Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

Kub.

Czy pracownik terenowy, na kilka dni przed lub w dniu gdy przypada płatność (która regulowana jest przez konto internetowe ) może wydzwaniac i dopytwać o której może przyjechać po pieniądze? Co to za politka?

@Kub.

Dzwonienie do takiego klienta na zdrowy rozsadek jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Jednak biorac pod uwage, ze wiele dzialan dt jest pozbawione sensu i ma za zadanie sztucznie nabic cel, to wowczas musisz tak robic.

@Kub.

bądź człowiekiem, pomóż terenowemu, wpłać jemu żeby biedak miał jakiś wynik, a terenowy w zamian np. okna ci umyje, no jakoś się dogadacie

@Kub.

To nie polityka, to rozpaczliwe pomysły aby terenowi mogli wyrobić wyżyłowane cele. Taka prawda niestety.

Szukający

Dalej straszą terenowych planami naprawczymi?

anty@
@Szukający

W firmie już od dawna oficjalnie nie ma programów naprawczych. Teraz to się pięknie nazywa KIRK PATRIC rzekomo program rozwojowy. Tylko przy wypowiedzeniu umowy się okazuje, że to był program naprawczy.

Lex
@Szukający

proponuję zapoznać się z projektem ustawy o windykacji, która ma obowiązywać od stycznia 2023 r.

@Lex

na razie nie ma żadnej ustawy, nawet projekt nie wpłynął do czytań więc nie ma sensu się z niczym zapoznawać chyba że dla zwykłej ciekawości

Y
@antywindykator

To, że nie było czytań nic nie znaczy. Znając jakość naszych ustawodawców, mogą uchwalić w trybie pilnym. Najlepiej w nocy. Ale oczywiście, może być i tak, że latami będzie się tułać po urzędniczych szafach.

Y
@Lex

A co ciebie tak zaniepokoiło? Nie ma tam niczego, czego nie można wdrożyć.

Obserwator

Mam pytanie. Były obiecane podwyżki i kiedy jakaś informacja się na ten temat pojawi? Chodzi o drugi termin podwyżek tegorocznych.

@Obserwator

Heh jakie podwyzki nic na jesien nie bedzie nawet inflacyjnej zwiazki nie wywalczyly. Pracuj dalej za(usunięte przez administratora). Tyle w temacie. Szlachta u góry się bawi, a my biedujemy ledwo co koniec z końcem, za nie dłigo bedziemy klientami wlasnej firmy. Ale ważne ze nasi kr sie bawia i to bardzo dobrze siedząc w domu. NIECH KTOS W KONCU PRZYEJRZY Na oczy za co im placa. Chyba trzeba do prezesa email naposac. Jak nasi Kr pracuja. Szczerze nie maja wplywu na nic. Bez nich też wynik się zrobi niech gora myśli a szczdgolnie o tych abitnych((usunięte przez administratora) weryfikujvie ich prace tak jak nasza. Tyle w temacie. Siedzac w domu to nie kierownik tylko pustak na stolku.

dt

Sama prawda....niedługo będziemy kl własnej firmy.....

obserwator 3
@Obserwator

Podwyzki oczywiscie sa i beda ale pytanie kto ? czy i w ogole dostanie? A firma o siebie zadbala robiac nowy produkt o czym CC i DT wiedza a czego napisac tu nie mozna bo to strasznie tajne informacje :) Zadbala o swoj interes...i tyle :)

@obserwator 3

Spokojnie podwyżki są tylko dostaną ulubieńcy albo Ci którzy pięknie podkręcają wyniki @kruka metoda na wnuczka na prywatne telefony na kolejnego @ itd

SlideBack
@Obserwator

Chodzi o podwyżki, których pierwsza transza wiosną objęła 44% doradców..? :-D Podobno jesienią, ale może to być tak samo realne, jak te 44 % wiosną, oraz jak lipcowe, "nowe widełki"...

Kenny

!00 % prawdy !!!

Kenny
@obserwator 3

Sama prawda !!!

@dt

jak będziesz klientem własnej firmy, to szybciej cel miesięczny wyrobisz :)

Irena

To ciężko jest bardzo wyrobić ten cel miesięczny ? :/

Szeryf

Witam szanownych kolevow i kolenaki czy ktos mi moze powiedziec czy nasi szanowni kr maja w kometencjach jazde po klientach i podpisywanie ugod? Pracuje ty ponad rok i otrzymalem info ze ide na urlop i kolega z terenu bedzie mnie zadtepowal a dlaczego nie kierownik. Niech powalczy o wynik prosze o odpowiedz czy maja w kompentencjach jazde po kl i prace jak dt w razie potrzeby pozdrawiam

Laki
@Szeryf

Wydaje mi sie ze maja i powinni zastepowac dt. A nie sciagac do obowiazku innego dt a pozniej zlosc. Bo ktos komus zabral ugode. Kierownik powinien zastepowac danego dt. I tak nie maja nic do roboty siedza tylko. Niech sie wezma do pracy.

@Laki

jaka złość bo ktoś komuś zabrał ugodę? a to musiał iść na urlop? mógł pilnować ugody więc potem pretensje wyłącznie do siebie

SlideBack
@Szeryf

KR mają obowiązek wykonywania tel. na MU, oraz innych czynności, jakie wykonują doradcy. A że nie robią tego..? Widocznie uwałcza ich godności uczciwa praca.

DT
@Szeryf

Mają takie możliwości i kompetencje

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

Obserwator

Widzę że wpisy są usuwane. Proszę moderatora o zapoznanie się z prawem. Kiedy i z jakiej przyczyny może i powinien usuwać posty.

obserwator 2
@Obserwator

Masz racje i sa usuwane zwykle wpisy nic nie znaczace choc jak widac mowiace prawde ale firma sie ich boi tylko pytanie dlaczego? Zaczyna to wszystko przypominac nasza wladze .... zenujace :)

@obserwator 2

Od kilku lat pojawiaja sie tutaj komentarze merytoryczne i prawdziwe na temat kruka. Zdecydowana wiekszosc z nich przedstawia firme w negatywnym swietle. A ze jest ich duzo to zasieg tez jest daleki. Za daleki. Komus zalezy zeby nie psuc bardziej i tak poszarpanej reputacji.

Jak obecnie pracują pracownicy Call Center, ile dni w tygodniu jest praca z biura a ile HomeOffice ?

@Kandydat

Mi się wydaje, że to jest 5 dni w tygodniu. Mam rację? Ktoś potwierdzi?

@Ewa

Potwierdzam

Mam pytanie o zarobki. Jeśli pensja składa się z podstawy i premii, to jaka jest podstawa, ile wynosi premia i od czego jest zależna?

@Marcin

z jakiej premii?

A czy pracownik firmy, pracujacy na wyższym stanowisku w firmie, podpisuje lojalkę? Jeżeli tak, to kiepsko egzekwujecie zapisy, bo przechodzą ludzie do konkurencji, robią Was w ...., a Wy nic z tym nie robicie

Praca jako trener Na jakie zarobki można liczyć? Cy podstawa 6000/7000 brutto jest realna? Jakie auto służbowe?

@Paweł

Czas się obudzić. Jakie 6000, jaki samochód? Do czego ci to potrzebny?

@Mateusz

Nie rozumiem komentarza. Jak to do czego to jest potrzebne? Można normalnie odpowiedzieć na pytanie. W takim razie to da się wyciągnac to 6/7 tysięcy, czy nie? :)

@Paweł

Chcesz dobrze zarobić jako trener, to w Legii pytaj.

Zofia
@antywindykator

Dziwny wątek. Przecież trener nie porusza się chyba MPK?! Jakby to świadczyło o firmie, gdyby nie zapewniała samochodów mobilnym pracownikom :)

@Zofia

Trener to jest mobilny pracownik? Siedzi i trenuje. Mobilni to są terenowi. A jak trener pojedzie MPK albo PKS to firma zyskuje na wizerunku jako proekologiczna.

Dawid
@Terenowy

No tak, wizerunek najważniejszy. Powiesz ile taki trener wyciąga jak już jesteśmy w temacie? Chętnie bym się dowiedział na jakie zarobki mógłbym liczyć jakbym się przyjął.

Klient
@Mateusz

To kruk ma trenerów:) jak Polska Kadra !!!

Helena
@Terenowy

Haha a bilety za transport z własnej kieszeni płaci czy firma sponsoruje?

kris
@Dawid

To tajemnica firmowa, nikt nie zdradzi ci zarobków.

@kris

Hmm a chociaż orientacyjnie nikt nie może podać ile tam teraz na rękę dają? Przecież zarobki i ich wysokość to nie jest jakaś ogromna tajemnica.

Antek

Czy to prawda że zawiązały się związki zawodowe, jeżeli tak to z kim się skontaktować?

kandydat

Tak to prawda

Antek
@kandydat

To jak złapać kontakt ze związkami? Może ktoś wie?

Ciekawy
@Antek

Myślę że to nie jest prawda, gdyby tak było to było by głośno ,a tak nikt nic nie wie. Pewnie by jakiś komunikat poszedł,ktoś ploty rozsiewa.

równie ciekawy
@Ciekawy

Tez tak mi sie wydaje ze to sciema. Moze ktos bada jaka bedzie reakcja firmy i innych:) Gdyby nawet zwiazki sie udalo zalozyc to wiadomosc o tym bylaby tutaj zablokowana i ocenzurowana jak np komentarze na temat ostatniej premi :) Pozdrawiam cenzora :)

kandydat

nie kolego nie ploty

@Ciekawy

Witam, piszę w imieniu Tymczasowej Komisji Zakładowej i informuję, że to jest prawda powstał NSZZ Solidarność w Kruk S.A. i zachęcamy pracowników firmy do składania deklaracji członkowskich na adres mailowy solidarnosc.kruk@gmail.com, link do deklaracji: (usunięte przez administratora) Im nas będzie więcej tym większy głos będziemy mieli

Kepasa

Z księżyca spadłeś nie podajesz ani nr wpisu KRS ani kto jest przewodniczącym, jaki jest skład zarządu itp a oczekujesz, że ktoś wyślę na adres mailowy z(usunięte przez administratora)swoje dane osobowe. Tak chcesz Nas reprezentować ? Tak to jest jak mierny KR “zakłada” związki.

@Kepasa

Po pierwsze to bardzo niegrzecznie wypowiadać się publicznie na temat innych osób w sposób obraźliwy, ale to wszystko zależy od kultury, a raczej jej braku. Dzisiaj bardzo łatwo ustalić po adresie IP kto pisze w Internecie. Po drugie organizacja jest zarejestrowana posiada nr REGON 521012988 oraz nr NIP 5783152147, tam są wszystkie dane zacny przyjacielu dyrekcji i zarządu,

Kazia
@Kepasa

Też słyszałam plotki ze to jakiś kier. Jeśli tak to słaby komunikacyjnie początek. Ciekaw kiedy u nas na CC będą

Kepasa
@Związek

Nagle wrażliwy na krytykę, jakoś ja musiałam Twojej słychać. Dzięki za dane które nic nie pokazują. No chyba ze jestem za (usunięte przez administratora) I nie kminie wyszukiwarki sądowej. Może ktoś inny z tu obecnych sobie poradził?. To jakaś tajemnica ? Czy zle intencje z Twojej strony? Nie jestem przyjaciółka ani dyrekcji ani zarządu ani KRa za malutka byłam. Wiesz w pracy się pracuje, próbowałeś kiedyś ? (Wiem ciężko „pracować” na etacie i pilnować własnego biznesu jednocześnie) Co do ustalania adresu IP sama ci go podam, dziś np Mombasa Indie taki cud technologiczny.

Majlo
@Antek

To prawda. 18.01. oficjalnie zawiązal się związek zawodowy pracowników Kruk SA, w ramach struktur NSZZ Solidarność. Związek posiada profil na FB, a kontakt mailowy jest możliwy pod adresem: solidarnosc.kruk@gmail.com. Można przystępować do związku, jeśli chce się mieć wpływ na jego funkcjonowanie.

xoxo
@Kepasa

po wpisaniu w gus nipu faktycznie się pokazuje więc musiales zle szukac :)

Gonzales

Dokładnie!

@Kepasa

Poza tym wszystkim, złym wpisom i narzekaniom Prezes Piotr Krupa został oficjalnie poinformowany o powstaniu związku i mam nadzieję że jak będą chcieli Ciebie zwolnić honor nie pozwoli Tobie przyjść po pomoc. Sie ma

rutra
@Związek

wpisując w KRS nr regon otrzymujemy taki komunikat: Podany REGON 9-cyfrowy jest poprawny Niestety nie posiadamy w bazie podmiotu o podanym numerze REGON. Więc coś jest nie halo

obojetny
@rutra

Trzeba dobrze wpisac numer i wszystko sie pojawia. Nie ma juz watpliwosci ze zwiazek jest. Na stronie FB Solidarnosci oficjelnie potwierdzili tez ze Kruk przystapil do nich. Pytanie co dalej i jakie z tym ewentualne korzysci moga byc dla pracownkow. Ktos w koncu powinien gdzies wystapic oglosic i przedstawic jakies plany itp.

@obojetny

Korzyści to tylko będą dla związku dla pracowników to nic a wiem o czym mówię bo znam to z autopsji.

XYZ
@obojetny

Powrot systemu prowizyjnego oraz likwidacja wszystkich celow. A jezeli cele maja zostac, to tylko takie, na realizacje ktorych ma sie wplyw i ktore nie sa pompowane. To musza byc priorytety!!

Beno
@Kepasa

Nie znasz człowieka a się wypowiadasz. Nieładnie

Detek
@Ciekawy

Akurat to jest prawda. Jest profil na FB - zerknij sobie i sprawdź wszystkie info.

Dzień dobry, Chciałbym podpytać na jakie auto słuzbowe może liczyć windykator terenowy w Państwa firmie. Dziekuję

Auto

Skoda Fabia

@Kandydat

Doradca terenowy w KRUK S.A. ma do dyspozycji auto służbowe Skoda Fabia IV, 1.0 TSI 95 KM, które również może być wykorzystywane do celów prywatnych przez pracownika.

@Kandydat

za robotę się weź, a nie już liczysz jaką furą będziesz na wiosce szpanował :)

@antywindykator

Nie twój interes !!!!! Co cie to obchodzi dlaczego pytam czym po wiosce bede jeżdził, sam się weź do roboty.

tocha
@KRUK S.A.

prawda, takie autko dobra rzecz ale zawsze jako dodatek do dobrej atmosfery i ogólnych warunków w firmie. ja na kruka nie narzekam!

Cześć. Co sądzicie o pracy w call center (praca zdalna). Ile można zarobić? Jak wygląda praca?

Iwona
@Marta

Myślę że 3200 brutto na pewno zarobisz. Zapraszamy i z przyjemnością powitamy cię na naszym pokładzie.

@Iwona

Pracujesz i tyle zarabiasz? To na kasie (usunięte przez administratora) bo z tego co się orientuję to 3600 brutto, no może to nie kokos, ale na początek kto da więcej

Ola
@Marta

Praca pod duża presją, na dłuższą metę bardzo obciąża psychicznie. Wypłata nie powala. Na początek kariery zawodowej może być, ale z nastawieniem, że jest się na chwilę i szukać czegoś lepszego.

Dramt

Ludzie ogarnijcie sie co to ma byc gala dramat. Wy macie nas za oszolomow przeciez my wiemy na czym polega biznes ale torta sie kroi a nie je samemu. Po drugie zeby robic wiecej to dajcie sprawy a nie (usunięte przez administratora) Ameryki nikt nie odkryl ze jesli chcesz byc liderem to zawsze trzeba byc o krok przed konkurencja. A wiecie czemu te firmy padly co byla o nich mowa? Bo polegaly tylko na tabelkach a nie na ludziach ktorzy mowili ze trzeba tak a nie wedlug tabelek. Malo tego trzsba sluchac glosu klientow. Zatrudniajac wiecej ludzi ktorzy sa produkt menager zastepca itp to nas poprowadzi w inna strone. DRAMAT.

@Dramt

Pięknie to opisałeś! Góra zapomniała że to ludzie robią wynik a nie wynik ludzi

Jansy jerry
@Dramt

Kolego ja powiem wiecej ten kto przytaczal slajd o firmach ktorych juz nie ma np Polaroyd to nieprzemyslal tematu. To nie wina firmy ze padla tylko pewna epoka sie skaczyla. Zadajcie sobie pytanie kto dzis kupuje aparat fotograficzny lub tasme. Klisze itp co firma produkowala. Prawie nikt bo teraz aparat jest w telefonie niebpotrzeba kliszy papieru otp., z firma kruk bedzie podobnie bo epoka dlugow sie skonczy. Kruk pownien myslec o swojej marce produkcie majac tylu dt i cc mozna miec najwiekszy dzial handlowy w Polsce. Pozdrawiam wszystkich.

Wlasnie sie konczy
@Jansy jerry

Prosze tu wszystko w temacie epoka juz sie (usunięte przez administratora) Panowie i Panie czas na zmiany

Marysia
@Jansy jerry

Wkrótce rząd będzie wydawał licencje dla windykatorów. Będzie śmiesznie.

@exDT
@Teren

A Ci ludzie to DT, bez których firma przestałaby istnieć, a "GÓRA" poszłaby z torbami

JanJ
@Jansy jerry

Co prawda, to prawda. Wiele firm padlo, bo nie poszli z duchem czasu. Kruk juz kilka lat temu powinien szukac alternatywnych rozwiazan. Z drugiej strony zmiana branzy wiaze sie z ryzykiem i inwestycjami, miedzy innymi w kadre poprzez szkolenia, a nie wiadomo czy kazdy w innej branzy by sie odnalazl biorac pod uwage, ze wiele lat ktos pracuje w windykacji. Nie kazdy dobry windykator bedzie dobrym handlowcem i odwrotnie, to zupelnie inna bajka. Najlepszym przykladem sa ludzie, ktorzy przyszli do kruka z innych branz na rozne stanowiska i nie zawsze dawali/daja sobie rade.

@Marysia

Smiesznie? A co smiesznego w tym, ze bedziesz podlegala pod ministerstwo rozwoju i technologii i bedziesz musiala prowadzic dokladna dokumentacje, raport z kazdej wizyty czy innego dzialania. Dodatkowo niezadowolony klient bedzie mogl wniesc zastrzezenia do twojej pracy do ministerstwa i do czasu wyjasnienia sprawy prawdopodbnie bedzie na ciebie czekalo zawieszenie, a w przypadku jakichs nawet nieswiadomych naduzyc nawet konsekwencje prawno-finansowe. Jezeli te zmiany wejda w zycie w takiej formie, w jakiej maja wejsc, to praca dt bedzie jak praca sapera. Bedziesz mogla sie pomylic tylko raz. O ile w ogole dt po tych zmianach beda mieli racje bytu.

Jola

Bardzo potrzebuję porady od pracownika (albo byłego pracownika) firmy Kruk.Będę bo bardzo wdzięczna Jesli ktoś zechce mi pomóc napiszę swój kontakt.

Nickt
@Jola

Jolu, napisz proszę swój kontakt.

@Jola

Co ci pracownik może doradzić?

Były DT
@Jola

Odradzam pracy w tej firmie.. Zryte korporacją głowy.

@Były DT

Niestety masz racje. Coraz wieksze korpo, a co za tym idzie coraz wieksza pralnia mozgow i ludzie coraz bardziej na nia podatni.

Witam Mam pytanie chciałem aplikować na stanowisko DT proszę o info od doświadczonych pracowników czy warto?

Polecam: Przyjazna atmosfera Jasna ścieżka kariery Wysokie zarobki

Jeszcze dt
@Paweł

Szczerze, to absolutnie nie polecam. Pracuje jako dt od ponad 5 lat i jest to juz dla mnie za dlugo. Sam rozgladam sie za nowa praca, bo tutaj nie ma ani perspektyw na lepsze jutro, atmosfera z miesiaca na miesiac coraz gorsza, brak szans na podwyzke, a rozliczanie z celow, to istny armagedon. Wiekszosc z nich nie jest zalezna od twojej pracy i sa ze soba sprzeczne. Na dodatek zawyzane. A ma byc jeszcze gorzej. Firma motywuje pracownikow planami naprawczymi i tak naprawde pracuje sie tutaj z dnia na dzien, bo nigdy nie wiesz, co bedzie jutro. Ty jako nowy pracownik dostaniesz wynagrodzenie nieadekwatne do stanowiska i obowiazkow. Nie napisze ci jakie sa widelki, bo nie pojawi sie tutaj moj komentarz. Poczytaj komentarze z ostatnich kilku lat. Tam jest wszystko dosadnie opisane i przede wszystkim prawdziwie. Pozdrawiam

Beno

Warto.

@Beno

Warto aplikować ale nie do Kruka

@Jeszcze dt

Szczera prawda w tej firmie dt żyje z dnia na dzień czekając na łaskę kierownika.

@Terenowy

Ścieżka dobre chyba w przepaść.

@Jeszcze dt

Pięknie to opisałeś. W samo sedno.

Strzał w dziesiątkę.

Młody
@XXX

Sciezka kariery jak najbardziej istnieje. Problem polega na tym, ze pod uwage nie sa brane umiejetnosci czy wiedza, ale to, jak bardzo jest sie lubianym przez kierownika i jak czesto sie mu przytakuje. Im wiecej tym podwyzki czestsze i bardziej okazale:)

@Młody

W samo sedno opisales istniejąca (usunięte przez administratora)od wielu lat

@Paweł

Pewnie, że warto! Dla mnie plusem jest na pewno atmosfera w zespole. Nie sugeruj się wpisami tutaj, bo wszędzie trafiają się malkontenci. Z tego, co się orientuję większość doradców to długodystansowcy z kilkuletnim stażem pracy. Pracujemy na celach, mamy dobre narzędzia pracy. Warunki pracy są OK. A te szumne plany naprawcze o których tak namiętnie się tutaj pisze pojawiają się sporadycznie w indywidualnych przypadkach, a pracuje nas tu ponad 200 osób.Trzeba robić swoje i tyle. Ja jestem zadowolony z pracy

Weź nie żartuj.

Pracownik 2

To ze ktos ma inne warunki pracy i nie ma fajnej atmosfery nie oznacza ze jest malkontentem. Setki wpisow to potwierdzaja. Troche powagi. Dla mnie akurat warunki sa fatalne. Jest to spowodowane wytwarzana rywalizacja ktore odbija sie neagtywnie na atmosferze i warunkacha pracy przypominajac prace na akord. Problemem jest rowniez fakt ze robiac swoje nie realizuje sie celow. Zeby je robic trzeba kombinowac i nie tylko. Czy na tym powinna polegac praca doradcy terenowego? Im wiecej kombinujesz tym robisz lepsze wyniki. Niestety problemem sa rowniez nie wiadomo jak liczone cele i zmniejszanie badz zwiekszanie ich przez kierownika. Plany naprawcze byly od zawsze i zawsze juz beda. To ze niekazdy sie na taki zalapal nie oznacza ze sa sporadyczne. Tylko taki plan powinno sie dostawac np za nierzetelne podchodzenie do swoich obowiazkow albo ich olewanie a nie za nierealizowanie niewykonalnych celow. Ja pracy nie polecam. Co prawda pracuje od blisko 7 lat ale robie to bo musze bez jakiejkolwoek motywacji bo widmo planu naprawczego jest dla mnie demotywujace a nie motywujace.

ania
@Paweł

ja pracuje na tym stanowisku od roku i na razie jest spoko. mogę polecić

E Kruk
@ania

A ja dłużej i niestety nie mogę polecić

@Paweł

Polecam to stanowisko. Mili współpracownicy, jasna ścieżka kariery i naprawdę dobre zarobki

Rutra
@Paweł

A teraz wstawaj bo się zesrał eś haha dobry PR to podstawa

Jola
@Jeszcze dt

Czy moge prosic o kontakt?bardzo chcialabym o coś zapytać.Jola

Pracowałam w Kruk S.A i potwierdzam tą opinię

@XXX

Nie do konca na łasce kierownika. Kierownicy to tylko przedluzenie tego, co zapada u gory. Ryba psuje sie od glowy. Poza tym kierownicy trzymaja się swoich stanowisk bardziej niz dt, bo ich stolki rowniez sa niepewne.

Dorota

Pracowałam w Kruku i polecam. Atmosfera jest bardzo przyjemna, warunki pracy komfortowe, ludzie przyjaźni i pomocni a zarobki i dodatki satysfakcjonujące. Jest mocno wyczuwalna atmosfera "turbokorpo" ale nie miałam wrażenia, żeby jakoś to przeszkadzało w pracy. Kierownictwo otwarte na sugestie i pomysły i z pozytywnym i partnerskim podejściem do pracownika. Gdyby nie przeprowadzka z przyjemnością kontynuowała bym pracę w Kruku

Rafcio
@Dorota

Co za pech, taka fajna robota była, a tu przeprowadzka. Komu chcesz ten kit wcisnąć?

Natha
@Dorota

Potwierdzam. Niestety musiałam zrezygnowac z pracy w tej firmie ale złego słowa nie powiem. Podpisuję sie pod opinia wyzej.

@Dorota

Mozesz rozwinac o jakie dodatki chodzi? Bo ja zadnych nie dostalem. Chyba, ze masz na mysli premie raz na kilka lat. Ale to zaden dodatek. I jak udalo ci sie osiagnac dobre zarobki? Ja osiagam bardzo dobre wyniki ale nie dostaje podwyzek. W jakim dziale pracowalas? Bo u mnie za sugestie otrzymuje sie informacje zwrotna zeby dac sobie spokoj aby nie miec problemow.

@Natha

Kolejna tak szczęśliwa w pracy, ale zły los kazał spadać :)

@Rafcio

Dokładnie

Martyna K.

żałuje że tak długo zwlekałam z oddaniem sprawy profesjonalistom z Kruka. Dzieki za współprace i wspólny sukces!

natalia
@Martyna K.

Potwierdzam, mam identyczne zdanie. Lepiej się zdać na kogoś kto ogarnia temat i wie jak działać zgodnie z prawem. Kruk to o was!

@Martyna K.

Weź idź do lekarza od głowy.

Kacho

Polecam współpracę z Krukiem. Firma jest rzetelna, działa sprawnie i odzyskuje pieniądze tak jak trzeba.

Xpv

W tej firmie HR mają jakąś dziwna politykę, kiedyś byłam na rozmowie rekrutacyjnej, doświadczenie zgodne z wymaganiami, żadnej odpowiedzi po rozmowie, ostatnio wysłałam CV na inne stanowisko również zgodne z wykształceniem i wymaganiami cisza

@Xpv

Bardzo nam przykro, że nie otrzymała Pani informacji zwrotnej o zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Zawsze staramy się, aby po spotkaniu rekrutacyjnym kandydaci, którym nie możemy złożyć oferty otrzymali taką wiadomość na adres mailowy wskazany w formularzu aplikacyjnym. Jeśli taka wiadomość nie znalazła się w SPAM-ie Pani skrzynki mailowej, to przepraszamy za to niedopatrzenie. Dołożymy wszelkich starań, żeby takie sytuacje się nie powtórzyły. Jeśli chodzi o wysyłkę aplikacji do naszej firmy, to pod każdą ofertą zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, które w naszej ocenie są najlepiej dopasowane do danej oferty pracy. Jest to ogólna praktyka rynkowa.

Szukający

Czołem, chciałem zapytać jakie są warunki finansowe na pozycję terenowego, jakie dają auta, czy jest karta paliwowa i czy da radę zatankować do swojego? Pozdrawiam.

Potencjalny pracownik

Witam, mógłbym prosić o jakąś opinie na temat pracy w Archiwum? Widzę że jest nowa oferta i zastanawiam się czy warto, jak zarobki? Zespół? Praca stabilna czy raczej będę musiał się martwić że za miesiąc dostanę wypowiedzene? Dziękuję za odpowiedź :)

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.