Opinie o Bodycote w Siechnice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bodycote. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bodycote na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bodycote w Siechnice

Damian

Totalna strata czasu , kierownik jest fałszywy i bezczelny kłamca który potrafi Ci powiedzieć prosto w oczy ,że jest zadowolony z Twojej pracy a za plecami dyrektorowi opowiada kłamstwa żeby zrobić pod górkę i stopować Twój rozwój, totalny brak szacunku , dodatkowo robi przekręty i potrafi oszukać na należyty urlop (tak było w moim przypadku),kierownik selektywnie robi ze swoich ,pracowników kolegów i przymyka oko na podstawowe warunki pracy tych właśnie osób ,reasumując jak (usunięte przez administratora) kierownikowi to możesz mieć lepiej od innych .Druga kwestia to zarobki , psie pieniądze za prace w systemie czterobrygadowym w którym pracujesz 4 dni i masz 1 dzień wolnego (nawet po nocnej zmianie , schodzisz o 6 rano a następnego dnia idziesz na 14). Niby jest premia ale Pan kierownik swoim kolegom daje więcej nie zważając na faktyczny stan rzeczy - lubi cię masz dobra premie , nie lubi - masz minimalna , Dyrektor w porządku człowiek ale jako osoba na tym właśnie stanowisku jest tylko marionetka głównej siedziby który w żadnym stopniu nie interesuje się tym co się dzieje na produkcji/zespole który pracuje (Jedynie tylko słupki maja się zgadzać, a kto co gdzie i jak - to już nie ważne). Bardzo słaba organizacja, nikt nic nie wie, utrzymanie ruchu pracuje tylko na rannej zmianie co komplikuje wiele rzeczy, zazwyczaj brygadzista jest pozostawiony sam sobie i musi sobie "jakoś" radzić z problemami ,Jeszcze znalazło by się kilka rzeczy które nie tam nie zgadzają i nie powinny mieć miejsca ale szkoda mi więcej czasu na rozpisywanie się, na koniec dodam mały plusik, jeżeli chodzi ubrania robocze, jakieś kaski/okulary ochronne to nie ma z tym problemu, są na prawdę dobrej jakości i nie ma problemu z tego typu rzeczami. Nie wierzysz mi to idź i się sam przekonaj może trafisz do szufladki z lubianymi przez kierownika osobami i będziesz zadowolony. Ja straciłem tam prawie rok czasu Nie pozdrawiam

Damian Nowy wpis

Czy w Bodycote poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zofia

Czy ktoś wie, czy nadal tak jak dawniej są często prowadzone rekrutacje? Chciałabym się tam zatrudnić, ale z drugiej strony jak tak czytam, to się zastanawiam czy oni od razu nie zwalniają pracowników po okresie próbnym, skoro ciągle kogoś szukają? Może mi ktoś rozwiać moje wątpliwości, byłabym wdzięczna...

Pracownik Nowy wpis
@Zofia

Tak jak napisałem wcześniej, praca w systemie czterobrygadowym nie każdemu odpowiada.

Asd

Czy jest w stanie się ktoś wypowiedzieć na temat aktualnych warunków, atmosfery itp. ? Większość opinii jest sprzed roku i starszych

Zofia
@Asd

Też zauważyłam że stare tu informacje :/ A co Cię skłoniło do tego że zainteresowałeś/aś się tą firmą?

@Asd

atmosfera jest przyjazna. Co do warunków to gorąco w lato ale to jak w większości zakładów produkcyjnych, na tle zakładów znajdujących w Siechnicach zdecydowanie jedna z lepszych firm.

Asd
@pracownik

Dzięki za odpowiedź. A nie wiesz jak może kształtują się stawki na początku współpracy?

Grażyna
@pracownik

A nie mają w planach zainwestowania w klimatyzację czy coś? Bo to z jej braku tak gorąco latem?

Pracownik Nowy wpis
@Asd

Plusy: - Atmosfera jest dobra. Małe zespołu więc można się dogadać. - Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. W miarę dobre, bo praca nie jest ciężka. - premie, bonusy, kawa, herbata ( to nie jest jeszcze standartem w firmach) - Ciepło ;) Minusy: - Praca czterobrygadowa. Podsumowanie: Jeżeli zaczynasz pracę jest to dobra alternatywa na początek pod warunkiem że chcesz pracować. Osobiście już tam trochę pracuje i nie zamierzam zmieniać pracy. -

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bodycote? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kasjer/Sprzedawca dyskont paliwowy
Siechnice
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Sklepu
Siechnice
ACTION Poland Sp. z o. o.
Sylwia

Widziałam aktualne ogłszenie do pracy na Pomocnik Operatora - Obróbka cieplna i nie wymagają CV. Wiecie na jakiej podstawie wybiera się kandydatów i finalnie pracownika ale bez CV? Co biorą pod uwage?

Urszula

Mega podzielone opinie są tutaj na temat pracy z tego co czytam :) no nic, chyba trzeba się samemu przekonać? Ktoś mógłby zdradzić widełki na stanowisku na produkcji? :D

Pogromca
@Urszula

3100 3500

Ziomek

Od jakiej stawki zaczyna się pracę jako pomocnik operatora?

Urszula

Pisaliście że rekrutacje są ciągle bo firma się rozwija :D No i faktycznie racja, zakładka kariera na stronie firmy pusta :) Ale i tak podeślę im swoje cv, dlatego chciałabym się dowiedzieć jaką umowę proponują na początek? :)

Jaki jest wkład kierownictwa Bodycote w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownictwo dba aby atmosfera w pracy była przyjemna, co mogę zdecydowanie potwierdzić jako pracownik.

Krzysztof

Czy można liczyć na stała posadę w tej firmie ?

artur

To niezbyt duża firma która ciągle szuka pracowników, chyba coś jest nie halo jak ludzie nie chcą tam pracować. Ogłoszenie na jakieś podrzędne stanowisko wisi od 3 miesięcy, może jakiś pracownik napisze co tam się dzieje. Ja jak widzę coś takiego, to nie aplikuję, bo pewnie coś jest na rzeczy.

Natalia

Bodycote jest światowym liderem w obróbce cieplnej i cieplno-chemicznej, posiadającym w swoich strukturach ponad 183 zakłady w 24 krajach, z czego 6 w Polsce. Nic zatem dziwnego, że firma planuje powiększyć swój zespół, zatrudniając nowe osoby. Poszukują między innymi laboranta/ki, elektromechanika, czy specjalisty ds. utrzymania ruchu - ich ogłoszenia znajdziecie w łatwy sposób w Internecie. Czy ktoś z Was chciałby tam rozpocząć swoją karierę zawodową? Czekam na Wasze opinie.

Matti

Nie polecam ! Kierownik cwaniaczek. Dyrektor w porządku, ale nie wie jak kierownik traktuje ludzi. Co do firmy to ogólnie praca sama w sobie ok. Wyplaty na czas i bez sciem. Zmienić kierownika cwaniaczka w pierwszej kolejności.

Natalia

@kandydat, a czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Bodycote? na jakie konkretnie stanowiska prowadzona była rekrutacja i czy jeszcze ona trwa? Jak ogólnie oceniasz atmosferę panującą w firmie?

Miro

Ile można zarobić? Jako operator.

Operator
@Miro

3200 brutto + do 30% premii - jest regularnie. Wszystkie nadgodziny 100% płatne.

kandydat

Proszę o jakieś opinie stanowiska operatora

gosc

Dlaczego taka duża rotacja jest cały czas kogoś szukają tak źle tam jest ?

kandydat
@gosc

potrzebują nowych pracowników bo zakład się rozwija, w przyszłym roku planowane są nowe inwestycje, mają dokupić nowe urządzenia, dowiedziałem się tego na rozmowie kwalifikacyjnej

Poliakrp

Witam Ile tam zarabia Operator urządzeń do obróbki cieplnej metali ??

....

Byłaby fajna firma gdyby była dobrze zarządzana.Uważam ze osoby zarządzające nie mają pojęcia na czym polega prowadzenie zakładu.Zatrudniają nieodpowiednich ludzi na nie odpowiednich stanowiskach.Zarobki ok.

@....

Nie zgodzę się, kierownik bardzo życzliwy a dyrektor wyrozumiały, firma przynosi zyski co daje w efekcie przyzwoitą premię co miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Bodycote - Siechnice

• Jak się pracuje w Bodycote?

Zobacz opinie na temat firmy Bodycote tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bodycote