Opinie o Elix sp z o.o. w Wrocław Szczecińska 17 - 21

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elix sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elix sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elix sp z o.o. w Wrocław Szczecińska 17 - 21

demarko

obiecują to co powinno być standardem wszędzie, a niestety nie jest - kilkanaście złotych za godzinę i stabilność dzięki umowie o pracę

A

Obiecują złote góry a po jakimś czasie wywalają bez podania powodu, jeśli masz pracę to nie rezygnuj z niej dla elixa.

demarko

z tego co wiem to jest nas komplet, próbowałem kumpla wkręcić bo kasa i warunki są git, i w sumie dla tego nikt się nie zwalnia ;p

@demarko

Masz rację. Wszystko zajęte, jak ludzie dowiedzieli się że jest 12zł/h i umowa o pracę to się masowo zatrudniali, i nikt zwolnić się nie ma zamiaru :)

Grzesiek7863

Nie idzcie tam ludzie Wiesiek i Bartek to same (usunięte przez administratora) a Kamil to Ich przydupas. W biurze tez sami dwulicowcy . daja umowe na 2-3 tyg po czym zwalniaja bez powodu i unikaja odpowiedzi , magazynierzy to buraki ze wsi , jedynie ludzie na produkcji sa wporzadku . Ogolnie nie polecam ,szkoda czasu ;)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

ania

aplikowałam i udało mi się dostać tę pracę :) jak na razie jestem na okresie próbnym, ale wszystko zapowiada się wzorowo, jestem bardzo zadowolona, że spróbowałam

@ania

jako osoba z dłuższym stażem w elixie mogę ci poręczyć że później też będziesz zadowolona :) dbają o nowych i o starych pracowników tak samo dobrze ;)

Bartosz

Bez ryzyka nie ma zysku zazwyczaj, ale w przypadku Elixa mamy wyjątek :) Miejsce jest pewne.

cccxxx

Szefostwo w porządku.wypłata zawsze na czas ttrzeba wiedzieć co komu mówić.ogólnieatmosfera ok dużo współpracy miedzy pracownikami generalnie polecam

Bartosz

Widziałem różne mieszane opinie na gowork o fabryce Elix, jednak zdecydowałem się tam zatrudnić i muszę powiedzieć po 3 miesiącach pracy, że te nieprzychylne muszą być pisane przez konkurencję albo przez ludzi wywalonych z pracy przez rażącą niekompetencję, ponieważ szefostwo jest bardzo wyrozumiałe (szczególnie dla nowych pracowników), ktoś pisał o przymusowych bezpłatnych nadgodzinach - skąd on to wziął to ja nie wiem, o nadgodziny to można co najwyżej poprosić i są oczywiście płatne, nikt nikogo do niczego nie zmusza. W zeszłym tygodniu zaproponowano mi również podpisanie umowy o pracę (to mnie skłoniło do napisania komentarza). Podsumowując praca ma perspektywy i jest do nauczenia się w bardzo krótkim czasie przy godziwych warunkach.

moja współpraca z mb elix przebiega poprawnie, zapisy w umowie są mocno respektowane

ustawiacz

pracuję od niedawna w tej firmie jako ustawiacz maszyn, chciałem dać znać że warunki pracy, płaca, godziny wszystko jest dokładnie tak jak było w ofercie pracy, wszystko w należytym porządku i bez żadnych problemów

z tego co wiem to tam będziesz miał kontakt z chemią w takim stopniu że niezbędne są dodatkowe uprawnienia, jeśli masz jakieś doświadczenie na tym polu to śmiało aplikuj

Jacek

Do każdej lepiej płatnej pracy są potrzebne jakieś uprawnienia, a ta z elixa jest zdecydowanie lepiej płatna jak się popatrzy po podobnych ofertach u konkurencji z regionu.

megamarian

na to stanowisko musisz mieć wykształcenie raczej, mnie nie przyjęli, wylądowałem na maszynie ale i tak jestem mega zadowolony

ktoś

Ciekawe rzeczy się tu dzieją, wystarczy spuścić z oczu na jakiś czas:) O dziwo co kilka dni pojawiaja się same pozytywne komentarze i to jednocześnie w dwóch wątkach w odstępach kilku minut. Przypadek? Nie sądzę:) Przestancie sami sobie nabijać te pochlebstwa i dajcie ludziom powiedziec, jak tam jest naprawdę, bo jak zawsze toniecie w kłamstwach i mydleniu oczu!

w sumie jestem zadowolona że tam pracuję więc wystawiam ocenę celującą

leon19
@Ania

a możesz coś więcej napisać? co jest szczególnego tam? zastanawiam się nad wyborem miejsca do pracy na wakacje

Alex

umowa zależy tylko i wyłącznie od tego jak pracujesz, nie ma kumoterstwa, to nie jest państwowa firma ;p ja się na przykład załapałem w dwa miesiące na zmianę umowy ze śmieciówki na normalną o pracę

magister

ludzie pisali o rotacji pracowników tam, i może to prawda i jest na produkcji, ale ja chciałem się zaciągnąć tam na laboratorium i niestety od lat nie było wakatu, rozmawiałem z chłopakiem z kontroli jakości i był bardzo zachwycony pracą "w biurze", stąd moje pytanie do właściciela mb elix: czy planowany jest rozrost/rotacja pracowników wykwalifikowanych?

Andread

Właśnie dostałem awans i podwyżkę po 6 miesiącach pracy i chciałem się pochwalić tym, oraz dać znać że da się ogólnie tam jakoś piąć w górę a nie stać w miejscu :)

5/5

nie sądziłem że powiem to w polsce ale pracodawca 5/5 wszystko chodzi jak w zegarku szok i niedowierzanie :D da sie kurde

jeśli się nie ma wykształcenia to lepiej trafić nie można we wrocku chyba dobrze mi w elixie nie czuje sie cyckany

gość

urodziło mi się dziecko i pozwalają mi prawie codziennie brać 2 dodatkowe płatne godziny, kasa się przyda, wielki plus dla brygadzistów za ludzkie podejście

gość

w moim przypadku po pierwszym miesiącu "śmieciówki" zaproponowali mi umowę o pracę, gadałem z ludźmi i ogólnie wszyscy przechodzą na umowę o pracę, jedni szybciej drudzy wolniej, to leży chyba w indywidualnej kwestii brygadzisty, więc jak się na początku pokarzesz że nie boisz się pracy to dostaniesz prawie od ręki jak ja

Zostaw merytoryczną opinię o Elix sp z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Elix sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elix sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elix sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elix sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elix sp z o.o.
2.7/5 Na podstawie 58 ocen.

Elix sp z o.o.