Opinie o Ecofan Grupa Sp. z o.o. w Aleksandria Pierwsza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ecofan Grupa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ecofan Grupa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecofan Grupa Sp. z o.o. w Aleksandria Pierwsza

Grzesiu

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownika Magazynu. Pytania z encyklopedii - no śmiech - pan sam nie wie jakiej odpowiedzi by chciał - tak źle i tak nie dobrze. Gość nawet nie zadzwoni i nie odpisze że dzięki ale są lepsi czy tam inne fanaberie. Daje poraz kolejny ogłoszenie i liczy że ktoś się właśnie obudził i przyjdzie na rekrutację z oczekiwaniami niższymi niż najniższą krajowa. Pan nie chce zrekrutować tylko rekrutować ! Nikt nie będzie czekał miesiącami aż Jaśnie Pan się zdecyduje. Wytyczna rekrutacji jest poniżej godności rynkowej !

Piter
@Grzesiu

Dokładnie taka sama miałem sytuację kilka lat temu na magazyniera rozmowa jak by wypłata miał być 2x taka śmiech na sali, chcieli by omnibusa za parę groszy

Wiktor

Coś więcej napiszecie jak tam się pracuje?? Jak atmosfera w pracy?? Czy warto aplikować?

Polecam
@Wiktor

Odpowiedź trochę spóźniona, ale na pewno się jeszcze przyda???? Nie można powiedzieć, że jest coś nie tak. Pracowałem z wieloma osobami w tej firmie i zawsze dobrze mi się współpracowało. Ludzie są zaangażowani i widać, że zależy im tak samo jak szefowi, żeby to miejsce się rozwijało. Wiadomo, że czasami napięcie przy realizacji niektórych projektów jest, ale to raczej norma w każdym miejscu. Jak dobrze wypełniasz swoje obowiązki to jest ci to uczciwie wynagradzane.

Kandydat na pracownika

Byłem na rozmowie o prace w tej firmie w siedzibie w Częstochowie. Składała się z 2 etapów. Pierwszy etap pytania podstawowe co gdzie, kiedy itp. oraz pytanie ile bym chciał zarabiać minimum, żeby przejść do firmy. . Powiedziałem moje minimum. Tego samego dnia zostałem zaproszony na rozmowę na następny dzień drugi etap. Na następnej rozmowie z inna Panią doszło do rozmowy o pieniądze i Pani mówi ze na początku 3000 zł na umowę zlecenie. A moja minimalna kwota za która mogę przyjść była trochę wyższa. To jest brak szacunku dla drugiego człowieka musiałem stracić czas paliwo aby druga osoba powiedziała że będę robić za mniej niż najniższa. Nie polecę tej firmy jak tak robią szukają frajerów co będą robić na umowę zlecenie.

Mysza nie przebijesz się przez przerośnięte ego pracodawcy. Co do samej pracy nie polecam, dostaniesz umowę na najniższą i 300 zł pod stołem, które będą Ci wypłacać względem swojego widzimisię. Na premię też nie masz co liczyć bo nie jest możliwe wyrobienie (usunięte przez administratora) planów

Pracowałam musiałam zrezygnować niestety ???? nie wiem skąd takie opinie ale są tam ludzie z którymi można się dogadać w każdej kwestii!! Umowa o pracę po 1 mies próbnym wszystko zgodne z prawem i nie (usunięte przez administratora) więc po co takie (usunięte przez administratora) piszecie... Wynagrodzenie też super.. Hmmm konkurencja!?

@Były

Jeśli udamy, że złośliwość konkurencji nie ma znaczenia to osoby anonimowe zapraszamy oficjalnie do biura w celu sprawdzenia czy rozliczenia są prawidłowe. Zapraszamy do nowej siedziby.

Tati Nowy wpis

Instalator z tego co widzę po opisie oferty pracuje na stałej podstawie oraz na prowizjach od instalacji. Ile ona sama wynosi i ile udaje się ich uzbierać w miesiącu

Kornelia Nowy wpis

Witajcie. Już w paru komentarzach nawiązywaliście do szkoleń ale czy instalatorzy mogliby wydać co do nich jakaś szersza ocenę? Z chłopakiem widzieliśmy ofertę z opcja „do przyuczenia”. Jakiegoś specjalnego doświadczenia to nie ma ale wszystkiego pewnie się nauczy. Ile to w zasadzie trwa? I na jakiej stawce by pracował?

ECOFAN GRUPA SP. Z O.O. Nowy wpis

Cześć. Widziałem ofertę dla instalatorów wentylacji, w której było napisane, że istnieje opcja na przyuczenie. Jest tu ktoś kto już je zakończył i mógłby ocenić? zastanawiam się czy wtedy stawka nie jest już od razu jakaś wyższa?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ecofan Grupa Sp. z o.o. na stanowisko Instalator rekuperacji, klimatyzacji, pomp ciepła, fotowolta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Szanowny Panie Damianie. ECOFAN Grupa SP. z o.o. NIP 5732926395 nie podpisywała z Panem umowy ani nie proponowała Panu pracy. Dokonał Pan wpisu błędnie ze szkodą dla naszej firmy. Prosimy o wycofanie tego ponieważ nie jest to prawda.

Damian
@Pracodawca

Pod tym samym adresem zarejestrowane są dwie firmy. Druga ma NIP 5731360201 i wedle umowy, którą otrzymałem, jej nazwa to ECOFAN GRZEGORZ NOCUŃ - choć KRS wyświetla inną nazwę. Ergo: spółka matka/córka znajdujące się pod tym samym adresem. W obu przypadkach, według KRS, właścicielem/prezesem jest Pan Grzegorz, więc pozwolę sobie zachować ten wpis - być może właściciel nie wie o tym co mnie spotkało i dzięki temu uzyska taką wiedzę...

@Damian

Szef doskonale wie, co się dzieje i odnoszę nieodparte wrażenie, że wszystko dzieje się głównie przez niego. Jest bardzo konfliktowym człowiekiem, większość zwolnień odbywała się w atmosferze wzajemnego (usunięte przez administratora) jadem. Z rok temu firma dążyła do upodobania się do wielkiego korpo, gdzie szefu kontaktuje się wyłącznie z ludźmi szczebel niżej od niego, a resztę pomija milczeniem - dosłownie, nie odpowiadał nawet głupiego 'dzień dobry' poza swoim biurem. Do takiego człowieka ciężko mieć szacunek, a jak pracownik nie szanuje szefa, to raczej średnio wróżę takiej współpracy. W(usunięte przez administratora)

Interesuje mnie rozbieżność w tych widełkach dla montera instalacji. Są podane od 4,000 do 9,000 zł zastanawia mnie przy tym jakaś konkretna przyczyna. ilość zleceń po prostu? ile średnio w miesiącu wychodzi? i jeśli przez cały miesiąc nie byłoby co robić to czym taka osoba się zajmuje?

Warunki zatrudnienia przedstawiane są indywidualnie.

@Pracodawca

Witam. Czy doświadczenie o tym znacząco decyduje? Jest ono wskazane w opisie ale bez szczegółów. osoba z rocznym doświadczeniem załapie się na ten próg 4 tys? co z kimś kto już od 3 lat w tym siedzi? I tak zostanie najpierw przetestowany jakimś okresem próbnym?

Doświadczenie jest ważnym elementem lecz umiejętności i zaangażowanie decydują o warunkach współpracy.

@Pracodawca

W jaki sposób sprawdzane są zatem wspomniane umiejętności? Ile mniej więcej czasu zabiera ich weryfikacja? O szkolenia także ktoś kiedyś już pytał, lecz nikt do tego szczególnie się nie ustosunkował

W firmie dostępne są książki i audiobooki z różnych dziedzin. Inne materiały są kupowane przez firmę na wniosek zainteresowanej osoby o ile jest to obszar związany z obowiązkami, które ta osoba ma powierzone. Umiejętności są deklarowane przez osobę przystępującą do procesu rekrutacji i weryfikacja praktyczna to czas okresu próbnego.

Byłam tam

Nie, to zależy od tego, kto wstawia ogłoszenie :) całkiem fajne widełki dla magazyniera też były w ogłoszeniach podawane, a w realu goła najnizsza krajowa

ty tak serio? jak nie było wody i łazienki? z tego co pamiętam to były i to cztery. Kasa również się zgadzała zawsze. Musiałeś mocno nabroić skoro bosa wkurzyłeś i Cie wywalił. Nie znam Cię ale znam właścicieli daleko im do (usunięte przez administratora)ludzi. Raczej odwrotnie bo często ludzie im kopali dołki. Pozdro dla starej ekipy. Adi

Byłam tam

Gdzie były te 4 łazienki? Tam, gdzie siedzieli szef i menago. Magazyn nic nie miał - nawet bieżącej wody. Jak chcieliśmy sobie zrobić kawę, to kolega przyniósł swój prywatny czajnik i nam udostępnił, a po wodę trzeba było latać do biura, na drugie piętro. Chciałam chociaż taką bańkę z wodą na 10litrów, żeby nie trzeba było latać tak często po tę wodę - no ale to wszak ogromne koszta są, ze dwie dychy jak nie lepiej ????

Byłam tam

Na magazynie na maja nie było nic - ogrzewania zimą, wentylacji latem, łazienki w ogóle, nawet czajnika nam tam nie dali, tylko wszystko pracownicy musieli sobie zorganizować sami. Gdyby nie ówczesny kierownik magazynu, który jako jeden z nielicznych tam miał łeb na karku - firma zwinęłaby się chyba zaraz po rozpakowaniu po przeprowadzce z Konopisk xd generalnie wszystko tam było zamontowane na trytytkach, od kamer po regały. Sam Boss natomiast wchodził na magazyn jak do (usunięte przez administratora)- ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) W całej swojej bezczelności potrafiłam do niego z daleka pomachać i krzyczeć DZIEŃ DOBRY - odpowiedzią był zawsze soczysty ignor, co moim skromnym zdaniem idealnie opisuje całą postać owego szefa. Generalnie to była moja pierwsza praca, w której płacili za kompletną bezproduktywnosc, bo kazali nam ciągle robić rzeczy bez sensu - np. jakieś oklejanie regałów nikomu niepotrzebnymi naklejkami tylko po to, żeby je później sukcesywnie zrywać i przeklejać od nowa albo inwentaryzacja co miesiąc, ale ani razu przeprowadzona jak trzeba, co skutkowało koniecznością przeprowadzenia kolejnej, bo się nic nie zgadzało (a to z kolei powodowało zamówienia przez klientów towaru, który firma posiadała jedynie w systemie i własnej świadomości). Generalnie polecam firmę, jak ktoś chce złapać byle co na miesiąc czy dwa, zanim znajdzie normalną pracę:)

Myślałem o tym by się przyuczyć w instalacjach, bo jak widać już po samym tytule jest opcja by zatrudnić się przy wentylacji bez doświadczenia. jest to z opisu cały etat z oferowanym dojazdem do pracy i to wszystko na umowie o prace. co o tym sadzicie?

ECOFAN Grupa sp. z o.o.

**Oświadczenie ECOFAN Grupa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością** Zarząd ECOFAN Grupa sp. z o.o. niniejszym informuje, iż nasza firma nie utrzymuje oficjalnej strony ani wizytówki biznesowej na portalu gowork.pl do celów komunikacyjnych. Pragniemy podkreślić, że wszystkie treści umieszczone na tej stronie, będące wpisami anonimowymi, nie są przez nas moderowane ani w żaden sposób autoryzowane. Wizytówka naszej firmy na wymienionym portalu została utworzona z inicjatywy portalu gowork.pl bez formy wcześniejszego uzgodnienia czy naszej zgody. Podkreślamy, że odpowiedzialność za treści zamieszczone na portalu gowork.pl ponoszą solidarnie osoby zamieszczające dane treści oraz właściciel portalu. ECOFAN Grupa sp. z o.o. oficjalnie dystansuje się od wszelkich twierdzeń i informacji publikowanych na tej stronie, zarówno w całości, jak i w poszczególnych częściach. Jasno deklarujemy, że nie będziemy reagować, ani odpowiadać na anonimowe wpisy tam publikowane. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą do bezpośredniego kontaktu poprzez odpowiedzi na konkretne zaproszenia do udziału w procesach rekrutacyjnych, publikowane przez nas w zaufanych i oficjalnych źródłach. Nasz zespół jest zawsze gotowy do nawiązania dialogu z potencjalnymi kandydatami, a wszelkie oficjalne kanały komunikacji naszej firmy są dostępne na naszej oficjalnej stronie internetowej. Z wyrazami szacunku, [Zarząd ECOFAN Grupa sp. z o.o.] ---

Czy firma realizuje jakieś szkolenia dla instalatorów? Czy nowi pracownicy mogą brać w nich udział?

Wyjaśnienie powyższego ograniczenia miejsc? A tak szarak upominał się o szkolenie wprost? ciekawi mnie konkretna odpowiedź na tego typu zapytanie. To w jakim zakresie reszta stacjonarnych pracowników się szkoli? Między sobą?

kuba

firmy nie polecam dla ludzi których chcą tam pracować zostałem zwolniony z powodu że blacha mi przecieła rękawice ochronom i się skaleczyłem nie rozumiem dlaczego to jest powód do zwolnienia ponoć stworzyłem tym zagrożenie i nie przestrzegałem przepisów bhp używałem odzieży ochronej na dodatek mój przełożony od początku był nie miły dla mnie bez żadnego powodu słabe warunki pracy przymosowe nadgodziny w skrucie nie polecam pracy w tej firmie

@kuba

Ponoć BHP nie przestrzegałeś? A masz jakieś rozwinięcie odnośnie tej całej sytuacji? jak rozwinięty został ten argument? Jak konkretnie doszło do styczności z tą blachą, może w tym procesie zrobiłeś coś nie tak? jak to w ogóle na szkoleniu wygląda? i czy wcześniej nikt nie miał innych zastrzeżeń?

@kuba

Jako odpowiedzialny pracodawca szanujemy każdego współpracownika i oczekujemy realizacji powierzonych obowiązków. Okres próbny jest czasem dla pracownika i pracodawcy by sprawdzić czy wzajemne oczekiwania będą spełnione.

QWERTY
@Pracodawca

Witam, a w przypadku tego Pana jaki był ostateczny powód rezygnacji ze współpracy? zostało powyżej wskazane, że chyba tego nie zrozumiał, ja tam wolałbym wiedzieć, żeby nie było, że sam się nie nadaje jednak. Czy w tym przypadku doszukano się winy po stronie pracownika względem bezpieczeństwa czy o co chodziło?

Nie ma takiej możliwości prawnej by udzielać informacji publicznie na temat konkretnej osoby pomijając sam fakt, że wpisy są anonimowe , a to oznacza, że możemy przekazywać wyłącznie ogólne informacje.

Dzień dobry, jak widać pojawiła się jakiś czas temu odpowiedź odnośnie staży i tego, że są możliwe. czy jest tu także ktoś kto brał w takim udział w ostatnim czasie i mógłby się podzielić tym samym opinia dotyczącą jego przebiegu?

Wiecie może, czy w Ecofan Grupa Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zawsze jest taka możliwość. Trzeba się indywidualnie kontaktować.

Mirka

Jakie są godziny pracy w biurach?

@Mirka

Wszystkie biura pracują od 7:15.

(usunięte przez administratora), wszystkim szukającym pracy odradzam a wręcz zalecam omijać szerokim łukiem tą pseudo firmę, chyba że ktoś chce przyjść na miesiąc zgarnąć najniższą krajową i się ewakuować. Na rozmowie będziecie mieć obiecywane miliony, natomiast gdy dojdzie do podpisania umowy nie zdziwcie się, że podana kwota będzie najniższa krajowa, co będzie miało się nijak to wcześniejszych ustaleń, zwracając na to uwagę usłyszycie od pracodawcy "po co wam więcej zusu płacić". Natomiast jeśli ktoś się zdecyduje, niech później nie będzie zdziwiony, że otrzyma tylko na ile podpisał umowę. Obiecanych zarobków z rozmowy kwalifikacyjnej nigdy nie będzie! Dla Państwa właścicieli to normalna praktyka! Omijać z daleka

@Kandydat na pracownika

Szanowny Panie Przystępując do procesu rekrutacji zgadza się Pan na udział w takim procesie oraz jego warunki. Jest to wyłącznie Twoja decyzja. Skoro dostał Pan propozycję pracy firma była gotowa zaufać przedstawionym zapewnieniom, że podoła Pan obowiązkom. Poziom wynagrodzenia wynika z przedstawionych umiejętności. Skoro dostał Pan propozycję, która nie jest satysfakcjonująca to oznacza, że Pana obecne kwalifikacje nie są warte innego poziomu. Publikowanie swego negatywnego stosunku do faktu, że firma nie przedstawiła warunków oczekiwanych (przedstawiać na okres próbny w celu potwierdzenia skill) tylko potwierdzają, że współpraca i tak nie miała by sensu.

@Pracodawca

@Pracodawca Tego jeszcze nie było wczoraj rano otrzymałem telefon od szefostwa jak śmiałem dać negatywną opinie na temat rozmowy o pracę w tej firmie i zostałem wyzwany do hejtera (Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”[1]) – określenie osoby, która publikuje w internecie[2] (nierzadko pod pseudonimem) agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze (zwyczajowo określane jako „hejt”) pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób) wyjaśnienie słowa :) ja napisałem prawdę jak wygląda rozmowa i rekrutacja. Obrażony to zostałem ja tym słowem, telefonem, i stawką jaka została zaproponowana i brak szacunku dla czasu drugiej osoby. Państwo myślą ze nikt nie ma nic innego do roboty tylko jeżdżenie do Państwa firmy żeby usłyszeć że dostanie się 3000 zł na rękę gdzie na pierwszej rozmowie podałem kwotę MINIMUM za którą mogą przyjść. Tym razem jeszcze bardziej nie polecam tej firmy a telefon do mnie wykonany przez właścicieli to już zakrawa o stalking. Pasowało by przeprosić mnie za telefonem (jak śmiałem dać negatyw) i nazwanie mnie hejterem. ZASTANUWCIE SIĘ CO ROBICIE Ja nie napisałem słowa kłamstwa a prawda najbardziej boli

@Kandydat na pracownika

Firma rozmawia i przedstawia warunki oferty pracy wyłącznie na spotkaniach w siedzibie firmy. Dzisiejszy świat Internetu daje możliwość wpisywania dowolnych treści bez ponoszenia odpowiedzialności. Takie poczucie bezpieczeństwa i bezkarności niestety wprowadza w błąd czytelnika jednocześnie krzywdząc adresata/ów.

Szanowny Kandydacie. Jest Pani/Pan anonimową osobą, która publicznie wyraża swoje subiektywne opinie. Czytając Pani/Pana wpisy odnosi się wrażenie próby nacisku lub wpływu na firmę oraz czytelników tego portalu w celu znanym wyłącznie Pani/Panu. Firma nie będzie publicznie dyskutować, ponieważ wszelkie rozmowy prowadzimy bezpośrednio z konkretnym adresatem. Jeśli była Pani/Pan na rozmowie i faktycznie firma dała propozycję pracy to zostały przedstawione konkretne warunki. Skoro Pani/Pan ich nie przyjęła to firma szanuje decyzję i nie piętnuje nikogo publicznie z tego powodu, że wzajemne oczekiwania się mijają. Pani/Pan samodzielnie decyduje o przystąpieniu do procesów rekrutacyjnych. W związku z powyższym uważamy tą dyskusję za wyczerpaną.

@Kandydat na pracownika

Ta firma bazuje na oszukiwaniu i wklejaniu śmiesznych regułek, więc nie dziw się że tak to wygląda

Magda
@Anna

Ja już nie pracuję i obiektywnie mogę powiedzieć, że rozmawiając z innymi pracownikami obecnymi lub byłymi to najczęściej pracownicy oszukują i plotkują. Sama padłam ofiarą takiej intrygi i obecnie mam to gdzieś choć widać, że intryganci dalej mieszają.

Udzielamy wyłącznie informacji zwrotnych. Nie mamy wpływu na takie wpisy i nasza reakcja pokazuje, że nie są nam obojętne opinie.

Justa

Znalazłam ogłoszenie o pracę na OLX "Specjalista obsługi klienta w sklepie internetowym", czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może przybliżyć jak mniej więcej wyglądają warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie i atmosferę?

@Justa

Szefowie spoko, zarobki tez spoko. Polecam spróbować swoich sil.

A jak ciężkie są teraz paczki na magazynie? kiedyś po prostu była oferta z czwórka z przodu, wiec ciekawią mnie aktualne finanse. I czy kobiety również na nim mogą pracować? Czy praca jest ciężka?

Nowa

Napisz coś więcej na temat zarobków. Chciałabym się dowiedzieć czy warto aplikować do tu do pracy. Jak wyglądają benefity pozapłacowe i oczywiście system podwyżek corocznych.

Mała

Co to znaczy, że kwoty są w ogłoszeniu na zachętę podawane? Chłopak ma doświadczenie jako magazynier i tak teraz patrzę po firmach, widziałam, że klienci cos pisali teraz niedawno ale wcześniej ktoś spytał o zarobki na magazynie rzędu 5,2 tys. jeśli to jest podawane jako na zachętę to ile w rzeczywistości wychodzi? jaka kwota może być proponowana na rozmowie od nowego roku?

była magazynierka
@Mała

@Mała na rozmowie kwalifikacyjnej zostaniesz zapewniona o wysokich zarobkach, po czym przychodząc do pracy okaże się, że na magazynie nie ma ogrzewania, łazienki ani wody do picia. 10 dnia następnego miesiące okaże się, że otrzymałaś przelew na najniższą krajową.

niezadowolona

Zaufałam firmie Ecofan i zleciłam im wykonanie w swoim nowym domu 3 instalacji: rekuperacji, ogrzewania podłogowego i pomoy ciepła. Niestety firma okazała się nieuczciwa i nieterminowa. Naraziła mnie na koszty dodatkowych przeróbek. Niezrealizowała do końca zleconych prac a co najważniejsze na koniec wystawiła fakturę o prawie 7 tys. większą niż w umowie, powołując się na zużycie większej ilości materiałów. Oczywiście na żadnym etapie nie poinformowali mnie, że kwota bedzoe większą. Właściciel stwierdził że pracownik się pomylił i zaniżał koszty w umowie. Niestety nie chcą mi wystawić prawidłowej faktury oraz dokończyć prac. Zamknęli mi tym drogę do dofinansowania z programu Moje Ciepło. Kieruje sprawę do sądu i Rzecznika Praw Konsumentów. Jeśli ktoś jeszcze miał taki przypadek to zapraszam złożymy pozew zbiorowy.

@niezadowolona

Szanowna Pani. Publikowanie nieprawdziwych treści, powielanie ich, oraz nakłanianie innych osób do ich rozpowszechniania jest karalne. Od dochodzenia swoich praw są odpowiednie instytucje wiec skoro Pani wywód ma cień poparcia w faktach to proszę wystąpić na drogę prawną. My jako właściciel marki ECOFAN bezwątpienia skorzystamy z tej drogi w celu ochrony dobrego imienia ponieważ jesteśmy przekonani, że treść Pani publikacji jest nieprawdziwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecofan Grupa Sp. z o.o. - Aleksandria Pierwsza

• Jak się pracuje w Ecofan Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecofan Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecofan Grupa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecofan Grupa Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Dolna 40
    42-274 Aleksandria Pierwsza