Opinie o Elix sp z o.o. w Wrocław Szczecińska 17 - 21

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elix sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elix sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elix sp z o.o. w Wrocław Szczecińska 17 - 21

Zatrudniony 2

Zgadzam się z Zatrudnionym jeśli chodzi o biuro..przeszkolenia 0, musisz sobie radzić jak chcesz, nikt nie pomoże...takiej rotacji ludzi też nie widziałem w żadnej firmie..Oprócz swoich obowiązków musisz pakować szefa p. Waldemara na targi, sprzątać sale konferencyjną, pomagać na produkcji i w laboratorium i osób tam zwalniają bez żadnej przyczyny, albo sami pracownicy zwalniają się nie wytrzymując chamstwa i kłamstwa ze strony kierownictwa! NIE POLECAM!!

oszukany

"Zatrudniony" - w pierszym zdaniu zwrociles uwage na b. istotna kwestie. Rotacja pracownikow biurowych bije rekordy, sam zostalem zwolniony w zasadzie bez podania powodu. Zreszta nie trzeba tu nikogo zniechcecac, bo kazdy kto choc troche sie orienuje co sie dzieje na wroclawskim rynku pracy to na pewno co chwile trafia na oferty radosnej firmy elix. Oferty dotycza roznych stanowisk w administracji, niektore powtarzaja sie od misiecy...to o swiadczy o jednym...

zatrudniony

pracowałem kilka lat temu w Elix/MB Elix/Jees Elix pod rządami (usunięte przez administratora) Zarobki słabe,atmosfera beznadziejna, brak zaufania do pracowników, kamery, podsłuchy, programy szpiegowskie w komputerach itp. W firmie tej była największa rotacja pracowników jaką do tej pory widziałem (pracowników biurowych). Większość z nich kończyła w sądzie pracy! Słaba jakość obsługi personelu odzwierciedla słabą jakość produktów tej firmy. Chciałbym wszystkich przestrzec! Firma nie traktuje poważnie swoich dostawców i klientów więc jak ma traktować pracowników?! Wystarczy porozmawiać z p.Waldemarem, spojrzeć mu głęboko w oczy żeby zobaczyć jak podłym człowiekiem jest.Elix ?- NIGDY WIĘCEJ!

ODRADZAM
@zatrudniony

Zgadzam się z Tobą w zupełności. Jeśli chodzi o pracowników produkcyjnych, to wiadomo, że oni rotują we wszystkich firmach, ale w Elixie także kadra biurowa zmienia się jak w kalejdoskopie i to już daje do myślenia. Szefostwo nie płaci dostawcom surowców i usług faktur w terminie, wystarczy tam popracować, żeby przekonać się, jakie oni mają zaległości finansowe. Zwykły pracownik musi świecić oczami przed obcymi ludźmi i się tłumaczyć za nieswoje winy. Natomiast na targi i wyjazdy zawsze znajdzie się i czas i pieniądze. Skoro takie wyjazdy nie zapewniają firmie klientów i płynności finansowej to można uznać, że to dla nich forma rozrywki - tylko trochę kosztownej. Co kto lubi. Już nie mówiąc o wiecznie zmieniajacych się planach i strategiach. Jednego dnia zapada decyzja, że działamy tak, a kolejnego dnia już nikt nawet o tym nie pamięta. Chaos taki, że święty by nie wytrzymał. I zapomnij, że będziesz robił tylko to, co należy do twoich obowiązków. Jak trzeba to będziesz sprzątał, wynosił śmieci, pomagał na produkcji. Jedyny plus tej firmy to fajni i pomocni współpracownicy. Ogolnie odradzam - omijajcie szerokim łukiem.

zainteresowany

ile netto zarabia brygadzista?

semka

ja też pracowałam ! na początku wydawało mi się ok ... fakt produkcja ale lekka praca siedząca trochę stojąca , potem wyszło szydło z wora . tyrałam nawet po 12 h brałam nadgodziny za które nie chcieli mi zapłacić , zrobili brygadzista jakiegoś młodego chłopaka który czuł się jak Bóg i nie chciał podpisywać mi zleceń wyjechał mi z tekstem że mam go błagać by mi podpisał .... kierownik czarna rozpacz facet nic nie wiedział a miał rządzić ludzmi , pytasz się o coś a tam czeski film . Mój ostatni dzień wyglądał masakrycznie preses wydał dyspozycje ustną owemu brygadziście o godzinie 20:30 by mnie zwolnił i naprawdę za nic !!! poszłam na rozmowe do prezesa by dowiedziec się dlaczego mnie zwolnił , i czemu nie zrobił tego sam w 4 oczy tylko dzwonił do jakiegoś pajaca który wyprowadził mnie jak psa na sznurku . Odparł że naraziłam go na koszty !! :) dostałam zlecenie na flakony , pytałam kilka razy żone prezesa w jakie opakowanie mam wkładać , potem samego brygadziste który drukował mi daty na tych opakowaniach i każdy mówił że dobrze , a po kilku dniach prezes mi oznajmia że naraziłam jego firmę na koszty ... To do czego są ci ludzie ? i skoro ja pytam się i każdy twierdził że tak , to ja powinnam ponieść za to konsekwencje ? i jak ten brygadzista śmiał w ogóle zwracać się do mnie tym tonem że ja mam go błagać by mi podpisał zlecenie , harowałam cały dzień zrobiłam ponad 2 tyś sztuk i mam go prosić o własne pieniądze? . Zawiodłam się na tych ludziach , szefach nie sadziłam że tam jest takie bandyctwo takie kłamstwo . Praca mi się podobała i dawałam z siebie na maksa ...

oszukana 2

potwierdzam komentarz wyżej... Obiecują cuda niewidy jak sie pytasz szefa dokładnie ile zarobisz on cały czas mydli oczy pisząc, że można wyciągnąć nawet 2700 na rękę nie mówi konkretów później wypłacają 400 zł w akordzie a jak dzwonisz do firmy zeby wyjaśnić mają cie gdzieś zbywają żeby tylko mieć cie z głowy. Robisz jak wół a później nie masz za co żyć.. Nie idźcie tam jeżeli macie szacunek do siebie.

oszukana

pracowałam tam na wakacje. dla mnie ta firma to tragedia, w ogłoszeniu piszą co innego, jak przychodzi sie na spotkanie to wychodzi całkiem na co innego. Praca wygląda tak, że w gruncie rzeczy w ogóle nie wiadomo co ma się robić, bo ani szefowie ani kierownik nie ogarnia tego co dzieje się na fabryce. W pracy na kilku stanowiskach obiecywano pracę godzinową, a mi zapłacono w rozliczeniu o stawkę akordową. Teraz nie mam nawet z czego opłacić czynszu. Nie polecam, wolałabym pracować przy kopaniu rowów

r

katastrofa już lepiej w ccig chociaż tu i tam naciągają biednych ludzi .

firma beznadziejna wykorzystują ludzi... Nie wypłacają tak jak jest umówione później kręcą ... Ogólnie masakra nie polecam.

Adrian

To są jedni oszuści !

Vival

Przez telefon proponują wynagrodzenie ok. 12 zł brutto a na miejscu okazuje się całkowicie co innego. A praca wygląda lekko, pracowałem niecałe dwa tygodnie i nie narzekam, praca mega luźna i bez stresu a do tego naprawdę fajni ludzie (przynajmniej tak bylo w te wakacje 2015). Nie gódźcie się na stawkę akordową bo dziennie możecie na Niej zarobić grosze, tylko stawka godzinowa. Pozdro

admin

Jak oceniasz firmę Elix sp z o.o. jako pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Elix sp z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Elix sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elix sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elix sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elix sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elix sp z o.o.
2.7/5 Na podstawie 58 ocen.

Elix sp z o.o.