Indesit

Opinie o Indesit

Aneta

Hej chciałabym się dowiedzieć więcej o tej sławnej[usunięte przez moderatora], mój mąż również jest kierownikiem, ale dopiero czytając to forum widzę jak to wygląda. Koleżanko mężatko napisz do mnie.

Dexter

Skoro ktoś mieszka na \\\"prowincji\\\" gdzie jest zero roboty ale nie interesuje go praca na np. dwa miesiące(i gwarancja pewnego wynagrodzenia) to nie rozumiem po co w ogóle pyta o zarobki... Tak jak już wspomniałem kilka postów wcześniej nie jest to praca spełniająca marzenia jednak \\\"lepszy rydz niż nic\\\" jeśli nie ma się w ogóle roboty. Wiem że dajmy na to 1200pln + ewentualna premia 5-10% na rękę to w dzisiejszych czasach dla niektórych grosze jednak są tacy co za takie pieniądze będą \\\"po rękach całować\\\" Na marginesie praca jest na trzy zmiany nie dwie...

digital

ale ogólnie to jest szansa sie tam załapac mieszkam 30 km od łodzi na za (usunięte przez administratora) iu gdzie wogole zero roboty a tam do indesitu wozi bus , ale jak tylko na miesiac czy 2 to nie bardzo z ta praca na 2 zmiany wogole jakie tam są zarobki netto na 2 zmianach ...

Dexter

Witam Na kuchenkach podobnie jak na lodówkach w sezonie(czerwiec-wrzesień) przez agencje przyjmują sporo aby zastąpić idących w tym czasie na urlop lub ze względu na większe zapotrzebowanie rynku nie obniżać wydajności linii które pracują na 110% jednak czarować nie będę:niewielu zostaje na tyle długo aby zostali przejęci przez Firmę. Jedyne co pozostaje nowemu pracownikowi to szybko obyć się ze stanowiskiem, nie narzekać i tyrać,tyrać i jeszcze raz tyrać a wtedy być może któryś z kumatych kierowników zauważy zaangażowanie i wspomni tu i tam zmianowemu że jest ktoś konkretny kogo warto zatrzymać na dłużej. Jednak nie polecam włazić w 4litery by osiągnąć cel, nie warto. Jeśli nie tu to gdzieś indziej, wtedy polecam Firmę z za zachodniej granicy... Pozdrawiam i mimo powyższego życzę powodzenia.

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

piter

Jaka jest z praca przez agencje,zaklad kuchenek czy pracuja oni przez sezon czy zostaja.Prosze o prawdziwe opinie jak to najczesciej wyglada ilu zostaje zatrudnionych przez Indesit

mężatka

anka - 2010-03-24 18:01:11 Praca w tym zakladzie ponizej krytyki,placa nielepsza.srednio najwiecej mozna (usunięte przez administratora) zarobic.Jesli chodzi o atmosfere-ten zaklad to (usunięte przez administratora) !!doslownie i(usunięte przez administratora) chyba nie musze pisac dalej ..swiadczy to o poziomie osob tam pracujacych.Kobiety szukajace wrazen,rozpusta.(usunięte przez administratora) Dokładnie,[usunięte przez moderatora] masz rację, ja nie pracuję co prawda w tym domu rozpusty, ale pracuje tam mój mąż i z tego co opowiada, to jest masakra, kobiety się tam w ogóle nie szanują, każdy z każdym coś robi... ogólnie poziom tych osób tam pracujących to jest totalne dno. Faktycznie ludziom nie chce się robić, mąż jest kierownikiem i zawsze w piątek oraz w poniedziałek ma problem z ludźmi, połowa już wekend zaczyna w piątek a inni w poniedziałek jeszcze dochodzą do siebie a potem tylko narzekają, że praca ciężka, a jakby mogli to by na linii pili i uprawiali sex taka jest prawda. W każdym zakładzie wiadomo są różni ludzie ale tam na 50 osób może jedna jest porządna, mogłabym tu sypać nazwiskami, ale zdrady, pijaństwo i niechlujstwo w pracy jest w Indesit Company Polska na porządku dziennym, przynajmniej na promontażu na lodówkach. Dla przykładu pracuje tam [usunięte przez moderatora] Zakład tworza ludzie, ale jak o godzinie 13.35 to bydło z zakładu się wysypie, to strach patrzeć, te laski wydekoltowane jakby szły na rozbieraną imprezę, każdy z każdym się zabawia, jedna to nawet wyleciała z roboty bo już z każdym była na boku i opowiadali o niej wszyscy i widovcznie biedactwo nie wytrzymało atmosfery, to trzeba było się nie puszczać a tak to ma za swoje. Ludzie w ogóle nie pilnują tam porządku, nie dbają o renomę zakładu,m widać i m tak dobrze w takiej atmosferze luzackiej pracować, no ale jhakie to efekty będa tej pracy właśnie widać, non stop jakieś złomy czy braki jadą po tej linni, a wiecie czemu, bo ludziom się chce palić, 15 minut im nie starcza i by jarali co pół minuty albo inne rzeczy też działy się na linii bo i alkohol był i sex w kiblu... tak więc ciekawy zakład. Jesli chodzi o sposób wytwarzania i technologię to ta tematyka mnie interesuje, gdyż mam techniczne wykształcenie, ale nie poszłabym tam do pracy, po co? Żeby być nazwana szmatą, jak te inne?? Nie, dziękuję.

bghyj

tak osiagniesz garba

bez nazwy

od przeszło roku pracuj w tym zakladzie, zaczynałem przez agencje po 8 miesicach przeszedlem na indeisit, jak zaczynalem to praca taka zala nie byla nowe doswiadczenie w miare fajni ludzie w prawdzie zapierdziel ale dalo sie wytrzymac, obecnie nie da sie zniesc atmosfery jaka wprowadzaja przelozeni od kilkum dobrych miesiecy skonczyla sie jaka kolwiek jakosc w tym zakladzie wszystko idzie na sztuke, kazdemu kto rozwaza podjecie pracy na kuchenkach badz lodowkach odradzam no chyba ze juz ma angaz na okapy moze tam bedzie inaczej przynajmniej na poczatku.... Pozdr

ssss

Weź umowę do ręki i przeczytaj co podpisałeś!!!! 15 minut to jest czas jaki ci przysługuje przez te 8 godz !!!! Nikt tam cie nie trzyma za siłe!!!

pik

[usunięte przez moderatora] pracuje na lodowkach i jak kazdy(A SZCZEGOLNIE PANI) wlazi [usunięte przez moderatora] w (usunięte przez administratora) e to az sie nie dobrze robi a im to pasuje.

juz nie

sa [usunięte przez moderatora] co na niczym sie nie znaja ale sa z rodziny albo dobrzy koledzy tacy co[usunięte przez moderatora]

Arterius

Pracowałem w tej firmie przez 2 lata na lini montażowej na kuchenkach ,i powiem tylko tyle jeden Wielki [usunięte przez moderatora]

niom

Znam chłopaka który przeszedł na indesit po dwóch tygodniach i gdzie jest tu sprawiedliwość .Do Indesitu trzeba wysłać porządnego i rzetelnego urzędnika PIP i Sanepidu takiego syfu to ja nie widziałem w żadnym zakładzie.

anim

skandal pracuje już ponad pół roku a umowy nie dostane zmarnowałem sobie czas ile wy czekaliście na umowę.

a co sadzicie o parownikach do montazu lodowek na no frost jak one sa wykonane ?

Stanowczo odradzam pracę w indesicie, wytrzymałam 5dni, na premontażu lodówek, to jakieś nieporozumienie, wszystko wina ludzi, którzy w ogóle się nie szanują i sami śrubują normy, ogólnie jeszcze takiego[usunięte przez moderatora] nie widziałam, lider [usunięte przez moderatora] całkiem wporzo, ale kier.[usunięte przez moderatora]kawał chama i prostaka, wyprowadził mnie z równowagi i musiałam wyjść w trakcie zmiany bo ledwo się powstrzymałam żeby mu nie przypieprzyć...uffff, tacy ludzie nie powinni tam pracować z takim demotywującym nastawieniem do nowego pracownika, który daje z siebie wszystko, naprawdę pot mi się lał po tyłku, żeby wyrobić normę, a on potrafił tylko przyjść i mnie poniżać, bez żadnego uzasadnienia i konkretów, chyba nie o to chodzi...każdy odrobinę szanujący się człowiek nie wytrzyma tam, ale życze powodzenia

tarara

do ludzi kktórzy mają zacząć pracę w indesic ie! kochani nie róbcie tego błędu!!! k(usunięte przez administratora) Ludzie zajmują się jedynie plotami nic więcej! jest ogólnie zakłamanie i zawiść jeden nandrugiego! nie powiem bo można mieć parę osób zaufaych ale pozatym trzeba uważać co się mówi, A jeżeli chodzi o rozwój to go praktycznie nie ma, nie liczy sie to że jest się d obrym pracownikiem bo i tak nawet najlepszego można wywalić(usunięte przez administratora) bez podania przyczyny! Jeżeki j(usunięte przez administratora)to ma się względy i do tego nie tzeba nic umieć robić! wystarczy odpowiednio donosić! praca bardzo ciężka i gorąco jak nie wiem, a do tego taka śmieszna przerwa! 15 min! mało tego podczas pracy można się posikac bo jak chcesz wyjść to już drą na ciebie (usunięte przez administratora) odradzam nie polecam! ludzie to jest(usunięte przez administratora), trzymajcie się z daleka! ppozatym są tam szkodliwe warunki i szkoda zdrowia~!!

Dexter

Praca jak każda przy taśmie:\Jest ciężko ale nie zawsze, bywa luźniej jak coś się (usunięte przez administratora). lub czegoś braknie.Zazwyczaj koniec zmiany to gonitwa bo każda sztuka się liczy.Co do samej pracy to kwestia 2tyg. by się wdrożyć w stanowisko oczywiście jeśli ktoś posiada chociaż dwa zwoje:)Tak jest na lodówkach... Miałem okazję pracować parę lat temu na kuchenkach i tam faktycznie organizacyjnie to wygląda lepiej, ale fabryka też dłużej "mieli" Często zdarzało się kończyć pracę 20min przed końcem zmiany:) Spełnieniem marzeń na pewno praca w tej firmie nie jest, ale Polak jest sentymentalny i jak dłużej gdzieś posiedzi(w moim przypadku 6lat) to się przyzwyczai.Stałe pensje i umowa na np. 5lat są dużą zaletą w obecnych czasach...

szaraczek

Na temat likwidacji trzeciej zmiany opinie sa podzielone.Raz słychać że likwidują niby od pazdzernika,raz że nie bo niby są zapotrzebowania na no frosty,a one jada tylko na jednym stepie.Samemu można zgłupieć,nic konkretnie nie powiedzą tylko głupa walą.A ztymi nadgodzinami to niech sami zapierdzielają ,do odbioru dobre niech się w(usunięte przez administratora)Chyba czas najwyższy zrobić sobie rachunek sumienia i spierdzielać z (usunięte przez administratora)Bo nie dość że finansowo to p(usunięte przez administratora)

to ciekawie macie na tej jakości, i co oni tak znikają w czasie pracy? hihiii:)

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit