Elix sp z o.o.

Opinie o Elix sp z o.o.

Robert

Ja również słyszałem sporo dobrego o firmie.

Mateusz

Maja, ja pracowałem w tej firmie i zwolniłem się ze względu na fakt przeprowadzki. Gdyby nie to pewnie pracowałbym dalej. Warunki są w porządku, uczciwe w stosunku do wykonywanej pracy. Można sobie dorobić biorąc nadgodziny. Ekipa w miarę stała, chociaż jest pewna rotacja jak wszędzie. Ja polecam pracę w Elix lecz trzeba przygotować się na to że realnie trzeba będzie popracować i wykonywać swoje obowiązki a nie kawka, herbatka i oby do 10 ;)

Gośc

Nie polecam, brak szacunku do pracownika. Praca jest tylko na jakiś czas a potem przestój i biorą kolejnych. ŻENADA. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Tommi
@Gośc 23.03.2018 19:53

No właśnie, też chciałbym wiedzieć, tym bardziej że też tam pracuję. Oczywiście można by znaleźć parę spraw jak wszędzie i się pożalić ale szacunku do pracownika nigdy tam nie zaznałem i oceniam tego pracodawcę ok

Maja

@Gośc, a czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Twoja opinia jest w tym momencie dość ogólna. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Elix we Wrocławiu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy polecacie starać się o pracę w tym miejscu?

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o Elix sp z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Elix sp z o.o.. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Czarna

W tej chwili jest ogłoszenie dla pań na produkcję...jak wygląda obecnie stawka? Moźe ktoś coś w tej kwestii siè wypowiedzieć? Zdanie "nie jest to najniźsza krajowa" to trochę za mało. Pozdrawiam

Maja

Pracujesz w Elix? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych obecnie warunków zatrudnienia w firmie.

Mika

W którym oddziale Elixa są produkowane odświeżacze powietrza? Na granicznej czy na Szczecińskiej? Bo na pracuj.pl jest oferta pracy dla specjalisty kontroli jakości i nie wiem gdzie dokładnie ta firma jest, a w Internecie są sprzeczne informacje. W jakich godzinach pracuje taki specjalista? (praca chyba w laboratorium)

Different

Muszę przyznać, że nie jest tam jakoś drastycznie gorzej, niż w innych małych, polskich przedsiębiorstwach. Po prostu trzeba wiedzieć, na co się człowiek decyduje przychodząc do takiej pracy. Można wpisać dowolną nazwę polskiej firmy w gowork.pl, a pojawią się bardzo podobne komentarze jak tutaj. To świadczy o tym, ze wszędzie w Polsce jest dokładnie to samo. Co do tego czy ludzie tutaj sami odchodzą, czy też są zwalniani: z moich obserwacji wynika, że trzymają cię dopóki jesteś potrzebny, dopóki nie skończysz im jakiegoś zadania, projektu. Później nie opłaca im się ciebie trzymać, więc zatrudniają nową osobę, która, przynajmniej na początku, będzie zarabiać mniej. Ale czy tak nie robią wszyscy polscy pracodawcy? To jest standardowy sposób na pozbycie się pracownika. Niestety trzeba się przygotować na to, że zwolnionym można tam zostać każdego dnia, dlatego warto wykorzystać ten czas na zebranie doświadczenia i to w zasadzie jeden z nielicznych plusów tej pracy. Drugi jest taki, że już więcej nie pójdziesz pracować do żadnego Heńka. Docenisz to , co dają duże i prężne firmy, zapewniam.

XYZ

Michał, Kiedyś tam pracowałem, co do odchodzenia/wywalania to różnie. Ci którzy widzą chwiejną sytuację zatrudnienia w firmie sami odchodzą jak tylko znajdą alternatywe bo wypowiedzenie możesz dostać z dnia na dzień, nawet na okresie próbnym (bez przygotowania do pracy na danym stanowisku - pracownik biurowy) z produkcją nie jest lepiej, przejście z systemu 2 zmianowego na 1 zmianę również z dnia na dzień i cała zmiana pracowników też traci pracę na kilka tygodni, później jak się firma nie wyrabia z zamówieniami znów jest szukanie pracowników "na szybko" Pozdrawiam

Michał

Ciekawe czy ci ludzie sami odchodzą czy są wywalani?

mauryc
@Michał 20.10.2016 18:33

pracuję tam już prawie 2 lata i przez ten czas bywało różnie, niektórzy chcą spróbować czegoś nowego, ale trochę ludzi też zostało zwolnionych za obijanie się na hali, jest to bardzo dobra praca, ale dalej fizyczna, jeśli ktoś o tym pamięta to na pewno nie natnie się

A.

Zobacz jak często szukają planisty, w tym roku to chyba 10 ogłoszenie. Nie polecam.

Cast

Wysoko? Ciekawe. Nie warto, trzeba szukać czegoś innego.

demarko

obiecują to co powinno być standardem wszędzie, a niestety nie jest - kilkanaście złotych za godzinę i stabilność dzięki umowie o pracę

A

Obiecują złote góry a po jakimś czasie wywalają bez podania powodu, jeśli masz pracę to nie rezygnuj z niej dla elixa.

demarko

z tego co wiem to jest nas komplet, próbowałem kumpla wkręcić bo kasa i warunki są git, i w sumie dla tego nikt się nie zwalnia ;p

Adam
@demarko 29.09.2016 10:06

Masz rację. Wszystko zajęte, jak ludzie dowiedzieli się że jest 12zł/h i umowa o pracę to się masowo zatrudniali, i nikt zwolnić się nie ma zamiaru :)

Grzesiek7863

Nie idzcie tam ludzie Wiesiek i Bartek to same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a Kamil to Ich przydupas. W biurze tez sami dwulicowcy . daja umowe na 2-3 tyg po czym zwalniaja bez powodu i unikaja odpowiedzi , magazynierzy to buraki ze wsi , jedynie ludzie na produkcji sa wporzadku . Ogolnie nie polecam ,szkoda czasu ;)

ania

aplikowałam i udało mi się dostać tę pracę :) jak na razie jestem na okresie próbnym, ale wszystko zapowiada się wzorowo, jestem bardzo zadowolona, że spróbowałam

@ania 24.08.2016 09:31

jako osoba z dłuższym stażem w elixie mogę ci poręczyć że później też będziesz zadowolona :) dbają o nowych i o starych pracowników tak samo dobrze ;)

Bartosz

Bez ryzyka nie ma zysku zazwyczaj, ale w przypadku Elixa mamy wyjątek :) Miejsce jest pewne.

cccxxx

Szefostwo w porządku.wypłata zawsze na czas ttrzeba wiedzieć co komu mówić.ogólnieatmosfera ok dużo współpracy miedzy pracownikami generalnie polecam

Bartosz

Widziałem różne mieszane opinie na gowork o fabryce Elix, jednak zdecydowałem się tam zatrudnić i muszę powiedzieć po 3 miesiącach pracy, że te nieprzychylne muszą być pisane przez konkurencję albo przez ludzi wywalonych z pracy przez rażącą niekompetencję, ponieważ szefostwo jest bardzo wyrozumiałe (szczególnie dla nowych pracowników), ktoś pisał o przymusowych bezpłatnych nadgodzinach - skąd on to wziął to ja nie wiem, o nadgodziny to można co najwyżej poprosić i są oczywiście płatne, nikt nikogo do niczego nie zmusza. W zeszłym tygodniu zaproponowano mi również podpisanie umowy o pracę (to mnie skłoniło do napisania komentarza). Podsumowując praca ma perspektywy i jest do nauczenia się w bardzo krótkim czasie przy godziwych warunkach.

moja współpraca z mb elix przebiega poprawnie, zapisy w umowie są mocno respektowane

ustawiacz

pracuję od niedawna w tej firmie jako ustawiacz maszyn, chciałem dać znać że warunki pracy, płaca, godziny wszystko jest dokładnie tak jak było w ofercie pracy, wszystko w należytym porządku i bez żadnych problemów

z tego co wiem to tam będziesz miał kontakt z chemią w takim stopniu że niezbędne są dodatkowe uprawnienia, jeśli masz jakieś doświadczenie na tym polu to śmiało aplikuj

Jacek
@anonim 25.07.2016 11:15

Do każdej lepiej płatnej pracy są potrzebne jakieś uprawnienia, a ta z elixa jest zdecydowanie lepiej płatna jak się popatrzy po podobnych ofertach u konkurencji z regionu.

megamarian

na to stanowisko musisz mieć wykształcenie raczej, mnie nie przyjęli, wylądowałem na maszynie ale i tak jestem mega zadowolony

ktoś

Ciekawe rzeczy się tu dzieją, wystarczy spuścić z oczu na jakiś czas:) O dziwo co kilka dni pojawiaja się same pozytywne komentarze i to jednocześnie w dwóch wątkach w odstępach kilku minut. Przypadek? Nie sądzę:) Przestancie sami sobie nabijać te pochlebstwa i dajcie ludziom powiedziec, jak tam jest naprawdę, bo jak zawsze toniecie w kłamstwach i mydleniu oczu!

Ania

w sumie jestem zadowolona że tam pracuję więc wystawiam ocenę celującą

leon19
@Ania 22.06.2016 09:16

a możesz coś więcej napisać? co jest szczególnego tam? zastanawiam się nad wyborem miejsca do pracy na wakacje

Alex

umowa zależy tylko i wyłącznie od tego jak pracujesz, nie ma kumoterstwa, to nie jest państwowa firma ;p ja się na przykład załapałem w dwa miesiące na zmianę umowy ze śmieciówki na normalną o pracę

magister

ludzie pisali o rotacji pracowników tam, i może to prawda i jest na produkcji, ale ja chciałem się zaciągnąć tam na laboratorium i niestety od lat nie było wakatu, rozmawiałem z chłopakiem z kontroli jakości i był bardzo zachwycony pracą "w biurze", stąd moje pytanie do właściciela mb elix: czy planowany jest rozrost/rotacja pracowników wykwalifikowanych?

Zostaw opinię o Elix sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elix sp z o.o.