Opinie o Hekato Electronics Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hekato Electronics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hekato Electronics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hekato Electronics Sp. z o.o. w Wrocław

Marta Nowy wpis

W jakich godzinach jest praca na produkcji?

Bryndal Nowy wpis

Nie masz co czekać na odpowiedź. To wpis sensortecha, po którym jeździ na gowork-u któryś z byłych pracowników i prawdę o nich pisze. A ci paranoicy myślą że to ktoś z Hekato zniża się do ich poziomu. Robią to co umieją robić najlepiej - obrzucają obornikiem lepszych od siebie bo zazdrość ich zżera widząc swoją miernotę. Śmiało - jeszcze trochę obornika z Romanowskiego :) Hekato znam, nie ma rotacji, jest poszanowanie pracownika i miła atmosfera oraz dobre warunki zatrudnienia. Tak drogi sensortechu - patrz i pękaj z zazdrości.

Kandydat Nowy wpis

Ale o co chodzi, bo chciałem się zatrudnić w tej firmie. Pracowałeś tam ?

Szymon Jagodziński

Kamilu, muszę Cię zmartwić lecz trochę czasu pracuję w tej firmie i niestety nie miałem okazji Cię kiedykolwiek poznać ?. Coś od siebie na temat HEKATO, przedsiębiorstwo nie jest duże lecz dynamicznie się rozwijające, atutem jest to ,ze każdy jest traktowany jako ważne ogniwo firmy, każdy wnosi swój wkład w rozwój jak dla mnie najważniejszym aspektem jest rozwój kariery zawodowej a w tym przedsiębiorstwie ograniczeniem jest tylko twoja kreatywność. :)

wow!
@Szymon Jagodziński

Mam nadzieję, że dostałeś jakąś premię za te publiczne zachwyty? :) Bo brzmią, jakbyś je skopiował z jakiegoś podręcznika do samorozwoju...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hekato Electronics Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Pracownik Kamil

Firma na początku wydaje się przyjazna. Z czasem okazuje się, że pracuje w niej banda ludzi, którzy chcą tylko więcej i więcej... wyzyskują na pracownikach i na klientach. Jest to jedna z moich pierwszych prac i nie życzę nikomu podobnych doświadczeń. Zalecam omijać szerokim łukiem.

współpracownik
@Pracownik Kamil

Kamilu, nie wydaje mi się, że to twoja pierwsza praca, bo jesteś cały czas pracownikiem politechniki. Chciałeś mieć dodatkowe źródło zarobku jako wolny strzelec, ale niestety to się wiąże z terminowością i rzetelnością a tego ci niestety brakuje. To, że w podstawowej pracy nie nauczyli cię terminowości i odpowiedzialności za słowa to twój problem. Dziwi mnie jedno, że twoja współpraca trwała tylko przez okres 4 miesięcy w 2012/2013 roku i po 2 latach postanowiłeś napisać opinię? O ile wiem to nigdy nie byłeś pracownikiem tylko współpracownikiem. Moja rada, weź się za siebie a nie narzekaj, że nikt cię nie lubi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hekato Electronics Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hekato Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hekato Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hekato Electronics Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Karpacka 22
    54-617 Wrocław

Hekato Electronics Sp. z o.o.