Opinie o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. w Wrocław

Mirosław

Aktualnie firma Automotive Assembly Systems poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk. Potencjalnie zainteresowane osoby wszystkie oferty pracy mogą znaleźć na forum, odwiedzając profil pracodawcy: https://www.gowork.pl/praca/automotive-assembly-systems-sp.-z-o.o.;pr Czy wśród użytkowników odwiedzających ten wątek są może osoby, które rozważają podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy? Jeżeli tak, to na które z tych ofert warto aplikować? Zachęcam do odpowiedzi.

norbertk12

beznadziejna organizacja

Joanna

Być może wśród użytkowników tego forum są osoby, które mają odmienne zdanie o AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS. Jeśli tak, to zachęcam do wzięcia udziału w wymianie opinii na temat tej firmy. Niech z ilości wyłoni się jakość, która pomoże kandydatom do pracy w tej firmie podjąć decyzję, w sposób świadomy, bez ryzyka niepotrzebnej zawodowej frustracji.

gość
@Joanna

Jak można pracować w firmie ciągle na umowę zlecenie i z takimi karami? Jak się dzwoni do kadr to od razu z buzią do Ciebie jak byś był śmieciem a nie ich pracownikiem. Kasy nie ma na czas.

Mirosław
@gość

O jakiego rodzaju karach piszesz w swoim komentarzu? Mam przez to rozumieć, że firma zatrudnia tylko i wyłącznie na podstawie umowy zlecenie? Nie ma szans na to, aby z upływem czasu otrzymać pełną umowę o pracę? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda, dlatego proszę o odpowiedź.

Razturaztam

Świetny kontakt z Koordynatorem, pieniądze na czas, stawki dosyć wysokie, nie ma na co narzekać. Moje sugestie dla AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS: Warto pomyśleć nad dodatkami za weekend lub nocki. Lubię atmosferę w AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS za: Możliwość wyboru zmian, zastępstwa.

@Razturaztam

Wszystkie warunki zatrudnienia, które ustalałeś z agencją AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS zgadzały się w rzeczywistości? Mógłbyś napisać, jak to się stało, że trafiłeś do pracy akurat za pośrednictwem tej firmy? Polecenie przez znajomego, czy po prostu zainteresowała Cię oferta, którą dodał ten pośrednik? Zachęcam, abyś podzielił się informacjami, które masz na ten temat.

Koordynator

Pierwszy etap wyjaśniający czym zajmuje się firma, co oferuje w jakim zakresie. Rozmowa z Managerem miła, profesjonalna i na poziomie. Manager zainteresowany, dociekliwy. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie czarował, nie wymyslal. Drugi etap 3/1 rozmowa z Managerem, Dyrektorem i osoba z recruitmentu. Rozmowa w podobnym tonie jak pierwsze spotkanie. Atmosfera miła, podejście do kandydata na równi. Zasady jasne i klarowne. Po kilku dniach informacja zwrotna, że niestety rekrutacji została wyłoniona inna kandydatura ale mimo wszystko firma pozostawiła bardzo dobre wrażenie.

- Trudności w pracy - Oczekiwania - Motywacja - Pytania nt samodzielności - inne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
wasd

Pracowalam tam w lipcu tego roku na umowie zlecenie-dzis powinnam dostac wyplate,ktorej do teraz na koncie nie ma,prosilabym o kontakt z osoba ktora tam pracowala lub pracuje ,niech odezwie sie w odpowiedzi..

Amanda
@wasd

I co, dostałaś? Jestem w takiej sytuacji

Pracuje w tej firmie od ponad roku. I szczerze mówiąc uważam, że ta firma to po prostu porażka. Często nie płacą nadgodzin ani nie wypłacaja L4. Generalnie nie polecam tej firmy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zlikwidować firmę

Miro

AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS to bardzo dobry pracodawca więc zupełnie niepotrzebnie silicie się na oczernianie!!

Ktos
@Miro

Miro ,moze to ty jestes koordynatorem .?ze wychwalasz ich i wprowadzasz tu haos..

Kuba

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to wszędzie mu będzie źle!!

Ktos
@Kuba

Nie piernicz glupot pracusiu za dyche akurat pracowalam przez nich i zgadzam sie z opinia przedmowcow

Ta firma to jakas tragedia, ktos powinien to zamknac a ludzi ktorzy pracuja tam jako tzw. Koordynatorzy to dorzywocie. O niczym nie maja pojecia, pierwsza osoba z ktora sie umowilem na rozmowe nawet nie wiedziala na jaki zaklad rekrutacje prowadzi, przepracowalem miesiac i dalem sobie spokoj a wyplaty do tej pory nie obejrzalem. Przyszlo tylko pismo na ktorym data wystawienia byla z zeszlego roku, gdzie ja nawet nie wiedzialem o istnieniu tej firmy. Nie ma numeru telefonu, a tzw przedstawicielki nic nie wiedza i nie chca podac nawet nr kontaktu z firma, firma X dzisiaj idziesz do pracy a jutro okazuje sie ze juz nie pracujesz a kary w umowach sa takie ze glowa boli. Co najlepsze to jest to jakas spolka ktora sprzedaje dane osobowe, nie moge sie teraz od telefonow opedzic, a panie ktore dzwonia podaja moje imie i nazwisko, a po pytaniu z kad maja ten numer zaczynaja sie jakac a do tego wypieraja sie faktu ze znaja moje dane osobowe, jestem zmuszony nagrywac wszystkie rozmowy az karta w telefonie mi sie gotuje. Zglosilem juz sprawe na policje, narazie cisza ale szczerze odradzam i nie polecam!!!

Jacek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

adBuster

Idź na halę 41 na terenie fiata i rób dla nich po jednym dniu uciekniesz już kolejnego wózkowego tam szukają może to może być praca życia Jasiek złóż papiery statystycznie tam 1 na 5 wózkowych ucieka po jednym dniu ????

Jasiek

Agencja ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i jeśli na nich ktoś narzeka to niech spojrzy na siebie!!!

adBuster

Firma nie ciekawa CRS był i niebo lepszym szczegolnie jeżeli chodzi o koordynatora potrafił się nie jednokrotnie wstawić za pracownikiem. Tutaj jest odmiennie osoba jest na drugim miejscu liczy się ta którą chce kotrachent. Nawet jeżeli pracownik niejednokrotnie ratował im skórę. Po moim odejściu zwolnił się jeszcze jeden kolega powiem tyle nigdy więcej umowy zlecenie nie podpiszę. W CRS jeszcze można było wybierać między zleceniem a umową o pracę. Już nie jedna osoba poszła z AAS przez to i pójdzie. Wszędzie do okoła płacą więcej. Pracownicy Magneti sami przyznają jak jest każda inna firma daje wiecej na produkcji u nich. Wózkowy w AAS 17,37 brutto to śmiech na sali wszędzie indziej płacą w Bielsku koło 15,50 na rękę a tu marne 13,09 dodatkowo wypłata 20 a w umowie był zapis nawet, że może się opóźnić o 7 dni!!. W obecnej firmie ani razu nikt na mnie nie wywierał presji z resztą całkiem inna atmosfera koleżeństwa na magneti tego brakowało każdy dbał o własną (usunięte przez administratora) nie o kolegów. W Niemczech jest nawet jeden z byłych pracowników tej firmy na dzień dobry dostał 2700 euro + mieszkanie i jedzenie zapewnia pracodawca. Robota fakt wymaga prócz uprawnień na wózki też znajomość elektroniki bo dużo jest robotów i obsuga skanera oraz komputera to podstawa. Ale praca bezpośredników dla głównej firmy a pieniądze nawet wcześniej niż zapisane w umowie. Nawet o tydzień przed czasem. Wakacje za symboliczną dopłatą

Joanna

@wiegro, rozumiem, że dla Ciebie w pracy poza wynagrodzeniem liczy się pakiet socjalny, którego nie gwarantuje umowa zlecenie. Ale może jest to na tyle krótki czas, aby można było poznać kwalifikacje pracownika i jeśli się one potwierdzą, to otrzyma umowę o pracę? Czy zawsze umowa zlecenie budzi Twój niepokój i odbiera pracodawcy wiarygodność? Może AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS jest wyjątkiem od tej reguły?

wiegro

Jak dla mnie firma która zatrudnia na umowę zlecenie to bardzo traci na wiarygodności. Jeśli nawet ktoś jest porządny i po kilku miesiącach przejdzie pod firmę to przez kilka miesięcy nie ma urlopu i w razie choroby żadnej kasy. Koordynator i kary na granicy prawa. Praca dla desperatów lub jako praca dla osób bez żadnego doświadczenia. Nie polecam.

Joanna

@Miro, jeżeli spróbowałbyś w kilku punktach rozwinąć swoją tezę, że AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS to dobra firma to pewnie wiele osób odwiedzających to forum, spróbowałoby swoich szans aplikując do niej. Poza tym, jak sam napisałeś, próby oczerniania tej firmy, byłyby znacznie mniej skuteczne, gdyby konfrontowane były z bardzo pozytywnymi komentarzami osób aktualnie zatrudnionych. Warto polecać pracę w rzetelnych firmach, bo tym samym rośnie grono osób zadowolonych ze swojego miejsca pracy.

Aaaaa

Czy ktoś zna może adres mailowy bądź numer kontaktowy do Kadr? Firma nie przesłała mi pitu

mewa

AAS dno, nie podpisujcie umów zleceń zawartych od razu na 5-6 miesięcy. Po ustaniu takiej umowy jak podpisałeś od razu do Pipu czy Sądu Pracy bo straszą karami - 1000 zł jak zmienisz agencję itp. Jest to niezgodne z prawem bo straszą karą ale nie oferują wynagrodzenia za czas karencji. AAS porażka !!! Zanim podpiszesz przeczytaj to co jest drobnym druczkiem na drugiej stronie !!! Ta umowa zlecenie jest faktycznie umową o pracę, zgłoś do Pipu, walcz o swoje w Sądzie Pracy bo warto!

Joanna

AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS to firma posiadająca swoje oddziały w całej Polsce. Na jakich stanowiskach wymagane są wyjazdy służbowe? Wiecie mniej więcej jak często w roku się one odbywają? A może można przenieść się do innej placówki firmy lub awansować? Proszę Was o wypowiedź w tej kwestii. Wasze komentarze posłużą osobom zastanawiającym się nad złożeniem CV do AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS.

@Pytający

Czy pracował ktoś z Marcinem Świrskim poproszę o opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.