Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

mazerant.a Nowy wpis

Zakupilam zmywarke whirpool jestem zadowolona z produktu i polecam karzdemu

Mario Nowy wpis

Bardzo dobra firma. Mam kilka sprzętów tej firmy dlatego zdecydowałem się na zakup zmywarki WHIRLPOOL WI7020 PEF

Mosiek Nowy wpis

Dziadowska firma. Trzy fabryki w Polsce i w każdej inne podwyżki pensji. To chore podejście do pracownika oraz strzał w kolano. Nie warto zawracać sobie głowy pracując w tej firmie. Znajomości, służalczość oraz "uprzejmie donoszę" to podstawą funkcjonowania. Kadra kierownicza jest ciut wystraszona musztrowaniem przez Włochów. Może po zmianie właściciela coś się zmieni... Jeżeli nie to będzie droga w przepaść.

Lidia

W jakich godzinach pracuje się w Whirlpool Company Polska? Wiele osób ma jakieś swoje zobowiązania i poszukuje pracy w określonych godzinach np. tylko porannych lub tylko wieczornych. Jak wyglądają zmiany w tej firmie? Proszę o informację.

Mona
@Lidia

1 zmiana 6-14. Druga zmiana 14-22

Mosiek Nowy wpis
@Lidia

Praca na 3 zmiany. Pierwsza od 6 do 14, druga 14 do 22, oraz trzecia od 22 do 6. Biura pracują od 8 do 16. Nie polecam.

Kupujący

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem kuchenki z fabryki we wrocławiu to nie polecam. Kupiłem i zepsuła mi się po miesiącu urzywania . Do serisu dodzwonić się nie można. Znalazłem na internecie wpisy pracowników jak te kucheni są produkowane maskra. Produkują 900szt nazmianę i gdzie tu jakość. Firma została sprzedana i dalej produkują buble . Nie polecam kupować tego hłamu fak ładnie wygląda a psuje się po miesiąu urzywania. Ja swoją kupiłem w sklepie budowlanym IKEA.

NATALIA K.

Polecam zmywarkę WHIRLPOOL WSIO 3034PFE X .Jest super, dobrze myje, jest oszczędna ma dużą szufladę na sztuczce ,sama uchylą drzwi. Cichy tryb pracy.

Ala

Nie polecam ,kupiłam zmywarkę jest wadliwy ,sprawa zgłoszona 15 grudnia i cisza .oni pieniądze mają a ja mam zepsutą zmywarkę .NIE POLECAM

Czy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Agnieszka

Polecam zmywarkę WHIRLPOOL WIC3C4PFES.Jest super,dobrze myje,jest oszczędna ma dużą szufladę na sztuczce ,sama uchylą dzwi.Jest super polecam!!!

Zadowolony klient

Witam, dnia 9.11.2023 została zakupiona zmywarka w Krakowie na ul. Bora Komorowskiego. Pracownik, który mnie obsługiwał był bardzo rzetelny. Wyjaśnij wszelkie wątpliwości i pytania. Bardzo fachowa obsługa klienta.

Kategorycznie nie polecam i odradzam pracę w tym barłogu. (usunięte przez administratora)i nękanie pracowników. W tym zakładzie BHP nie istnieje, a jedna liderka, Pani Anna o wiele bardziej przejmuje się swoją fryzurą i paznokciami niż bezpieczeństwem pracowników. Chodzi napuszona jak paw, wywyższa się i traktuje pracowników z Randstadu jak gorszy sort.(usunięte przez administratora) Krzyczy na pracowników, wyzywa i obraża osoby w jej mniemaniu "niekompetentne". Lubi się unosić dumą i obrażać. Jeden wielki cyrk na kółkach. Mnie zawsze irytowało, że ten zakład to jedna wielka pieprzona rodzina. Kogo byście nie zapytali, tam się dowiecie, że tutaj pracuje/pracowała czyjaś matka, babka, ciotka, sąsiadka, brat, syn, teściowa. Każdy sobie rzepkę skrobie i trzeba uważać co się komu mówi, bo zaraz stare baby wszystko rozpaplają i dodatkowo 100 razy przekręcą Wasze słowa. Higiena pracy jest totalnie do (usunięte przez administratora) bo stanowiska są tak skonstruowane, by jak najbardziej bolały Was plecy. Pół zakładu jest po operacji kręgosłupa, drugie pół dogorywa. Część co chwilę lata na półroczne L4, a jeszcze inni mają załatwione w papierach, by pracować tylko 7h. Wymieniają pracowników jak rękawiczki. Co chwilę trzeba było uczyć nowe osoby, by za dwa dni przyszły kolejne. Kiedy zamykali linię trzecią wszystkich poroznosili na inne taśmy i inne zmiany. Wszystkich Ukraińców zwolnili, a nowych przyjmowali nadal. Ile stresu i nerwów kosztowała mnie praca w tym miejscu to moje. Całe szczęście, że ten (usunięte przez administratora) upada. Jeśli jeszcze gdzieś widzicie ofertę pracy do tego baraku to omijajcie szerokim łukiem. Co do wyrobów nie polecam, stracone pieniądze. Wyrzucicie (usunięte przez administratora) kasy w błoto. Lodówki robione są z najtańszego plastiku, lakier wystarczy potrzeć gąbką i już się zdziera. Generalnie badziewie stworzone z półproduktów, sklejane na taśmę. Po półtora roku ciężkiej pracy i włożenia w tę pracę 120% swoich możliwości i starań kopnęli mnie w (usunięte przez administratora) mówiąc, że nie przedłużają umowy. Zawsze zwalniają ludzi tuż przed Bożym Narodzeniem. W połowie grudnia wysyłają do nas liderów, by wręczyli nam czekolady i badziewne życzenia świąteczne, a w ostatnim dniu pracy mówią, że przedłużają umowy. Śmiech na sali. Pracownik jest tam (usunięte przez administratora) marnym (usunięte przez administratora) Ilość pracy i to jak ciężka ona jest nie jest współmierna do wynagrodzenia jakie się dostaje. Generalnie jesteś tam od wszystkiego. Od montażu, przez pracę na taśmie, zastępowanie kogoś, po sprzątanie i wykonywanie obowiązków lidera! (usunięte przez administratora) najgorsza produkcja w Polsce.

Meryk

Napewno za takie pieniądze przejmować się nie będę, nie ta praca to inna poprostu nikt mi nie karze ale sprawdzę, ponieważ pracowałam w BSH więc zobaczę warunki .

Meg

Opinia z Wrocławia, a jakbym czytała o Whirlpool w Łodzi. Dajesz z siebie wszystko,a jak już jesteś niepotrzebny to kopa w rzyć. (usunięte przez administratora) i straszenie, że cię przeniosą na gorsze stanowisko na porządku dziennym. Jak nie jesteś pokorny i nie lejesz wazeliny przełożonym do ucha to dostajesz najgorsze stanowiska. Naczelni plotkarze i (usunięte przez administratora)z którymi strach pogadać, bo nie wiadomo co podadzą dalej i w jakiej formie. Dlatego ja już dziękuję za pracę w tej firmie... Niedługo w tej robocie zostaną tylko team leaderzy, ich zaufani przyboczni i biurowi. Zobaczymy jak wtedy produkcja pojedzie...

Grażyna

W dniu 23.10 23 kupiłam zmywarkę w sklepie Media Markt marki Whirlpool WIO 3P33Pl.Moja opinia o użytkowaniu w/w jest jak najbardziej zadawalająca

Bogdan

Polecam zmywarkę WHIRLPOOL WFC 3C42 P X Jest super,dobrze myje,jest oszczędna super polecam!!!

vasechkoo36@gmail.com

Polecam zmywarkę WHIRLPOOL WFO3T133PF X.Jest super,dobrze myje,jest oszczędna ma dużą szufladę na sztuczce ,sama uchylą dzwi.Jest super polecam!!!

Jaki jest wkład kierownictwa Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Remi

Jak zyje nigdy nie spotkałem sie z takim serwisem a własciwie jego brakiem. Opryskliwi wręcz ludzie z "biura obsługi klienta", bez kszty empatii.Zakupiona lodówka, na gwarancji, serwisant lokalny stwierdza ze nadaje sie do wymiany a ktoś z pseudo "techników' stwierdza na odległość ,nie widząc miejsca uzytkowania, że uwaga...lodówka była błednie zamontowana i uzytkowana.Taki template wklejany w każdą opinie serwisową. Jak najdalej od Whirpool dobrze Wam radzę.

Jakie firmy jeżdżą dla Whirlpool na ładunkach niebezpiecznych ADR?

Olga

Dnia 24.06. 23 została zakupiona zmywarka firmy whirlpool dostarczona została dnia 26.06 23 przy czym została uruchomiona na program 3 godzinny przez dostawce. Po tem została uruchomiona na program 1:25 przy czym pochodziła 30 min i wyskoczył blad f1 zgłoszono dwukrotnie do serwisu whirlpool przy czym została ustalona wizyta serwisanta na dzień 28.06 23 między godzinami 13 a 18 nikt się nie pojawił ani nie było żadnej zwrotnej informacji o nie pojawieniu się serwisanta. Firma nie liczy się z tym iż ktoś musiał sobie zorganizować godziny pracy tak aby przyjąć serwis ..

Johny

1600 zł za płytę indukcyjną. Po trzech dniach użytkowania jeden palnik padł. Serwisant zabronił dalszego użytkowania. SERWIS MUSI ZAMÓWIĆ CZĘŚCI i przyjadą, naprawią. Mają na to 30 dni. To jakaś masakra. Stanowczo odradzam firmę Whirlpool!!!

Trago
@Johny

Kupiłem pralkę Whirpool w Media Markt,,,do informacji i do serwisu nie mozna sie dodzwonic,,,tragieda,,firma tnie koszty ponieważ będzie bankrutować,,bądz ostrożny,,,

Wiecie może, czy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.