IZOTERMA. ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH

Łany

Opinie o IZOTERMA. ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH

Klient Izotermy

Odradzam współpracy z tą firmą. Pan [usunięte przez moderatora] opluwa każdego rozmówcę, nie potrafi współpracować. Nie posiada żadnej kultury, ani wiedzy - klienta traktuje za nic. Aż dziw że produkują cokolwiek dla Kościołów. Ten Pan nie dyskutuje, tylko prowadzi monolog i ma być jak on zechce. Klient tylko ma płacić. Ja jako właściciel firmy osobiście otrzymałem od niego naganę na samego siebie za to że chciałem mu pomóc. Nigdy nie będę robił żadnych interesów z tą firmą. Uważajcie na nich!

Zostaw opinię o IZOTERMA. ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH - Łany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IZOTERMA. ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH