bauhaus

Sopot

Opinie o bauhaus

Marta

@VIPwydaje mi się, że pomyliłeś wątki. Ten dotyczy firmy bauhaus. Zachęcam Cię do wypowiedzi w wątku, który dotyczy Hotelu Sopot, a jeśli nie możesz odpowiedniego znaleźć, to do założenia nowego. Możesz to zrobić klikając w link: http://www.gowork.pl/opinie_nowa_opinia

@Marta 20.10.2017 08:39

Myślę że wątek tutaj pasuje, gdyż firm jest wykonawcą nieruchomości oraz inwestorem :-) to jest dłuższy temat, nie chce mi się już go rozwijać dalej

VIP

Moze ktos z pracowników Hotelu Sopot sie wypowie? Szkoda, aby młode osoby traciły czas, kiedy jest tyle innych hoteli, gdzie można naprawdę rozwinąć skrzydła :-)

VIP

Nie polecam pracy w Hotelu Sopot, radzę zastanowić się dwa razy, aby potem nie żałować swojej decyzji. Można by napisać dobra książkę o tym co tam się dzieje.

Marta

@Anonimowo możesz napisać coś więcej tutaj? Jak widać wiele osób jest zainteresowanych tą informacją. Pewnie część z nich nawet nie zostawia wpisu, jednak śledzi wątek. Każda informacja może być bardzo pomocna.

Marta

Na stronie bauhaus można znaleźć ofertę pracy na stanowisko KOSZTORYSANT. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją na to stanowisko? Co powinny widzieć o firmie jako pracodawcy?

ciekawy
@Anonimowo 26.07.2017 00:03
Odradzam podam szczegóły na priv.

hej, mogę również na priv?

ABC
@Anonimowo 26.07.2017 00:03
Odradzam podam szczegóły na priv.

To ja też poproszę o wiadomość

XYZ

Majstrowa Olaaaa aaa katastrofaaaaa aaaa!!!

Zatrudniona majstrowa to chyba powinna wrócić do szkoły, nie musiałaby podrywać pracowników żeby mówili jak ma wykonać swoją robotę, a prezesa jak przekonała żeby dał jej pracę na której się nie zna? Trudno się pracje z osobami które nie mają pojęcia o budowie. Do szkoły.

Skandynawia

Praca w Bauhausie to koszmar jak jest praca to wtedy 10-i więcej godz a jak nie ma pracy to wtedy majom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi ,stawki som niskie jak masz pojecie o budowlance to lepiej wyjechac zagranice bbo tam Polaków docenianiom niedługo zostanom tylko pomocnicy Ukraińcy i kadra .

Krecik

Odradzam goraco - placa tylko do momentu do ktorego oni uznaja i ile uznaja... oszukali juz kilku dziesieciu kontrahentow w ciagu ostatniego roku.. wiekszosc osob jest zatrudniania na dzialalnosc, szanowny prezes twierdzi ze kazdy ma kontrakt a tak naprawde kazda osoba jest tylko firma zewnetrzna ktora kladzie faktury czyli duchem. nastepnie przestaja placic i jeszcze insynuuja jakie to poniesli rzekome straty przez dzialalnosc pracownika. mam gleboka nadzieje ze wreszcie ktos sie zbierze i poda tych ludzi do sadu bo czuja sie totalnie bezkarni i smieja sie wszystkim w twarz, traktuja ludzi jak przedmioty. Szczegolnie wiesniaczka mianujaca sie szanowna pania prezes ktora potrafi nawet napluć pracownikowi pod nogi.

zasłyszane
@Krecik 09.12.2016 12:57

trochę z tej frustracji niezrozumiała wypowiedź - z drugiej strony to słyszałem że Oni na tym Hotelu zostali mocno oszukani przez kontrahetów z Krakowa do spóły z szemranymi Kucharzami ale cóż - mogli nie liczyć na uczciwość w tych czasach

Ksiegowa

A jak sie pracuje w księgowości? Ciagle szukaja księgową...

co dalej

Ponton

2p0

@kazik myślę że do tego jednak nie dojdzie,a na dowód tego pojawiają się przecież nowe ogłoszenia o pracę

paweł z gdyni

rekrutują? na tatrzańskiej mają taką "specjalistkę" od hr, że nasuwa mi się pytanie - po co w ogóle robić takie spotkania kwalifikacyjne? Pani z pewnością ma kompetencje... stanowisko otrzymasz w zależności od koloru krawata czy koszuli (losowo) który akurat w tym dniu bardziej odpowiada rekrutującej. poza tym dziś mamy taki piękny dzień słoneczny

Kazik

firma nieuczciwa i nie ma co liczyć na zapłate!! wykorzystują ludzi i nie płaca...niedługo plajta

ja wszystko wiem jakies pytania to odpowiem bez problemu

Podwykonawca

Jeden wielki wałek. Płacą zawsze do 10-tego ale płacą tyle ile sami uważają, najczęściej nic. Sam zostałem oszukany a ze mną chyba 5 podwykonawców w tym samym czasie i na tej samej budowie.

Lepiej nie

Lepiej poszukaj sobie innej firmy. Tutaj będziesz traktowany jak zero-choć nie powinieneś bo firma to nie kierownicy i majstrowie tylko ludzie,którzy zasuwają jak w kołch.... Czasem aż ręce opadają.

lukas

hej , ja szukam informacji jak to w ogóle wygląda z przyjeciami do bauhausa. Jak już znajdę w internecie jakąś ofertę i zaproszą mnie na rozmowę kwalifikacyjną to czego na niej mogę się spodziewać ? pewnie ktoś z Was tu obecnych był na takiej. Proszę podrzućcie w miarę możliwości jakieś info. z góry dzięki

step

są wypłacalni tak jak firmy w polsce nie są kokosy,jak chcecie zarobić więcej do norwegi .

mala1234

Czy ktoś kto współpracował z tą firmą móf=gł by mi coś więcej powedzieć ?Mam nawiązać z tą firmą współprace ,ale nie wiem czy warto ,a wiadomo bym nie chciała miec problemów ,Są wypłacalni ?

knl.,, .,.,m.;lm

a co powiecie o obniżkach pensji? i dlaczego tylko robolom,a majstrom i kierownictwu nie?

XXXa

A może byś się tak ujawnił a nie pisał takich bzdur.

XXX

(usunięte przez moderatora) może jesteś i sam się naucz pisać bo ci to nie wychodi. a do szkoły chyba nie chodiłeś, jak nie umiesz pisać tylko się mądrzzyć i pisać głupoty

Indor

(usunięte przez moderatora) jestes i tyle.Pozatym robisz bledy ort.Ja kocham mojego kierownika,ktory jest jak japonia-kraj kwitnacej WISNI i tylko jemu w godzinach pracy,z mila checia przez dwa tygodnie robilem elektryke z reszta ekip delmy ktora(usunięte przez moderatora) mu dom.Az plakac mi sie chce,ze taki dom za ciezki zlom tak popsuty

XXX

TO CO NAPISAŁEŚ ,TO POMYŚLAŁEŚ CZY TEN FAKT JEST cHOĆ TROCHĘ PRAWDY. BO NA MIEJSCU KIEROWNIKA JAK BYM SIĘ DOWIEDZIAŁ KTÓRY TO NAPISAŁ TO BYM GO KOPNOŁ (usunięte przez moderatora) . A JESZCZE JEDNO JAK WIESZ ILE MU DAŁ ZA TĘ ROBOTE ,TO DAJ ZNAĆ BO JA TEŻSIĘ BUDUJE IBĘDĘ POTRZEBOWAŁ ELEKTRYKA TO MOŻE ZROBI MI ZA TYLE SAMO.

Indor

Najlepsza firma.Najlepszy kierownik to (usunięte przez moderatora) .Kocham go.Jestem jego blaznem a on moim panem.On ma jaja bo potrafi zarobic na to co ma.Jedna jego wpadka to to,ze zrobil w swoim domu strop drewniany.Pewnie nie mogl zalatwic betonu i teraz dom sie rozpada.Ale to ze zrobilem mu cala elektryke to plus dla niego i dla mnie.Zarobilem stowe.

przypadkowy czytelnik

Spoko, ale chyba z tą prowokacja przeginacie Pany troszkę. Rozumiem, że, każdy wyraża swoją jakąś tam opinię, ale żeby się podszywać za kierownika i pisać w jego imieniu ;/

xxx

SUPER, KTOŚ NAZYWA W KOŃCU RZECZY PO IMIENIU...

To moze ktos sie w koncu zbierze i mu powie...albo poczekamy na wiecej \"pozytywnych\"opini i ja chetnie je wysle poleconym. A jak ktos zna maila to jeszcze lepiej.

Ciekawe czy Prezes wie że pracownicy w godzinach pracy zamiast pracować na budowie to walą prywaty u Kierowników:}To prawda ( usunięte przez administratora ) I nie zatrudniajcie się tam bo tam pracuję i człowiek jest traktowany jak ( usunięte przez administratora )tych czasach są traktowani bardziej humanitarnie}jak nie zostaniesz po godzinach to krzywią te złamane wiecznie ( usunięte przez administratora )

xxx

Najlepiej żeby prezes porozdawa( usunięte przez administratora )eszcze dodatkowe samochody i zwiększył limity na paliwo...a już super premią byłby dodatkowy przydział na materiały ... bo nieprywatne materiały już nie wystarczają na prywatne budowy...

I tu jesteś w błędzie są gorsi kierownicy,co nie którzy traktują budowę jak swoje podwórko,a pracowników zatrudnionych na działalności jako zło konieczne,najlepiej gdyby to byli podwykonawcy zatrudnieni u( usunięte przez administratora )

kolego ( usunięte przez administratora ) w gore zalezy ile potrafisz

anonim - 2011-02-22 23:49:45przyjmuja na dzialalnosci okres ( usunięte przez administratora ) ok. ale przy takich godzinach musza byc dobre.Najgorszy kierownik to pan ( usunięte przez administratora )Moim zdaniem ten człowiek cierpi na jakąs ( usunięte przez administratora )jak można wymagac żeby o pogrzebie informowac o conajmniej tydzien do przodu.W firmie można pracowac na''działalności''ljak juz wspominalem na samym początku lub u podwykonawcy jakby ktos mial pytania,to prosze pytac na temat tej firmy prosze pytac na tym forum rzetelnie odpowiem poniewaz troche czasu w tej firmie spedilem.( usunięte przez administratora )

przyjmuja na dzialalnosci ( usunięte przez administratora ) firmie można pracowac na''działalności''ljak juz wspominalem na samym początku lub u podwykonawcy jakby ktos mial pytania,to prosze pytac na temat tej firmy prosze pytac na tym forum rzetelnie odpowiem poniewaz troche czasu w tej firmie spedilem.

Zostaw opinię o bauhaus - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bauhaus