BEKO S.A.

Opinie o BEKO S.A.

Aktualność
Drodzy Czytelnicy,

Jeśli żadna z aktualnych ofert nie wzbudziła Waszego zainteresowania, to nic straconego! Możecie zostawić nam swoje CV, które dołączymy do naszej bazy.

Regularnie przeglądamy przesłane aplikacje przy każdej rekrutacji. Dzięki temu możecie pozostawić po sobie ślad i zadeklarować nam swoją chęć do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą.

Poniżej znajdziecie link do formularza ze spontaniczną aplikacją:

Zadowolona

Pracuję w Beko od prawie 5 lat i bardzo mi tu jest dobrze. To przyjazna firma z dobrą atmosferą i "ludzkim" traktowaniem pracowników, co widać szczególnie teraz, w czasie pandemii (możliwość pracy z domu lub - tylko dla chętnych - bezpiecznej pracy z biura, wypożyczanie pracownikom do domu wszelkich niezbędnych sprzętów, typu drugi ekran, fotel czy regulowane biurko, testy Covid na koszt firmy... generalnie, firma zrobiła bardzo dużo, żebyśmy czuli się komfortowo w pandemii). Mimo sporego rozmiaru to na pewno nie jest typowa "korporacja", atmosfera panuje raczej luźna, wielu ludzi pracuje tutaj od lat, aczkolwiek jest też trochę zupełnie młodych osób. Wszyscy są pozytywnie zakręceni: pracy jest sporo, nigdy nie ma czasu się nudzić, ale jest dobra atmosfera i duża motywacja i to powoduje że można tu spędzić ładny kawałek życia. Z największych plusów: - dynamicznie rozwijająca się organizacja: firma cały czas się zmienia, rośnie, pojawiają się nowe stanowiska, nowe szansy na rozwój. To powoduje, że jeśli ktoś ma pomysły i inicjatywę, to może wiele zmienić na lepsze, ma realny wpływ na organizację - przyjazna atmosfera, nie ma wyścigu szczurów, raczej dobra zespołowa współpraca i pozytywna motywacja - dużo sportowców, firma wspiera starty w zawodach, jeśli ktoś to lubi - duże przełożenie na wyniki swojej pracy - krótka ścieżka decyzyjna, nie ma wielopiętrowych struktur ani nadmiernych procedur, pracuje się raczej dynamicznie, od pomysłu do wykonania - elastyczność Minusy: - lokalizacja (o ile ktoś nie mieszka w pobliżu Ursynowa, Mokotowa lub Piaseczna) - brak poukładania, tzn. z jednej strony jest dynamicznie (ja akurat lubię, bo nigdy się nie nudzimy ;)) ale bywa też przez to chaotycznie, na pewno nie jak w szwajcarskim zegarku - więc to już co kto woli. - tutaj nie można być nieśmiałym, panuje raczej zasada "kto pyta, nie błądzi". Jeśli ma się pomysły lub potrzeby (np. szkolenia, rozwój) - trzeba głośno o nich mówić ;) Generalnie - polecam. Jest fajnie.

Pupil
@Zadowolona

Inne doświadczenia.

Zośka

Dla mnie firma jest ok, ludzie pracują to na ogół po kilka-kilkanaście lat, więc raczej jest im tu dobrze. Ja pracowałam wcześniej w kilku miejscach, mam porównanie z rynku i ono naprawdę wychodzi pozytywnie. Jasne, że są wady i zalety, ale bilans wychodzi zdecydowanie na plus.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w BEKO S.A.?

Werka

Pytanie o posadę Receivables, Trade Credit & Sales Controller na Puławskiej. Wiele razy są w ofercie powtórzone benefity, w tym karta sportowa - ile proc. wynosi dopłata ze strony firmy? Jakie są możliwości zewnętrznych szkoleń i ile można na nie wydać? Są jakieś ograniczenia co do obszarów tematycznych szkoleń?

@Werka

dziękujemy za zadane pytanie. Szczegóły dotyczące benefitów omawiamy podczas rozmów rekrutacyjnych, więc jeśli jest Pani zainteresowana ofertą, to zachęcamy do złożenia swojej aplikacji. Pozdrawiamy Zespół Beko S.A.

Widziałam informacje na temat pracy zdalnej. Ktoś może pracuje w takiej formie? Przeraża mnie trochę ilość etapów rekrutacji. Piszą coś o testach online. Co w nich jest ????

Nowy wpis

dziękujemy za zadane pytanie. Aktualnie pracujemy w formie hybrydowej i w zależności od charakteru pracy liczba dni pracy zdalnej jest różna - podchodzimy do tego elastycznie, w zależności od potrzeb Pracownika i Firmy. Ilość etapów rekrutacji jest wartością zmienną w zależności od stanowiska, natomiast standardem jest wywiad telefoniczny, rozmowa online oraz testy kompetencyjne, na których wykonanie kandydat ma czas do kilku dni. Pozdrawiamy Zespół Beko S.A.

Nie polecam. Wynagrodzenia żartobliwe

Emilia

I skreślasz całą firmę ze względu na zarobki? Chyba dasz radę znaleźć też coś, co było okej. Jak długo tam pracowałeś, na jakim stanowisku? No i ile zarabiałeś, bo dla kogoś stawka mogłaby być przecież wystarczająca.

Piona
@Emilia

Nieeeee, przecież wszyscy pracujemy dla owocowych czwartków i świetnej atmosfery w młodym rozwijającym się zespole. A usmiech prezesa i słowo dziekuje wykarmi cala rodzinę....

@Piona

Wiadomo że atmosfera wszystkiego nie naprawi jak zarobki są kiepskie. Ale jak dla mnie możliwość rozwoju już tak. Tu można się załapać na dodatkowe szkolenia na koszt pracodawcy? Dają możliwość podnoszenia kwalifikacji?

Nowy wpis

dziękujemy za Twoją opinię. W swojej wypowiedzi przedstawiasz niepokojącą uwagę względem naszej organizacji. Jeśli nadal pracujesz w naszej organizacji zachęcamy Cię do kontaktu z bezpośrednim przełożonym. Z całą pewnością przyjrzymy się wszystkiemu co zgłaszasz. Z naszej strony możemy zapewnić, że regularnie przeprowadzane rozmowy z pracownikami, badania ankietowe, czy też inne dodatkowe działania, które organizujemy w ciągu roku, pozwalają nam na rozpoznanie oczekiwań naszych pracowników, które następnie jako Pracodawca staramy się zapewnić. Pozdrawiamy, Zespół Beko S.A.

Rozmowę kwalifikacyjną w BEKO S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Regional DPO - GDPR East Europe?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BEKO S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

dziękujemy za zadane pytanie. Zapraszamy do naszej zakładki ,,Jak wygląda rekrutacja?'', w której znajdują się wszystkie informacje. Pozdrawiamy Zespół Beko S.A.

Czy w BEKO S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zenobia Z.

Pracowałam dość długo w firmie i mogę stwierdzić tylko, że od kilku lat zaczął się robić bałagan, mocno spadł poziom zadowolenia z pracy. Widać było, że managerowie już się wypalili zawodowo i przestali robić rzeczy tak jak wcześniej z pełnym zaangażowaniem. Jak mawiają ryba psuje się od głowy.

Specjalista marketingu jest poszukiwany do firmy i chciałem się dowiedzieć czegoś o tym stanowisku, bo tu akurat o nim nic nie pisaliście. W ogłoszeniu podano, że oferują umowę o pracę, co mi odpowiada. Co mam rozumieć przez atrakcyjny pakiet benefitów? CO wchodzi w jego skład? Pisaliście tu o elastycznych godzinach pracy i tak mnie ciekawi, czy na tym stanowisku na które chce aplikować też są elastyczne?

tomasz

Serwis firmy siedzi na najniszym mozliwym poziomie odnosnie obslugi klijenta,takie podejscie firmy do danego problemu technicznego swoich produktów jest wysoce niestosowne by powiedzic załosne,mam wrozenie ze pracuja tam ludzie ktorzy nie moja pojecia o merytoryce swojej pracy,powinni raczej jechac na wykopki niz siedziec przed telefonem.Druga strona medalu ze menadzerowie i kierownicy nic z tym nie robia bo podejrzewam sa na tym samym poziomie intelektualnym czyli wysoce olewajacymi dana sprawe.Firma powinna zainwestowac w szkolenia bo inaczej to główno sie wyleje i nie bedzie dobrze.

Jest praca dla analityka sprzedaży. System hybrydowy. Ktoś wie jak jest podzielona między biurem a home office? Ile dni trzeba spędzać stacjonarnie na miejscu?

Joanna

Firma Beko jest tak naiwna że nie sprawdza firm z którymi podejmuje współpracę. Przysłali do mnie serwisanta z którym bekon ma podpisaną umowę który kpił z produktów firmy Beko dokładnie kuchenka gazowa. Źle się wypowiadał o produktach tej firmy w domu klienta. Sugerował że kupiłam byle co że dałam bardzo mało pieniędzy za tą kuchenkę gazową i że on na takich kuchenkach się nawet nie zna ponieważ sam posiada o wiele lepszą. Sugerował powtarzając to kilka razy że mam sobie kupić do tej kuchenki termometr osobno oczywiście bo ta kuchenka nie ma ani termometra ani termostatu. Brawo dla firmy Beko. Proszę przesyłać więcej takich serwisantów na naprawę do domu klienta a skupującymi wasze produkty będziecie mieć święty spokój.

Zdecydowanie nie polecam. Płacą bardzo słabo, podwyżki są śmieszne, możliwości awansu niewielkie, zarządzanie garażowe

Urszula
@pracownik

Piszesz, że podwyżki są śmieszne a podasz w takim razie ich konkretną wartość? w tym momencie odnosisz się do tych corocznych czy masz na myśli te inflacyjne? Chyba, że są skonsolidowane w tym roku?

Fan motocykli
@Urszula

Premie są naliczane z czapki. Kolesiostwo lvl. high.

@Fan motocykli

Jak to rozumieć? Bo chyba jest jakieś wytłumaczenie, że pracownik A dostał taką premię a pracownik B taką? Ogólnie to szukam pracy i samo to, że są premie to już na plus, bo w mojej poprzedniej pracy nic takiego nie miałem. Czy nowo zatrudniona osoba wiesz może, czy też na premie może od razu liczyć?

Jestem nowym pracownikiem i nie do końca rozumiem wylanych żali dotyczących wynagrodzeń. W firmie pracuje jakieś 100 osób i pomimo paru zmian, pracownicy wydają się być raczej zadowoleni. Osobiście jestem zadowolony z wynagrodzenia, bo w poprzedniej firmie zarabiałem mniej i stąd decyzja podjęcia innej pracy, padło na Beko.

Rekonesans
@Nowy

To polecam z ciekawości przewertować inne oferty, bo się okaże ze wszędzie za takie stanowisko i obowiązki jest większe wynagrodzenie niż w beko. Z resztą czekaj na "podwyżkę"

Toffi
@Rekonesans

Z doświadczenia.

@Rekonesans

Czemu napisałeś podwyżka w cudzysłowie? Nie dają ich wcale czy są dość niskie? Ostatnio jakąś dostałeś?

Mieczysław
@Nowy

A zdradzisz na jakim stanowisku pracujesz? Ile zaproponowano Ci na start i przy jakiej formie umowy? Możecie liczyć na dodatkowe świadczenia, np. premię uzależniona od czegoś albo benefity? Mam nadzieję, że dasz znać co i jak.

Krystyna
@Nowy

A jakie zmiany nastąpiły? Masz na myśli zmiany kadrowe czy płacowe? Widzę, że poszukują analityka sprzedaży i myślę czy nie aplikować...w jakich godzinach pracujecie? Oferują też prywatną opiekę medyczną PREMIUM, czy jest ona w całości finansowana przez Beko? I jak jest z umową, bo nie napisali w ogłoszeniu jakiego rodzaju współpracę oferują...

Lisa
@Krystyna

Godziny pracy elastyczne, luxmed opłacany przez firmę. Co do zmian to dzial ksiegowo-finansowy jest od początku roku caly nowy. Do przemyślenia dlaczego

Antoni

Cały dział zwolnili? To coś musiało być na rzeczy że wszyscy do wymiany. O jakiej wiedzy wspominasz że wykluczała dalsze zatrudnienie?

Zofia

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, firma ma siedzibę na ul. Puławskiej, dojazd w szczególności rano jest dramatyczny ze względu na korki. Firma oferuje wynagrodzenie poniżej średniej dla stanowiska, co nie zachęca, podobnie jak fakt że pralki czy lodówki wciąż produją w Rosji co dla mnie jest z powodów etycznych i zdroworozsądkowych nieakceptowalne. Po pierwszym spotkaniu nie kontynuowałam dalszych rozmów z tą firmą.

Szczerze odradzam zakup płyty indukcyjnej firmy Beko (i innych urzadzeń tej firmy, bo to już drugie, pierwsza umarla mikrofala). Płyta od nowości się przegrzewała, wyłączała. Wykrywanie garnków na poziomie skuteczności darmowych antywirusów. Grzanie nierównomierne, załącza i wyłącza. Po NIECAŁYM ROKU dwa pola się przepaliły, gwarancja i odwołanie odrzucone (nawet nie zajrzeli do środka płyty...), koszt naprawy wartości połowy urządzenia gdzie drugie pół ledwo zipie. Szkoda nerwów i pieniędzy, nie powtarzajcie mojego błędu...

Troubleshooter

Firma od momentu, kiedy zaczęła tracić pozycję lidera w niektórych kategoriach i przestała, inwestować w swoich pracowników, skupiając się na dalszym uzależnianiu od trójki głównych dystrybutorów, złudnie licząc że nie skończy niczym narkoman uzależniony od swojego dealera. Haier i Vestel już dyszą na plecach. Arcelik kupując fabryki od Whirlpoola w East EU , liczy, że odwróci sytuację i zwiększy dzięki temu swoją sprzedaż jak i udziały. Wygląda na to, że szykuje się weryfikacja i "przecinka" kadr w centralach obu firm w Polsce. Po spadkowym 2022 r. 2023 zapowiada się bardzo ciekawie...

Dmytro

Dzień dobry Kupiłem pralkę , korzystałem pralką jakoś rok i po tym czasie zauważyłem , że moje ubrania zaczynają się psuł za każdym praniem zostawały dziury w ubraniu co oczywiście nie było przyjemnie . Wszędzie pytałem i dostawałem odpowiedz że nie wiedzą przez co to jest . Zobaczyłem u niej taki problem , dziury w bębnie są za wielkie dziury które wciągają odzież i mogą zepsuć wasze rzeczy . Nie rekomenduje te pralki ponieważ są drogie i jeszcze do tego zepsują wszystkie wasze ubrania .

Ghostrider

Pracuję tu już parę lat, lecz z przykrością muszę stwierdzić że to zmarnowany kawałek życia człowieka. Monotonia, zero perspektyw, bzdety wygłaszane na początku każdego roku, prezes wyjęty z życia firmy niczym pracownik z Amway'a...itp rzeczy. It's time to są goodbye.

Barbara
@Ghostrider

Można wiedzieć o jaką posadę chodzi? Nie ma opcji na awans, bo nie ma wakatów na wyższych pozycjach, czy nawet jak są, to rekrutują ludzi z zewnątrz? I skoro nie ma perspektyw, to może jest to chociaż dobre miejsce na start i na załapanie doświadczenia?

Jaki jest okres rozliczeniowy w BEKO S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenia są wypłacane co miesiąc, zazwyczaj w przeciągu pierwszych kilku dni miesiąca. Z tym nie ma w ogóle problemu.

Urszula

A w sytuacji gdyby ktoś potrzebował np., zaliczkę to także problemu by nie było? i czy teraz od nowego roku są może tutaj jakiekolwiek zmiany odnośnie warunków zatrudnienia?

Zadowolona

Pupil
@Zadowolona

Inne doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o BEKO S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w BEKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BEKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEKO S.A.