Indesit

Opinie o Indesit

Paula

wie ktoś jak wygląda teraz sprawa z przyjęciami do pracy na weekendy? wiem, że kiedyś tak przyjmowali a teraz?

ona

Anonim sprawa z urlopami wygląda tak ;jak chcesz dzień wolny i prosisz decydenta to foch ,bo nie ma Cie kim zastapic podobnie jest z wyjsciem wczesniej np 1h Jak nie na detali ,komponentów to łazi łazior po sali i pyta czy chcesz tydzień badz 2 urlopu jak masz platny i chcesz to możesz wziąsc a jak nie to przychodzisz do tyry-przymusu nie ma. Wszystko z godnie z KP Przymusowy urlop jest w sierpniu prawie caly zaklad jest zamknięty

takijeden

nie ma problemu z płatnościami, z urlopami raczej też nie, fabryka co chwile ma postoje więc okazji do wykorzystania urlopu jest aż nadto

ona

ona - 2013-07-09 20:37:58 Ty to już mózgu nie masz (jeżeli kiedykolwiek miałeś ) wyprala Ci go korporacja .Nie mów , że w tej wykańczalni ludzi zarabia się pieniądze (tych marnych groszy -za tak cięzką prace -nie można nazwac wynagrodzeniem ) Nawiasem mówiąc żal mi Ciebie i wnioskuje ,że masz podstawowe ,dla tej tyry najlepszego kumpla , kumpelkę utopisz w kropli wody.Od (w)uja tu sprzedawczykjow superr - 2013-06-15 22:29:45 odpowiedz | cytuj ludzie jak wam praca nie pasuje w indesicie to zawsze sobie mozna zmienic,a nie caly czas narzekac,ze ten taki albo inny .siedzicie w tym syfie i morda w kubel!!!!!!!!cieszcie sie,ze macie 10na rachunki.........a jak wam niestarcza to zmienic prace proste:-)) Zal mi takich ;ludzi; i dlatego napisałam to co niżej

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

Chester

A orientuje się może ktoś jak wygląda praca biurowa w Indesicie, szczególnie w działach finansowych?? Interesowała by mnie atmosfera oraz ludzie jacy tam pracują. Za opinie z góry dziękuję ;-)

Grzesiek
@Chester

Najlepiej wyjechać za granicę.Tutaj nas zastąpią ukraińcy w pracy i wg:)

xxxxxxxxxxxyz
@Grzesiek

bo to jest indesit czyli burdel nie firma... to nie jest praca dla normalnych ludzi!!! po 8miu godzinach wychodzisz taki wypompowany psychicznie że nic się nie chce a dojazdy są takie że nic tylko praca,spanie,praca,spanie,praca,spanie... chuj nie firma

malgos
@Grzesiek

jak szybko wyjedziesz ..tak szybko wrocisz.....

thomas

siema niedługo ide na testy do indesitu na wózki widłowe chciałbym sie cos dowiedziec jak wyglada praca w magazynie :)

obiektywny

no to juz czesc z nas jest po aneksach. no coz, tak jak mozna bylo sie spodziewac byly to symboliczbe podwyzki,zeby zwiazkom zamknac gebe, bo sie prawdopodobnie dyrekcja przestraszyla nadmiernej ilosci osob wstepujacej do zwiazkow. No coz, jak dla mnie ta podwyzka dala mi jasny sygnal: pracuj dalej, dawaj z siebie wszystko, pomagaj innym, rob wiecej niz do ciebie nalezy, wykonuj obowiazki lidera,kierownika, innych pracownikow, szkol sie zebys byl uniwerslany a my ( firma), damy ci podwyzke adekwatna do wykonywanej pracy. dlatego od tego momentu zaczynam pracowac adekwatnie do podwyzki. na tyle,na ile wycenili moje zaangazowanie. szkoda wielka ze podwyzki ,nie dosc ze z laski to byly potraktowane bez indywidualnego spojrzenia na pracownika. rozmawiajac z ludzmi az za glowe sie lapalem jak bardzo niesprawiedliwie zostali potraktowani chociazby w stosunku do najwiekszych nierobow i mistrzow sciemniania. no coz. myslalem ze to oni powinni brac przyklad z ludzi uczciwie bioracych sie za robote. ale nie! to ludzie pracy powinni sie uczyc opieprzania sie. i to jest najbardziej smutne w tej firmie...

Gryfin

34 - 2013-06-12 16:32:38 Siema. będą w tym roku podwyżki Juz pracujesz z podwyzka Od tego msc jest podwyzszka, jaka przekonasz sie na pasku

Młody

W Indesicie przepracowałem ponad 2 lata ,aż nie wytrzymałem i zwolniłem się w cholerę z tego burdelu, i nie żałuję ,i szczerze na prawdę nie polecam pracy nikomu w tym zakładzie,i niech was nowych ręka boska broni ,aby przyjąć się do tego [usunięte przez administratora] ,wyzysk i [usunięte przez administratora] ,odnośnie stanowisk to jest różnie ,zależy gdzie człowieka postawią ,a odnośnie kierowników to mają kompleks małego fiu.a ,na wszystko co im się powie reagują agresją ,a płaca to jakieś nieporozumienie ,już lepiej iść zamiatać ulice ,bo tam nikt papy na ciebie nie będzie pruł

superr

DEXTER

To pytanie mam rozumieć:) Podwyżki normy napewno:P ;) A poważnie, to jeśli wogóle będą to symboliczne(według informacji kolegów ze związków) Raczej bym sie nastawił na "nie" co najwyżej miło się rozczaruję... Pozdrawiam

Siema. będą w tym roku podwyżki

Dziad

. - 2013-04-28 16:28:06 OK LUDZIE DO PRACY PRZYCHODZĄ BY PRACOWAĆ NIE PO TO BY BYLI GNOJENI PRZEZ INNYCH LUDZITo prawda, ale Ludzie nie dajcie sie gnoić!. Nie jesteśmy w Chinach i nie są to czasy niewolnictwa...Ja się nie raz kłóciłem z kierownikiem i nawet zdarzyła mi się wymiana zdań z dyrektorem produkcji. Bałem się parę miesięcy, że mnie zwolnią, a jednak wciąz tam pracuję i nawet kierownicy z innych zmian słynący z lekceważacego stosunku do pracowników sa do mnie grzeczni. Po prostu nie mozna sobie pozwalać. A jak zwolnią to fabryk w Łodzi jest wiele. Nie ma co sobie nerwów strzępic...

JARO

W INDESICIE PRACUJĘ PRAWIE 8 LAT. PRACOWAŁEM NA DZIALE MONTAŻU, OBECNIE PRACUJĘ NA INNYM DZIALE.O SAMEJ FIRMIE NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻLE, PONIEWARZ DZIĘKI NIEJ MAM PRACĘ I PIENIĄDZE. A MOJA RODZINA NIE ZAZNA GŁODU. WIEM ŻE NIE SĄ ONE DUŻE, ALE TAKIE SĄ REALIA W NASZYM MIEŚCIE. NATOMIAST WIELE MOŻNA OPOWIADAĆ O LUDZIACH KTÓRZY SĄ NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH. NA KAŻDY DZIAŁ PRZYPADA DWÓCH KOMPETENTNYCH KIEROWNIKÓW. RESZTA TO BURAKI KTÓRZY NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O ZARZĄDZANIU LUDŻI.

shiny

tankgrrrl - 2013-03-25 23:14:23 taaaa, ale w indeszicie mało kto zna poprawnie nawet język polski więc indesyf bardziej im pasuje, a prawda jest taka, że najbardziej narzekaja nieroby. Praca tam nie nalezy do najlzejszych, ale to nie biuro, a jak ktoś jest inteligentny i potrafi sie wykazac to raczej to zauważą i awansują z taśmy na bardziej decyzyjne stanowisko. Oczywiście jeśli cie wczesniej nie zwolnią... Jak przychodzi zima to produkcja spada i agencyjnym dziękują, ale tez dzwonia po nowym roku czy nie chcesz wrocic. Na moim dziale w grudniu agencyjni mieli urlop bezplatny, ale w zeszłym miesiącu dostali umowy na indesit, po pół roku pracy. Ja dostalam dopiero po 8 miesiącach i nie płaczę. Ciesze się że mam pracę z wyplatą zawsze na czas, platnym urlopem i platnymi nadgodzinami.... Popytajcie znajomych pracujących u prywaciarzy czy maja chociaz to... a w idesicie przyjmują wszystkich. Nawet najwiekszy głąb dostanie tam pracę... dlatego potem takie debilne wpisy na forum są...dobrze powiedziane, ale niektórym ludziom nie przetłumaczysz tego, Są po podstawówce a oczekują 3 tyś na rękę i jeszcze żeby nic nie robić przez te 8h ha ha. Zatrudniają wszystkich i potem takie kwiatki przychodzą na taśme , niejeden facet się zdarzył co nie potrafił zaślepek wkładać ha ha , i kwiatuszki teraz narzekają jaka to praca tam "ciężka" jest .

guest

a co ci zrobił? ;)

ktoś z pianowania

z której zmiany? lakiernik?

ktosik

moge prosic namiary na chlopaka, ktory uklada drzwi kolo stolowki na lodowkach

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit