Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J. w Częstochowa

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.
1 20 27 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 minut.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na InfoPraca.pl, ostatnio dodali 13 września.

kunegunda Nowy wpis

Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście czasami coś napisać?

Ninka Nowy wpis

Proszę o informację nt pracy kierownika/inzyniera budowy- czy płaca w miare ok, platne nadgodziny?

Lolek Nowy wpis

@Oszukany Może niektórzy nie wykonują prawidłowo swoich prac i dlatego maja problemy?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ewelina

@zzz Co dokładnie masz na myśli? Tak ogólna wypowiedź nie wnosi konkretnych informacji, które mogłyby być przydatne innym użytkownikom. @lolek Na jakiej podstawie oceniasz Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” w taki sposób? Takie nieuargumentowane zarzuty nie brzmią wiarygodnie. @Eryk Aktualnie nie widziałam, żadnych ofert pracy. Jednak jeśli zależy Ci na pracy w tej firmie może warto śledzić na bieżąco ogłoszenia lub skontaktować się bezpośrednio z firmą. Daj znać jeśli uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Eryk

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

zzz

szkoda

Anubis
@zzz

witam dlaczego szkoda ?? co jest nie tak itp ??

lolek

zlodziejstwo i dziadostwo dlaczego cbs tego nie zamyka?

Tak4Nie

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

zzz

szkoda

podwykonawca

A jak wygląda zapłata za podwykonawstwo? płacą?

TakNie1

Oszukany
@podwykonawca

(usunięte przez administratora)omijaj na 100 km

TakNie

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 5-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.?

Stefan

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę. ostatnio niezbyt przychylnie pisaliście.

Na szczęście były pracownik

To co się tam dzieje to woła o pomstę do nieba. Gdy zabrakło Stanisława to zaczęło się dziać jeszcze gorzej. Nie życzę im źle ale lepiej będzie jak ich zamkną... a ta pseudo śmietanka kierownicza jak wypełznie w kraj szukając pracy szybko ich nie znajdzie bo każdy ich zna co kręci się w branży. Jeśli ktoś się zastanawia nad praca tam jest masochistą lubi poniżanie i traktowanie go jak... to polecam. Polecam mieć jeszcze więcej aut a każda pogodę i porę roku Cieszę się że ten etap życia mam już za sobą i tyzy się to obu firm jak i AB jak i Dynamik Filtr

Tak13Nie

Poszukujący

Ostatnio ABT wrzuciło ogłoszenie o pracę na stanowisko kosztorysanta robót budowlanych. Warto aplikować? Ktoś wie więcej na temat tego stanowiska?

TakNie

Praca w tej firmie to jedna z gorszych w firm w rejonie jak nie najgorsza. To co piszą inni pracownicy to prawda. Jeśli nie jest się pupilkiem szefowej to nic się nie osiągnie. Praca po 10-12h i płatna za 8 to standard. Nie wspominając o pracy w weekendy za bezcenny uścisk zarządu. Kupować auta co 3 lata to standard ale płatność ludziom to typowa nonszalancja ze strony pracowników. Pseudo dyr. zakompleksieni i bez jakiegokolwiek pojęcia uważają się za mistrzów fachu jednak boją się zmienić stołka bo wiedzą że ich nigdzie nie przyjmą a z ich aparycją to nadają się jedynie do pracy na obiektach które sami wykonują ( chodź to i tak zbyt wilka szansa dla nich). Firma ta już ledwie ciągnie i mam nadzieje że szybko się skończy pod tymi rządami i czekam na tych wszystkich buców na rynku pracy.... Ludzi w kraju znają ich już dobrze więc życzę im dużo zdrowia przy szukaniu nowej pracy.

Tak13Nie

Nick
@Były pracownik

Dokładnie tak jest. Atmosfera koszmarna, zero współpracy.

Tak8Nie

DJ
@Nick

A nadodatek pracownicy pija dzien po dniu.Gdzie jest kierownictwo jakas dyscyplina to swiadczy o firmie kto nie pije tam dlugo nie porobi

Stary pracownik

Szkoda pisać opinię o czymś co ledwo żyję i koniec jest bliski może więcej wycieczek pomoże może jakieś nowe limuzyny jeszcze . Wystarczy zobaczyc ile aut stoi na placu !! Nic dodać nic ująć!

Tak19Nie

troy

Wynagrodzenie kierownika robót 2993 zł netto. Atmosfera pracy koszmarna, warunki pracy koszmarne zarówno w biurze w Częstochowie jak i na budowie. Pracownicy fizyczni pracują w koszmarnych warunkach - w kontenerze który teoretycznie jest magazynem przebierają się, jedzą śniadanie...Przestrzeganie przepisów BHP sprowadza się WYŁĄCZNIE do noszenia kasków. Ludzie pracują na rozlatujących się drabinach i rusztowaniach bez żadnych zabezpieczeń. Ubrania robocze najtańsze - pracownicy wyglądają jak bezdomni. Wypadek w Zielonej Górze nikogo niczego nie nauczył - po tygodniu został przysłany pracownik bez jakiejkolwiek umowy o pracę. Jest za to kilku dyrektorów którzy uważają się za lepszych gości a tak naprawdę praca w ABT to ich pierwsza praca i pewnie ostatnia - ABT to ich cały świat, innego nie widzieli i pewnie nie zobaczą....

Tak21Nie

Ślimak turbo

Witam, powiem tak firma sama w sobie jest ciekawą perspektywą na zdobycie doświadczenia dla ludzi młodych oczywiście na stanowisku kier. budowy, atmosfera jest raczej rodzinna pracownicy znają się długo . Oczywiście od pewnego czasu jest gorzej trochę mało robót i samopoczucie jest gorsze ale nie oceniam źle pracy w PBiI ABT , jak najbardziej pozytywnie . Powodzenia dla młodych ABT-owiczów .

Tak6Nie

roman28

Pracownicy cały czas uciekają, pracują kilka miesięcy i rezygnują, brak jakichkolwiek warunków pracy, brak zapłaty za nadgodziny, atmosfera koszmarna, szczerze odradzam

Tak8Nie

wal665655

pracowałem w tej firmie 2 lata ,dyrektorowie zachowują się jak właściciele firmy ,połowa kierownictwa zero pojęcia o wykonywanych robotach,pracując 10 godzin jest płatne za 8;połowa ludzi pracowała na umowę o dzieło a o przepisach bhp można zapomnieć liczy się kask i kamizelka bo jest mandat; praca na wysokości i głębokich wykopach ;kierownicy oszukują pracowników nie płacąc nadgodzin pieniądze zostają dla nich ,praca w delegaci za 1800zł bez wyżywienia i delegaci;; co na to inspekcja pracy ;;;nic

Tak9Nie

well44,28

zgadzam się z tą opinią pracownik abt

Tak7Nie

roman28

Najgorsza firma jaką znam. Kierownictwo które cały czas dowartościowuje się krzyczeniem na swoich podwładnych(używając wyszukanych przekleństw). Pracuje się u nich po 10h bez zapłaty za nadgodziny, oprócz tego wymagają aby w sobotę pracować rownież za darmo. W pseudo biurze panują opłakane warunki, niektórzy siedzą po dwóch przy jednym biurku. Panuje nieprzjemna atmosfera, brak jakichkolwiek warunków do pracy, ludzie tam pracują tylko po kilka miesięcy bo nie da się więcej, odradzam, omijajcie tą firme

Tak20Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J. - Częstochowa

Chcę opublikować:

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.