Joanna Nowy wpis

@anonymous, co sprawia, że nie polecasz łódzkiego oddziału PROFEN? Proszę Cię o uargumentowanie swojej opinii pozostawionej na tym forum ze względu na osoby, które odwiedzają ten wątek przed decyzją o aplikowaniu do tej firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Joanna Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda proces rekrutacyjny w PROFEN? Czy osoba, która niedawno brała w nim udział, mogłaby w kilku zdaniach go opisać? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Wszystkie wskazówki będą ważne dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z tym pracodawcą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous Nowy wpis
@Joanna

dobre pytanie. przyda się tutaj.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Na wypłatę czekałem 3 miesiące. Przez ten okres żadnej wiadomości oraz brak odzewu przy próbie kontaktu. Jak wywnioskowałem z późniejszej rozmowy(po 3 miesiącach) było to związane z tym, że właściciele też muszą czekać po 2,3 miesiące na wpłacenie należności przez ich klientów. Właściciele zapomnieli jednak, że ja pracowałem dla nich, a nie dla ich klienta i tak na prawdę nie powinno mnie obchodzić, że ktoś im nie płaci w terminie. Poza tym są środki i regulacje prawne by temu zapobiegać. Reasumując jak chcesz czekać na wypłatę jak na prezent od świętego mikołaja albo jak górnicy w kopalni nie mogąc sobie nic zaplanować nie mówiąc o niespodziewanych wydatkach ta firma jest dla ciebie :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o PROFEN - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
PROFEN
2/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Stanisława Przybyszewskiego 176/178
    93-120 Łódź
  • NIP: 8881709204 REGON: 100688387