Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

K

Z trolami internetowymi i hejterami nie warto wchodzić w żadne dyskusje. W takim przypadku milczenie jest złotem.Poprostu mądry nie mówi tego co wie, a głupi nie wie co mówi.

Agnieszka

Zmywarka zepsuła się po miesiącu użytkowania, dosłownie pracowało może max 6 razy. Po zgłoszeniu usterki 9.02 otrzymaliśmy z mężem informację, iż w przeciągu 3 dni roboczych skontaktuje się z nami serwis w celu naprawy urządzenia. Minęły 2 tygodnie.. cisza.. po kilkukrotnej interwencji mailowej oraz telefonicznej do ww. firmy został umówiony termin przybycia serwisu. Niestety nikt się nie zjawił.. nikt nawet nie raczył powiadomić nas iż nie przyjedzie. Kolejne próby szukania pomocy na infolinii, niestety bezskutecznie. ZERO POMOCY ZE STRONY PRACOWNIKÓW FIRMY WHIRLPOOL. Po okresie 1,5 miesiąca zjawił się serwis, który stwierdził iż zmywarka nie nadaje się do naprawy i zgłosi prośbę o wymianę urządzenia na nowe. Podsumowując mamy dzisiaj 30 marca. Do dzisiaj nikt się z nami nie skontaktował. Pracownicy infolinii bezradnie rozkładają ręce i i nie potrafią nam pomóc. PRZESTRZEGAM WSZYSTKIM PRZEZ ZAKUPEM URZĄDZEŃ MARKI WHIRLPOOL. FIRMA PREZENUJE TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA ORAZ ZERO PROFESJONALIZMU I DOTRZYMYWANIA SŁOWA.

Agnieszka

Niki

Dla mnie praca jak każda inna, jak się chce brac kasę za nic nie robienie to niestety nie tutaj, trzeba poszukać innej branży. Kierownictwo spoko nie narzekam, nigdy nie slyszalam o takich praktychach jak awans przez łóżko, moze ktoś ma żal o to ze go zwolniono, bo zwolnienia są częste jesli osoba jest niekompetentną. Zresztą jak by doszlo do takiego zdarzenia pewnie bym zgłosiła to tam gdzie trzeba a nie pisała na forum,zeby taka osoba poniosła konsekwencje za swoje czyny.

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

Pracownik liniowy

Ludzie tam nic nie zmienicie liczą sie tylko wyniki tylko jakim kosztem ,rzaden kierownik nie przyzna się do błędu zawsze zwalą wine na szeregowego pracownika szkoda pisac ten to tamten tego to nic nie da ,góra niech w koncu zweryfikuje kto sie nadaje na kierownika a kto nie póki co wiekszosć to ludzie z łapanki którzy stwarzaja takie patologiczne incydenty

Вікторія

Працювала тугєровцем, роботою,колективом і начальством задоволена.Єдиний мінус- не беруть напряму, а жаль(

Pracownik produkcji

Nie wiem kto zajmuje się rekrutacją kadry kierowniczej w Whirpool Łódz ale to co tam się dzieje to jakas kpina sprawa dotyczy działu suszarek .Skoro ktos jest kierownikiem to dla czego niema podstawowej wiedzy produkcyjnej dotyczy to pani Ewy która przez protekcje otrzymała to stanowisko ,druga sprawa dotyczy pana z ZHT ma pretensje do wszystkich a gdy otrzymuje odpowiedz imformuje człowieka co zawinnił aby zafałszował w systemie informatycznym aby prawda nie wyszła na jaw ponaddto straszy szeregowych pracowników nagana

Witam czy ktos moze napisać jakie są zarobki w dziale utrzymania ruchu

Jozue

Hej. A jak wygląda praca w dziale jakości na kuchenkach. Napisze mi ktoś na ten temat ?

Zawiedziony klient

Zero zainteresowania problemem. Byłam 7 tygodni bez lodówki latem i nikogo to nie interesowało. Pracownicy klepali ze same regułki jak dzwoniłam do producenta. Nigdy już nie kupię sprzętu whirlpool!!!

mixx

Pracował ktoś jako magazynier, pakowacz lub pracownik produkcji i może podzielić się opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

Jak długo trwa proces awansu w Whirlpool Company Polska?

Zwykły

Awans zależy jak często i długo siedziesz pod biurkiem. W tym zakładzie jest jedno wielkie kolesiostwo.

Yuri

Mam pytanie jak wygląda rekrutacja do firmy na stanowisko operator wózka widłowego i jakie zarobki

Witold
@Yuri

Interesuje mnie dokładnie ta sama kwestia, więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś z pracowników nam odpowiedział. Chciałbym się dowiedzieć jak przebiega rozmowa rekrutacyjna, na jakie pytania się przygotować i jakie są wymagania.

dobry duch

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć traktować tak samo pracowników tymczasowych tak samo jak pracowników stałych

PIP
@dobry duch

Pracodawca nic nie zrobi!!! Tylko pracownicy mogą przysłać tam Państwową Inspekcję Pracy!!!

@PIP

inspekcja pracy była dostała 2pensje(usunięte przez administratora)

@tyle w temacie

Widać po Twojej wypowiedzi, że pracujesz w firmie Whirlpool Company Polska obecnie. To chyba duża firma, prawda? Jak traktowani są w niej pracownicy? Interesują mnie orientacyjne widełki płacowe oraz kwestia dodatków pozapłacowych takich, jak dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej. Macie to wszystko zapewnione? Czy funkcjonuje to w Whirlpool Company Polska?

@Karolina

Łamane przepisy BHP dźwiganie ciężarów jedni dostają ocenę A,B,C bądź D podział na swoich lepszych i gorszych.Przyznawanie premi nie według wykonywanej pracy tylko według układów A najlepsza kwartalna.Opieka medyczna tylko internista i ledwo co się można dostać.Sportowe jest dofinansowanie,ale i tak ze swojej kieszeni trzeba dużo wydać.Po takiej tułaczce komu się chce ćwiczyć.Ludzi doprowadzają do kalectwa

@tyle w temacie

A jak wygląda system premiowania w Whirlpool Company Polska? Chodzi mi tutaj głównie o częstotliwość przyznawania premii oraz o to, jak liczona jest ich wysokość. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Ciekawi mnie też, czy na przykład w okresie świątecznym można liczyć na jakiś bonus extra od pracodawcy?

@Karolina

To pytanie do nad liderów co swoim daje wyższe oceny i pieniądze kwartalne.Nie jasny system premiowania okradają ludzi z pieniędzy.

eklerka
@Karolina

sa bonusy świąteczne i spore stipy co kwartał

lu
@dobry duch

zamknąć zaklad

1910

Witam czy warto aplikowac na ustawiacza maszyn ktos sie wypowie z gory dzieki???

roman
@1910

idz sproboj nowi pracownicy maja takie same warunki jak ci co robią 18 lat rownosc dziekuje za taka rowność ale jak na zaczynającego prace ok

brawo

kierownicy,liderzy,mistrzowie,prezesi,menadżerowie weźcie się do roboty na maszyny bo sami zostaniecie przez te wasze wspaniałe wyzyskujące normy.Szanuj bliźniego swego jak siebie samego.

Magazynier

Witam. Jeśli chodzi o magazyn przy ul. Jedrzejowskiej w Łodzi. Firma i praca nie najgorsze. Natomiast jeśli ma ktoś ochotę dłużej popracować, to odradzam zmianę (usunięte przez administratora). Młody człowiek który nie ma o niczym pojęcia, przejawia brak szacunku dla pracowników, na każdym kroku ten pospolity człowiek chce udowodnić swoją wyższość nad Tobą. Myślę że znaleźli go na jakimś polu obok ziemniaków. Moim skromnym zdaniem minął się z powołaniem. Na zmianie (usunięte przez administratora) nigdy ludzie się nie utrzymają, także jeśli macie możliwość i chęć do pracy idźcie na zmianę (usunięte przez administratora). Zupełne przeciwieństwo. Powodzenia

ciekawe

(usunięte przez administratora) leniuchos muczaczos whlirpoolos.Dlaczego jesteś taki???

ach te cuda

(usunięte przez administratora) to leń nic nie robi cały dzień whillrpool go tak kocha że go jeszcze trzyma

nieudolność plus wyzysk

I (usunięte przez administratora) gra ach te układy rodzinne ten zakład wykończą pozostaną po nim tylko zgliszcza

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska