Tax-Pol

Wrocław

Opinie o Tax-Pol

Zawiedziony

Nie polecam. Pani nie do końca przedstawiła wszystkie koszty jakie będę musiał ponieść jeżeli skorzystam z usług firmy. Jak chcecie się o tym przekonać to próbujcie ale nie warto. Długość oczekiwania też jest kosmiczna. Nie polecam.

Tymeteusz

Świetny pracodawca, warto mieć taka pracę. Mam nadzieję, że dobre działania firmy zwyciężą z konkurencją

ŻENUJĄCA DYSKUSJA PRACOWNIKÓW

Żenujące ile komentarzy jest w stanie napisać konkurencja byle tylko zniszczyć dobrą opinie marki. Współpracowałem z Tax-Pol'em i jestem bardzo zadowolony z ich usług, a opinie na tej stronie kompletnie nie odzwierciedlają rzeczywistości. Drogie firmy konkurencyjne, walczcie o klientów poprawiając jakość swoich usług, a nie udzielając się na jakimś beznadziejnym forum, gdzie 90% komentarzy wstawiają pracownicy firm, a nie byli klienci. ŻENADA GOWOWRK.PL, że zezwalacie na takie prowadzenie dyskusji. WSTYD.

nie do końca zadowolona

Czy jest możliwość jakiegoś kontaktu z Tobą bo zaczynam mieć nie fajną sytuację z tą firmą?

aga

czasami, nie zmaieszczaja na portalach z ofertami pracy aktualnych ofert czasem trzeba dzwonic i pytać do biura, wczesniej poszukiwali copywriterów.

beata

oczywiście że poszukają, pracownicy sie zwalniają, a na umowę o pracę owszem można liczyć(usunięte przez administratora)

maskar

ja uważam, że mimo wszystko warto spróbować, ponieważ taka praca daje ogromne doświadczenie i uczy pracy z klientem

osoba kiedys tam zatrudniona

to życze ci powodzenia, w tak preznie rozwijajacej sie firmie ;) jeśli jesteś faktycznie osobą poszukującą pracy - a nie pracownikiem tax-polu tworzacym mega pozytywne opinie-to za kilka tygodni poznasz co znaczy praca w tej firmie...Każdy, kto choć na jakiś czas tam się zahaczył, wie "czym to pachnie" pozdrawiam zespoł tax-pol i inne osoby-....

Atena

Jestem zadowolona z taxpolu jako firmy rozliczeniowej!!! Dostalismy z mezem szybko zwrot z Niemiec, zasady oczywiste, prowizja naliczona zgodnie z umowa i jeszcze dpostalismy rabat:)

idela

Skoro tak dobrze znasz tą firmę, to powinnaś/powinieneś wiedzieć co to jest ta opłata i łaskawie każdego poinformować, a nie oczerniać pracowników firmy... To w dalszym ciągu niczego nie tłumaczy. Daremne są te wypowiedzi.

parzymiech

@ja chyba jest chyba osobą mocno nudzącą się w domu... Każdy, kto ma choć trochę umiejętności w czytaniu umów ze zrozumieniem, nie powinien wylewać swoich żali na forum. Wszystko jest napisane w umowie. To tylko świadczy o poziomie tej osoby... A wracając do rozliczeń, to mam tam kilka spraw aktualnie prowadzonych i nie mam probelmów z uzyskiwaniem odpowiedzi na pytania, tłumaczeniu czegokolwiek, każdy uprzejmy i pomocny :) pozdrawiam załogę tax-pol i liczę na szybkie zwroty jak w ubieglym roku;)

tomas

to długo???? 2,5 miesiąca? mega szybko

qwe

Rozliczenie z Holandi.... skladane 30 marca.... wyplacone 25 czerwca....troszkie trzeba poczekac ale warto....

wiki

Hey ja od dwuch tygodni czekam na przelew moja kase juz maja ale czekam az wysla mi na konto niby jak dzwoniłam w piatek to powiedziano mi ze do konca tygodna je otrzymam. Papiery składałam 1go marca ale oczywiscie decyzje z holi oni dostali a nie ja do domu.

@wiki 11.06.2015 09:12

skad wiedzialas ze ja maja? z profilu? mi tłumacza ze decyzje otrzymali z Balastingu i czekaja na przelew ok 2 tygodni.... mam czekac

pawel...

Ja nadal czekam na rozliczenie z holandii złozone nylo podobno 30 marca... i nadal nic...

wiki

u mnie sprawa wyglada tak ze jeszcze niema mojego wzrotu z holandii a najlepsze jest w tym ze wkazdym biorze Tax pol podaja mi inna sume do wzrotu i badz tu madry narazie mineło dwa miesiace zobaczymy jak dalej sie to potoczy. Teraz szukam biora gdzie moge rozliczyc ubezpieczenie bez opłat wstepnych

pawel...

a kiedy skladala to rozliczenie?

wiki

hey rozliczyłam sie przez Tax-Pol miesiac temu ile bede czekac na zwrot z holandii

praca

Kocie ( ale to fajnie brzmi ) czy w zwiazku z tym co napisales ze ilosc klientow taxpola wzrasta to mozna liczyc na jakies nowe miejsca pracy albo stanowiska. To dla mnie istntna ifnormacja bo poszukuje pracy i chcialbym sie doweidziec jakis szczegolow tez o tax polu . klienci to wazna czesc tego czy szukaja nowych pracownikow czy nie

kot

firma jest dość wiarygodna , więc zgodnie z tym właśnie i z faktem iż ludzie są tak naprawdę co raz bardziej leniwi i wolą skorzystać z fachowej pomocy ( co w sumie nie jest takie złe) można stwierdzić , że rzeczywiście liczba klientów Tax-Pola ostatnimi czas mogła się zwiększyć. I w sumie myślę , że dalej tak będzie

pterodaktyl

jesli miales/mialas cos do ukrycia to monitoring ci przeszkadzał. Ludziom pracującym uczciwie takie rzeczy nie zawadzaja. Jak tak czytam te opinie, to mam wrazenie, ze jako byly pracownik ciagle wypowiada sie jedna i ta sama osoba, zmieniajac nicki Jesli nie odpowiadaly ci warunki, wynagrodzenie to trzeba bylo sie zwolnic, a nie zalewac swoim rozgoryczeniem fora

endrju

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą :) albo ktoś szuka pracy po to by pracować, albo by udawać że to robi... Myślę, że ktoś kto zajmuje się pracą sumiennie, nie narzeka na takie kontrolowanie. Chciałbym pracować w Tax-Pol, ale na razie nie ma rekrutacji, kilka razy rozliczałem się w tej firmie, odwiedzałem biuro osobiście i atmosfera wydawała się być miła :)

endrju

to chyba masz przykre doświadczenia ze swojej pracy, skoro ktoś Cię kontrolował nawet przy wyjściu do toalety

iza65

Wydaje mi się, że to normalne w dzisiejszych czasach. Świadczy o tym, że ktoś kontroluje relacje pracowników z klientami, co pozwala na podnoszenie jakości świadczonych usług. Poza tym to nie jest ani Twoje gg, ani Twoj komputer, więc tym bardziej nie powinno Cię to dziwic

bella

też interesuję się zatrudnieniem w tej firmie, jednak niestety nie znalazłam żadnych ogłoszeń :(

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.(usunięte przez administratora)

dobry

tax-pol jako firma rozliczająca podatki jest naprawde w pełni profesjonalna. Informacja, zaangażowanie i miła obsługa to atuty firmy

kaktus

chcialbym bardzo pracowac w takiej firmie, interesuja mnie kwestie podatkow polskich, zagranicznych. Sam dawno, dawno temu zaczynajac swoja kariere zawodowa pracoewalem poza granicami naszego kraju, wiec wiem tez jak to wyglada. Mysle, ze mogloby mi to sporo ulatwic w kontaktach z ta grupa osob. Takze piszcie cos - obecni pracownicy, jak jest w Tax-Pol i czego sie mozna spodziewac:) czkeam

dżemor

A mogliby zacząć :) w sumie dobrze byłoby się dowiedzieć jak to wygląda ze strony pracownika jeśli chodzi o kasę i atmosferę w Tax-polu...

andzia

a kto mowi, ze tax-pol jest wielki?? ja po prostu oceniam ich jako biuro podatkowe, nie wiem ile zatrudniaja osob, srednio mnie to interesuje jako klienta

andzia

nigdy nie wystawiam firmom opinii, ale jesli chodzi o tax-pol jak najbardziej warto.. polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w rozliczeniu!! WIELKI PLUS!

Trollos

Zdecydowanie duży plus, z resztą inne firmy powinny się uczyć od TaxPolu, takie moje zdanie.

nie uważam aby moje pytanie bylo dziwne, mimo że firma nie szuka to ja jestem zainteresowany pracą w firmie a nóż widelec Ciebie zwolnią a mnie zatrudnią ;)

tytus

O co chodzi Ci z tymi szkoleniami? To jest aż tak ważne? Myślę, że to jest najmniej ważne. Mogą być a nie muszą.

grazia

anonim - 2013-08-12 16:46:42 grazia, a możesz napisac coś więcej? Jak jest ze szkoleniami w tax-pol? Czesto się odbywają i sa pełnopłatne?polecam zadzwonić do firmy i dopytać, albo zlożyć cv i wszystkiego się dowiesz na rozmowie :)

zuza

tyle lat z rzedu juz korzystam z tej firmy i nigdy mi sie nie zdarzyl zaden przypadek z opisywanych na forum, jestem bardzo zadowolona

grazia

super atmosfera w firmie, zgrany zespół

Łukasz F

Administrator: Usuwane są wulgaryzmy i oszczerstwa nie poparte żadnymi faktami. W celu weryfikacji faktów prosimy wysyłać e-maile na marketing@tax-pol.pl podając imię i nazwisko

hanshans

wszystko szybko i porządnie, polecam i dziekuje

adamT

tez sie rozliczalem z podatku i w mojej sprawie miala miejsce podobna sytuacja. to byla inna firma niz tax-pol. Kazdemu moze zdarzyc sie pomylka, przeciez nie pracuja tam roboty tylko ludzie, troche zrozumienia by sie przydalo w tym roszczeniowym pokoleniu. W tym roku korzystalem z tax-polu i jakos nikt bledu nie popelnil, zwrot mialem u siebie juz po 2 miechach

Romek Ka

Anita - 2013-07-25 21:54:12 Chyba mylisz firmy, jak na profesjonalną firmę nie popełniają błędów... Ja rozliczam się od 7 lat i z każdym rokiem nie ma problemów więc o czym to świadczy? O tym, że każde rozliczenie jest indywidualne i jak nie rozumiesz sytuacji to masz problem. Polecam za poznać się z umową i wykazać się rozumieniem...

asterek

super, polecam wszystkim tax-pol!!

kamilabogusławska

Wypowiadają się osoby, które korzystały z uslug firmy.. Są zadowoleni i niezadowoleni. Nie wiem w czym problem.. że ktos nie ma ochoty czytać Twoich przekleństw? Nic dziwnego chyba. Jest wolność słowa, ale wiażą się z nią również ograniczenia związane z obrażaniem innych osób/mienia itd... Tu pojawia się cenzura. Przecież to oczywiste

wolken

ja skorzystalem z uslug i nie miałem żadnych problemow, wystarczy znac usługę i umowę, ktora sie podpisuje i nie będzie halasu:)

kamilabogusławska

Przejrzyj wnikliwiej fora i przede wszystkim umowę, w której masz info, że 7% netto nie mniej niż 59 funtow netto. Netto = dodaj vat.... (nie wychodzi 80) Akurat dobrze sie orientuje, bo też rozliczałam się z UK. Jesli chcesz zlozyc reklamacje, rowniez mozesz to zrobic :) wszystko masz w umowie, wystarczy dokladnie przeczytac

dam3

korzystalem z uslug firmy i polecam nigdy jednak tam nie pracowalem wiec nie znam warunkow

kamilabogusławska

niestety nie jestem w stanie Ci pomoc, ja wypowiadam sie tylko od strony klienta, ale wątpię, że ktokolwiek napisze Ci o zarobkach, bo o tym sie nie rozmawia, to tajemnica firmy

kamilabogusławska

najlepiej zadzwon do firmy i się dopytaj, tutaj z tego co widac, nikt sie nie orientuje

kamilabogusławska

polecam firme tax-pol, dzisiaj dostałam zwrot

kasia1986

Jestem bardzo zadowolona z tej firmy. W tym roku rozliczałam się u nich pierwszy raz i polecam wszystkim

kobra227

rozliczam się od kilku lat w Tax-Polu i jestem zadowolony

Zostaw opinię o Tax-Pol - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax-Pol