Bodycote

Opinie o Bodycote

Natalia

Bodycote jest światowym liderem w obróbce cieplnej i cieplno-chemicznej, posiadającym w swoich strukturach ponad 183 zakłady w 24 krajach, z czego 6 w Polsce. Nic zatem dziwnego, że firma planuje powiększyć swój zespół, zatrudniając nowe osoby. Poszukują między innymi laboranta/ki, elektromechanika, czy specjalisty ds. utrzymania ruchu - ich ogłoszenia znajdziecie w łatwy sposób w Internecie. Czy ktoś z Was chciałby tam rozpocząć swoją karierę zawodową? Czekam na Wasze opinie.

Matti

Nie polecam ! Kierownik cwaniaczek. Dyrektor w porządku, ale nie wie jak kierownik traktuje ludzi. Co do firmy to ogólnie praca sama w sobie ok. Wyplaty na czas i bez sciem. Zmienić kierownika cwaniaczka w pierwszej kolejności.

Natalia

@kandydat, a czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Bodycote? na jakie konkretnie stanowiska prowadzona była rekrutacja i czy jeszcze ona trwa? Jak ogólnie oceniasz atmosferę panującą w firmie?

Miro

Ile można zarobić? Jako operator.

Operator
@Miro 26.06.2017 19:16

3200 brutto + do 30% premii - jest regularnie. Wszystkie nadgodziny 100% płatne.

kandydat

Proszę o jakieś opinie stanowiska operatora

gosc

Dlaczego taka duża rotacja jest cały czas kogoś szukają tak źle tam jest ?

kandydat
@gosc 06.03.2017 01:21

potrzebują nowych pracowników bo zakład się rozwija, w przyszłym roku planowane są nowe inwestycje, mają dokupić nowe urządzenia, dowiedziałem się tego na rozmowie kwalifikacyjnej

Poliakrp

Witam Ile tam zarabia Operator urządzeń do obróbki cieplnej metali ??

....

Byłaby fajna firma gdyby była dobrze zarządzana.Uważam ze osoby zarządzające nie mają pojęcia na czym polega prowadzenie zakładu.Zatrudniają nieodpowiednich ludzi na nie odpowiednich stanowiskach.Zarobki ok.

@.... 07.03.2016 17:42

Nie zgodzę się, kierownik bardzo życzliwy a dyrektor wyrozumiały, firma przynosi zyski co daje w efekcie przyzwoitą premię co miesiąc.

Zostaw opinię o Bodycote - Siechnice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bodycote