Indesit

Opinie o Indesit

dobre to wszystko,zastanawiam się kiedy góra na to wszystko zareaguje,bo ze zwykłym pracownikiem wiedzieli by co zrobić .A tu proszą.. wszystko można

K(usunięte przez administratora)Nie interesi mnie to co oni robią po i przed pracą,ale w czasie pracy się afiszować -ochyda.Zastanawiam sie nad tym usielem bo tak każdy pisze to nie jego pierwsza,druga ,trzecia.,patrząc na niego mdli mnie,ale coś jednak musi miec ciekawego skoro dziewczyny za nim szaleją ha ha ha......

bolec

niedzwiedz jeszcze pracuje?

a oni o tym wiedza?

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

indesitowa

Dobre, dobre...dajcie jeszcze jakies soczyste ploty bo w Poniedziałek wracam do Indesitu i muszę sie wdrożyć w klimat zakładu...

ano-nim

Nie wiem jak co niektórzy myślą,przerobiłem jeden dzień,dosłownie noc ,potem dział miał przestój,no i znalazłem inną pracę,jednak to był niewypał,teraz żałuję i może jak się uda to wrócę ,bo co najlepsze to firma zapłaciła mi za cały tydzień chociaż mnie już nie było,został żal bo mogło być fajnie,jak idziecie to walcie przez Flexidea,wypłaty do 9 kazdego miecha,pozdro dla wszystkich

takatam

Praca jak to praca. Na produkcji "(usunięte przez administratora)ak by to powiedział ten osiłek z YouTuba :-) Ale można przywyknąć. A co do romansowego podziemia w Indesicie - faktycznie istnieje. Różne rzeczy słyszałam i widziałam tak więc mnie już nic nie zaskoczy ale romansowanie (usunięte przez administratora)to nie jest do końca zdrowe z perspektywy pozostałych pracowników produkcji. (usunięte przez administratora)

pizda

a mi się wydaje że (usunięte przez administratora) bo jesteś kierownikiem pewnie bez szkoły jak większość kierowników w indesyfie

zyta - 2011-02-17 20:46:56Hej przyszli pracownicy indesitu.Jestem pracownikiem tej firmy i pracuje na montazu lodowek praca jest trzy zmianowa bywa ciezko ale ogolnie nie jest zle.Tak jak pisze moj przedmowca faktycznie jest pelen pakiet socjalny sa paczki dla dzieci i bony dla pracownikow w zeszlym roku bylo(usunięte przez administratora) l.Praca jak praca bywa ciezko przedewszystkim co mnie irytuje to praca jest monotonna codziennie robisz to samo a czasami przydalaby sie jakas zmiana no ale coz nie mozna miec wszystkiego co by sie chcialo.Ja pracuje tam trzy lata zaczynalam od stawki (usunięte przez administratora) teraz niewiem ile proponuja agencje po 4 miesiacach dostalam propozycje przejscia na zaklad i zmiane stanowiska gdzie mam wieksza stawke niz ludzie na montazu.Co do kerownictwa nie moge powiedziec zlego slowa jak do tej pory nie mialam z zadnym spiecia i mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.Naprawde idzie sie przyzwyczajic ja tez mialam chwile zwatpienia chcialam uciekac z tego zakladu ale jak narazie jestem.Co do ludzi to moim zdaniem sa ok przedzial wiekowy jes duzy ale idzie sie dogadac ze wszystkimi bynajmniej jest tak na dziale ktorym pracuje.Glowa do gory Pozdrawiam przyszlych pracownikow.Tak... idzie się przyzwyczaić... Ludzie w obozach koncentracyjnych też się przyzwyczajali. Ja tam pracowałem ale podziękowałem im za współprace bo mam do siebie szacunek, za te żałosne pieniądze to mogę na portierni pracować a nie tyrać jak wół roboczy. Radzę omijać tę firmę, no chyba że ktoś dobrze się czuje w roli niewolnika to proszę bardzo... rekrutacja jest non stop bo większość nowo przyjętych pracowników rezygnuje po kilku dniach, ja wytrzymałem 2 tygodnie i sam odszedłem bo znalazłem sobie dużo lżejszą pracę za wyższą stawkę, a moja noga w firmie Indesit (zwanej też często(usunięte przez administratora) więcej nie postanie.

FAJNYY widze ze piszesz z sensem. czy jest mozliwość zeby pogadać z tobą np. przez tel podam swój nr mam troche pytań odnośnie pracy bo chce sie tam przyjąć.

fajnyy - 2011-02-17 12:20:24Witam! Ja pracuje w Indesicie na kuchenkach na linii od 5 lat. Na początku miałem stawkę (usunięte przez administratora) Umowa przez Indesit po min.pół roku. Ogólnie nie jest źle. Na pewno się nie leży. Atmosfera dobra, koledzy pomogą, radyjko gra, idzie się przyzwyczaić. Przerwa jest krótka, ale jadą odstępy co 2 godz. fajnyy widze ze piszesz z sensem. czy jest mozliwość zeby pogadać z tobą np. przez tel podam swój nr mam troche pytań odnośnie pracy bo chce sie tam przyjąć.

Indesit Cooling Worker

HMm... Cóż z tego, że posiadasz wyższe wykształcenie - i tak będziesz traktowany jak cała reszta pracowników czyli przede wszystkim bez szacunku... jeżeli jesteś(usunięte przez administratora)to masz BAARDZO DUŻĄ szansę ominąć w swojej karierze najniższe, produkcyjne stanowiska (niestety tak tutaj to działa - protekcja i układy przede wszystkim). Ogólnie w zakładzie panuje wielki bałagan - logistyka i organizacja leżą po całej linii. Tak czy siak zapraszam - poczujesz na własnej skórze i wiele dzięki temu się nauczysz. P.S. Pozdrawiam wszystkich (prawie- nie wliczam(usunięte przez administratora) jeszcze pracujących.

zyta

Hej przyszli pracownicy indesitu.Jestem pracownikiem tej firmy i pracuje na montazu lodowek praca jest trzy zmianowa bywa ciezko ale ogolnie nie jest zle.Tak jak pisze moj przedmowca faktycznie jest pelen pakiet socjalny sa paczki dla dzieci i bony dla pracownikow w zeszlym roku bylo (usunięte przez administratora) Praca jak praca bywa ciezko przedewszystkim co mnie irytuje to praca jest monotonna codziennie robisz to samo a czasami przydalaby sie jakas zmiana no ale coz nie mozna miec wszystkiego co by sie chcialo.Ja pracuje tam trzy lata zaczynalam od stawki (usunięte przez administratora) teraz niewiem ile proponuja agencje po 4 miesiacach dostalam propozycje przejscia na zaklad i zmiane stanowiska gdzie mam wieksza stawke niz ludzie na montazu.Co do kerownictwa nie moge powiedziec zlego slowa jak do tej pory nie mialam z zadnym spiecia i mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.Naprawde idzie sie przyzwyczajic ja tez mialam chwile zwatpienia chcialam uciekac z tego zakladu ale jak narazie jestem.Co do ludzi to moim zdaniem sa ok przedzial wiekowy jes duzy ale idzie sie dogadac ze wszystkimi bynajmniej jest tak na dziale ktorym pracuje.Glowa do gory Pozdrawiam przyszlych pracownikow.

fajnyy

Witam! Ja pracuje w Indesicie na kuchenkach na linii od 5 lat. Na początku miałem stawkę(usunięte przez administratora) przez Adecco, teraz mam (usunięte przez administratora) Na zakład przeszedłem po roku czasu. Teraz na wejściu przez agencję jest(usunięte przez administratora) Kolega przepracował cały miesiąc i dostał (usunięte przez administratora) Umowa przez Indesit po min.pół roku. Ogólnie nie jest źle. Na pewno się nie leży. Atmosfera dobra, koledzy pomogą, radyjko gra, idzie się przyzwyczaić. Przerwa jest krótka, ale jadą odstępy co 2 godz. "na fajkę", nie raz kończymy dużo wcześniej. Pomocnik zastępuje bez problemu, to jest jego obowiązek-nie dajcie się wykiwać, że nie ma czasu. Najważniejsze, że jest umowa o pracę i pełen ZUS. Warto załapać się na sobotę na "setki"-zaokrąglając (usunięte przez administratora) do pensji. Paczki dla dzieci duże i bony na Święta (usunięte przez administratora) Są też ładne dziewczyny... Jednym zdaniem-jak ktoś nie chcę robić to zawsze jakąś wymówkę znajdzie, są tu kobiety po 50 i więcej lat na karku i sobie świetnie radę dają...To jest prawda, że zależy gdzie się trafi. Jedni mają gorzej, drudzy troszkę lepiej. Teraz Adecco jest na Nawrot 4, trzeba zaznaczyć, że chce się do Indesitu (najlepiej na kuchenki na montaż). Pozdrawiam

tamburo 12345

pierolenieee. nie jest źle. pracuje na lodowkach na piannowaniu dzrzwi. robota lux;) zcasem tylko operatorzy za szybkoz (usunięte przez administratora) ale ogolnie jest wporzadku:) Pozdrowienia dla calej ekipy (usunięte przez administratora) :D

Tank G

Generalnie jest tak że nie jest to praca dla delikatnych, chociaz zależy na jakim dziale. Sa takie stanowiska w Indesicie że z nudów nie wiesz co ze soba poczac, aczykolwiek jest ich nieduzo.Praca dla ludzi silnych psychicznie i odpornych na stres, przynajmniej na poczatku, pozniej czlowiek przyzwyczaja sie do tych wszystkich buraków tam pracujących. Jeden z ciezszych dzialow to pianowanie drzwi. i (usunięte przez administratora)wszystko, nawet kierownik nie jest potrzebny... Tak jak ktos napisal powyzej jak nie(usunięte przez administratora)

mala

nie wiem na co tak narzekacie. ja pracuje już 4 lata na montażu lodówek i nie mam na co narzekać. fakt są duże normy do zrobienia ale nie spotkałam się z tym żeby nie można było wyjść do toalety czy zapalić. a co do kierowników to oni także obrywają po tyłkach od dyrekcji i niestety muszą od pracowników wymagać, w końcu to nie jest szkoła.

hej. ja tu nie pracuje ale w mojej firmie pracuje byly kiero z indesitu. (usunięte przez administratora) kawal mendy.gdy go nie bylo mielismy przerwy po 30 minut i 4 po 10 minut na fajki. on zaczal to zmieniac i przez niego wszystkie zmiany maja tylko 3 przerwy na fajke i jedna 20 minut. indesitowska [usunięte przez moderatora], mysli ze jak rzadzil w takim kolchozie to i u nas moze robic co chce.

skraplacz

to prawda kierownik[usunięte przez moderatora] wyglada jak dobrze upasiony wieprzek z rumianymi licami taki ogolnie burak ktoremu dano władze i uwaza ze jak się jedzie ludzi to bedzie porzadek - nic bardziej mylnego najsmieszniejsze jest to ze wiekszosc ludzi oderwanych granatem od pługa uwaza ze złapala pana boga za nogi i indesit jest ich calym zyciem ogolnie powiem ze proponuje bardziej zadbac o swoj wygląd...... pozdrawiam pracownikow i kierownikow nie wyszcy sa swinkami, a ta [usunięte przez moderatora] wyglada [usunięte przez moderatora] ale cóż łajdaczka...

sebus lodz

praca nie dla normalnych ludzi za pare zlotych .... a o ta patrycie[usunięte przez moderatora] chodzi co na tanburach pracuje he he he... nie wiedzialem ze taka jest hm...

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit