3 Dodaj merytoryczną opinię
3 291 714 5 1

Opinie o Whirlpool Company Polska

Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Najgorsze miejsce pracy w jakim kiedykolwiek byłam. Kierownik uważa się za niewiadomo kogo. Tragicznie traktuje pracowników tymczasowych, brak szacunku do drugiej osoby. Dwie przerwy po 5min, człowiek nawet nie zdąży dojść do toalety, a co dopiero zrobić to co potrzebuje. Na jednej przerwie 20min, ledwo można zdążyć zjeść kanapkę. Traktowanie pracowników jak bydło.

mixx Nowy wpis

Pracował ktoś jako magazynier, pakowacz lub pracownik produkcji i może podzielić się opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Whirlpool Company Polska?

Zwykły Nowy wpis
@Pytanie

Awans zależy jak często i długo siedziesz pod biurkiem. W tym zakładzie jest jedno wielkie kolesiostwo.

Yuri
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie jak wygląda rekrutacja do firmy na stanowisko operator wózka widłowego i jakie zarobki

Witold
@Yuri

Interesuje mnie dokładnie ta sama kwestia, więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś z pracowników nam odpowiedział. Chciałbym się dowiedzieć jak przebiega rozmowa rekrutacyjna, na jakie pytania się przygotować i jakie są wymagania.

dobry duch

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć traktować tak samo pracowników tymczasowych tak samo jak pracowników stałych

PIP
@dobry duch

Pracodawca nic nie zrobi!!! Tylko pracownicy mogą przysłać tam Państwową Inspekcję Pracy!!!

Tak4Nie
@PIP

inspekcja pracy była dostała 2pensje(usunięte przez administratora)

@tyle w temacie

Widać po Twojej wypowiedzi, że pracujesz w firmie Whirlpool Company Polska obecnie. To chyba duża firma, prawda? Jak traktowani są w niej pracownicy? Interesują mnie orientacyjne widełki płacowe oraz kwestia dodatków pozapłacowych takich, jak dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej. Macie to wszystko zapewnione? Czy funkcjonuje to w Whirlpool Company Polska?

@Karolina

Łamane przepisy BHP dźwiganie ciężarów jedni dostają ocenę A,B,C bądź D podział na swoich lepszych i gorszych.Przyznawanie premi nie według wykonywanej pracy tylko według układów A najlepsza kwartalna.Opieka medyczna tylko internista i ledwo co się można dostać.Sportowe jest dofinansowanie,ale i tak ze swojej kieszeni trzeba dużo wydać.Po takiej tułaczce komu się chce ćwiczyć.Ludzi doprowadzają do kalectwa

Tak5Nie1
@tyle w temacie

A jak wygląda system premiowania w Whirlpool Company Polska? Chodzi mi tutaj głównie o częstotliwość przyznawania premii oraz o to, jak liczona jest ich wysokość. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Ciekawi mnie też, czy na przykład w okresie świątecznym można liczyć na jakiś bonus extra od pracodawcy?

@Karolina

To pytanie do nad liderów co swoim daje wyższe oceny i pieniądze kwartalne.Nie jasny system premiowania okradają ludzi z pieniędzy.

eklerka
Nazwa działu: Finanse
@Karolina

sa bonusy świąteczne i spore stipy co kwartał

lu
@dobry duch

zamknąć zaklad

1910
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy warto aplikowac na ustawiacza maszyn ktos sie wypowie z gory dzieki???

roman
@1910

idz sproboj nowi pracownicy maja takie same warunki jak ci co robią 18 lat rownosc dziekuje za taka rowność ale jak na zaczynającego prace ok

brawo
Nazwa działu: Produkcja

kierownicy,liderzy,mistrzowie,prezesi,menadżerowie weźcie się do roboty na maszyny bo sami zostaniecie przez te wasze wspaniałe wyzyskujące normy.Szanuj bliźniego swego jak siebie samego.

Magazynier

Witam. Jeśli chodzi o magazyn przy ul. Jedrzejowskiej w Łodzi. Firma i praca nie najgorsze. Natomiast jeśli ma ktoś ochotę dłużej popracować, to odradzam zmianę (usunięte przez administratora). Młody człowiek który nie ma o niczym pojęcia, przejawia brak szacunku dla pracowników, na każdym kroku ten pospolity człowiek chce udowodnić swoją wyższość nad Tobą. Myślę że znaleźli go na jakimś polu obok ziemniaków. Moim skromnym zdaniem minął się z powołaniem. Na zmianie (usunięte przez administratora) nigdy ludzie się nie utrzymają, także jeśli macie możliwość i chęć do pracy idźcie na zmianę (usunięte przez administratora). Zupełne przeciwieństwo. Powodzenia

ciekawe
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) leniuchos muczaczos whlirpoolos.Dlaczego jesteś taki???

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Whirlpool Company Polska?

ach te cuda
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) to leń nic nie robi cały dzień whillrpool go tak kocha że go jeszcze trzyma

nieudolność plus wyzysk
Nazwa działu: Produkcja

I (usunięte przez administratora) gra ach te układy rodzinne ten zakład wykończą pozostaną po nim tylko zgliszcza

Oli

Witam nie pozdrawiam Pana kierownik z Działu verpol.mialem wczoraj 18.11.2019 godz18-19 rozladunek 4 palet.ham prostak używa wulgaryzmów wobec dostawcow.nie chce cytować wszystko co mówił.ale nich zastanowi się nad swoim zachowaniem i wizerunkiem firmy w której pracuje bo po wczorajszej wizycie jestem negatywnie nastawiony do tej firmy!!!

Logistyk
 Rekomendacja

Drodzy Forumowicze, Proszę o informację na temat Działu Logistyki, gdyż zaaplikowałem na stanowiska: Transportation Planner. Wiecie może jaka stawka....jaka atmosfera...?? Widziałem również ogłoszenia na Warehouse Group Leader'a oraz Specjalistę ds. Planowania Dostaw. Powiedzcie jak wyglądają pozostałe stanowiska. Czy istnieje możliwość awansu na Seniora, Team Leader'a bądź Manager'a ?? Proszę o merytoryczną informację zwrotną. Z góry Bardzo Dziękuję Z wyrazami Szacunku Logistyk

pawe
@Logistyk

Atmosfera jest zadowalająca, ale... wolą zatrudnić stażystów za niższe wynagrodzenie, ludzie uciekają do konkurencji

TakNie1
Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 249 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam Niech mi ktoś powie jaka atmosfera panuje na dziale Premontaż na kuchenkach ! Proszę o odpowiedź

Karol

@misiek Czyżby konkurencja zainspirowała do tego wpisu? To form dla pracowników ale ponieważ firma jest dobra więc mało ludzi tu zagląda!

Witold
@Karol

Uważasz, że firma jest dobra, dlatego chciałbym poznać szczegóły Twojego zadowolenia z pracy w tym miejscu. Jesteś w stanie napisać coś więcej? Nie ukrywam, że interesuje mnie to, ile można zarobić.

Karolina

Jak oceniacie firmę Whirlpool Company Polska jako pracodawcę? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to z jakich względów, a jeśli nie, to dlaczego? Pracodawca ten oferuje aktualnie wiele ciekawych ofert pracy w różnych lokalizacjach w Polsce, w tym również w Łodzi. Znajdziecie je tutaj: http://emea.whirlpoolcareers.com/careers/find-a-job?LOV15=10063&LOV1=All&keywords=&srcsubmit=Search&statlog=1&ID=PNJFK026203F3VBQB7VV4V4Z5&mask=wpext&LG=UK Co o nich sądzicie? Czy zainteresowały one kogoś z Was? Dajcie znać, czy zdecydujecie się aplikować.

Margo
@Karolina

Aplikowałam tzry razy na mistrza produkcji. Prócz info z automatu nikt się do mnie nie odezwał a cały czas szukają. Nie wiem, czy kobiety są tu dyskryminowane? A może oferta jest tylko pro forma a mają tzw swojego człowieka? Jak dla mnie strata czasu. Szkoda, bo chętnie podjęłabym wyzwanie.

Tak3Nie2
rozbawiony
@Margo

chcesz być mistrzem produkcji zapewne poradzisz sobie na takich stanowiskach na jakich przeważnie stoją faceci jeśli dojdzie do awarii to z pewnością jako kobieta rozwiążesz każdą usterkę

Tak3Nie8

Weronika
@rozbawiony

Jeśli ktoś ma kwalifikacje do pełnienia pewnego zawodu to nie należy dyskryminować tej osoby ze względu na płeć. Margo, może Twoje CV nie było wystarczająco dobre akurat na to stanowisko, na które aplikowałaś. Jakie wymagania stawia Whirlpool dla mistrza produkcji?

Stażystka
Nazwa działu: Produkcja

Niestety nie polecam. Stażystom na początek oferuje się 3 miesięczną umowę zlecenie i najniższą możliwą stawkę. Po tym okresie nie można liczyć na umowę o pracę, jedynie na kolejne zleceniówki. Podwyżka przy każdej z nich jest śmieszna. Przy tych zarobkach nawet nie ma co marzyć o samodzielnym utrzymaniu się w mieście. Zakres obowiązków bardziej związany z WCM niż z profilem działu, w którym robi się staż. W większości mało ambitne i zupełnie nie rozwijające zadania. Męczące jest też to, że przychodząc rano do pracy nie ma się pojęcia, co będzie dziś do zrobienia, co uniemożliwia zaplanowanie sobie czasu pracy. Jednocześnie jest presja, że musisz cały czas pracować, nawet jeśli nie masz zadań, bo patrzą z boku i na tej podstawie rozliczają... Przed audytem nadgodziny do późnego wieczora stały się normą i obowiązkiem, a nie wyjątkiem. Stażyści albo sami odchodzą, nie doczekawszy się normalnej umowy, albo nie przedłuża się z nimi w pewnym momencie współpracy bez uprzedzenia.

Tak9Nie
Helena
@Stażystka

Bardzo Ci dziękuję za to, że opowiedziałaś nam o pracy w Whirlpool Company Polska z perspektywy stażysty. Jestem pewna, iż Twoja wypowiedź posłuży wielu osobom. Zaniepokoiło mnie to, że firma ta o odbyciu stażu nie proponuje przejścia na stabilny rodzaj umowy. A jak wygląda rzecz, jeśli chodzi o podstawowe świadczenia socjalne? Są jakieś dostępne?

Stażystka
@Helena

Tak jak nakreśliłam w poprzedniej wypowiedzi: staże zakończone umową o pracę zdarzają się, ale należą do zdecydowanej mniejszości. Bardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym osoba spędza nawet rok czasu na odnawianej cykliczne zleceniówce, aż w końcu odchodzi z powodu rosnących obowiązków przy jednoczesnym braku perspektyw na zatrudnienie. W firmie zatrudnianych jest wielu stażystów, często nawet po kilku w dziale - gdy się już to wie, logicznym jest, że nie wszyscy dostaną zatrudnienie, niestety takiej wiedzy nie ma się na etapie rekrutacji, gdzie jako jedną z potencjalnych korzyści ze stażu podaje się późniejszą możliwość przedłużenia zatrudnienia. Jeśli chodzi o świadczenia socjalne dla stażystów: pokryte zostały koszty wstępnych badań medycyny pracy. Poza tym nie mamy dostępu do pakietów medycznych ani sportowych, a jeśli chodzi o wydarzenia kulturalne, to dysponowanie pulą biletów zależy od przełożonych. Jeśli miałabym komuś polecić ten staż, to być może osobom w czasie studiów zaocznych czy na ostatnim roku dziennych, które dysponują wystarczającą ilością czasu wolnego, a nie mają większych potrzeb finansowych lub nie muszą utrzymywać się same. Dyspozycyjnym osobom po studiach liczącym na pracę w zawodzie i oczekującym stabilnych warunków zatrudnienia polecam poszukać alternatyw.

Bywa
@Stażystka

Whilrpool to jedno wielkie (usunięte przez administratora) mam nadzieje że upadnie szybko kolos na glinianych nogach co zatrudnia Ukraińców na lżejszych stanowiskach niż polaków.Liderzy,mistrzowie,kierownicy i reszta ze związkami na czele zero uczuć patriotyzmu.Mam nadzieje że role wkrótce się odwrócą.

Paweł
@Bywa

Może chodzi o to że Polacy posiadają inne kompetencje, przecież nie każdy w zakładzie ma takie same umiejętności. Jak rozumiem różne stanowiska wiążą się też z różnicami w wysokościach pensji, tak?

Bm

Ktorego sa wyplaty?

kaczgin
Nazwa działu: Handlowy

Od sześciu tygodni czekam na naprawę, lub wymianę gwarancyjną lodówko-zamrażarki.Mam czekać jeszcze dwa tygodnie na kolejną wizytę technika, a potem kolejne na wymianę sprzętu! To jakiś absurd! Ostrzegam przed kupnem sprzętu tej firmy!!!!

TakNie6
Piotr
@kaczgin

Szkoda, że nie jesteś zadowolony z usług firmy, jednak chciałbym przypomnieć że forum http://Gowork.pl służy do wymiany opinii na temat firmy z pozycji pracownika, a nie konsumenta. Warto o tym pamiętać, ponieważ wiele osób wchodzi tu z nadzieją na znalezienie cennych informacji na temat warunków pracy, atmosfery w zespole i warunków finansowych.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź