Indesit

Opinie o Indesit

................

PRACA NA LODÓWKACH NA ZMIANIE C, KIEROWNIK LINIJ SPOKO ALE KIEROWNIK ZMIANY TO JUZ KOSZMAR. NAPOMPOWANY CWANIAK PO PODSTAWÓWCE KTÓRY JEST PIESKIEM NA SMYCZY.OD NOWEGO ROKU KUPILI FIRME AMERYKANIE,NIC SIE NIE ZMIENI BO IM JEST WYGODNIEJ ZE LUDZI NĘKAJĄ.ALBO ZAPIRD...SZ ALO WYPAD ZA BYLE PRETEKST,UDUPIĄ CIE NAGANAMI.KOSZMAR.NA UMOWACH MAJĄ LEPIEJ ALE NOWI CO SĄ NA AGENCJACH? JESLI NIE WEJDZIESZ KIEROWNIKOWI TYŁEK ALBO SIE Z NIM NIE PRZESPISZ, NIE MASZ CZEGO TAM SZUKAC

mała

wiecie co wam powiem? dziwi mnie to co piszecie.jesli sytuacja zyciowa zmusza do pracy to taki Indesit potrafi uratować du..e!!! wypłaty na czas, przez 9 lat nie spóznili sie ani jednego dnia a tyle tam pracuje. pracowac trzeba wszędzie,za darmo nie ma nic.co roku są bony, podwyżi co prawda marne,max 60 gr ale sa,a w innych firmach jest inaczej?jesli ktos chce pracowac to tam bedzie pracował i uwierzcie że zostanie to zauważone.jest ciezko ale gdzie jest łatwo?

olek

Mimi daj sobie spokoj bo będziesz musiała obciagac kierownikom

Mimi

czy zmieniło się coś w tej dziadowskiej firmie po tym jak przejęli ją amerykanie?

Przemysław
@Mimi

Mimi. Zmieniło sie tylko na gorsze, podwyżek brak, solidarnośc w tym roku tez wchodzi w spór zbiorowy z pracodawcą o podwyżki. To co oferuja to jakaś tam podwyżka , ale wzamian zmieniaja zasady i bedą zabierac premie za urlop ojcowski(to już jest) teraz chca zabierać premie za urlop na żądanie. Zamiast dać postojowe, każą przychodzić na sprzątanie albo brac urlop. Kierownictwo to samo, czyli w 70%proste chłopaki z ulicy ktorzy tyraniem dorobili sie stanowiska, podejscie do ludzi żadne, zero komunikatywnosci... Poszukaj roboty gdzie indziej. Z plusów to chyba to że pensje są zawsze na czas i obecnie normy nie sa jakies wygóórowane, kiedyś były wieksze wiec cieżej sie robiło, ale to może sie wkażdej chwili zmienić, plus tez że nie ma nocek, choć też maja wrócić.

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

alik

Czy jest jakaś szansa przejścia z manpower na firmę? jak tak,to po jakim czasie?

audyt

Na kuchenkach norme wysrubowali od nowego roku. Amerykance widac maja lepsza umiejetnosc wyciskania cytryn.

stefan
@audyt

Jestem zaaaa:)

audyt

alfons

Teraz do zupy się wezmą tym pseudo kierownika hehe jak wirhpool przejmnie ten najder.Bojan aut kubiak aut.

stef
@alfons

Jestem zaaaa:)

mogi

jaki koles z pakowalni?

mariusz

jak jestes taki kozak to pracuj miesiecznie za 300 EURO na trzy zmiany LOL i chwal sie zarobkiem. jestem mechanikiem z wykształcenia i żaluje że pracowałem tam 2lata stracone. A ortografia ortografia liczy sie wiedza w głowie. a to co napisałem to po to żeby ludzie wiedzieli jak tam wygłada praca za marna jałomużne.

Miodek
@mariusz

To i tak dobrze że się potrafisz podpisać :) Jak z Ciebie taki mechanik to po co podpisywałeś umowę na pracownika produkcji za 9.50?? Nie potrafisz czytać umowy którą podpisujesz, ona jest napisana w języku polskim ,nie włoskim:)

li

hej, macie tam jakies wyjazdy integracyjne?

rudy

Ja pracuje na zmianie Bojana laski fajne chętne męzatki tez chętne

edek
@rudy

a na kuchenkach można coś zaliczyć bo słyszałem że są fajne laseczki

gość

Pracował ktoś na serwisie? Ktoś coś wie? stawki, atmosfera itp

ania

A pewnie że są i chętne hehe

iwan

hEj ludzie są tam jakieś laski fajne?

Mariusz

Indesit ludzie nie idcie tam do roboty. Ja pracowałem tam 2 lata zarobki 1300zł czyli stawka 9.50brutto. mowia ze dojazd za darmo tymi autobusami guwno prawda odciagaja jakies pieniadze tylko na paskach tego nie widac. druga sprawa zaczołem prace we wrzesniu przez agencie pracy stawka 9zl brutto w grudniu były prziescia na indesit kierownik obiecał ze dostane papiery na indesit przyszło co do czego nie dostałem poniewaz bralo mi kikies 1godziny za mało przepracowanych na agenci. w grudniu sa talony na 950zl daja pieniadze. nie dostałem umowy na indesit wiec 950zl poszło sie czesac. przyszedl marzec dostałem przeiscie z agenci na indesit baika w maju były podwyrzki po 50gr do godziny i co nie dostałem podwyzki czemu poniewarzza krutko pracowałem na indesicie tylko miesiac według biura kadr indesitoskich byłem w biuze z kolegami było nas 8 osub była awanturasmiali sie z nas w prosto w oczy nie kturzy dostali podeyzki co przesli my nie stali w zaparte ze oni tez nie dostali (usunięte przez administratora) ludzi na talony i na podwyrzki a człowiek sie starał 2 lata i co zyskał nic. tam robia tylko ludzie zdesperowani co nie maja co ze soba zrobic. przerwa 15 minut co ogulnie jest tylko 10minut za duzo do pisania jak tam jest.odeszłem sam z tej roboty tam ludzie pracuja tylko miesiac i odchoda. soboty albo płaca albo do odbioru czyli dzien wolny kturych nie ma. pracowałem 2 soboty co niby płatne 100% miesiac długi wypłata 1470zl przy dwuch sobotach dozucaja wiekszy podatek i zbijaja wypłate. a jak bylem miesiac na L4 zwolnienie lekarskie wypłata 1250zl wiec czy sie robi czy choruje tak samo płaca cyrk na kułkach i tyle. z moich znaiomych juz tam nikt nie pracuje ludzie odchodza z tamtad na wiosne zapodaja L4

Miodek
@Mariusz

Proponuję cofnąć się do podstawówki , do podstaw ortografii polskiej...tych wypocin nie da się czytać...byk na byku-będąc takim analfabetą nie oczekuj że znajdziesz lepszą ,lepiej płatną pracę.. pozostaje kopanie dołów,a to i tak za ambitne dla Ciebie zajęcie...

rudy

są fajne tylko szkoda że mezatki

Wódz

Polecam hahahahaah

roman

dla rozrywki bo kasy to raczej tu się nie da zarobic .Słyszałem że na mikrofalowkach są jakieś fajne laski .

roman

a są jakieś fajne laski na jakiś romansik można liczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit