Belmag

Karwiany

Opinie o Belmag

Kolega

Nie polecam tej firmy szef chce utrzymac pracownika za pare groszy. Socjalu brak wyjscie do kibla jest udreka syf jeden wielki i pracownicy przychodza sobie do pracy kiedy chca.

belmag

aja moge powiedziec ze kto nie pracował w tej firmie niech nie daje głupich komętarzy bo ja tam pracowałem sa bardzo przyjemni ludzie i szef leszek bardzo dobre warunki i dobre godziny pracy praca nie jest cierzka a zarazem przyjemna goraco pozdrawiam pana Leszka Bebla

Zostaw opinię o Belmag - Karwiany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belmag