BAUHAUS sp. z o.o.

Opinie o BAUHAUS sp. z o.o.

Gregor

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji? Czy dobrą macie atmosferę?

Pałek
@Gregor

Daj sobie chłopie spokój i szukaj czegoś innego. W Biedronce jet lepiej.

@Pan Prezes, czy jesteś pracownikiem bauhaus? Może napiszesz jak ty oceniasz pracę w firmie? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Odpowiedzi na te pytania mogą być pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Jak oceniacie aktualną sytuacje w bauhaus? Co obecnie dzieje się w firmie? Jak wygląda współpraca z tym pracodawcą? Zachęcam do aktywności pracowników firmy. Pomoże to osobom poszukującym pracy w Sopocie i okolicach.

Firma bauhaus stale potrzebuje osób do pracy w Sopocie. Poszukują chętnych na dłuższe nawiązanie współpracy. W tym celu na stronie firmy jest formularz aplikacyjny, aby ułatwić z nią kontakt. Dla zainteresowanych dodaję link: http://bauhaus.com.pl/#section-8

Asystent / Asystentka

Zaproszenie na rozmowę odbyło się od razu bez pytań wstępnych. Może warto by było to wprowadzić, wszystkim zaoszczędzi to czasu. Na rozmowie w siedzibie firmy analizowane jest CV oraz zainteresowania i cechy kandydata poparte przykładami z dotychczasowej pracy zawodowej. Atmosfera była miła.

Pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie i analiza CV. Brak HR-owych pytań w stylu kim chcesz być za 5 lat jest na plus, brak weryfikacji języka ang. Niestety firma zamiast napisać choćby widełki wynagrodzenia w ogłoszeniu, najwyraźniej robi licytacje kto weźmie tę pracę za mniej. Brak odpowiedzi mimo zapewnień o wysłaniu feedbacku jest również nieprofesjonalne.

@VIPwydaje mi się, że pomyliłeś wątki. Ten dotyczy firmy bauhaus. Zachęcam Cię do wypowiedzi w wątku, który dotyczy Hotelu Sopot, a jeśli nie możesz odpowiedniego znaleźć, to do założenia nowego. Możesz to zrobić klikając w link: http://www.gowork.pl/opinie_nowa_opinia

VIP
@Marta

Myślę że wątek tutaj pasuje, gdyż firm jest wykonawcą nieruchomości oraz inwestorem :-) to jest dłuższy temat, nie chce mi się już go rozwijać dalej

właściciele Bauhaus to właściciele tzw.hotelu Sopot. wszystko się zgadza

MARK

DOBRY POMYSŁ

MARK
@MARK

Z ZAŁOŻENIEM NOWEGO WĄTKU

Andrea
@Marta

W dziale sprzedaży wymieniono 10 osób w 6 miesięcy.Taki komentarz chyba wystarczy. Praca dla zdesperowanych Białorusinów lub Hindusów.

VIP1

Szanowny Alozjy podeslij swojego wroga, pewnie bedzie lepszy od Ciebie (skoro to Twoj wrog).

Kazik

firma nieuczciwa i nie ma co liczyć na zapłate!! wykorzystują ludzi i nie płaca...niedługo plajta

VIP1
@Kazik

Chyla Twoja Kazik!

@Anonimowo możesz napisać coś więcej tutaj? Jak widać wiele osób jest zainteresowanych tą informacją. Pewnie część z nich nawet nie zostawia wpisu, jednak śledzi wątek. Każda informacja może być bardzo pomocna.

Zatrudniona majstrowa to chyba powinna wrócić do szkoły, nie musiałaby podrywać pracowników żeby mówili jak ma wykonać swoją robotę, a prezesa jak przekonała żeby dał jej pracę na której się nie zna? Trudno się pracje z osobami które nie mają pojęcia o budowie. Do szkoły.

Skandynawia

Praca w Bauhausie to koszmar jak jest praca to wtedy 10-i więcej godz a jak nie ma pracy to wtedy majom w (usunięte przez administratora) ludzi ,stawki som niskie jak masz pojecie o budowlance to lepiej wyjechac zagranice bbo tam Polaków docenianiom niedługo zostanom tylko pomocnicy Ukraińcy i kadra .

Ksiegowa

A jak sie pracuje w księgowości? Ciagle szukaja księgową...

co dalej

Ponton

2p0

@kazik myślę że do tego jednak nie dojdzie,a na dowód tego pojawiają się przecież nowe ogłoszenia o pracę

paweł z gdyni

rekrutują? na tatrzańskiej mają taką "specjalistkę" od hr, że nasuwa mi się pytanie - po co w ogóle robić takie spotkania kwalifikacyjne? Pani z pewnością ma kompetencje... stanowisko otrzymasz w zależności od koloru krawata czy koszuli (losowo) który akurat w tym dniu bardziej odpowiada rekrutującej. poza tym dziś mamy taki piękny dzień słoneczny

Podwykonawca

Jeden wielki wałek. Płacą zawsze do 10-tego ale płacą tyle ile sami uważają, najczęściej nic. Sam zostałem oszukany a ze mną chyba 5 podwykonawców w tym samym czasie i na tej samej budowie.

Lepiej nie

Lepiej poszukaj sobie innej firmy. Tutaj będziesz traktowany jak zero-choć nie powinieneś bo firma to nie kierownicy i majstrowie tylko ludzie,którzy zasuwają jak w kołch.... Czasem aż ręce opadają.

lukas

hej , ja szukam informacji jak to w ogóle wygląda z przyjeciami do bauhausa. Jak już znajdę w internecie jakąś ofertę i zaproszą mnie na rozmowę kwalifikacyjną to czego na niej mogę się spodziewać ? pewnie ktoś z Was tu obecnych był na takiej. Proszę podrzućcie w miarę możliwości jakieś info. z góry dzięki

step

są wypłacalni tak jak firmy w polsce nie są kokosy,jak chcecie zarobić więcej do norwegi .

mala1234

Czy ktoś kto współpracował z tą firmą móf=gł by mi coś więcej powedzieć ?Mam nawiązać z tą firmą współprace ,ale nie wiem czy warto ,a wiadomo bym nie chciała miec problemów ,Są wypłacalni ?

knl.,, .,.,m.;lm

a co powiecie o obniżkach pensji? i dlaczego tylko robolom,a majstrom i kierownictwu nie?

XXXa

A może byś się tak ujawnił a nie pisał takich bzdur.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUHAUS sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w BAUHAUS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAUHAUS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUHAUS sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUHAUS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BAUHAUS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUHAUS sp. z o.o.