PROFEN

Opinie o PROFEN

Filtruj opinie po kryteriach:

Joanna
 Opinia

@anonymous, co sprawia, że nie polecasz łódzkiego oddziału PROFEN? Proszę Cię o uargumentowanie swojej opinii pozostawionej na tym forum ze względu na osoby, które odwiedzają ten wątek przed decyzją o aplikowaniu do tej firmy.

Joanna
 Opinia

Jak aktualnie wygląda proces rekrutacyjny w PROFEN? Czy osoba, która niedawno brała w nim udział, mogłaby w kilku zdaniach go opisać? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Wszystkie wskazówki będą ważne dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z tym pracodawcą.

anonymous
@Joanna 23.03.2018 12:39

dobre pytanie. przyda się tutaj.

Opinia

Na wypłatę czekałem 3 miesiące. Przez ten okres żadnej wiadomości oraz brak odzewu przy próbie kontaktu. Jak wywnioskowałem z późniejszej rozmowy(po 3 miesiącach) było to związane z tym, że właściciele też muszą czekać po 2,3 miesiące na wpłacenie należności przez ich klientów. Właściciele zapomnieli jednak, że ja pracowałem dla nich, a nie dla ich klienta i tak na prawdę nie powinno mnie obchodzić, że ktoś im nie płaci w terminie. Poza tym są środki i regulacje prawne by temu zapobiegać. Reasumując jak chcesz czekać na wypłatę jak na prezent od świętego mikołaja albo jak górnicy w kopalni nie mogąc sobie nic zaplanować nie mówiąc o niespodziewanych wydatkach ta firma jest dla ciebie :-)

Zostaw opinię o PROFEN - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFEN

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.