Opinie o Aas Recruitment Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Aas Recruitment Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aas Recruitment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aas Recruitment Sp. z o.o. w Częstochowa

odradzam pracowanie w tej firmie, problemy z płatnosciami , w ostatecznym rozerachunku nie otrzymalem wynagrodzenia które powinienem otrzymać

gość

Do martyna90: 1. W poprzednim ustroju politycznym przy podpisywaniu umowy o pracę (UMOWY O PRACĘ!!! nie było naciągania tak jak jest to teraz i do tego KAŻDY miał obowiązek pracy), jasno podana była grupa zaszeregowania z podaną kwotą (czyli ile się zarobi) wraz z dodatkami, a w regulaminie pracy był podany zakres obowiązków, bez kar, odliczeń od pensji itd. bo to określał Kodeks Pracy!!!! 2. Jeżeli regulamin jest załącznikiem do Umowy o Pracę, to nie musi być nic zapisane w Umowie o Pracę BO JEST ZAŁĄCZNIK!!! Podpisując Umowę, zgadzasz się na zapis w załączniku!!! Na załączniku może być twoja parafa, lub nie... 3. Tylko kompletni ignoranci, gimbusy i osoby z wypranym przez PiS mózgiem mogą twierdzić, że "były system" był gorszy. Wszyscy mieli pracę, nawet najmniej zarabiającym wystarczało do 1-szego i mieli na odłożenie, bez problemu można było chorować, na wczasy było stać każdego (również za granicą), można było bezpiecznie przejść przez osiedle nawet o 3 w nocy, ludzie mieli pełne lodówki pomimo tego co pokazuje telewizja (puste półki w sklepach)... itd. Mogę podać więcej przykładów. To, o czym piszesz, jest dobrym przykładem kłamliwego prania mózgu przez obecnie rządzących...

zainteresowany

Witam. Interesuje mnie wysokość wynagrodzenia Koordynatora - wybieram się w najbliższym czasie na rozmowę w sprawie podjęcia pracy na w/w stanowisku, z góry dzięki zainformację.

Polkowice

Automotive Assembly Systems Polkowice. Omijajcie z daleka, najniższa krajowa na umowę zlecenie, własny dojazd do pracy, dziwne zmiany, praca w niedziele i soboty jak przy normalnej stawce. Sama praca wygląda tak że rzucają was po całej Polkowickiej strefie, (skąd mają zlecenie), trzeba się nadźwigać ciężkich części, zawieść je i wyładować. Po jednym dniu normalny człowiek rezygnuje.

Koordynator

Pierwszy etap wyjaśniający czym zajmuje się firma, co oferuje w jakim zakresie. Rozmowa z Managerem miła, profesjonalna i na poziomie. Manager zainteresowany, dociekliwy. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie czarował, nie wymyslal. Drugi etap 3/1 rozmowa z Managerem, Dyrektorem i osoba z recruitmentu. Rozmowa w podobnym tonie jak pierwsze spotkanie. Atmosfera miła, podejście do kandydata na równi. Zasady jasne i klarowne. Po kilku dniach informacja zwrotna, że niestety rekrutacji została wyłoniona inna kandydatura ale mimo wszystko firma pozostawiła bardzo dobre wrażenie.

- Trudności w pracy - Oczekiwania - Motywacja - Pytania nt samodzielności - inne

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robolek81

Ja mam tylko pytanie dotyczace osob ktore sa juz zatrudnione i pracuja tez przez firme agencyjna Automotive Assembly Systems w takim wypadku na ile sa podpisywane umowy przez taka firme a jakie stawki proponuja na rozmowie kwalifikacyjnej osobom ubiegajace sie o prace do poszczegolnych firm np taka jak Maflow Boryszef ?? i czy wynagrodzenia sa dostawane na czas przez pracodawce czy maja opóznienia co do wyplat za prace w danym przerobionym miesiacu

Na umowie nic nie ma ale regulamin jest podpięty pod umowę wiedz jeżeli podpisujesz umowę to i regulamin podpisujesz. Wiedz Proszę ludzi o nie podpisywanie umowy to są oszuści

NOWY

Zleceniobiorca zobowiązany jest do zapłaty na rzecz Zleceniodawcy kwoty 100 zł /słownie: sto złotych/ w przypadku, gdy po wydaniu mu odzieży (m.in. koszulka z logo firmy Zleceniodawcy, spodnie robocze) lub/i obuwia roboczego odstąpi od wykonywania zlecenia przed upływem co najmniej 64 godzin wykonywania zlecenia od dnia wydania mu odzieży lub/i obuwia. W przypadku zaistnienia powyższych okoliczności Zleceniobiorca upoważnia Zleceniodawcę do dokonania potrącenia powyższej kwoty z wynagrodzeniem przysługującym mu od Zleceniodawcy z tytułu realizacji umowy zlecenia. 19. Zleceniobiorca traci wynagrodzenie w przypadku dokonania przez niego kradzieży oraz jest zobowiązany do zapłacenia kary umownej w wysokości 10.000 zł /słownie: dziesięć tysięcy/ na rzecz Zleceniodawcy. 20. Zapłata kary umownej przez Zleceniobiorcę wskazanej w pkt. 19 nie wyłącza możliwości dochodzenia przez Zleceniodawcę naprawienia szkody powstałej w wyniku kradzieży. 21. Jeżeli Zleceniodawca w celu wykonania zlecenia poniesie koszty dodatkowe np. koszty badań lekarskich, szkoleń, Zleceniobiorca w przypadku nie wykonania zlecenia, zostanie obciążony tymi kosztami. 22. Zleceniodawca nie odpowiada za rzeczy osobiste Zleceniobiorcy pozostawione w miejscu wykonywania zlecenia bez nadzoru ze strony Zleceniobiorcy. 23. Zleceniodawca nie jest zobowiązany do żadnych świadczeń na rzecz Zleceniobiorcy wynikających ze stosunku pracy. 24. Zleceniobiorca nie jest związany zasadami systemu organizacji pracy Zleceniodawcy, w tym regulaminem pracy. Może jednak brać pod uwagę zalecenia Zleceniodawcy, o ile nie są sprzeczne z przedmiotem zlecenia i obowiązującymi w tym zakresie regulacjami prawnymi. 25. Zleceniobiorca zobowiązuje się do nie podejmowania działalności konkurencyjnej wobec Zleceniodawcy ani do nie wykonywania jakichkolwiek czynności, na podstawie jakiegokolwiek stosunku prawnego na rzecz podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec Zleceniodawcy przez cały okres trwania niniejszej umowy oraz przez okres 3 miesięcy po jej wygaśnięciu lub rozwiązaniu. Dla celów niniejszej umowy strony przyjmują, iż działalnością konkurencyjną wobec Zleceniodawcy jest jakakolwiek działalność zbieżna z przedmiotem działalności Zleceniodawcy w tym w szczególności: świadczenie usług kontroli jakości, sortowania i naprawy komponentów oraz usług agencji pracy tymczasowej. Za naruszenie przez Zleceniobiorcę zakazu konkurencji Zleceniobiorca zobowiązuje się zapłacić Zleceniodawcy karę umowną w wysokości 1500 zł /słownie: tysiąc pięćset złotych/ za każde naruszenie. Zastrzeżenie kary umownej nie pozbawia Zleceniodawcy możliwości dochodzenia odszkodowania przewyższającego wysokość zastrzeżonej kary umownej. Zleceniobiorca upoważnia Zleceniodawcę do dokonania potrącenia kwoty kary umownej z wynagrodzenia przysługującego mu z tytułu realizacji umowy zlecenia. 26. Roszczenia Zleceniobiorców w stosunku do Zleceniodawcy przedawniają się z upływem dwóch lat. 27. Ewentualne spory wynikłe na tle realizacji umowy zlecenia strony poddadzą sądowi właściwemu miejscowo ze względu na siedzibę Zleceniodawcy. 28. W sprawach nieregulowanych umową i niniejszym Regulaminem świadczenia usług przez Zleceniobiorców obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego. 29. Jeżeli Zleceniobiorca w ciągu jednego miesiąca po zakończeniu miesiąca, w którym było wykonane zlecenie, nie przedstawi jego rozliczenia, to z uwagi na umowę zawartą z kontrahentem Zleceniodawcy, rozliczenie wynagrodzenia z tytułu umowy zlecenie staje się niemożliwe. Z tytułu tych okoliczności, a w związku z tym, z brakiem możliwości rozliczenia wykonania zlecenia, Zleceniobiorca nie może żądać wypłaty wynagrodzenia (nieprawidłowe wykonanie zlecenia). 30. Zleceniobiorca traci wynagrodzenie w przypadku przystąpienia do wykonywania czynności po spożyciu alkoholu lub zażyciu innych środków odurzających, bądź spożywaniu alkoholu czy też zażywaniu środków odurzających w miejscu i czasie wykonywania czynności objętych umową zlecenia, jeśli czynności te są wykonywane na terenie Zleceniodawcy, lub na terenie kontrahenta Zleceniodawcy, oraz jest zobowiązany do zapłacenia kary umownej w wysokości 10.000 zł /słownie: dziesięć tysięcy/ na rzecz Zleceniodawcy.

NOWY

Regulamin świadczenia usług przez Zleceniobiorców Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. 1. Podstawą wynagrodzenia jest przedstawienie przez Zleceniobiorcę rachunku wraz z Raportem ze Zlecenia selekcji/naprawy, które są zaakceptowane przez Zleceniodawcę. 2. Zleceniobiorca może zrzec się wynagrodzenia z zachowaniem odpowiednich przepisów Kodeksu Cywilnego. 3. Wynagrodzenie płatne jest przelewem, po dokonaniu stosownych potrąceń, w terminie do 20-tego dnia za miesiąc poprzedni na podstawie przekazanego Zleceniodawcy rachunku, o którym mowa w pkt.1. 4. W przypadku niestarannego wykonania zlecenia, Zleceniodawca ma prawo do zatrzymania części wynagrodzenia. 5. Zleceniodawca ma prawo potracić z wynagrodzenia Zleceniobiorcy między innymi kwotę kary nałożonej na niego w wyniku przeprowadzonej kontroli przez Dział Kontroli Wewnętrznej, do kwoty 2000 zł/słownie: dwa tysiące/. Zleceniodawca oświadcza, iż został zaznajomiony z procedurą kontroli, której może zostać poddany w związku z wykonywaniem zlecenia i akceptuje wszelkie wynikające z niej konsekwencje, między innymi wyraża zgodę na potracenie kary, o której mowa w zdaniu pierwszym z należnego mu wynagrodzenia. 6. Niezależne od uprawnienia Zleceniodawcy, o którym mowa w pkt 4, Zleceniobiorca zobowiązany jest do naprawienia Zleceniodawcy wyrządzonej szkody, ponad zatrzymaną część wynagrodzenia. 7. Zleceniobiorca ma obowiązek poinformować Zleceniodawcę o ewentualnej absencji na 48 godzin przed wyznaczonym czasem rozpoczęcia wykonania zlecenia. Za niezachowanie tego terminu Zleceniodawca potrąci Zleceniobiorcy z wynagrodzenia netto karę umowną w wysokości 100 zł /słownie: sto złotych/. 8. Zleceniobiorca może powierzyć realizację przedmiotu umowy osobie trzeciej, po uprzednim uzyskaniu pisemnej zgody Zleceniodawcy. O wyznaczeniu zastępcy Zleceniobiorca poinformuje Zleceniodawcę najpóźniej na 3 dni przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia wykonania zlecenia. 9. Powierzenie wykonania całości lub części umowy osobie trzeciej wbrew postanowieniom pkt. 7 i 8 rodzi odpowiedzialność Zleceniobiorcy wobec Zleceniodawcy za ewentualne szkody wyrządzone podczas realizacji umowy zlecenia. 10. Wraz z podpisaniem umowy Zleceniobiorca oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w formularzu umowy przez Zleceniodawcę dla potrzeb rekrutacji oraz celów marketingowych. Jednocześnie Zleceniobiorca oświadcza, że został poinformowany o możliwości wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. 11. Zleceniobiorca, który nie wyraża zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób określony w pkt.10, składa stosowne oświadczenie w dniu podpisania umowy. 12. Wraz z podpisaniem umowy Zleceniobiorca deklaruje brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz posiadanie wymaganych uprawnień wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonania zlecenia w tym również w zakresie bezpiecznego ich wykonywania. 13. Zleceniobiorca, który nie podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu społecznemu z tytułu podpisania umowy zlecenie, a wyraża chęć podlegania ubezpieczeniu społecznemu, złoży wniosek o dobrowolnym ubezpieczeniu społecznym najpóźniej w dniu podpisania umowy, o ile nie sprzeciwiają się temu przepisy prawa. 14. Zleceniobiorca zobowiązany jest do zachowania w poufności wszelkich informacji dotyczących Zleceniodawcy, kontrahentów Automotive Assembly Systems Sp. z o.o., a także zobowiązuje się chronić interesy Zleceniodawcy oraz firmy, w której wykonuje zlecenie, także po rozwiązaniu przez strony umowy. 15. W przypadku naruszenia zakazu o którym mowa w pkt. 14, Zleceniobiorca zobowiązany będzie do zapłaty kary umownej w wysokości 20.000, 00 zł /słownie: dwadzieścia tysięcy/ za każde naruszenie. Przy czym kara umowna, o której mowa powyżej, płatna jest w terminie 14 dni od dnia naruszenia. Zastrzeżenie kary umownej nie wyłącza możliwości dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych. 16. Zleceniobiorca ponosi pełną odpowiedzialność finansową za powierzone mu rzeczy. 17. Zleceniobiorca zobowiązany jest do zwrotu powierzonego mu mienia w stanie w jakim je otrzymał, z uwzględnieniem zużycia wynikającego z normalnego użytkowania. W przypadku braku zwrotu powierzonego mienia lub zwrotu mienia uszkodzonego, niekompletnego lub noszącego ślady ponadprzeciętnego zużycia Zleceniobiorca zobowiązuje się do zapłaty Zleceniodawcy tytułem rekompensaty kwoty odpowiadającej wartości początkowej mienia niezwróconego, uszkodzonego, niekompletnego lub noszącego ślady ponadprzeciętnego zużycia. Zleceniobiorca upoważnia Zleceniodawcę do dokonania potrącenia powyższych kwot z wynagrodzeniem przysługującym Zleceniobiorcy z tytułu wykonania umowy zlecenia. 18. Zleceniobiorca zobowiązany jest do zapłaty na rzecz Zleceniodawcy kwoty 10

OGÓLNIE ZWRACAM HONOR TA FIRMA TO WIELKA POMYŁKA

ALBO PISZECIE TAK BO SIĘ BOICIE O WŁASNE STOŁKI O AMAZONIE TEŻ LUDZIE NARZEKAJĄ PRACA JAK PRACA JAK SIĘ CHCE PRACOWAĆ ZARABIAĆ KASĘ UCZCIWIE TO SIĘ PRACUJE A NIE GADA W AMAZONIE SUPER PRACA PRACOWAŁEM TAM DZIECINADA ZBIERANIE BUTELEK PO KRZAKACH JEST BARDZIEJ MECZĄCE NIE MA ŻADNEGO MOBBINGU NIE PRACUJE BO NIE MOGŁEM POGODZIĆ PRACY Z SIŁOWNIĄ WOLE SIŁOWNIE :D MOBBING JEST WTEDY GDY PRACOWNIK LECI W KULKI JAK DLA MNIE WSZĘDZIE SA DOBRE I ZŁE OPINIE HMMM WARTO IŚĆ I SIE PRZEKONAĆ JAK W UJA ZAGRAJĄ DO SĄDU PRACY I MAJA POZAMIATANE I ZOBACZYMY CZY IM SIĘ TO BĘDZIE OPŁACAŁO POZDRO DLA KUMATYCH

(usunięte przez administratora))PRZYJMUJĄ UMOWA ZLECENIE 10ZŁ NA GODZINĘ 3 ZMIANY NA 4 ZMIANY PIĘĆDZIESIĄT GROSZY WIĘCEJ DZWOŃCIE TO NUMER KOLESIA KTÓRY REKRUTUJE CAŁY PODOBNO 30 OSÓB POTRZEBNYCH SIĘ ZASTANAWIAM JAK TO MOŻLIWE CZYLI TAK WSZYSTKICH W HUJA ROBIĄ ŻE LUDZIE GRUPAMI ODCHODZĄ BO W ŻADNEJ NORMALNEJ FORMIE NIE MA TAKICH DUŻYCH ZAPOTRZEBOWAŃ Z TEGO CO TU WIDZĘ TO NIE WIEM CO MAM MYŚLEĆ ALE ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE PACAN CO ZŁE ZDANIE PO ZŁOŚCI NAPISZE O FIRMIE NIE WIEM CO MYŚLEC :\\\\\\\\ ODECHCIEWA MI SIĘ SZCZERZE

NVNN
@Nowy

TO JA WAM OPOWIEM O PRACY POD AAS: - 9zl/h na ręke - 3 zmiany - umowa zlecenie - praca w weekend? - nie ma za to wybitki ani + $ ... - 0 dodatków za prace w nocy (gdzie inne firmy placa..) - o wolne prosisz sie.. dostaniesz może z łaską I inne.. AAS chyba najbardziej wyzyskująca pracownika firma na jaką trafiłem, przepracowałem tam 4 miesiące i mimo że praca nie jest ciężka to chcą z Ciebie zrobić maszyne... TOTALNA LIPA! nie polecam pracy tam, lepiej ku## rowy kopać.. przynajmniej nikt nie bedzie Ci pluć w ryj za wykonywaną prace i nie powie Ci że nie wyrabiasz normy.

emos

Ja w internecie gdzieś znalazłem. Wydaje mi się, że sie już do mnie nie odezwą. Dwa tyg. na rekrutacje to chyba mało. Dziwne, że się nikt nie wypowiada.

emos

Czesc - do kogos się juz odezwali?

AntiTrolling

A ja dziś do nich zadzwoniłem Projekt ma ruszyć w marcu.

emos

ja też wysłałem i cisza.

AntiTrolling

Pewnie chciałbyś mieć taką stawkę jak doświadczeni operatorzy? Pewnie nigdzie poza Google by Ci się dobrze nie pracowało? Pewnie uważasz , że wszyscy wokoło Cię okradają? ....nie mam zamiaru bronić AAS-u , ale przeglądając ten portal widzę , że nikomu i nigdzie się nie podoba...co za kraj.

AntiTrolling

Mojemu koledze polecili nieco jeszcze poczekać....

AntiTrolling

Z tego co wiem , to nowy projekt, który ma być realizowany w ciągu 30 dni - zapisy nadal aktualne, znajomy wysłał także CV i czeka na kontakt z strony AAS-u.

pracowal ktos na stanowisku "Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zleceń kontroli, selekcji, naprawy lub sortowania komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją od Koordynatora. " w Niemczech? Moze cos napisac w tym temacie?

AntiTrolling

W Łodzi oczywiście, a nie "łodzi"

Zostaw merytoryczną opinię o Aas Recruitment Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Aas Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aas Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aas Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aas Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aas Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aas Recruitment Sp. z o.o.