Indesit

Opinie o Indesit

Ktoś

dexster prawda w oczy kole co zezłościłeś się, tak jak ci kierownicy w indesicie tak się do ludzi odnoszą jak dexster do mnie tutaj na forum.

mayss

A ja się właśnie staram żeby się dostać na montaż,terminowa wypłata zawsze na czas to dobre rozwiązanie.W pośredniaku lipa z ofertami zresztą w całej Łodzi też.Ta praca mimo że przez agencję to i tak dobra opcja.Mam nadzieję że mnie przyjmą.

Shinya

A ja się zastanawiam czym cię obraziłam skoro tak na nie naskoczyłaś. Widocznie prawda w oczy kole. A co do twojej wypowiedzi mi wystarczy wyjście na papierosa co 2-2,5h bo są przerwy robione 3 minutowe. Ale takim jak wy nierobom nigdy się nie dogodzi.

ciekawska

Po przeczytaniu Twojego komentarza do tej pory jestem pod wrażeniem Twojego ogromnego zasobu słów jednakże zauważam jeden mankament...że ze swojego bogatego słownictwa nie potrafisz niestety budować żadnych zdań...szok...Do tej pory nie rozumiem Twojej wypowiedzi i zastanawiam się w jaki sposób docierają do Ciebie polecenia od zwierzchników?A i zastanawia mnie jeszcze jedno co robisz w czasie przerwy kiedy ja palę...pewnie stoisz przy taśmie i zasuwasz za wszystkich palących...podziwiam za aż tak wielką koordynację i szybkość.

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

Gałek

Czy to prawda że mechanicy i brygadziści zarabiają dwa razy więcej niz pracownicy linii?

pytająca

a jak jest z bonami na swięta od czego to zależy kiedys były bonyteraz są pieniądze ale stawki różne jak mogę prosic to proszę o odpowiedz pozdrawiam montaż kuchenek

takajedna

Zależy czy kuchenki czy lodówki. Lodówki maja trzy zmiany, a kuchenki dwie. Nie wiem ile teraz dają na agencji, ale bez sobót koło 1400 wyciagniesz i to zalezy tez czy agencja placi ci co miesiac za urlop czy go kumuluje. Jak placi to jakies 100 zl wiecej zarobisz. No i jezeli nie jestes odporny/a psychicznie na rozne poziomy głupoty u ludzi, oraz leniwy, to odpuśc sobie te prace. Za soboty płacą podwójnie, ale na lodówkach właśnie się skończyły do lata przyszłego roku.

pytający

Witam Dostałem propozycje pracy w firmie Indesit na produkcji i moje pytanie czy rzeczywiście jest tak tragicznie jeśli chodzi o pieniądze ,ile jest zmian ,po ile godzin się pracuje ?

Młody operator podstawy :D 2008-2010

Pracowałem w tej firmie przez 2 lata na montażu kuchenek ,i widzę po wcześniejszych komentarzach że nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora) jaki był taki jest ,cieszę się że dostałem wymówienie już nie pracuje w tym (usunięte przez moderatora)!! spokojnej adoracji gdzie każdy każdemu w (usunięte przez moderatora) wchodził pozdrowienia dla linii nr 17

nowy

Witam Widzę, że znasz klimaty panujące w tej firmie. Czy mógłbyś zapoznać się z tekstem 01.10.2012r i odpowiedzieć mi na ten tekst. Bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

2012-10-01

Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych z pracy w firmie Indesit Łódź. Mam kilka pytań: mam możliwość pracy w tym zakładzie na pakowalni kuchenek, w związku z tym zapytam, czy kierownik na zmianie p.[usunięte przez moderatora] jest w porządku w stosunku do pracowników? Czy są osoby, które faworyzuje? Czy na tej zmianie pracują osoby, które za wszelką cenę starają ci się uprzykrzyć życie? I czy dziewczyny są takie jak przedmówcy opisują wcześniej, jeśli tak to na, które należy uważać?

:))

luk80 - 2012-09-03 15:52:46 pracownicy zatrudnieni w Indesicie nie maja zle inna sprawa to agencje ja zrezygnowalem z pracy przez agencje.Marne szanse zatrudnienia na stale czy nawet dluzej na czas obecny tj 09.2012 zatrudnili ponad 80 ludzi z Menpowera a i tak brakuje widac ze duzo lini stoi .Małe ale ...jak przyjmuja znaczy kiedys musieli zwolnic , sezon jest do listopada od polowy grudnia ludzie na urlopach kuchenki stoja i po nowym roku...ogolnie to od poczatku kryzysu maja slabe zamuwieni jak sa wieksze to pojawija sie problemy z barakiem ludzi...zima po sezonie to nawet stali pracownicy boja sie o prace np emaliernia ...i jeszcze jedno ludzie do tego zakladu sa doworzeni z Tomaszowa Piotrkowa Łasku czy Zdunskiej woli to o czyms swiadczy łodzianie juz sie poznali przez agencje sie troche przewinelo luduZapomniałeś dodać że prócz pijaków i szmat to jeszcze pracują tam ćpuny jak[usunięte przez moderatora]

Ktos

W innych zakładach tez jest przerwa15 minutowa nie tylko w indesicie wszędzie teraz pracowników gnoja nie ma pracy w Polsce i sobie za dużo pozwalają kierownicy c (usunięte przez administratora) y prostaki,przeważnie w tych wienkszych zakładach są kierownicy prostaki się boja o swoje tyłki żeby nie spadli z kierowniczego stanowiska ich gnoja szefowie ich też.

TorresAres

Pracowałem w Indesicie 5 miesięcy. Zdecydowanie za długo. Wcześniej nie spotkałem firmy w której przerwa trwa tylko 15 minut. Jeśli jest ktoś nowy to na początku często ma beznadziejnie. Starzy robotnicy są najczęściej tępakami (co trzecie słowo to (usunięte przez administratora) i pieprzą ciągle o sexie). Ja pracowałem na montażu. Zarobki są fatalne. Ja musiałem dojechać do tej firmy . Nawet będąc telemarketerem zarabiasz więcej i masz normalną przerwę. Warte podkreślenia jest również to, że na taśmie robisz zbyt wiele czynności.

tankgrrrl

wreszcie jakas rozsądna wypowiedz...

nie wazne
@tankgrrrl

odwalta sie od ludzi ze wsi!!!!!!!!!!!!! wiejski kierownik - gorszy bedzie ten z miasta ktory uwaza sie za bog wie kogo niz ten wiejski

obiektywny

Tak sobie czytam ostatnie posty i az oczom nie wierze. Mowicie tak ochoczo o tym jak to same dziwki i pijaki tam pracuja. Jestem w prawdziwym szoku bo albo ja przez ponad rok jak tam pracuje nie zauwazylem tego albo zwyczajnie mnie to malo interesuje kto co robi z wlasnym zyciem. Raczej to drugie. Oczywiscie wiekszosc ludzi jest ponizej pewnego poziomu intelektualnego a takze kulturalnego, ale zeby od razu dziwki i pijaki. Uwierzcie ze jak ktos chce to znajdzie dla siebie osoby ktore sa po studiach i z ktorymi mozna rzeczowo pogadac. Kobiety tez w wiekszosci sa fajne i usmiechniete i wcale nie oznacza to ze w toalecie chca zrobic dobrze. Zwlaszcza ze raczej sredna wieku by na to facetowi nie pozwolila, chyba ze ktos ma juz bardzo male wymagania. ale zauwazylem tez pewien trend. Jak przychodzi jakas mloda dziewczyna to od samego poczatku ma przerabane. Z marszu pozostale pracownice obrzucaja ja blotem i raobia z niej szmate. To sa kompleksy i dziwna zazdrosc.Prawda jest taka ze obecnie wiekszosc tych niezadowolonych jest zakompleksiona i interesuje sie cudzym zyciem bbardziej niz swoim. I to jest smutna prawda o tej wiekszosci. Bo jakby sie zajmowala soba to i praca by byla wykonywana lepiej. Jesli chodzi o kierownikow to zgodze sie ze odbija im palma i u niektorych sloma z butow wychodzi ale czemu nie mowicie o tych normalnych co przyjda ,pomoga, pogadaja? Gdyby nie ta smieszna kasa to ja akurat nie mialbym az tak wielu powodow do narzekania. Na tych wiejskich kierownikow tez sa metody by zycie.sie nam lepiej w tej pracy toczylo. I nie musi to byc od razu wazeliniarstwo czy robienie.loda pod biurkiem.

luk80

Hela

Taaak, po 3 latach pracy z jedna sobota pracująca, jak premii nie obetna to mam 1600. Z trzema sobotami około 2000. Jedni maja wiecej, drudzy mniej. Zalezy od działu, stanowiska, stazu pracy i znajomosci. Dla niektorych to malo, ale jak na robotnika niewykwalifikowanego to chyba calkiem, calkiem. A co by o Indesicie nie mowic, to tam przyjmuja wszystkich, dlatego taki kocioł ludzki.Jak sie ma umowe na Indesit to ma sie tez kolonie dla dzieci, bony na swieta i wyplate zawsze na czas. Mysle, ze sa miejsca gdzie nie masz nawet tego... A szacunek masz taki jak sobie wypracujesz. Jak sie przychodzi do pracy zeby uprawiac zycie towarzyskie to sie potem nie ma co dziwic, że sa afery...

TJO

Jak ktos sie nie szanuje to bedzie (usunięte przez administratora) y dawal nie tylko tutaj. Co do konskich zalotow widocznie niektorym takie cos pasuje. Sorry jak bym sie dowiedzial, ze ktos do mojej zony robi jakies podejscia, to uwierzcie, wiecej by do pracy nie pszyszedl na wlasnych nogach. To gwarantuje. Co do zarobkow ja pracowalem 3 lata temu i mialem bez nadgodzin 1600zl do reki, wiec chyba nie zle. Dodatkowo jakies tam premie. Obecnie z tego co sie orientuje zarobki wynosza tyle samo? Jesli nie, prosze mnie poprawic ile? Pozdrawiam

CałeSzczęścieByłaPracownica&&&&

Zgadzam się pracowałam tam kilka tyg.i to co widzę istna tragedia... [usunięte przez moderatora]to 3/4 dziwki,szmaty puszczalskie i żeby t nie które ładne były ale z kąd!Patosy (takie to się z ryja pozna) dosłownie na taką dużą fabrykę 1/4 to normalne szanujące się dziewczyny które chodzą normalnie ubrane zachowują się jak by były w pracy a nie na baletach na prochach... kolesie też nie są lepsi te ich głupie końskie zaloty ..hahaha degeneraci jak rozmawiasz z takim to można się nawalić samymi oparami:P a[usunięte przez moderatora] to już w ogóle masakra powchodzili na stołki z produkcji i myślą że rozumy pozjadali a /Prostactwo/ im aż bokiem wychodzi No powiem szczerze że nie chciała bym żeby mój mąż tam pracował...Ufam mu-przynajmniej się staram ale tam na pewno nie chciała bym żeby pracował laski są Bezwzględne ... Warunki pracy też rewelka i to tempo które sami pracownicy napędzają a jak przez 15 sek.robisz wolniej to od razu głupie miny walą bo głodni pracy są :P haha ale co się dziwić my z miasta to słabełusze...ze wsi to co innego:D nie do zajechania :D:D:D:D

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit