Opinie o Bodycote Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bodycote Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bodycote Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bodycote Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Anna Nowy wpis

Bardzo martwiące są wpisy na tym forum. Wspominacie kamery pod prysznicami i dosypywanie narkotyków lub leków do jedzenia. Jak takie sytuacje mogą w ogóle mieć miejsce? Czy ktoś to gdzieś zgłosił, czy to tylko takie komentarze na wyrost? Dajcie znać!

Pracownik Nowy wpis
@Anna

Czy myślisz że to prawda przecież ktoś głupoty pisze.

paweł Nowy wpis

Uważajcie na tą firmę ci ludzie dosypują do jedzenie jak i napojów narkotyki i jakieś leki które powodują problemy z sennością i ciśnieniem krwi za wszystkim stoi osoba z biura

Kazik Nowy wpis

Podpowiedzcie czy warto teraz składać w firmie dokumenty, są jakieś braki kadrowe?

BODYCOTE

Szanowny Panie, Serwis Gowork na swoich łamach daje możliwość każdemu na wyrażanie własnej opinii, jaka by ona nie była. Wszyscy zakładają w dobrej wierze, że zamieszczane na forum opinie są rzetelne i zgodne z prawdą. Niestety, szerzące się w Internecie zjawisko hejtu polegające na umieszczaniu w sieci negatywnych i agresywnych komentarzy, a także wrogim odnoszeniu się do pewnych osób i instytucji, do którego przejawów zaliczamy również Pana wpisy, skutecznie niweczą opiniotwórczy charakter wpisów zamieszczanych m. in. w niniejszym Serwisie. Z tego też powodu, portal Gowork zainicjował kampanię społeczną w środkach masowego przekazu nawołującą do zamieszczania rzetelnych informacji przez osoby korzystające z portalu. Twarzą tej kampanii jest znany aktor, a jej hasłem przewodnim jest #HejtToNieOpinia. Zachęcamy do obejrzenia tego materiału: https://www.youtube.com/watch?v=b_qPBthOAsE Wskazujemy, że Pańskie opinie o firmie Bodycote Polska Sp. z o.o. nie są zgodne z prawdą. Zwracamy się o zaprzestanie zamieszczania nieprawdziwych opinii na temat firmy Bodycote, ponieważ jest to niezgodne z prawem i może pociągać za sobą negatywne konsekwencje prawne. Z poważaniem AL

Ziaro
@BODYCOTE

Szanowna Pani . Myślę że gdyby osoba stojąca po drugiej stronie tego profilu odniosła się do autora danej wypowiedzi a co za tym idzie opisanej tam sytuacji było by łatwiej doszukać się Jakiegoś większego przekazu i zrozumieć sens tej odpowiedzi czy usprawiedliwienia jak że dziwnych i niezrozumiałych zdarzeń mających miejsce w Bodycote Polska Sp. zo.o. Wilgowa 65D, 42-271 Częstochowa Uważam że skoro już ktoś zabiera głos w tym miejscu to powinien liczyć się przede wszystkim z sensem i intencją powstania tej platformy czyli spojrzeniem na całokształt i wolność słowa w wypowiedziach osób autentycznie związanych z danym podmiotem Zastraszanie czy zwyczajne podszywanie się przez osoby związane i odpowiedzialne za te nieprawidłowości opisane w następstwie na takich portalach stawiają nie tylko firmę w jeszcze gorszym świetle ale ukazują zwyczajny brak profesjonalizmu , jakości i przede wszystkim odsłaniają problem zwany ukrywaniem prawdy , warunki posługiwania się logotypem firmy narzucają również prawo do procedur i wartości które w tym przypadku nie są respektowane , Tutaj warto zapytać kto za to odpowiada ?? Myślę że zbędne są te komentarze , zamiast bawić się małego hejtera warto przyjrzeć się osobą decyzyjnym i odpowiedzialnym za te sytuację a straszenie konsekwencjami prawnymi zostawić prokuraturze która bez wątpienia powinna przyjrzeć się działaniom Bodycote Polska Sp. zo.o. Wilgowa 65D, 42-271 Częstochowa

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bodycote Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Quality Manager?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Patrycja

@artur a to gdzie są ogłoszenia skoro ciagle kogoś szukają ?

artur
@Patrycja

Ogłoszenia regularnie są dostępne na OLX wiszą miesiąc ewentualnie dwa trzy tygodnie następnie znikają Jest to sytuacja cykliczna tak jak cykliczne są braki wśród pracowników(usunięte przez administratora)

Cezary
@Patrycja

głoszenia regularnie są dostępne na OLX wiszą miesiąc ewentualnie dwa trzy tygodnie następnie znikają Jest to sytuacja cykliczna tak jak cykliczne są braki wśród pracowników (usunięte przez administratora)

Ziaro

Ciężko tutaj napisać coś obiektywnego o tej firmie może jako całość gdzieś w innym kraju pod prawdziwą nazwą jest to firma rozwojowa natomiast logo pod końcówką sp z.o.o. to już twór biegnący własnym nurtem taki brak jakości Pod prysznicem w toalecie instalowane są kamery szpiegowskie wszystkie wpisy dedykowane od pracowników są nagminnie usuwane zarobki są słabe bez żadnego problemu można znaleźć lepszą prace z wolnymi weekendami wystarczy chcieć czegoś więcej od życia nie przysługują żadne dodatki odnośnie pracy w weekend na miejscu zajmujesz się dosłownie wszystkim nie masz ustalonego stanowiska pracy Gdy się zatrudniałem po tygodniu dowiedziałem się że ostatnio masowo zwolniło się 80% załogi z produkcji po trzech miesiącach spędzonych tam i walce przez Państwowej inspekcje pracy zrozumiałem dlaczego takie sytuacje maja tam miejsce

artur

To niezbyt duża firma która ciągle szuka pracowników, chyba coś jest nie halo jak ludzie nie chcą tam pracować. Ogłoszenie na jakieś podrzędne stanowisko wisi od 3 miesięcy, może jakiś pracownik napisze co tam się dzieje. Ja jak widzę coś takiego, to nie aplikuję, bo pewnie coś jest na rzeczy.

Igor

Świetna firma więc nic dziwnego, że nie ma tu chętnych do zamieszczania opinii, nie ma maruderów!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bodycote Polska Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Bodycote Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bodycote Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bodycote Polska Sp. z o.o.?

Bodycote Polska Sp. z o.o.