Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Grażyna Mańka

Częstochowa

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Grażyna Mańka

pewny pracownik

Witam do firmy przyjmna Cie pod dwoma warunkami pierwszy taki, że szukają akurat kogoś do pracy najczęściej przed sezonem a po drugie musisz być wytrzymały psychicznie i fizycznie i odporny na zmęczenie ponieważ jeśli chodzi o prace to wygląda to tak, że masz zasuwać nieodyzywać się wszystko umieć i nie narzekać! Co byś nie zrobił zawsze jest zle płaca lipna 12,50 za h. od paru lat za dwie maszyny które żyłują na maxa jak się da. Naszczęscie mam już spokojną prace lepiej płatna i co najważniejsze spokojna .

On19

Firma jak firma [usunięte przez moderatora] trzeba nic specjalnego robota nudna w lato zapiernicz zima z robota bywa kiepsko zarobki sredni

Ktoś inny

Witam firmę oceniam na poziomie 5 w skali od 0-10 płacili może w miare dobrze ale z 3-4 lata temu na dzisiejsze zarobki placa srednio

xxxx

Może i dobrze płacą,jest miła atmosfera,z tym się zgodzę,ale wypinają się [usunięte przez moderatora] na innych,szczególnie jak się coś wydarzy,to wtedy już nie pracujesz zrobią tak,że maja czyste łapy,a ty krzywe .......POZDRAWIAM :-)

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Grażyna Mańka - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Grażyna Mańka