Indesit

Opinie o Indesit

idz ta w ujjjj ja tam ponad 9 lat i nikomu tam nie polecam [usunięte przez moderatora]roboty.znam tam kilkunastu kierowniczkow od paru lat ,od poczatku tej firmy co nawet nie potrafili srubki wkrecic ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zostali kierownikami ja nie lizalem stalem na poziomie to i wynagrodzenie stalo zmienilem na mala firme i dzien do nocy zarabiam i wiecej i czas zjesc i atmosfera .....indesit jest tyle warty co jego produkty czyli(usunięte przez administratora) szkoda czasu na ta firme krzok (usunięte przez administratora) piszecie? hahha no zeciwiscie majatek ale prawda jest taja lepiej sie nie narobic za(usunięte przez administratora) i przesypiac pozniej cale dnie...

dobrze trafilas bo na lini to bys sie tymi smiesznymi bucikami roboczymi nakryla.zma ten zaklad bo racowalem tam kilkanascie lat (usunięte przez administratora)

byly pracownik-mechanicznego

ludzie pracowalem tam przeszlo 5-lat z czego ost dwa lata pod wodza (usunięte przez administratora) za jego kadencji zmienilo sie trzech technologow i dlugo zaden nowy nie chcial pracowac z nim!!!!!!!! TAM JEST JEDEN (usunięte przez administratora) NAGANAMI ZA BYLE CO I NIKT SOBIE Z TEGO NIC NIE ROBI NA WYZSZYCH STOLKACH. DYREKCJA UDAJE ZE NIC NIE WIE.(usunięte przez administratora) wtajemniczeni wiedza o kogo chodzi:)) jest durnym nie kompetentnym kierownikiem dzialu mechanicznego.Uwielbia tylko karac i zwalniac nie pamieta juz kiedy byl kierownikiem zmianowym i jego ludzie z jego zmiany, popijali wode na stolowce, bili sie robili burdy z udzialem policji i ochrony, az sam musial uciekac i kryc sie na strefie kontenerow aby nie dostac (usunięte przez administratora) teraz udaje jelenia. ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO BYLYM I PRZYSZLYM PRACOWNIKOM POD OPIEKA (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ProEloOgarKox

Śmieszycie mnie niektórzy, fakt [usunięte przez moderatora] jest czasami ale zdarza się ze linia tak wolno jedzie że człowiek sam chce zeby przyspieszyła bo czas sie cholernie dłuży(mówi o fabryce lodówek, premontaż), Piszecie ze jesc i pic nie wolno na moim stanowisku nad glowa mam tabliczke"zakaz spozywania posilkow i cieplych napoi", a za plecami na stoliku kawa w kubku i jedzonko. Co do stawki (usunięte przez administratora) to mało na początek? to chyba nigdzie wcześniej nie pracowaliście, za nocki macie 18% dodatku, za prace w sobote 100%, nadgodziny to zalezy na jaka godzine przychodzicie jak np. zostajecie po popoludniowkach 4h to macie 100%, w innych przypadkach 50%, premie zalezy od ilosci zrobionych lodówek, jakosci itp mozna dostac od 3-10%+ magiczne 16zl ekwiwalent na pranie:]. Ja sam po 5 miesiacach przeszedłem na indesit dostalem stawke (usunięte przez administratora) okres próbny 3miechy, potem umowa na dwa lata i stawka (usunięte przez administratora) teraz zarabiam (usunięte przez administratora) miesiecznie to norma, trzeba tylko umieć udawać ze zależy ci na pracy(zaciskasz zęby i OGIEN:]), czesto sie zdarza ze mamy 60 lodówek na glebie i stajemy 1h wczesniej, i kazdy sie moze [usunięte przez moderatora]. Co do kierownikow i liderów kkierownicy to w wiekszosci banda [usunięte przez moderatora], która jedyne co moze zrobic dla pracownika to przypieszyc linie zeby sobie norme zrobic, ale jak istnieje na lini solidarnosc pracownicza to olewacie jego gadanie robicie swoim tempem a jak cos to"szybciej sie nie da bo cos tam", no chyba ze jestes laska kierownika to wtedy wolno ci wszystko, jesli chodzi o liderow to nie mam zastrzezen zawsze mialem zajebistych, nie bylo problemow zeby cie zmienili, poprostu trzeba miec w nich kolege a nie wroga, ofc zdarza sie ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak (usunięte przez administratora) ale potem jakos to schodzi z czlowieka(zwlaszcza jak sie obgada sprawe w palarni:]), przerwa fakt jakis zal ale niestety prawo to reguluje, a zaklady produkcyjne raczej nie pojda ci na reke bo przeciez przez dodatkowe 15min przerwy nie zjedzie z lini z milon lodówek. Podsumowujac jak potrafisz sciemniac samemu organizowac sobie prace to nie bedzie problemu, jak linia stoi bierzesz szczotke i machasz sobie wazne ze cos robisz nie wazne co i jak, polem do popisu jest tylko nocna zmiana kiedy mozna robic co sie chce. Wielu nowych przewinelo sie za mojej kariery(prawie 2 lata) i widzialem co [usunięte przez moderatora] dostawali najlatwiejsze stanowiska i plakali ze im ciezka, no to przykro mi. przychodzac do zakladu produkcyjnego na produkcie raczej powinnismy byc swiadomi ze nie bedziemy siedziec 8h przed komputerkiem.

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

italiano

ktoś - 2010-09-27 14:02:08 ok pomagacie i wogóle jest super ile ludzi zwolniłeś i im to powidziałeś która zmiana pewnie A bo B to już mało zostało lepiej telewizję pooglądać i patrzeć na kogoś wilkiem albo trochę pofilozofować jest z kim na samej górze generlnie zarąbiste wykształcenie tam mają ochroniarz . Jak ktoś tam robi tak długo to pewnie wie o czym piszę. Dużo środków odstresujących albo duże znajomości. Sprzedajesz jest super a jak nie to masz problem pozdrawiam rozumiem, ze byles kierownikiem...wiec mam takie pytanie, jak juz pisalam wczesniej mam wyksztalcenie srednie ekonomiczne i mam mature z wloskiego...mam szanse cos osiagnac w tej firmie? bo nie wiem czy probowac czy szukac czegos innego. pozdrawiam

m

tak zwolniłem kilka osób , ale im to powiedziałem i wydałem kartę obiegową, ale byli to pracownicy , którzy z jakiś powodów nie mogli się dostosować do naszej pracy.Jeżeli chodzi o stres to jakoś sobie radzę ,bez znajomości i jak to określiłeś substancji pomagających.Naczytałeś się bzdur i teraz wypisujesz .Ile lat pracowałeś w ICP , że pozwalasz sobie oczerniać innych ?.

debil

ja tu pracuje siedem lat na kuchenkach i nie (usunięte przez administratora) ze jest tak wesoło(usunięte przez administratora) płaca za ciężką prace na okrągło cie (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) warunki pracy.Dobra praca wyłącznie dla ludzi którzy lubią(usunięte przez administratora) .Ludzie którzy pracują tu kilka lat mają bardziej (usunięte przez administratora) niż świerzaki muszą (usunięte przez administratora) za dwóch.

jabol pank

Pracowałem w Indesicie przez 3 miesiace w 2007r., zaraz po maturze. Praca cieżka, ale mozna sie przyzwyczaić. Przerwa moim zdaniem wystarczajaca, w 15 minut spokojnie mogłem zapalić i cos zjeść. Na linii miałem świetnych ludzi i nie bylo problemu jak chcialem zapalić, wystarczyło, ze nadrobilem troche, naszykowalem komponenty i sąsiad w tym czasie pracowal również na moim stanowisku. Kiedyś mialem rozwolnienie, to lider mnie zastępowal i również było ok. Pracowałem na nocki, kierownikiem zmiany byl (usunięte przez administratora) Naprawde w porządku człowiek. Co do płacy, nie jest najgorsza jeśli chodzi o produkcję. Nie opłaca sie brać nadgodzin, jak ja pracowałem to za nadgodziny placono 50% stawki.

ktoś

marko

wiesz znam bardzo duzo kobiet ktore pracuja w tej firmie i o zadnej nie moge tego powiedziec nie wiem z jakimi kobietami ty sie zadajesz........

italiano - 2010-08-09 14:46:42 mam pytanie do osob ktore pracuja lub pracowaly w tej firmie, mam 20 lat i jestem po technikum ekonomicznyma w dodatko znam troche wloski, myslicie, ze mam szanse cos tam osiagnac? Myślę, że to "trochę..." to za mało aby otrzymać pracę...

kazia

Indesit ma słabe lodówki ktore sie czesto psuja

Teofilow

jedynie co mozesz tam osiagnac to garba za(usunięte przez administratora) !!! jedyny plus ze kobiety tam sa l(usunięte przez administratora) )))) wiec moze sie zalapiesz pozdro

gość

Znajdz sobie robote gdzie indziej!!! chociazby do jakiegoś sklepu. Ja na chwile przyszlam do zakladu produkcji w pabianicach i zostalam tam ponad 4lata. warunki z tego co czytam to bardzo podobne

italiano

przydaloby sie pare dni zwolnienia lekarskiego dla lidera i kierownika,moze zmieniliby podejscie do pracownikow i tak az do skutku...

debil

indesit to jeden wielki (usunięte przez administratora) zwłaszcza w fabryce kuchenek na emalierni u (usunięte przez administratora) człowieka bez wykształcenia po podstawówce z którego zrobili kierownika a wcześniej był zwykłym robolem i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) .Indesit to jeden wielki (usunięte przez administratora)

TomekP6

jak jest z zatrudnieniem bo teraz właśnie otwierają nową linie produkcyjną i chcę wiedzieć jak jest z zatrudnieniem jaką umowę dostanę przykładowo i na ile czasu i czy to nie będzie czasem tak że przyjmą mnie z otwartymi ramionami a po tygodniu zwolnią bez podania przyczyn bo masją takie widzi misie . na ile tam można dostać umowę bo chcę wiedzieć a nie iści w czarno jak głupi pazerny idiota który sobie może myśleć że pujdzie do firmy i już zostanie awansowany na kierownika zmiany.jak z reklamy Mc'DONALD. Proszę o powagę bo mam możlwości właśnie teraz tam iści ale nie jestem przekonany do tej firmy ponieważ tyle żeczy nie miłych się nasłuchałem o tej firmie że mała głowa naprawdę. proszę pisać na email TomekP6@onet.eu będę wdzięzny. Pozdro

ona

jeden wielki (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie ludzi jak wołów , [usunięte przez moderatora]okropnie tam jest

luka - 2010-03-23 20:44:02 Witam ja też jestem pracownikiem Indesit pracuje juz ładnych pare lat na dziale mechanicznym i jakoś nie narzekam na prace i zarobki a pracuje tylko na jedną zmiane jak komuś się pracować nie chce to zawsze wymówke jakąś znajdzie że buty ma zaciasne że zagorąco jeśli wam praca dana przez pracodawce nie odpoiada zapraszam do HR-u nikt tu nikogo nie trzyma nie podoba wam sie prosze zmienić pracę a nie oczerniać pracodawce naprawde nie ładnie !!!!! Bajki to dzieciom ,na jedna zmiane to pracuja tylko w biurze osle,a reszta ludzi pracuje na 3 zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit