BAUHAUS sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BAUHAUS sp. z o.o.

Aktualność
Drodzy Użytkownicy!

Głównym przedmiotem działalności spółki jest wykonawstwo stanów surowych obiektów mieszkaniowych, przemysłowych i handlowych. Prowadzimy inwestycje budowlane w województwie pomorskim i województwach ościennych. W ciągu 19 lat istnienia na rynku, BAUHAUS wybudował ponad 600 budynków. Zapewniając swoim Zleceniodawcom należytą jakość i terminowość, firma zyskała uznanie specjalistów z branży. Na liście naszych realizacji znajdują się nowoczesne biurowce, osiedla mieszkaniowe – w tym wieżowce, hotele, centra handlowo-usługowe, dworzec promowy, szkoły, obiekty sakralne, fabryki, instalacje przemysłowe i inne specjalistyczne roboty żelbetowo – murowe.

Do tej pory jedynie biernie przyglądaliśmy się dyskusji na profilu. Chcemy jednak, abyście otrzymywali jedynie sprawdzone informacje. Z tego względu postanowiliśmy dołączyć do społeczności GoWork.pl. Jesteśmy otwarci na dyskusję, chcemy cały czas się rozwijać, dlatego będziemy starali się odpowiadać na Wasze komentarze i informować o wszystkich wydarzeniach odbywających się w naszej firmie.

Zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna. Dlatego chcemy podkreślić, że umieszczane przez Was wpisy muszą być zgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu. Komentarze niespełniające powyższych kryteriów będą usuwane przez administratora strony. Zachęcamy, więc do zapoznania się z zasadami pod linkiem: .

Zachęcamy do dyskusji!

Zespół BAUHAUS
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Co jaki okres czasu w BAUHAUS sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Max Nowy wpis

A jako inżynier budowy to jak się pracuje? Jaka dają umowę itp, jak ekipa?

Nowy wpis

@Max

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie nadzór i koordynacja prac związanych z budową obiektów mieszkalnych, przemysłowych i handlowych. Nasze budowy są na terenie całego trójmiasta. Na naszych obiektach pracują doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie, zespół BAUHAUS

Jak wygląda ścieżka awansu w BAUHAUS sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

W BAUHAUS ścieżkę kariery budujemy w oparciu o obserwacje i ocenę pracownika. Podstawową kwestią jest powiązanie dróg karier z celami, wartościami i misją firmy oraz indywidualnymi aspiracjami, potrzebami i zainteresowaniami każdego pracownika. BAUHAUS ceni czas i poświęcenie swoich pracowników, dlatego też do rozwoju każdego podchodzimy indywidualnie. Pozdrawiamy serdecznie, zespół BAUHAUS

Tom

Panie Prezesie i Dyrektorze. Pożegnaliśmy się w 2013 roku. Poświęciłem waszej firmie ponad 7 lat. Wkładałem serce i traciłem zdrowie. Dziś słyszę że mój kolega który spędził 15 lat w tej firmie, poważnie zachorował, uległ wypadkowi i nie może liczyć na waszą pomoc. Przykre to. Wstyd. A przecież kiedyś było inaczej!

@Tom

Szanowny Panie, Dbamy o komfort i bezpieczeństwo każdego naszego pracownika. Zawsze pomagamy osobom nam oddanym. Proszę o bezpośredni kontakt (58 551 88 59) wyjaśnię Panu, jak bardzo różni się Pan z prawdą. Z wyrazami szacunku, Zespół BAUHAUS Wojciech Cichowski

Jak długo czekaliście na odzew z BAUHAUS sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie, czas odpowiedzi bardzo się różni i zależy od przebiegu procesu rekrutacji i stanowiska. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zawsze mogą Państwo wysłać zapytanie na bauhaus@bauhaus.com.pl, aby uzyskać więcej informacji. Pozdrawiamy serdecznie, zespół BAUHAUS

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BAUHAUS sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. BAUHAUS ceni czas i poświęcenie swoich Pracowników, dlatego też każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Pozdrawiamy serdecznie, zespół BAUHAUS

Beti

Pojawiło si ogłoszenie pracy dla księgowej. Cy powinnam wysłać CV

@Beti

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Oczywiście obecnie prowadzimy rekrutację na wspomniane stanowisko. Głównymi zadaniami będzie weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, ewidencjonowaniem i księgowanie dokumentów. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej grupie firm, a więc możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania się w tym kierunku, a także atrakcyjne wynagrodzenie. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji! Pozdrawiamy serdecznie, zespól BAUHAUS

Aktualność
Drodzy Użytkownicy!

Zachęcamy do dyskusji!

Zespół BAUHAUS

Są tu różne opinie, większość jest sprzed kilku lat, więc wypowiem się jako obecny pracownik Bauhausu. Moim zdaniem, atmosfera jest przyjazna, wypłata na poziomie, zawsze można liczyć na zrozumienie ze strony Kierownictwa no i ciekawe projekty. Jeśli zastanawiacie się nad podjęciem pracy tutaj chętnie udzielę rzetelnych informacji i odpowiem na pytania.

@Pracownik

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz! Pozdrawiamy serdecznie, zespól BAUHAUS

Weronika

Dlaczego chcecie podawać informacje na priv, może lepiej napisać na forum żeby inni widzieli

Marta

Na stronie bauhaus można znaleźć ofertę pracy na stanowisko KOSZTORYSANT. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją na to stanowisko? Co powinny widzieć o firmie jako pracodawcy?

Anonimowo
@Marta

Odradzam podam szczegóły na priv.

@Anonimowo

Czy mogłabym otrzymać również informację na temat stanowiska "kosztorysant"? Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

ciekawy
@Anonimowo

hej, mogę również na priv?

ABC
@Anonimowo

To ja też poproszę o wiadomość

Pytajnik
@Anonimowo

Czy mogę też prosić o informację na ten temat?

Magdalena
@Anonimowo

Wiem, że wpis jest sprzed 2 lat ale czy mogę otrzymać więcej szczegółów na priv?

Asia
@Magdalena

Czy czegoś się dowiedziałaś może? Mogę więcej info, zastanawiam się nad aplikacją tam...

Daria

Czy trzeba znać języki obce? Jeśli tak, to jakie?

ja wszystko wiem jakies pytania to odpowiem bez problemu

Ewa
@pracownik

Mają rekrutację na stanowisko zakupowca. Proszę o info jaka płaca, atmosfera, godziny pracy. Z góry dziękuję

@Ewa

Ja jeszcze dołączę się z pytaniem - czy jest możliwość otrzymywania jakiś znaczących podwyżek? I na jaki wymiar czasu zatrudniają? Ewa jeśli otrzymasz choćby z rozmowy rekrutacyjnej jakieś info to napisz tutaj, jak to wygląda w Bauhaus.

Marta

Skupiłeś się jedynie na osobie Dyrektora Bauhaus. Przekazane przez Ciebie informacje są niewątpliwie bardzo istotne, jednak chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat ogólnych warunków pracy, jakie są tam stwarzane pracownikom. Powiedz, czy możecie liczyć na jakieś cykliczne szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), które podnosiłby Wasze kwalifikacje zawodowe?

Marta

Atmosfera w firmie jest ważna dla wielu osób, które zaczynają pracę w danym miejscu. Nie można się temu dziwić, w końcu nastawienie współpracowników wpływa na warunki pracy. Czy pozytywna atmosfera jest dla Ciebie ważnym aspektem zatrudnienia? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Marta

Rozumiem, dziękuje za odpowiedz. Wobec tego, co według Ciebie powinno się w firmie zmienić, aby praca była bardziej satysfakcjonująca? Może powinna także ulec zmianie atmosfera i warunki finansowe? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie zatrudnienia w firmie Bauhaus.

Marta

@madzia, co masz na myśli? Jak rozumiem nie jesteś już pracownikiem firmy? A może nadal pracujesz w Bauhausie? Jeśli tak, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Marta

@anonymous, czy zgłaszałeś swoje uwagi jeśli czułeś się nieusatysfakcjonowany pracą w firmie? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty w postaci poprawy sytuacji? Zawsze warto rozmawiać jeśli mamy jakieś uwagi czy sugestie. @Pałek, co dokładnie masz na myśli? Czy na pewno nie da się powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego?

Gregor

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji? Czy dobrą macie atmosferę?

Pałek
@Gregor

Daj sobie chłopie spokój i szukaj czegoś innego. W Biedronce jet lepiej.

Marta

@Pan Prezes, czy jesteś pracownikiem bauhaus? Może napiszesz jak ty oceniasz pracę w firmie? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Odpowiedzi na te pytania mogą być pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Marta

Jak oceniacie aktualną sytuacje w bauhaus? Co obecnie dzieje się w firmie? Jak wygląda współpraca z tym pracodawcą? Zachęcam do aktywności pracowników firmy. Pomoże to osobom poszukującym pracy w Sopocie i okolicach.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUHAUS sp. z o.o. - Sopot

BAUHAUS sp. z o.o.