Indesit

Opinie o Indesit

ango

wszystko ok. jak jest więcej ludzi potrzeba! Praca jest, umowa rownież! A agencje co chcą to robią! Pierw organizują dojazdy i obiecują nie wiadomo co... Potem mówią ci że umowe masz ale dojazd do pracy załatw sobie sam! Tak to zrobili ostatnio! Np. Manpower nie polecam bo swoich pracowników nie szanują w ogóle! I przez to dużo osób przyjeżdżających zrezygnowało z pracy! A dojazd miał być podobno cały czas...

Jaro

A gdzie jest lekko ,wszędzie słyszę tylko masakra tu ,masakra tam Trzeba za.... Aby związać jakoś koniec z końcem W Indesicie jest wielka rotacja z kilku przyczyn Przychodzą młodzi pracownicy nie mający doświadczenia Przychodzą z doświadczeniem i się nie odnajdują w tej pracy Ci co już się odnajdą uciekają ze względu na zarobki Pozostają ci którym zależy ,jesli przetrwają czystki przechodzą na zakład ,sytuacja materialna z lekka się poprawia Czyli potrzebna jest cierpliwość ,trochę szczęścia i stanowisko na jakie się trafi

tom
@Jaro

Bzdury opowiadasz to firma w której liczy się rodzina i wsiowe kumpelstwo wie to każdy kto tam pracuje albo pracował bez względu na to czy to Łódź czy Radomsko

Jaro

Ludzie co wy z tą masakrą ...

prxx

praca na lodówkach ok. Kierownik również... Niestety kasa za mała także trzeba szukać innej pracy...

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

sylwia

ja tam robie i nie polecam nikomu tam isc tam jest taki syw ze masakra ludzie ktorzy tam robili juz dawno odeszli nawet zostal pracownik zw po 9 latach a my jestesmy traktowani jak smiecie lider o imnieniu adam to kawal (usunięte przez administratora) wszysty co tam przychodza to szybko uciekaja wielki syw

Kamil

Nie polecam tam pracy,mordęga i niewolnictwo,nawet patrzą na ręce przy pracy, nie polecam, wole iść na drzewo niż do takiej roboty. Niewolnictwo i tyle,tylko się liczą ich pralki, a nie człowiek, człowieka mają gdzieś czy jest zmęczony czy nie. Stoi taki kowalski po 8h dziennie za marne pieniądze.Z całego serca nie polecam tam pracy po jednym dniu miałem dosyć. Nic cię nie doceniają tylko straszą że cie zwolnią.

sylwia
@Kamil

tam isc do pracy to naprawde trzeba miec trudna sytuacje co tam sie wyprawia to jest masakra ludzie odchodza szybko nowi jak przychodza to szybko uciekaja ja tam robie bo chwilowo musze walcze ja jestem taka os ze sobie nie pozwole na takie traktowanie ale co z tego jedni sobie nie pozwola a 2 sie sa zastraszani kto czyta te kometarze niech sie zastaniowia gdzie ida pozd

paweł
@sylwia

Sylwia ciekawą opinię wystawiłaś i myślę, że rzetelną, czy pisząc adam masz na myśli gościa z pakowalni? A co sądzisz o dziewczynach z ,,RIZO,, Jestem byłym pracownikiem i zaczynam pracę znów, życie mnie ,,przycisnęło,, ale myślę, że na krótko. Odpisz jeśli możesz.

luśka

Pracuję czwarty miesiąc i nie mam na co narzekać.Praca jak każda - rękawy trzeba podwinąć i pracować -przecież po to tam jestem. Ludzie bardzo mili i pomocni.Pracowałam na nowej linii, która została już zlikwidowana więc jako pracownik tymczasowy żegnam się i przechodzę do innej firmy.

Cytrusss

dlaczego go od was wyrzucili

ja tez tam pracowalam i zarobilam za 3 tyg 700 zl ale dlaczego administratorzy usuwaja ile kto zarabia ta firma jest naprawde ciezka harówa zalezy gdzie sie trafi nawet o zmiane stanowiska nie wolno poprosic odradzam tam prace chyba ze ktos ludzi charowac jak dziki osiol za grosze

hoods

Z tego co wiem to tylko agencja, jeśli chodzi o produkcje. Stawka 9.50 brutto, ale czy warto? Za takie grosze można wszędzie robić, więc po co w takim ścierwie?

nowy

witam czy do indesitu mozna sie dostac tylko przez agencjr pracy czy mozna jakos przez sam indesit? pracujac juz na umowie przez indesit jakie sa realne stawki godzinowe? prosze o szybka odpowiec!!

niki

nalezalem kiedys do tych zwiazkow, ale na zebrania chodzili tylko wybrane osoby gdy chcialem dowiedziec sie co bylo na tych zebraniach uslyszalem ze to tajemnica wiec dziwicie sie ze nikt nie chce zapisywac sie do tych zwiazkow.....

polka

Zakład

.....

o tych smiesznych zwiazkach zawodowych w indesicie to lepiej nie gadac dla nich najwazniejsze sa wycieczki a nie pracownicy dlaczego tak malo osob nalezy do zwiazkow bo najwazniejsze bylo zbieranie skladek a cala reszta zchodzila na daleki plan i dlatego tak duzo ludzo odeszlo.pamietam jak ludziom pozabierali polowe premii bo stwierdzili ze maja za duzo i dzieki komu zwiazkom nawet w gazetach bylo napisane ze premie zabrali za zgoda zwiazkow....

dandi

Osobiście montowałem linie produkcyjną i ustawiałem temo maszyn - podkreone. Czemu zotała uruchomiona nowa linnia , bo została przeniesiona z włoch.A czemu ? W włoszech była fabryka i dosc preznie dzialajace zwiazki i ludzie chciel podwyzke walczyli o swoje ale indesit sie nie zgodził i przeniosl fabryke do PL bo tu nie ma preznych zwiazkow

solidarnosc
@dandi

We włoszech należy do związków co najmniej 50% załogi...w Polsce zaledwie 8%, czyli 92% pasuje tak jak jest i za tyle ile płacą...dalej bez komentarza.

wrrrrrrrr

Czytając Wasze opinie dochodzę do wniosku,że piszący tu komentarze są prostakami niemającymi własnego życia.Jesteście żałosnymi ludźmi....żal mi Was...i współczuje innym że z Wami pracują....

W tych wszystkich opiniach co tu czytam mało jest prawdy, piszą to ludzie którym sie nie chce robić. Ludzie i kierownicy naprawde wporządku, a praca ciężka wiadomo, skoro im tak źle to niech idą gdzie indziej jak człowiek sie stara to jest doceniany.

Jestem przerażona dzisiaj mam spotkanie w sprawie pracy tam i jestem już zniechęcona a byłam taka zadowolona bo od dawna siedzę w domu a tu takie opinie choć proponują mi pracę na 1 zmianę może ktoś tak pracuje i napisze jak jest będę wdzięczna

gosc

ta firma to totalny (usunięte przez administratora) ludzi maja za nic

sda

A tobie to tyłek ktos daje za darmo? Towar jak kazdy inny. Zejdz na ziemie

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit