Opinie o Marcin Jeziorowski Kanekspert Pogotowie Kanalizacyjne Udrażnianie Czyszczenie Inspekcja Kanalizacji w Częstochowa

counter
5 1 2 5 1
Elżbieta Nowy wpis
 Rekomendacja

Dziś miałam panów z tej firmy.polecam i to bardzo.Masę hydraulików było u mnie i nic.Powazna awaria.Panowie zrobili to bardzo dobrze.Polecam chociaz nie życzę nikomu awarii)):

Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Marcin Jeziorowski Kanekspert Pogotowie Kanalizacyjne Udrażnianie Czyszczenie Inspekcja Kanalizacji w mieście Częstochowa? Każda opinia się liczy, czekamy na Twoją opinie odnośnie pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Jeziorowski Kanekspert Pogotowie Kanalizacyjne Udrażnianie Czyszczenie Inspekcja Kanalizacji - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad