Budokor-System Krzysztof Adamek

Częstochowa

Opinie o Budokor-System Krzysztof Adamek

abw

ludzie pracują "na czarno", stołówki brak, prysznica prak, wynagrodzenia brak i jeszcze upierdliwy Marian kierownik, żul który żebrze papierosy od pracowników.

acotytamrobis

najlepszy jest kierownik BB BB teorię to ty masz opanowaną ale w praktyce to cienko to wychodzi.

edzio

Pracowałem chwilę w tej firmie, absolutny brak profesjonalizmu. Kierownictwo wzięte spod budki z piwem, bez pojęcia. Braki, braki i jeszcze raz braki, najlepiej przynieś z domu jak masz a właściciele kupują działki i zmieniają samochody. Stawka dla spawacza 12zł/godz. bez umowy, najlepiej na czarno. PIP i sanepid miałby co robić. Pozdrawiam pracowników walczących w tych warunkach.

Zostaw opinię o Budokor-System Krzysztof Adamek - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budokor-System Krzysztof Adamek