

Jak wygląda sprawa grafiku w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

To ja

Mówisz kiedy ci pasuje i sie umawiasz z koordynatorem na prace w dane dni

Jolanta
@To ja

O to super :D A czy jest jakieś minimum, które trzeba wyrobić lub inne zasady dotyczące frekwencji? Czy faktycznie jest tak, że pracuje się tyle ile się chce? Ile można zarobić w Automotive pracując np. na pół etatu czyli 20h tygodniowo?

Pracuje zatrudniony przez tą agencję 2 miesiące.Złego słowa powiedzieć nie mogę, żadnych zgrzytów ani konfliktów z nimi nie miałem,wiadomo umowa zlecenie,nie pracujesz nie zarabiasz,kokosów strasznych nie ma, ale umówmy się agencja zarabia pośrednicząc na pracownikach z tego co słyszałem 700zl od osoby.Data wypłaty trochę pozna bo dopiero 20tego każdego miesiąca,ale na czas i nawet wcześniej,bo pierwsza dostałem 19tego,a druga 18tego.Narazie tylko tyle mogę powiedzieć po dwóch miesiącach pracy.

Krzysztof

Automotive Assembly Systems szuka operatora wsparcia produkcji. Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i czy długo czeka się na odpowiedź zwrotną? Czy osoby bez doświadczenia też mogą aplikować?

Czy pracodawca Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak... motywuje, chyba do zwolnienia. Porażka, zgłaszam do PIP.

Zapomnij

Czy w AAS są jakieś premie na świeta?

Zielony

Jakie premie? Hahahaha????????????????????????????????????????

Doradca :)
@Zielony

Z tego co mi wiadomo, to są premie za obecności, albo jak zakład jakieś da.

neon
@pracownik

jakie premie nikt nic nie dostał w innych agencjach i owszem

Jolanta
@neon

To jak to w końcu jest z tymi premiami? Wyżej pojawił się komentarz, że są za obecność. Chciałabym uzyskać jakieś rzetelne informacje na ten temat a pojawiają się sprzeczne wiadomości. Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat?

Nic nie daja

Ludzie trzymajcie się z dala od tej agencji. Sprawa zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy.

Anonim2

a mozna jakies konkrety co jest nie tak? wlasnie mam podpisac umowe

Glutek

Co z dodatkiem za trzeźwość w pracy? Dają w tym roku? Bo jeszcze nic nie dostałem...

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Doradca :)

Biznesowy ;)

Sanden

Wie ktoś kiedy i czy w ogóle pracownicy zatrudnieni w Sandenie w Polkowicach wrócą do pracy?? Na postojowym od końcówki marca i do teraz żadnego info nie da się praktycznie uzyskać...

@Sanden

Mieliśmy wrócić po przestoju wakacyjnym,czyli w tym miesiącu,ale jakoś nikt się nie odzywa.A może tak poprostu zbywają.

@niecierpliwa

No też takie Info dotarło, ale przerwa wakacyjna już się skończyła, a tu dalej cisza... Zaraz się okaże, że przetrzymają do końca umów i każą się cmoknąć w cztery litery...

@Sanden

No i tak napewno jest.A obiecanki były że umowa będzie przedłużona.

@niecierpliwa

Daliby jasno znać co i jak to by sobie człowiek szukał innej roboty, a nie jakieś zabawy w kotka i myszkę.

Co jaki okres czasu w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

PP

4 mies

dyl
@PP

Kolego/Koleżanko PP mógłbyś/mogłabyś napisać wedle jakiej podstprawnej lub którego punktu umowy podpisanej z AAS można się ubiegać o podwyżkę?

niecierpliwa

Czy może ktoś wie kiedy podfirma w Sandenie w Polkowicach rusza z produkcją?

BC

JESTEM NOWYM PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY I NIE NARZEKAM.Z UWAGI NA PANDEMIE SAM ZROBIŁEM SOBIE WOLNE BO OBSERWACJE UTWIERDZIŁY MNIE JAK LUDZIE POTRAFIĄ BYĆ NIE ODPOWIEDZIALNI I NIE POWAŻNI SAMI ROBIĄ NIEZDROWĄ ATMOSFERĘ WŚRÓD SIEBIE LUDZIE WALNIJCIE SIĘ W ŁEB I ZANIM NAPISZECIE TAKIE BZDURY TO POMYŚLCIE CO TO POMOŻE.NAUCZCIE SIĘ SAMI SIEBIE SZANOWAĆ.ODNOŚNIE KOORDYNATORÓW TO SĄ TEŻ LUDZIE IM TEŻ GÓRA CIŚNIE I ICH CIŚNIE SĄ TYLKO PRACOWNIKAMI ZA BIURKIEM MAJĄ RODZINY I NIE WPYCHAJCIE WSZYSTKICH W JEDEN WOREK .BO JA MAM AKURAT NORMALNEGO KOORDYNATORA.POSZLIBYŚCIE DO PRACY W AGENCJI ASCARI TAM BYŚCIE WIEDZIELI CO TO JEST AGENCJA PRACY (usunięte przez administratora) A WYPŁATY BYŚCIE WIDZIELI JAK (usunięte przez administratora)NIEBO.CIEKAWE CO BY KAŻDY Z WAS ROBIŁ NA MIEJSCU TAKIEGO KOORDYNATORA.A TAK NA MARGINESIE CHCIELIŚCIE TAKIEJ SWOBODY TO JEST EFEKT.

anonim33

Pracuje tam prawie dwa miesiące i nie narzekam.Temu co się nie chce pracować zawsze będzie marudził.

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.