BAUHAUS sp. z o.o.

Opinie o BAUHAUS sp. z o.o.

Indor

(usunięte przez moderatora) jestes i tyle.Pozatym robisz bledy ort.Ja kocham mojego kierownika,ktory jest jak japonia-kraj kwitnacej WISNI i tylko jemu w godzinach pracy,z mila checia przez dwa tygodnie robilem elektryke z reszta ekip delmy ktora(usunięte przez moderatora) mu dom.Az plakac mi sie chce,ze taki dom za ciezki zlom tak popsuty

XXX

TO CO NAPISAŁEŚ ,TO POMYŚLAŁEŚ CZY TEN FAKT JEST cHOĆ TROCHĘ PRAWDY. BO NA MIEJSCU KIEROWNIKA JAK BYM SIĘ DOWIEDZIAŁ KTÓRY TO NAPISAŁ TO BYM GO KOPNOŁ (usunięte przez moderatora) . A JESZCZE JEDNO JAK WIESZ ILE MU DAŁ ZA TĘ ROBOTE ,TO DAJ ZNAĆ BO JA TEŻSIĘ BUDUJE IBĘDĘ POTRZEBOWAŁ ELEKTRYKA TO MOŻE ZROBI MI ZA TYLE SAMO.

Indor

Najlepsza firma.Najlepszy kierownik to (usunięte przez moderatora) .Kocham go.Jestem jego blaznem a on moim panem.On ma jaja bo potrafi zarobic na to co ma.Jedna jego wpadka to to,ze zrobil w swoim domu strop drewniany.Pewnie nie mogl zalatwic betonu i teraz dom sie rozpada.Ale to ze zrobilem mu cala elektryke to plus dla niego i dla mnie.Zarobilem stowe.

przypadkowy czytelnik

Spoko, ale chyba z tą prowokacja przeginacie Pany troszkę. Rozumiem, że, każdy wyraża swoją jakąś tam opinię, ale żeby się podszywać za kierownika i pisać w jego imieniu ;/

Asystent / Asystentka

Zaproszenie na rozmowę odbyło się od razu bez pytań wstępnych. Może warto by było to wprowadzić, wszystkim zaoszczędzi to czasu. Na rozmowie w siedzibie firmy analizowane jest CV oraz zainteresowania i cechy kandydata poparte przykładami z dotychczasowej pracy zawodowej. Atmosfera była miła.

Pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie i analiza CV. Brak HR-owych pytań w stylu kim chcesz być za 5 lat jest na plus, brak weryfikacji języka ang. Niestety firma zamiast napisać choćby widełki wynagrodzenia w ogłoszeniu, najwyraźniej robi licytacje kto weźmie tę pracę za mniej. Brak odpowiedzi mimo zapewnień o wysłaniu feedbacku jest również nieprofesjonalne.

xxx

SUPER, KTOŚ NAZYWA W KOŃCU RZECZY PO IMIENIU...

To moze ktos sie w koncu zbierze i mu powie...albo poczekamy na wiecej \"pozytywnych\"opini i ja chetnie je wysle poleconym. A jak ktos zna maila to jeszcze lepiej.

Ciekawe czy Prezes wie że pracownicy w godzinach pracy zamiast pracować na budowie to walą prywaty u Kierowników:}To prawda (usunięte przez administratora) I nie zatrudniajcie się tam bo tam pracuję i człowiek jest traktowany jak (usunięte przez administratora)tych czasach są traktowani bardziej humanitarnie}jak nie zostaniesz po godzinach to krzywią te złamane wiecznie (usunięte przez administratora)

xxx

Najlepiej żeby prezes porozdawa(usunięte przez administratora)eszcze dodatkowe samochody i zwiększył limity na paliwo...a już super premią byłby dodatkowy przydział na materiały ... bo nieprywatne materiały już nie wystarczają na prywatne budowy...

I tu jesteś w błędzie są gorsi kierownicy,co nie którzy traktują budowę jak swoje podwórko,a pracowników zatrudnionych na działalności jako zło konieczne,najlepiej gdyby to byli podwykonawcy zatrudnieni u(usunięte przez administratora)

kolego (usunięte przez administratora) w gore zalezy ile potrafisz

anonim - 2011-02-22 23:49:45przyjmuja na dzialalnosci okres (usunięte przez administratora) ok. ale przy takich godzinach musza byc dobre.Najgorszy kierownik to pan (usunięte przez administratora)Moim zdaniem ten człowiek cierpi na jakąs (usunięte przez administratora)jak można wymagac żeby o pogrzebie informowac o conajmniej tydzien do przodu.W firmie można pracowac na''działalności''ljak juz wspominalem na samym początku lub u podwykonawcy jakby ktos mial pytania,to prosze pytac na temat tej firmy prosze pytac na tym forum rzetelnie odpowiem poniewaz troche czasu w tej firmie spedilem.(usunięte przez administratora)

przyjmuja na dzialalnosci (usunięte przez administratora) firmie można pracowac na''działalności''ljak juz wspominalem na samym początku lub u podwykonawcy jakby ktos mial pytania,to prosze pytac na temat tej firmy prosze pytac na tym forum rzetelnie odpowiem poniewaz troche czasu w tej firmie spedilem.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUHAUS sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w BAUHAUS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAUHAUS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUHAUS sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUHAUS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BAUHAUS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUHAUS sp. z o.o.