Opinie o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. w Wrocław

tombar

Dla wszystkich zainteresowanych, AAS nie wysłał jeszcze do ZUS żadnych wniosków postojowych zleceniobiorców.

Też jestem w tej sytuacji. Sprawa również zgłoszona do pipu. Niestety tak się wychodzi na pośredniku pośrednika..... Pieniedzy nie zobaczymy

sapienza

cytujac smsa z przed swiat "wypłaty jeszcze nie było napisali ze po swietach dopiero" dzis dostalem smsa o tresci "firma aas ma problem z partnerem madmax 2 nie wyplacaja pieniedzy, zarzad naciska aby przelewy zostaly zrealizowane. niezwlocznie jak cos sie dowiem bede do was pisal" tu nie chodzi tylko o madmax a Automotive Assembly Systems ktore sprowadza dla nich pracownikow do tego madmax 2 wypowiedzial wszystkie umowy na poczatku miesiaca nowym partnerem sa Lowcy Pracy z czestochowy wiec uwaga ja sprawe kieruje do pipu oraz do miejsca pracy w ktorym pracowalem za posrednictwem parodia mimo ze sie tego spodziewalem bo przed podjeciem pracy widzialem wszystkie opinie na temat madmax , madmax work i innych firm pod ktorymi jest ten sam zarzad (usunięte przez administratora)

elif

A ile można zarobić tak na czysto?

Koordynator

Pierwszy etap wyjaśniający czym zajmuje się firma, co oferuje w jakim zakresie. Rozmowa z Managerem miła, profesjonalna i na poziomie. Manager zainteresowany, dociekliwy. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie czarował, nie wymyslal. Drugi etap 3/1 rozmowa z Managerem, Dyrektorem i osoba z recruitmentu. Rozmowa w podobnym tonie jak pierwsze spotkanie. Atmosfera miła, podejście do kandydata na równi. Zasady jasne i klarowne. Po kilku dniach informacja zwrotna, że niestety rekrutacji została wyłoniona inna kandydatura ale mimo wszystko firma pozostawiła bardzo dobre wrażenie.

- Trudności w pracy - Oczekiwania - Motywacja - Pytania nt samodzielności - inne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Agencja pracy kompletnie niepoważna. Wysłałem aplikację na jedno z ogłoszeń w którym dla "swojego klienta", a konkretniej dla firmy MTTC z Warszawy rekrutowali na stanowisko w dziale logistyki. Po wysłaniu aplikacji telefon z agencji następnego dnia i umówienie na kolejny dzień na rozmowę rekrutacyjną z ich "klientem". Po przybyciu na rozmowę dowiaduję się, że na to stanowisko już nie szukają i decyzję taką podjęli dzień wcześniej, o czym agencja pracy AAS oczywiście mnie nie poinformowała! Kpina i marnowanie komuś czasu.

Jurek

A gdzie można składać cv ?

Czy ktoś wie do jakiej firmy się ogłaszają? Chodzi mi o Sosnowiec

@Anonim

Dla Kilku firm w Sosnowcu m.in. Plastic components na jedności, ABC koło Auchan. Plastic osobiście polecam

@:)

Ok, dzięki . Na olx ogłoszenie "elementy automotive" to też jestem ciekaw co to za firma i czy warto tam startować

Jak dla mnie jest najgorszą agencją pracy jaką do tej pory spotkałem. Osoby, które Cię zatrudniają mają Cię za nic, wybierają tylko swoich ulubieńców, obiecywanie na samym początku nieba, a potem nie danie nawet umowy o pracę?? do tego jeszcze śmieszne stawki... NIE POLECAM NIKOMU, chyba, że ktoś jest desperatem.

Klara
@Marcin

Brak kontaktu z koordynatorem albo ci odpisze albo nie lider hmm powinien być po stronie pracownika okazuje się że jednak nie brak szkoleń stoisz na jednym stanowisku bo oni przecież nie są od szkoleń bo to lider agencji powinien cię szkolić a sandem później się dowiadujesz że nie wyrabia sz się na linkach nie wiedzą że stoisz na jednym stanowisku nie wiedzą na jakiej lince pracujesz nie wiedzą kto powiedział, że się nie wyrabiasz nic nie wiedzą szafkinie dostaniesz trzymasz swoje ubrania na widoku ta firma nie dba o swoich pracowników

Magda

Uciekać tyle powiem

Wiktoria
@Magda

Możesz napisać szerzej co masz na myśli? Sporo tutaj tego typu negatywnych opinii, ale myślę, że dobrze by było, gdyby były one jednak bardziej szczegółowe.

Pioter

Nie polecam! BHPowiec wydał do mojej szafki kluczyki komuś innemu i ukradziono mi ubranie oraz buty. Agencja oczywiscie wine zwaliła na mnie. Mało tego, że płacą ci jałmużnę, to jeszcze Cię nie bronią, kiedy trzeba! A potem ogłoszenie o pracę codziennie nowe!

Mario

Napiszę tak po prostu, współpracuje już 4 miesiące z AAS i nie narzekam wynagrodzenie na czas, dobry kontakt z koordynatorem, kasa się zgadza ????

Iwona
@Mario

Skoro współpracujesz już bez zarzutu cztery miesiące z Automotive Assembly Systems, to już niewątpliwie dobrze to świadczy o tej firmie. Potrzebowalibyśmy jednak nieco więcej rzetelnych informacji na jej temat. Ale może najpierw wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: w jaki konkretnie sposób współpracujesz z tym przedsiębiorstwem?

Rrrr

Nie polecam, oszukują jak tylko mogą. Odcinają za wszystko, a płacą marne grosze.

Krzysztof
@Rrrr

Mógłbyś nieco bardziej szczegółowo wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Automotive Assembly Systems? Napisałeś, że pracodawca zmniejsza wynagrodzenie zatrudnionych pracowników. Mógłbyś wymienić czynniki, którymi przy obniżkach kieruje się pracodawca?

Wkurwiona!

NIE POLECAM!!!!! Praca na jedną zmianę tak samo jak pisze w ofertach , a co się ookazuje nagle na trzy trzeba chodzić bo ludzie którzy są bezpośrednio pod firmą mają urlopy i nie ma kto robić. Mało tego jest 20 ponad osób na staniowisku to chodzą jedne i te same osoby na trzy zmiany , a reszta sobie siedzi i sie (usunięte przez administratora) na jedną zmianę za te same pieniądze! Zero organizacji pracy , każdy robi co chce. Kierownik czyli były koordynator kłamie w żywe oczy pracowników obiecuje dłuższą współpracę po czym zwalnia po tygodniu bo ktoś odmówił zmian gdzie miał pracować na jedną zmianę. Wypłaty się nie zgadzają co miesiąc muszą regulować. Zatrudnia ludzi na chwilę po czym zwalnia bez żadnych skrupułów. ODRADZAM KAŻDEMU Z DALA OD AAS! W DG

Realista

Tylko umowy zlecenia za 14 .70 brutto pprzerwy potroncone zadnych dodatkow ani premi Wyplaty Nieterminowe spoznione nawet o kilka dni tak jest dzisiaj 20 05 2019

@Realista

Kwestię wysokości wynagrodzenia powinniśmy rozpatrywać w sposób indywidualny, ale dobrze, iż podzieliłeś się z nami tymi informacjami. Skoro już postanowiłeś wziąć czynny udział w tej dyskusji, to zachęcam Cię do powiedzenia czegoś więcej o pracy w Automotive Assembly Systems. Wiele osób na pewno interesuje to, jak wygląda tam proces rekrutacji. Widziałam na ich stronie, iż jego drugi etap to wypełnienie testu, który ma na celu zweryfikować kompetencje kandydata. Jak wygląda ów test? Jest trudny?

@Łucja

Nie ma zadnych testow przyjmuja jak leci kazdego placa to 14.70 na godzine a i najwazniejsze nie odp skladek na zus mozna sprawdzic w zusie natomiast dokonuja potracen

lwia grzywa
@Lwia grzywa

Podobnie jak z zusem sytuacja wyglada w przypadku innych zajec firma ich nieodprowdza

Natalia
@lwia grzywa

Jesteś pracownikiem Automotive Assembly Systems? Pracodawca na swojej stronie internetowej deklaruje chęć współpracy i promowania dobrych praktyk w rekrutacji. Zapewnia, że dba o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w kontakcie z firmą. Czy mając do czynienia z tą firmą możesz potwierdzić tę informację?

@Natalia

NIE

Krzysztof
@Lwia grzywa

Nie możesz potwierdzić informacji, czy nie jesteś pracownikiem firmy? Wypowiadasz się dość aktywnie w tym wątku stąd wniosek Natalii, że jesteś pracownikiem. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/automotive-assembly-systems-sp-z-o-o,24031 są aktualne oferty rekrutacyjne. Interesuje mnie, czy ktoś będzie aplikował.

ziutek

WItam czy ASS płaci za L4 ?

@ziutek

Chyba sam przyznasz mi rację, że z takim pytaniem warto jest zwrócić się już bezpośrednio do Przełożonego. Ale może ktoś zechce tutaj, na forum, udzielić Ci takiej informacji. Skoro już zabrałeś tu głos to zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii na temat Automotive Assembly Systems jako pracodawcy. Firma ta w 2011 roku przeszła pozytywnie audit certyfikujący wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z PN-EN ISO 9001:2009. Czy wpłynęło to w jakiś sposób na wysokość Waszego wynagrodzenia? Zostało ono podniesione?

@ziutek

NIE

@Lwia grzywa

Pracujesz obecnie w firmie Automotive Assembly Systems? Widziałem, że firma poszukuje obecnie operatorów wsparcia produkcji. Wiesz może, na jakie wynagrodzenie początkowo można liczyć? Z góry dziękuję za poświęcenie czasu i odpowiedź.

qwertyui
@Łucja

Kiepsko za taką prace + to że zatrudniane są głownie osoby uczące sie myśle że stawka nie powinna wynosić mniej niż 15zł/h netto

Ole

Parę miesięcy tam dorabialem. Dramat. Pracownicy są traktowani jak bydło w porównaniu do pracowników firm matek. Oni mają przejścia co godzinę albo dwie za AAS calutki dzień na jednym stanowisku. Wyjście do toalety - kobieta może kiedy i na ile chce, facet tylko 30 sekund, jak któryś był dłużej to krytyka niemożliwa. Potrafili iść za tobą do WC i mierzyć twój czas spędzony na porcelanie

@Ole

Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć miejsca, każdy pracownik powinien mieć chwilę przerwy jeśli tego potrzebuje. Mógłbyś dodać jaki kontrakt Cię obowiązywał i co myślisz o wysokości wynagrodzenia? Napisz, proszę więcej o warunkach zatrudnienia.

norbertk12

brak organizacji i współpracy z innymi . Beznadziejna współpraca Moje sugestie dla AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS: beznadziejna organizacja brak koordynacji Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: beznadziejna organzacja

JarosławK
@norbertk12

Człowieku, ty jesteś analfabetą i debilem zarazem. Idź na rentę, nie do pracy.

@JarosławK

Na początku chciałabym Ci przypomnieć o regulaminie serwisu GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Możesz z niego wyczytać, że na forum nie obrażamy i nie wyzywamy innych użytkowników. Jesteś pracownikiem Automotive Assembly Systems? Jeśli tak to nalegam, abyś skupił się na opisaniu nam ogólnych warunków zatrudnienia w tej firmie. Widziałam, że szukają nowych ludzi do pracy. Może wiesz, czy przyjmują osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego?

Eryk Viking

Tragedia.

Jan

Niepolecam tej firmy oszukują oszukują jestem w pracy np10dni a raporty mam n podpisane za 2dni bo jak To mowia zacina to ci tylko za te 2dni zapłacą wyzysk przez ta agencje Aas Niepolecam nikomu kto by chciał iść do pracy przeżyć agencje poz.

@Jan

Bardzo nam przykro słyszeć o zaistniałej sytuacji. Prosimy o kontakt z naszym zespołem poprzez wiadomość e-mail na adres rekrutacja@aasystems.pl Prosimy o zawarcie w wiadomości informacji na temat zakładu w którym Pan wykonywał zlecenie oraz okresu jakiego dotyczy Pana roszczenie. Postaramy się niezwłocznie wyjaśnić sprawę. Zespół AAS

bezrobotna
@Jan

Panie Janie, czy sytuacja się wyjaśniła? Bardzo mnie to interesuje.

KRS

Nie chce mi się wierzyć, że aż tyle tu negatywnych ocen. Pomimo, że wyrzucili mnie po dwóch tygodniach (z mojej winy, bo nie przyszedłem sobie bo mi się odechciało) z pracy z innej firmy dla której pracowałem, pieniądze zostały wypłacone na czas i wszystko się zgadzało, kontakt z koordynatorem bardzo dobry. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.