3 Dodaj opinię

Opinie o Whirlpool Company Polska

Filtruj opinie po kryteriach:

Stażystka
Nazwa działu: Produkcja

Niestety nie polecam. Stażystom na początek oferuje się 3 miesięczną umowę zlecenie i najniższą możliwą stawkę. Po tym okresie nie można liczyć na umowę o pracę, jedynie na kolejne zleceniówki. Podwyżka przy każdej z nich jest śmieszna. Przy tych zarobkach nawet nie ma co marzyć o samodzielnym utrzymaniu się w mieście. Zakres obowiązków bardziej związany z WCM niż z profilem działu, w którym robi się staż. W większości mało ambitne i zupełnie nie rozwijające zadania. Męczące jest też to, że przychodząc rano do pracy nie ma się pojęcia, co będzie dziś do zrobienia, co uniemożliwia zaplanowanie sobie czasu pracy. Jednocześnie jest presja, że musisz cały czas pracować, nawet jeśli nie masz zadań, bo patrzą z boku i na tej podstawie rozliczają... Przed audytem nadgodziny do późnego wieczora stały się normą i obowiązkiem, a nie wyjątkiem. Stażyści albo sami odchodzą, nie doczekawszy się normalnej umowy, albo nie przedłuża się z nimi w pewnym momencie współpracy bez uprzedzenia.

Helena
@Stażystka

Bardzo Ci dziękuję za to, że opowiedziałaś nam o pracy w Whirlpool Company Polska z perspektywy stażysty. Jestem pewna, iż Twoja wypowiedź posłuży wielu osobom. Zaniepokoiło mnie to, że firma ta o odbyciu stażu nie proponuje przejścia na stabilny rodzaj umowy. A jak wygląda rzecz, jeśli chodzi o podstawowe świadczenia socjalne? Są jakieś dostępne?

Stażystka
@Helena

Tak jak nakreśliłam w poprzedniej wypowiedzi: staże zakończone umową o pracę zdarzają się, ale należą do zdecydowanej mniejszości. Bardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym osoba spędza nawet rok czasu na odnawianej cykliczne zleceniówce, aż w końcu odchodzi z powodu rosnących obowiązków przy jednoczesnym braku perspektyw na zatrudnienie. W firmie zatrudnianych jest wielu stażystów, często nawet po kilku w dziale - gdy się już to wie, logicznym jest, że nie wszyscy dostaną zatrudnienie, niestety takiej wiedzy nie ma się na etapie rekrutacji, gdzie jako jedną z potencjalnych korzyści ze stażu podaje się późniejszą możliwość przedłużenia zatrudnienia. Jeśli chodzi o świadczenia socjalne dla stażystów: pokryte zostały koszty wstępnych badań medycyny pracy. Poza tym nie mamy dostępu do pakietów medycznych ani sportowych, a jeśli chodzi o wydarzenia kulturalne, to dysponowanie pulą biletów zależy od przełożonych. Jeśli miałabym komuś polecić ten staż, to być może osobom w czasie studiów zaocznych czy na ostatnim roku dziennych, które dysponują wystarczającą ilością czasu wolnego, a nie mają większych potrzeb finansowych lub nie muszą utrzymywać się same. Dyspozycyjnym osobom po studiach liczącym na pracę w zawodzie i oczekującym stabilnych warunków zatrudnienia polecam poszukać alternatyw.

Bywa
@Stażystka

Whilrpool to jedno wielkie (usunięte przez administratora) mam nadzieje że upadnie szybko kolos na glinianych nogach co zatrudnia Ukraińców na lżejszych stanowiskach niż polaków.Liderzy,mistrzowie,kierownicy i reszta ze związkami na czele zero uczuć patriotyzmu.Mam nadzieje że role wkrótce się odwrócą.

Bm

Ktorego sa wyplaty?

kaczgin
Nazwa działu: Handlowy

Od sześciu tygodni czekam na naprawę, lub wymianę gwarancyjną lodówko-zamrażarki.Mam czekać jeszcze dwa tygodnie na kolejną wizytę technika, a potem kolejne na wymianę sprzętu! To jakiś absurd! Ostrzegam przed kupnem sprzętu tej firmy!!!!

Piotr
@kaczgin

Szkoda, że nie jesteś zadowolony z usług firmy, jednak chciałbym przypomnieć że forum Gowork.pl służy do wymiany opinii na temat firmy z pozycji pracownika, a nie konsumenta. Warto o tym pamiętać, ponieważ wiele osób wchodzi tu z nadzieją na znalezienie cennych informacji na temat warunków pracy, atmosfery w zespole i warunków finansowych.

były pracownik

Whirlpool Wrocław to jeden wielki (usunięte przez administratora) i to dosłownie... Romanse w biurze to codzienność, ludzie przychodzą tam chyba nie po to aby pracować ale aby pouganiać się za "zdobyczą" Nie wiem jakie są kryteria przyjęć do tych działów ale ewidentnie jest coś nie tak, do tego kierownictwo nic nie widzi, nie reaguje. Co inteligentniejsi uciekli szybko gdy przekonali się co tam się dzieje, reszcie najwyraźniej to pasuje.

anonymous
@były pracownik

Jaki dział masz na myśli? kuchenki?

@anonymous

Wydaje mi się, że na forum warto skupić się na opisaniu warunków zatrudnienia w firmie, sytuacji pracownika w niej czy ogólnej atmosfery panującej wewnątrz struktur. Wpisy dotyczące prywatnych spraw osób zatrudnionych w Whirlpool Company Polska są nie na miejscu. Zatem zachęcam Was do pisania bardziej merytorycznych wpisów.

Ewa.kwiecien
Nazwa działu: IT

Firma jest solidna rzetelna fachowych bardzo uprzejmi szybcy superr worto polecić Lidia z Ostrowca św Moje sugestie dla Whirlpool Company Polska: Super solidie Lubię atmosferę w Whirlpool Company Polska za: Szybkość

TakNie4
Karolina

Jak oceniacie firmę Whirlpool Company Polska jako pracodawcę? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to z jakich względów, a jeśli nie, to dlaczego? Pracodawca ten oferuje aktualnie wiele ciekawych ofert pracy w różnych lokalizacjach w Polsce, w tym również w Łodzi. Znajdziecie je tutaj: http://emea.whirlpoolcareers.com/careers/find-a-job?LOV15=10063&LOV1=All&keywords=&srcsubmit=Search&statlog=1&ID=PNJFK026203F3VBQB7VV4V4Z5&mask=wpext&LG=UK Co o nich sądzicie? Czy zainteresowały one kogoś z Was? Dajcie znać, czy zdecydujecie się aplikować.

Margo
@Karolina

Aplikowałam tzry razy na mistrza produkcji. Prócz info z automatu nikt się do mnie nie odezwał a cały czas szukają. Nie wiem, czy kobiety są tu dyskryminowane? A może oferta jest tylko pro forma a mają tzw swojego człowieka? Jak dla mnie strata czasu. Szkoda, bo chętnie podjęłabym wyzwanie.

Tak3Nie
rozbawiony
@Margo

chcesz być mistrzem produkcji zapewne poradzisz sobie na takich stanowiskach na jakich przeważnie stoją faceci jeśli dojdzie do awarii to z pewnością jako kobieta rozwiążesz każdą usterkę

Tak1Nie7

Dominika Nowicka
Nazwa działu: Produkcja

Super atmosfera,polecam tę Firmę :) Moje sugestie dla Whirlpool Company Polska: Polecam Firmę,innowacyjność i dobra jakość.Super współpraca. Lubię atmosferę w Whirlpool Company Polska za: Najbardziej atmosfera oraz płynność i jakość produkcji.

Logistyk

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Drodzy Forumowicze, Proszę o informację na temat Działu Logistyki, gdyż zaaplikowałem na stanowiska: Transportation Planner. Wiecie może jaka stawka....jaka atmosfera...?? Widziałem również ogłoszenia na Warehouse Group Leader'a oraz Specjalistę ds. Planowania Dostaw. Powiedzcie jak wyglądają pozostałe stanowiska. Czy istnieje możliwość awansu na Seniora, Team Leader'a bądź Manager'a ?? Proszę o merytoryczną informację zwrotną. Z góry Bardzo Dziękuję Z wyrazami Szacunku Logistyk

dobry duch

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć traktować tak samo pracowników tymczasowych tak samo jak pracowników stałych

Tak5Nie
PIP
@dobry duch

Pracodawca nic nie zrobi!!! Tylko pracownicy mogą przysłać tam Państwową Inspekcję Pracy!!!

Tak3Nie
@PIP

inspekcja pracy była dostała 2pensje(usunięte przez administratora)

@tyle w temacie

Widać po Twojej wypowiedzi, że pracujesz w firmie Whirlpool Company Polska obecnie. To chyba duża firma, prawda? Jak traktowani są w niej pracownicy? Interesują mnie orientacyjne widełki płacowe oraz kwestia dodatków pozapłacowych takich, jak dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej. Macie to wszystko zapewnione? Czy funkcjonuje to w Whirlpool Company Polska?

@Karolina

Łamane przepisy BHP dźwiganie ciężarów jedni dostają ocenę A,B,C bądź D podział na swoich lepszych i gorszych.Przyznawanie premi nie według wykonywanej pracy tylko według układów A najlepsza kwartalna.Opieka medyczna tylko internista i ledwo co się można dostać.Sportowe jest dofinansowanie,ale i tak ze swojej kieszeni trzeba dużo wydać.Po takiej tułaczce komu się chce ćwiczyć.Ludzi doprowadzają do kalectwa

@tyle w temacie

A jak wygląda system premiowania w Whirlpool Company Polska? Chodzi mi tutaj głównie o częstotliwość przyznawania premii oraz o to, jak liczona jest ich wysokość. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Ciekawi mnie też, czy na przykład w okresie świątecznym można liczyć na jakiś bonus extra od pracodawcy?

@Karolina

To pytanie do nad liderów co swoim daje wyższe oceny i pieniądze kwartalne.Nie jasny system premiowania okradają ludzi z pieniędzy.

eklerka
Nazwa działu: Finanse
@Karolina

sa bonusy świąteczne i spore stipy co kwartał

Pączek
Nazwa działu: Finanse

Whirlpool SSC(Składowa): Pensje na dobrym poziomie, zależne od kwalifikacji, doświadczenia i aktualnej sytuacji finansowej firmy. Premie regularne, kilka razy w roku - ale zależne od wyników danego zespołu. Dość wysokie jak na łódzkie standardy. Opieka Medicover, Ok System, dofinansowanie do lunchy (restauracja na dole). Bardzo nowoczesna infrastruktura. Fajna atmosfera. Płatne nadgodziny. Home office 2 razy w miesiącu. Dużo osób zatrudnionych z Indii i Ukrainy. Brak imprez integracyjnych. Podstawowe kursy językowe - ale niezupełnie bez ograniczeń. Kiepski dział HR. Słabe HR-y - to chyba najsłabsze ogniwo w całej firmie, a przecież to najważniejszy dział. Problemy stanowią podstawowe rzeczy typu reprezentacja firmy, rekrutacja czy rejestracja nadgodzin. Ewidentnie widać, że jest duże pole do poprawy jeśli chodzi o zarządzanie HR-ami. Drugi najważniejszy problem to stały brak pracowników. Ludzie odchodzą, a firma nie zatrudnia nowych osób na ich miejsce. Niestety zarząd nie rozumie, że czas nie jest z gumy i ludzie nie są w stanie w nieskończonać absorbować dodatkowych zadań, zwłaszcza jeśli nic za to nie dostają (ani podwyżek, ani awansów). Ludzi denerwuje również traktowanie pracowników pewnych nacji ulgowo, wybaczanie im błędów, jakim Polakom się nie wybacza i przymykanie oczu na ich lenistwo. Tutaj może zadziałają zmiany na wyższych szczeblach, które miały miejsce niedawno i sytuacja się zmieni. Pozytywne aspekty to na pewno: - wynagrodzenia - promie - płatne nadgodziny - nie aż tak rozwinięta "korporacyjność" (nie ma aż tak dużo bezsensownych procedur, zasad czy metodologii) - fajna atmosfera - empatyczni i przyjaźni team leaderzy - kompetentni managerowie - dużo możliwości rozwoju wewnątrz firmy - benefity - służbowe laptopy do dyspozycji prywatnej - wnętrza - home office - finansowanie udziału w imprezach sportowych Generalnie firma jest w porządku, niestety są pewne słabe strony, które sprawiają, ze pracownicy szukają nowego pracodawcy - a najgorsze jest to, że te słabe strony możnaby dość łatwo wyeliminować, niestety Zarząd tego nie robi. Przynajmniej do tej pory.

SSJ

25 lat pracy dla tej firmy, 25 lat zmarnowane lata .Pracowałem głównie dla narzędziowni na frezarce. Kiedy miałem 20 lat miałem najwyższą stawkę w grupie "obróbka skrawaniem". Mieszkam obok zakładu, pamiętam Popiela -dyrektora duszę." On dla okolicznych mieszkańców był Bogiem.Dbał o to aby okolica miała pożytek z zakładu .Teraz jest odwrotnie.Rzygam tym zakładem.Zostałem zwolniony chyba dlatego ,że wciąż podkreślałem,że "Solidarność " to gnidy i pasożyty. A zakład się odgrodził. Kilka dni temu mieli festyn. Szczelne płoty, wielu ochroniarzy i pilnowanie aby nikt z okolicznych mieszkańców nie wdarł się w zakazany obszar. Mieszkam obok. Po północy wjeżdża mi pod dom ich zepsuta ciuchcia. Hałąs chyba ze sto decybeli.Nie stać ich na naprawienie jej , lub na kupno nowej,,,Inna sprawa,że oni chyba mają w d to,że około godziny hałasuje mi ich badziewie, ich to nic nie kosztuje !... Jako sąsiad zakładu powiem krótko -uznaję ich za pasożytów. Ktokolwiek na drodze pyta o zakład odpowiadam -wypad! Moją sąsiadką latami była aktualna przewodnicząca "Solidarności". To za jej panowania straciłem pracę ,...jej były mąż był moim kolegą.kiedyś Popiel dbał o okolicę .Aktualnie Dom Kultury z terenem oddano "łańcusznikowi". Stadion ciort wie komu, ale już nie ma festynów, ani niczego w tym stylu,..okolica to dno,,...Whirlpool panuje i dewastuje. mo ją okolicę?

Tak16Nie1

............................
@SSJ

jakby cie nie zwolnili to byś tak nie mówił związki nigdy tam nie istniały może na początku pracowałem tam pamiętam wybory na ścianie zdjęcia z danymi kandydatów ale większość nikt nie znał nawet ludzie co po15 lat robili więc co to za wybory tak jest na twoim przykładzie ze ludzie działają się wypowiadają jak ich to dotyczy trzeba było wcześniej bronić kolegów to byś może teraz nie wyleciał

ktoś
@SSJ

niech pan spróbuje swoich sił w BSH na pana miejsce wezmą ukrainca

Tak5Nie

Stary Polarowiec

W pełni się z Tobą zgadzam Stefan

@ktoś

Czy w BSH jest gożej???

@ktoś

Czy naprawdę w BSH jest tak żle???

Drodz
@Zifija

Bsh to cyrk na kółkach, pracuje tzn już nie bo się zwolniłem pracowałem też w mam porównanie.

Pianim

Najgorsza firma jaką znam z urządzeń AGD. Po niespełna miesiącu zepsuła się suszarka do ubrań! Po zgłoszeniu na infolinii dopiero po 3 dniach przekazali do serwisu w okolicy. Serwis przez kolejny półtorej tygodnia nie miał czasu na odczytanie zgłoszenia. Kpina a nie poważna firma! NIE KUPUJCIE URZĄDZEŃ WHIRLPOOL!!! Moje sugestie dla Whirlpool Company Polska: Zrobić coś z działem serwisu!

Hubert
@Pianim

A to z jakiejś reklamacji szło bezpośrednio do firmy, czy kupowałeś w jakimś sklepie agd?

Ania2000

Nie polecam tej firmy. Po półtora roku zepsuła mi się pralka na infolinii robili wszystko żeby nie przyjąć mojego zgłoszenia. Jak w końcu się udało to kazali czekać na telefon od serwisanta, po tygodniu zadzwonił serwisant i kazał czekać na siebie kolejny tydzień. Masakra. A jak można normalnie funkcjonować bez pralki z trujką dzieci??? NIE POLECAM

@Ania2000

To jest chyba portal do oceniania pracodawcy a nie pisania reklamacji.

Anonim

Praca jak praca robić trzeba .Leser nie popracuje za długo . Fakt czasami chaos ale do sie ogarnąć . Przełożeni spoko .

@Anonim

No siema. Leser jestem. Jak zdrowie?

zenon

Witam zalogowałem sie w nowym programie sprzedaży dla pracowników EPP w porównaniu z programem Dla Ciebie to porażka ceny take same jak w sklepach niech mi ktoś powie po co to jest zrobione ceny droższe o 80% niż w programie dla Ciebie proponuje nie kupować do czasu powrotu cen jakie były w programie dla Ciebie

Tak6Nie

Warto Tam iść?

Na internecie jest oferta pracy na kierowcę wózka z przyczepką, słyszał ktoś coś może jak się pracuje na Tym stanowisku, czy warto aplikować? Dodam, że mam uprawnienia na wózki ale zero doświadczenia. Z góry Dziękuję za odpowiedzi.

Magazynier
@Warto Tam iść?

Prawdopodbnie będziesz biegał w koło tej przyczepki ,robił wszystko żeby szybko ją załadować i i zmieścić się w rutynie ;) po czym przełożony zwróci ci uwage że łamiesz zasady BHP. Parządek jest jedynie w przeddzień śmiesznych wizytacji. Największa prowizorka whirlpoola to jest właśnie magazyn, inżynierzy nie mogą pojąć że kierowcy wózka widłowego nie da się nażucić SZTYWNEJ rutyny. Pamietaj że z tym stanowiskie możesz równie dobrze trafić na ręczne ładowanie sprężarek bądź szyflad. Pozdrawiam. Ps. pracuje tam ponad 10 lat;)

Tak7Nie

Magazynier
@Magazynier

Narzucić* hehe , pieniądze średnie

Piotrek
@Magazynier

A ten towar który będę musiał załadować na przyczepke, to będę musiał chodzić po magazynie i go szukać, czy będę miał już przygotowane i tylko załadować i jechać?

...................

jaka atmosfera, jakie tempo pracy dalej trzeba biegać żeby wyrobić się

Pan Janek

Przełożenii stosuja (usunięte przez administratora)czy jakaś klika sietam utworzyła że odechciewa sie pracowac? dlatego codziennie jest ogłoszenie na internecie?

mm

Poszukują inżyniera procesu w Radomsku, mógłby ktoś powiedzieć coś więcej jak to się ma w Whirpool?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

a co ty łosiu myślisz że podjedziesz i już ma cię ktoś załadować czekaj a nie porąbało się w głowie

...................

do kiedy teraz sezon znowu do listopada i nara bo w ogłoszeniu ściema że praca stabilna a nigdy taka nie była chyba że bezpośrednio

@...................

Bo zawsze znajdzie się tłum idiotów którzy będą pracować za najmniej jak się legalnie da przy uciążliwych warunkach, dużym ryzyku utraty zdrowia, nocnych zmianach i zerowych szansach rozwoju. I jeszcze będą głosować na system który tylko bogaci się na tych kołchozach. Jak jeden się zużyje po 3 miesiącach to zawsze znajdzie się co najmniej 10 nowych, silnych, młodych, energicznych. Polski naród.

Tak8Nie

Kamil

Jaką stawkę proponują na stażu w dziale produkcji/logistyki?

Tak7Nie

@Kamil

Logistyka to porażka!! Po 10 godzin się czeka na załadunek.

Dariana

Czy ktoś zna lidera z linii 5 bądź 6 ?

Tak10Nie

Johnny Knoxville

równie dobrze można wyszukać w google: "papierosy są zdrowe"

Karolina

@Kokosanka @luz bluz @Andrij we wpisach na forum, nie wolno podawać imion ani innych informacji wskazujących na konkretnego pracownika. Komentarze, które zawierają takie dane, łamią regulamin i administrator ma prawo je skasować. Zachęcam do zapoznania się z zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

............................
@Karolina

zależy gdzie trafisz ale zapieprz jest a nowi robią na naj cieższych stanowiskach starzy się obijają na pewno brak szacunku,organizacji

Zifija

Dopiero zaczynam tam prace. Czy jest tak do bani jak piszecie???

@Zifija

Za niedługo się przekonasz.

Emhyr

Opinia dotyczy zakładu w Radomsku. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w wielu firmach ale z całą pewnością whirpool jest firmą niepoważną. Dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Po dotarciu o umówionej godzinie okazało się, że na tą samą godzinę został zaproszony również inny kandydat. Żeby było śmieszniej osobą z którą miałem mieć rozmowę zapomniała o tym, a nie było jej w pracy i nikomu nie przekazała. Panie z HR zrobiły mi ogromną łaskę, że ze mną w ogóle porozmawiają. Po serii idiotycznych pytań niezwiązanych ze stanowiskiem na które aplikowałem, zorientowały się, że nie aplikowałem do tego działu. Odpowiedź miała przyjść niezależnie od wyniku rekrutacji w przeciągu dwóch tygodni, co oczywiście nie nastąpiło. Reasumując, niepoważna, niesłowna firma.

zibi132

Witam posiadam lodówkę z whirpool WBE3415ST od 2014 r. z wydłużoną GWARANCJĄ do 5-iu lat i po 4-ech latach pękła mi uszczelka miedzy lodówka a magnesem {na drzwiach chłodziarki} . Dzwoniąc do serwisu WHIRPOOL dowiedziałem sie że uszczelka nie podlega gwarancji niby błachostka ale koszt uszczelki to ok 200 pln + przesyłka + ewentualna robocizna . CIEKAWI MIE NA CHOLERE ONI DAJĄ TE GWARANCJE , osobiście lodówka OK ale stracili klijęta u mnie . Ogólnie odradzam . Pozdrawiam .

Karolina

Na jednym z dużych portali z ogłoszeniami o pracę znalazłam informację, że Whirlpool aktualnie rekrutuje we Wrocławiu. Poszukiwana jest osoba do pracy na stanowisku Kontroler Jakości. Między innymi, należy posiadać minimum średnie wykształcenie, umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Macie zamiar wziąć udział w rekrutacji? Jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, podzielcie się z nami na forum swoimi wrażeniami.

Tak11Nie

WERTER
@Karolina

NIE, OPINIA TEJ FIRMY JEST JUŻ NA FORUM TAK POJECHANA, ZE NIE!

Tak1Nie1

Karolina

@game over napisz proszę więcej o warunkach pracy. Co rozumiesz przez określenie, że są przedpotopowe i co Cię skłania do takiej opinii? Co zmieniłbyś w Whirlpool, aby stał się pracodawcą, który oferuje satysfakcjonujące Cię zatrudnienie? @zara również Ciebie proszę o napisanie szerszej opinii na temat tego jak wygląda praca dla Whirlpool. Czy oprócz płacy zasadniczej firma oferuje jakieś premie? Wasze opinie z pierwszej ręki będą wartościowe dla osób, które chciałyby zatrudnić się w tym przedsiębiorstwie.

spoko
@Karolina

Szybkie tempo,dzwiganie ciężarów,na niektórych stanowiskach upał,pyły,więcej ludzi chodzących,a nie pracujących,oceny pracownicze w stosunku do zarobków zachodnich odbiegające od normy.Oceny nie są adekwatne do zbyt wysokich norm.Uczieczka ludzi z powodu zbyt wysokich norm za mało ludzi wykonuje czynności nie trzeb daleko patrzeć przykład Poprad Whilrpoola o połowe wyższe zarobki i więcej ludzi pracuje na maszynach.Jak u nas dwie to tam 4 tak samo na taśmach zdecydowanie więcej.Jeśli chodzi o maszyny proszę wejść w You tube produkcja samochodów Bmw,Audi,Volskwagen i jaka tam jest jakość.

Tak6Nie

niedebil
@spoko

Nie porównuj lodówki z bmw AGD jest niszczone od pierwszych posiłków kiedy lecą w gnioty na drzwiach, agresywny klient, jego prawo. BMW dresy pucują

spoko koks
@niedebil

A whillrpool to nie amerykański Ford???Popatrz normy na zachodzie a potem się odzywaj o klimatyzacji w zakładach nie wspominając.

Zostaw opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie