Joanna Nowy wpis

@anonymous, co sprawia, że nie polecasz łódzkiego oddziału PROFEN? Proszę Cię o uargumentowanie swojej opinii pozostawionej na tym forum ze względu na osoby, które odwiedzają ten wątek przed decyzją o aplikowaniu do tej firmy.

Joanna Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda proces rekrutacyjny w PROFEN? Czy osoba, która niedawno brała w nim udział, mogłaby w kilku zdaniach go opisać? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Wszystkie wskazówki będą ważne dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z tym pracodawcą.

anonymous Nowy wpis
@Joanna

dobre pytanie. przyda się tutaj.

Na wypłatę czekałem 3 miesiące. Przez ten okres żadnej wiadomości oraz brak odzewu przy próbie kontaktu. Jak wywnioskowałem z późniejszej rozmowy(po 3 miesiącach) było to związane z tym, że właściciele też muszą czekać po 2,3 miesiące na wpłacenie należności przez ich klientów. Właściciele zapomnieli jednak, że ja pracowałem dla nich, a nie dla ich klienta i tak na prawdę nie powinno mnie obchodzić, że ktoś im nie płaci w terminie. Poza tym są środki i regulacje prawne by temu zapobiegać. Reasumując jak chcesz czekać na wypłatę jak na prezent od świętego mikołaja albo jak górnicy w kopalni nie mogąc sobie nic zaplanować nie mówiąc o niespodziewanych wydatkach ta firma jest dla ciebie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o PROFEN - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PROFEN
2/5 Na podstawie 1 ocen.