Bodycote

Opinie o Bodycote

Filtruj opinie po kryteriach:

Natalia
 Opinia

Bodycote jest światowym liderem w obróbce cieplnej i cieplno-chemicznej, posiadającym w swoich strukturach ponad 183 zakłady w 24 krajach, z czego 6 w Polsce. Nic zatem dziwnego, że firma planuje powiększyć swój zespół, zatrudniając nowe osoby. Poszukują między innymi laboranta/ki, elektromechanika, czy specjalisty ds. utrzymania ruchu - ich ogłoszenia znajdziecie w łatwy sposób w Internecie. Czy ktoś z Was chciałby tam rozpocząć swoją karierę zawodową? Czekam na Wasze opinie.

Tak3Nie

Matti
 Opinia

Nie polecam ! Kierownik cwaniaczek. Dyrektor w porządku, ale nie wie jak kierownik traktuje ludzi. Co do firmy to ogólnie praca sama w sobie ok. Wyplaty na czas i bez sciem. Zmienić kierownika cwaniaczka w pierwszej kolejności.

Tak6Nie3

Natalia
 Opinia

@kandydat, a czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Bodycote? na jakie konkretnie stanowiska prowadzona była rekrutacja i czy jeszcze ona trwa? Jak ogólnie oceniasz atmosferę panującą w firmie?

TakNie

Miro
 Opinia

Ile można zarobić? Jako operator.

Tak3Nie

Operator
@Miro 26.06.2017 19:16

3200 brutto + do 30% premii - jest regularnie. Wszystkie nadgodziny 100% płatne.

Tak13Nie

kandydat
 Opinia

Proszę o jakieś opinie stanowiska operatora

Tak5Nie

gosc
 Opinia

Dlaczego taka duża rotacja jest cały czas kogoś szukają tak źle tam jest ?

Tak2Nie1

kandydat
@gosc 06.03.2017 01:21

potrzebują nowych pracowników bo zakład się rozwija, w przyszłym roku planowane są nowe inwestycje, mają dokupić nowe urządzenia, dowiedziałem się tego na rozmowie kwalifikacyjnej

Tak2Nie

Poliakrp
 Opinia

Witam Ile tam zarabia Operator urządzeń do obróbki cieplnej metali ??

Tak4Nie

....
 Opinia

Byłaby fajna firma gdyby była dobrze zarządzana.Uważam ze osoby zarządzające nie mają pojęcia na czym polega prowadzenie zakładu.Zatrudniają nieodpowiednich ludzi na nie odpowiednich stanowiskach.Zarobki ok.

Tak12Nie1

@.... 07.03.2016 17:42

Nie zgodzę się, kierownik bardzo życzliwy a dyrektor wyrozumiały, firma przynosi zyski co daje w efekcie przyzwoitą premię co miesiąc.

Tak9Nie

Zostaw opinię o Bodycote - Siechnice