Opinie o ELIX GROUP

Czarna

W tej chwili jest ogłoszenie dla pań na produkcję...jak wygląda obecnie stawka? Moźe ktoś coś w tej kwestii wypowiedzieć? Zdanie "nie jest to najniźsza krajowa" to trochę za mało. Pozdrawiam

Kolejarz

Dziękuję za info :) opinii o pracodawcy nie zostawię bo nie znam go ;)

Kolejarz

Witam małe pytanko mam pracuje w firmie obok ale to tak na 1/4 etatu w sumie nie cały bo czasem swoja pracę wykonam w 1,5-2 godzin i idę do domu i moje pytanie jest takie czy jest u was 1 zmiana i w jakich godzinach no i czy by były jakieś wolne miejsca mam uprawnienia na wózki widłowe wszelkich rodzai. I jakie stanowisko wy byście polecali :) Z góry dzięki za odpowiedz.

Ekipa

Czy ktoś jeszcze się trzyma od wakacji 2015r?:)

Elixx

Witam czy ktos wie czy są jeszcze wolne miejsca pracy na produkcji ? :) I moje pytanie czy tam są dwie zmiany ? 6-14, 14-22?

Agnieszka

@Nickname oferty pracy firmy ELIX GROUP możesz znaleźć w serwisie GoWork.pl przy wątku firmy w zakładce 'Career' - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,1019165,0,0,career

Agnieszka

@Angela, a jakie stanowisko Cię interesuje?

Nickname
@Agnieszka 10.03.2017 15:20
@Angela, a jakie stanowisko Cię interesuje?

Może byc na produkcji

Angela

Nie wiecie czy szukają jeszcze kogoś do pracy?

Remo G

Chyba niestety raczej nie, chociaż szczerze to nie wiem. Będę w pracy jutro na zmianie to mogę się dowiedzieć. Spróbuj zadzwonić może bezpośrednio do firmy, na pewno w biurze ktoś Ci odpowie.

@Monia 15.02.2017 11:15
Ok dzięki za informacje, jeszcze nie dzwoniłam. Udało Ci się coś dowiedzieć? W ogóle napiszcie proszę jak wygląda tam praca, ro...

Hej. Ostatnio odeszła jedna dziewczyna więc możesz spróbować ale zadzwoń bezpośrednio do biura. Odnośnie pracy i jak ona wygląda to skoro pracowałaś na produkcji powinnaś wiedzieć co i jak. Trzeba na pewno lubić i chcieć pracować bo tutaj nikt za ciebie roboty nie zrobi ale jestem pewien że na pewno sobie poradzisz ;)

Monia
@Remo G 16.02.2017 14:22

Dziękuję Ci bardzo. Dzisiaj dzwoniłam. Mam przyjść na spotkanie w przyszłym tygodniu więc może zobaczymy się w pracy. Całe szczęście przystanek tramwajowy jest bardzo blisko firmy, nie będę musiała daleko iść :P Jeszcze raz dziękuję Tobie za pomoc ;)

Monia

Witam serdecznie. Poszukuję pracy na produkcji. Mam doświadczenie w Cussons i Cadbury. Nie orientujecie się może czy są aktualnie jakieś wolne stanowiska pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Bartul

Hej. Produkcja odbywa się na Szczecińskiej. Odnośnie godzin pracy specjalisty to już pytanie do szefostwa - dzwoń do biura ;)

Mika

W którym oddziale Elixa są produkowane odświeżacze powietrza? Na granicznej czy na Szczecińskiej? Bo na pracuj.pl jest oferta pracy dla specjalisty kontroli jakości i nie wiem gdzie dokładnie ta firma jest, a w Internecie są sprzeczne informacje. W jakich godzinach pracuje taki specjalista? (praca chyba w laboratorium)

@Mika 19.01.2017 12:23

Faktycznie, kiedyś jak sprawdzałem to też były pewne rozbieżności w adresie. Może dlatego że jakiś czas temu produkcja przeniosła się właśnie na Szczecińską i stary adres pozostał gdzieś w czeluściach internetu :) Życzę powodzenia w aplikowaniu!

@Mika 19.01.2017 12:23

Na pewno jest na ulicy Szczecińskiej jak mówili przedmówcy. Specjalista o ile się nie mylę między 7 a 15 :)

w porządku, wystawiam 6 bo nie mam się do czego przyczepić

pop

Właśnie kolega powyżej napisał, ze są umowy o prace wiec to najważniejsze w takim razie śmiało możesz dfg aplikować

Bartul

są same umowy o pracę ;)

er

a jesteś pewnien ze tak wlasnie jest? bo z tego co się orientuje to na chwile obecna nie maja zandych aktulanych ofert pracy wiec nie wiadomo czy wszedzie

Yeah
@KSUwery 30.09.2016 09:50
no pewnie że dobre informacje, to że dostaje sie umowę o pracę też, ale komplet jest, raczej na produkcję nie da się teraz zała...

Umowa o pracę - faktycznie rewelacja..

KSUwery
@Yeah 30.09.2016 13:58
Umowa o pracę - faktycznie rewelacja..

no niestety to dalej standard nie jest w polsce, ja do tej pory na umowach zlecenie głównie pracowałem

Ola

Witam Proszę mi powiedzieć czy firma jest wypłacalna ? z góry dziękuję

KSUwery
@Ola 27.09.2016 19:18
Witam Proszę mi powiedzieć czy firma jest wypłacalna ? z góry dziękuję

nigdy nie było z tym najmniejszych problemów ;) kasa zawsze jest i to zawsze w terminie

Remo G

Witam. Nie wiecie czy jest ktoś potrzebny do pracy jako operator wózka widłowego? Mam uprawnienia na akumulatorowe i spalinowe. Z góry dziękuję za informację.

jakub

wyślij cv przez stronę bo ciężko powiedzieć, chyba jest nas wystarczająco, ale czasem ludzie się wykruszają ze względów prywatnych

Bartul

dosłownie 2 posty wyżej pisałem, że terminowa wypłata to u nich standard ;)

ursus

@ursus 09.09.2016 16:48
dzięki za odpowiedzi, a powiedzcie mi jeszcze po jakim okresie się upomnieć o umowę o pracę? czy sami zaproponują?...

tu raczej reguły nie ma z tego co gadałem z kolegami z produkcji, koniec końców wszyscy kończą raczej z umową o pracę, myślę że po pierwszym miesiącu już możesz zacząć podpytywać brygadzistę ;)

ursus

@ursus 08.09.2016 15:49
minął mi pierwszy dzień próbny na produkcji, zapowiada się bardzo fajnie, powiedzcie mi czy nie spóźniają się z wypłatami?...

Raczej nie powinno być z tym problemu :) Ja nie pamiętam czy kiedykolwiek wypłata była opóźniona a pracuje w firmie już trochę ;)

jakub

to jest dobry pomysł, do mnie się zgłosili po jakimś 1,5 miesiąca, już zdążyłem zapomnieć, że tam też wysyłałem cv ;p na pewno nie lądują w niszczarce ;)

ao

Na spokojnie zarobki są przekraczające te 2 tysiące, bo dochodzą do tego odpowiednie premie. Ciekawe czy wypłata jest terminowa.

Bartul

Jak tylko się zwolni miejsce to zapraszamy :)

Jaro

Już za późno, przyjęli magazyniera jakiś czas temu...to raczej stara sprawa ;)

zmiany

czyżby mb elix się przebranżowił? :D a ja na ostatniej zmianie dalej robiłem choinki zapachowe :D

Bartul

Nie wiem jak tam wygląda sytuacja w części biurowej. U nas na produkcji komplet i zgrana ekipa ;)

Jaro

Dokładnie tak jak mówił Bartul, produkcja - komplet, biuro to inna działka i my "ludzie produkcji" nie mamy takich informacji. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zadzwonił bezpośrednio i się zapytał. Nikt Ci przecież za to głowy nie urwie :)

@Jaro 26.09.2016 14:38
Chyba zwolniło się jakieś miejsce na produkcji to możesz się spróbować dowiedzieć ;)

Ano był taki jeden co ciężko mu było pracować a kasy ciągle mu było mało...prawda Jaro?

@Bartul 26.09.2016 14:57

No tak, trzeba było za tego ancymona robotę robić :( No nic mam nadzieję że w jego miejsce znajdą kogoś kompetentnego.

mckrol

już znaleźli chłopaka na to miejsce, ciężko go przeoczyć, wszędzie go pełno ;p pełna chata na szczecińskiej ^^

Jaro

Chyba już kogoś przyjęli, tak mi się przynajmniej wydaje. Musisz się dowiedzieć, tyle że na tym stanowisku nie ma dużej rotacji więc jak miejsce jest już zajęte to za szybko się nie zwolni

Bartul

potwierdzam, słowa kolegi ustawiacz maszyn został przyjęty jakieś 2-3 tygodnie temu więc musisz czekać cierpliwie ;) Jaro do zobaczenia w poniedziałek :)

byłypracownik

Abstrakcją to są te lukrowane komentarze, żenada. Pracowałem w tej "firmie" 3 tygodnie - brak organizacji, brak BHP, brud, brak szacunku ze strony szefostwa, nie wiadomo kto za co odpowiada a jak coś nie wyjdzie (a nie wychodzi prawie codziennie) to opier... dostają wszyscy - od brygadzisty przez logistykę po magazynierów. Nie wierzę, że przez pół roku się cokolwiek zmieniło.

zmiany
@byłypracownik 11.08.2016 10:02

typowe Polskie myślenie nie wiem nie byłem nie znam się nic się na pewno nie zmienia bo rozwój w tym kraju jest niemożliwy... skoro jesteś osobą tak myślącą to nic dziwnego że dostawałeś opiernicz co rusz, w pracy pewnie też prlowsko kawka przez pół dnia i czekałeś na wypłatę przez drugie pół? mb elix jest miejscem dla ludzi którym się chce pracować, tak jak na dobrą sprawę każda prywatna spółka, a to że nie ma szkoleń bhp to jakiś kompletny wymysł bo ja tam sporo czasu spędzić musiałem... nudne są to prawda, ale są...

Maurycy

ludziom wydaje się abstrakcyjne że gdzieś mogą dbać tak o pracowników, jest to ewenement na skalę polski, trzeba się zatrudnić tam żeby tego doświadczyć, sam miałem problemy z uwierzeniem w te wszystkie komentarze

olaf

zadzwoń do firmy po prostu, numer powinien być na ich stronie, tak dowiesz się z pierwszej ręki, ale jak mówisz że masz studia z tego tematu to na bank coś znajdą

olaf

jak w zegarku, co 10 każdego miesiąca, z doliczonymi nadgodzinami, premiami uznaniowymi itp jeśli wypada w weekend to jest najdalej w poniedziałek, z tym akurat nigdy nie było najmniejszych problemów, na dobrą sprawę to z organizacją pracy nigdy żadnych nie było :)

zorientowany

ja akurat pracuję jako pakowacz, nie wiem czy ustawiacz maszyn zarabia inaczej, zaczynałem od stawki 12zł/brutto na godzinę (za weekendy 13zł/brutto), umowę o pracę podpisałem dopiero w tym miesiącu po 3 miesiącach pracy, wcześniej był "okres testowy" i umowy zlecenia, więc pierwsza wypłata z racji umowy o pracę będzie dopiero 10 i wtedy dam znać ile rzeczywiście jej będzie, ale po tym moim pewnym okresie pracy w mb elix jestem raczej pewien że smutny nie będę :) do tej pory zaskakiwali pozytywnie

zorientowany

w tej firmie po pewnym czasie wszyscy dostają umowę o pracę, bez względu na stanowisko :)

Elżbieta

Zaczęłam pracować na linii produkcyjnej w lutym 2016 roku. Po telefonicznej rozmowie kazano mi przyjść już do pracy w najbliższy poniedziałek. Brygadzista okazał się bardzo kulturalnym młodym człowiekiem, odpowiadanie przed osobą w wieku o połowę mniejszym niż mój wydawało mi się dziwne jednak okazał się bardzo kompetentny i pomocny. Parę pierwszych dni byłam na różnych stanowiskach by sprawdzić gdzie będę najlepiej funkcjonować. Skończyłam na pakowaniu towarów i czuję, że jest to odpowiednie miejsce dla mnie, wymagające zręczności i dobrej organizacji. Ostatnio podpisałam umowę o pracę, więc jestem jeszcze bardziej zadowolona. Firma jest godna polecenia. Miła atmosfera i trzymanie się zasad jest czymś czego pożądałam szukając zatrudnienia.

@Elżbieta 27.07.2016 11:20

Komentarz sponsorowany

olaf

byłem zatrudniony przez pewien czas na tym stanowisku i od siebie mogę dodać że jest to bardzo prosta praca, firma ma na tyle nowy park maszynowy, że nie przysparzają przykrych niespodzianek

bartman
@olaf 25.07.2016 11:10

ja pracowałem na takim stanowisku jeszcze w poprzedniej lokacji firmy i potwierdzam co pisze @olaf

grubsooon

słyszałem że ktoś nowy ma jako ustawiacz zacząć na mojej zmianie to chyba już fucha zajęta na szkolenia to operatorzy chyba chodzą

andy

Potwierdzam, mamy nowego kolegę "automata". Facet wygląda na dość rozgarniętego, a szkolenia są a owszem jak w każdej przyzwoitej i szanującej się firmie ;)

ro2
@andy 20.07.2016 23:29

a może coś nieoficjalnie słyszeliście o kolejnym naborze? zależy mi mocno na zahaczeniu się w tej firmie

Sebastian

mi udało się załapać od razu po zakończeniu roku szkolnego na zwykłą pracę przy maszynie dość proste zajęcie mało noszenia trochę wciskania guzików ale bardzo fajni ludzie i nigdy nie miałem jeszcze tyle pieniędzy co teraz xD

Bartul

No niestety jak komuś się wydaje, że praca sama go znajdzie to będzie ochraniał budowę za 3zł/h ;) Ja poświęciłem troszkę czasu i pracuję za 12zł/h i jestem bardzo bardzo zadowolony, czuję że to nie będzie praca dorywcza, tylko trochę czasu tam spędzę.

Bartul

W trakcie pracy w Elixie zrozumiałem, że fabryka fabryce nie równa, w tej można pracować bez wyzysku.

MCryba
@007 27.06.2016 13:31
przyłączam się do wypowiedzi, wczesniej pracowałem w metalurgii na bielanach i nie było tak różowo, nie było również umowy o pr...

a jak tam złapałeś pracę? w pośredniaku na szewskiej mi powiedzieli że do elixa mieli parę wolny miejsc ale rozeszły się na pniu, po przeglądnięciu tego co proponuje konkurencja w porównaniu do tej oferty z elixa to mi ręce opadły po prostu

@MCryba 27.06.2016 17:41

Zadzwoniłem pod numer na stronie fabryki, i okazało się że mogę przyjść na rozmowę tego samego dnia, chyba trzeba "polować", masz rację z tym że przebijają ofertą np amazona ;)

Mirek N

mogę polecić pracodawcę mb elix, warunki pracy są lepsze niż się spodziewałem, wszystko jest zorganizowane w profesjonalny sposób

pracuś

ulala dostaliśmy premię za pierwszy miesiąc bez ani jednego najmniejszego błędu na wydawaniu towarów i to taką że coś czuję ze nigdy żadnego już nie zrobimy, innymi słowy podoba mi sie system marchewki :D

edi
@pracuś 14.06.2016 14:19

my dostawaliśmy do tej pory za wyprodukowanie więcej towarów niż zakładała dzienna norma, wtedy też jest bonus do wypłaty :)

pytanie

mam pytanie czy wiecie czy dalej jest nabór? przejrzałem różne oferty i ta z tej firmy wydaje się bezdyskusyjnie najatrakcyjniejsza, chciałbym dołączyć

buraa
@pytanie 25.05.2016 12:18

pojedyncze miejsca się trafiają, ja załapałam się na halę produkcyjną ostatnio i muszę powiedzieć że się z tego cieszę bo praca zapowiada się na prawdę sympatycznie

Adam Bury
@pytanie 25.05.2016 12:18

Witam serdecznie. Wysłałem aplikację do Państwa. Posiadam doświadczenie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam. Adam Bury

Chmielowiec

Chciałem potwierdzić dla wszystkich zainteresowanych, że rzeczywiście wypłacają przyzwoite pieniądze w terminie i nie przygniatają obowiązkami ponad możliwości, czyli dokładnie tak jak było w ogłoszeniu. Jestem aktualnie na "okresie próbnym" (przed podpisaniem umowy o pracę) i wszystko przebiega pozytywnie.

Jakub

bardzo przyzwoite warunki na dobrą sprawę, zatrudniłem się niedawno i myślałem że nie będzie się dało wytrzymać w te upały przy maszynie a okazało się że przyjemniej jest tam niż na dworze ;p pierwszą wypłatę dostałem dwa dni temu czyli dokładnie wtedy kiedy miała być i co ciekawe wyższą niż wyszło mi z mojego mnożenia stawki przez godziny, oby tak dalej :)

jess-hyde
@Jakub 12.05.2016 13:59

Dalej będzie jeszcze lepiej, mówię Ci to jako osoba z większym stażem w mbelixie :)

Zostaw opinię o ELIX GROUP - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELIX GROUP