Opinie o ELIX GROUP w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ELIX GROUP, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ELIX GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELIX GROUP w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Jasiek

Nie chce mi się wierzyć, że firma przy pracy z jakimiś niebezpiecznymi zapachami czy substancjami nie zapewnia odpowiedniej ochronnej odzieży. Może ktoś to potwierdzić lub zdementować?

Jaki jest wkład kierownictwa ELIX GROUP w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

anonim Nowy wpis

Dorota Nowy wpis

No jakieś tam pozytywne są chociaż w większości pytania to w sumie jakie wnioski sugerujesz? ;p

Tutam
@Pytanie

Praca jak najbardziej ok, nudzić się nie można. Atmosfera w porządku.Co do kierownictwa to nie ma strachu. Wiadomo, czasami trzeba huknac ale pozartowac też idzie. Niektóre tylko zasady są lekko od czapy ale idzie się przyzwyczaić i bólu nie ma.

Monika
@Tutam

A co to za zasady o których wspominasz? Czy one są narzucane z góry czy jest szansa na negocjacje jakieś?

@Monika

Negocjacje?W żadnym wypadku.Jesli masz tzw twarda dupe,umiesz unikać problemów a co za tym idzie ludzi którzy miga ci je przysporzyc to dasz rade.Zapomnij jednak o umowie o prace.Wylacznie zlecenie.Ponadto podczas pracy niemiłe widziane rozmowy,śmiech czy nawiązywanie jakichkolwiek bliższych relacji.No ale idzie sie do pracy a nie na pogaduchy????

Dorota
@@Tutam

Czy ja wiem czy w dzisiejszych czasach idzie się tylko do pracy? A co z rozwojem osobistym i dobrym samopoczuciem? Chyba aktualnie to jest ważniejsze dla ludzi niż zarobki, chyba że się mylę? No i jakie problemy mogą tu być skoro tak podkreślasz ich potencjalne występowanie?

@Tutam Nowy wpis
@Monika

Zapomnij byś miała wpływ na zmianę zasad

Monika Nowy wpis
@@Tutam

Serio nawet zabronione jest kilka zdań? To ludzie siedzą/stoją i nic, nawet jak nie ma ludzi lub jest chwila oderwania się? Jak ktoś zacznie rozmawiac to od razu szefostwo sie wtrąca?

Jasiek

ROland
@Jasiek

To prawda. Firma nie zapewnia odzieży ochronnej. Jedynie laborantki pracują w fartuchach, pracownicy produkcyjni natomiast w odzieży prywatnej...

Bronia
@Jasiek

To prawda, nie dają żadnej odzieży, nawet rękawiczek jednorazowych nie można brać do niektórych czynności, bo niby za dużo się ich zużywa, a przeciętnego to są koszty. (usunięte przez administratora) płaca marna i na podwyżkę nie ma co liczyć, na umowę o pracę też przez co najmniej rok, żadnych premii świątecznych, a premiera frekwencjyjna to śmieszne (usunięte przez administratora) pare zł. (usunięte przez administratora) Bardzo nie polecam

@Jasiek

To prawda.Pracujesz w swoich ubraniach.Najlepiej ciemnych bo jak cos chlapnie to nie widac ze sie uswiniles

Kandydat

Czy firma nie zmieniła teraz adresu ? I czy ktoś powie jakie warunki teraz są ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie ELIX GROUP na stanowisko Pracownik produkcji, produkcja perfum, stała dobra praca, 6:00 - 14:00? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Wrocław
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(234 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
Wrocław
EXPRESS HEROES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(16 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Jak dużo osób pracuje w ELIX GROUP?

XYZ

Bardzo nie polecam tej firmy. Poza tym, że jest jedna zmiana to nie ma tam żadnych plusów. Zimno jak na Syberii(usunięte przez administratora)Jeśli chwilę nic nie robisz to od razu wielki problem, stanie nad głową i kontrolowanie przez cały dzień. W ogłoszeniu o pracę piszą bzdury o tym,(usunięte przez administratora)Porażka, dobrze, że etap pracy w tej firmie mam już za sobą. Nie polecam nikomu.

Anna
@XYZ

Ok, napisałeś, że nie polecasz firmy Elix i jedynym plusem jest jedna zmiana. Zdziwił mnie trochę komentarz o tej niskiej temperaturze. To czym się tam zajmujecie, że jest tak zimno? Jeśli możesz, to powiedz proszę.

XYZ
@Anna

Szkoda, że większość tego co zostało przeze mnie napisane usunęli. Widocznie prawda boli. Jeśli chodzi o temperaturę to jest to kwestia tego, że hala nie jest ogrzewana. Jak na dworze jest zimno to momentalnie na hali trzeba siedzieć w kurtce. Mogliby chociaz dawać jakieś ubrania robocze, jakiś polar czy coś.. ale po co, chodźcie w swoich ubraniach i je niszczcie! Najgorsza firma jaka istnieje.

Jak wygląda ścieżka awansu w ELIX GROUP?

@Pytanie

Awans w tej w firmie? Hahaha jak masz umowę zlecenie to ciężko dostać umowę o pracę.

Niedecydowany
Kandydat

Teraz zima więc zimno tam strasznie... Stolowka i toalety to PRL... Szatnie małe... No i jak w każdej firmie (usunięte przez administratora)Umowa zlecenie do końca roku... Zarobki też śmiechu warte...

Kandydat

Firma to porażka zwalniają ludzi po czym za parę dni dają ogłoszenie i zaraz przychodzą nowi pracownicy. Jedyne na plus to 1 zmiana i ludzie którzy pracują bo można z nimi pogadać normalnie

Bogdan
@Anonim

Skoro w firmie tej panuje rzekomo taka rotacja to może napiszesz czym jest ona faktycznie spowodowana? Pracodawca ten zastosował taką rotację, ponieważ pracy jest mniej, czy może osoby te nie spełniały pokładanych w nich nadziei? Proszę o sprecyzowanie tej kwestii.

...Cisza
@Anonim

Firma ma specyficzny klimat, Większość poprostu nie lubi tam przebywać. (usunięte przez administratora) Osobiście nie polecam. Za duzo plotkowania za mało skupiania się na konkretach. Firma ma potencjał ale zaściankowość wychodzi na każdym kroku.

Poklepany po plecach
@...Cisza

A ja znam co najmniej 4 osoby, które lubią przychodzić:)

mimi

Firma rodzinna wiec jak to w firmie rodzinnej.

Praca w tej firmie jest specyficzna nie dostaniesz odzieży roboczej z resztą o szafke tez trudno. Zakaz wnoszenia na hale telefonów, zapalniczek, papierosów a nawet picia. Rozmawiac tez nie , kierowniczka bardzo rygorystyczna ale jest w porządku jak sie ją bliżej pozna. Praca od dzwonka do dzwonka przerwa 20 minut tez sygnalizowana dzwonkami

Paulina

Firma, w której pracownik służy do użerania się a nie pracowania. Bardzo słaba komunikacja w zespole bardzo słabe zarządzanie w tej firmie.

Adasia
@Paulina

Pani Agnieszka ta bardzo niekulturalna pracuje nadal w tejże firemce?

@Adasia

Niestety tak, póki nic się nie zmieni to lepiej nie rekrutować dla własnego zdrowia psychicznego

Bogdan
@Paulina

Skoro uważasz, że firmie jest bałagan organizacyjny, a sam masz dobre pomysły, wyjdź z inicjatywą i zaproponuj własne rozwiązania. Może przełożony doceni Twoje starania, dzięki temu poprawi się komunikacja, a co za tym idzie atmosfera w pracy. Co o tym myślisz?

Konrad

Patologia a nie firma, szefostwo same nie wie czego chce.

Lalala

Witam kto jest teraz kierownikiem na produkcji?

@Lalala

Jakaś krawcowa ;)

Lala

A imię?

Lalal

Kto jest kierownikiem.na.produkcji.?

Maniek

Czy ktoś może napisać jaka jest forma zatrudnienia w tej firmie ? Urlopy, wypłaty itp ? Widzę ogłoszenie o pracę ale chciałbym się wpierw dowiedzieć .

Anna
@Maniek

Dobre pytanie, też z chęcią się dowiem czegoś o tej pracy. A o jakie konkretnie stanowisko w ELIX pytasz? Mam nadzieję, że ktoś nam odpowie.

Monia@monia

Witam, chciałam zapytać odnośnie zapachu podczas pracy, czy po 8 godzinach nie występują żadne dolegliwości w związku z samopoczuciem

Mieczysław
@Monia@monia

Sugerujesz, że normy odnośnie szkodliwości nie są zachowane. Zgłaszałaś swoje uwagi do działu BHP? Ciekawi mnie co sądzą inni pracownicy na temat temat.

Ona
@Mieczysław

Pracowalam tak chwile ale przy niektorych zapachach zapach koszmarny ,0 odziezy roboczej ,jak cos kapnie wyleje sie no to masz pecha

ANiaNIania
@Monia@monia

Hejka. W budynku jest nowa wentylacja więc raczej nic takiego nie powinno się zdarzyć. Jest to jednak jak wiadomo kwestia indywidualna, ja nie mam i jak sobie myślę teraz to chyba nigdy mi się nie zdarzyło żebym jakoś źle czuła się po zmianie :)

ANiaNIania
@Mieczysław

Hmmm, w moim przypadku nic takiego nie ma miejsca. Firma ostatnio zmieniła lokalizację ze względu na pożar poprzedniego obiektu i dość szybko zamontowali wentylację ponieważ stary budynek nie miał jej najwyższej jakości :)

JoasiaJoasia

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy na produkcji. Jak ona wygląda? Czy jest to praca zmianowa? Jaka forma zatrudnienia o pracę? Czy wynagrodzenia są płacone terminowo?

Andrzej Jacenty
@JoasiaJoasia

Ja pracuję na produkcji w tej firmie. Praca jest zmianowa, idzie się przyzwyczaić. Wygląda to tak jak na produkcji, jeżeli pracowałaś już na produkcji to będziesz doskonale wiedzieć ocb. Forma zatrudnienia jaką ja mam to umowa o pracę, kasa oczywiście w terminie, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby wypłata była opóźniona a pracuję tutaj już grubo ponad rok ;)

Remek
@Andrzej Jacenty

Potwierdzam wszystko ok

MarikaWM
@JoasiaJoasia

Praca jest typową dla tej jaką wykonuje się na produkcji, w zależności jeszcze na jakim stanowisku będziesz przy maszynie. Na pewno nie jest trudna ani jakoś bardzo wyczerpująca. Praca w formacie zmianowym ale do przeżycia. Co do wypłat to się nie spóźniają. Pozdrawiam.

Agnieszka
@MarikaWM

Dziękuję za te wpisy, dają one obrazy sytuacji, jaka panuje w firmie ELIX GROUP. Jestem ciekawa tego, na jakim poziomie są zarobki na produkcji, bo piszecie jedynie, że są wypłacane na czas. Można je porównać do najniższej, czy raczej średniej krajowej? I czy są premie? Będę wdzięczna za odpowiedź na GoWork.pl.

Ona
@Agnieszka

Zlecenie niby (usunięte przez administratora)brutto,umowa o prace...tego nikt nie powie

Czarna

Witam. Mam pytanie co do stanowiska mlodszego specjalisty,ktory przygotowuje mieszanki do odswieżaczy. Czy jest w tym jakas trudność? Jaka atmosfera w dziale?czy jest konkretne wprowadzenie czy mam dokumenty produkcyjne i musze sobie sama radzić?

Agnieszka
@Czarna

To już są niewątpliwie bardzo konkretne pytania. Możesz z nimi śmiało poczekać do etapu rozmowy kwalifikacyjnej - jeśli oczywiście żaden z obecnych na forum użytkowników nie zdecyduje się Ci pomóc. A już wysłałaś swoje CV do ELIX GROUP, czy chcesz jeszcze z tym poczekać? Zachęcam Cię do tego, żebyś cały czas informowała nas o swoim aktualnym położeniu.

@Czarna

Hej. Ja co prawda nie pracuję na tym dziale ale trudności chyba nie ma żadnej o ile umiesz obsługiwać kalkulator :P - chodzi o odpowiednie dobranie proporcji itp (chyba). Wg mnie atmosfera w całej firmie jest ok, na pewno zostaniesz przeszkolona w sprawach dokumentów i procedur i z tego co się orientuje wsparcie ze strony LAB będziesz miała zawsze :)

Czarna
@Bartul

Dziękuję za odp:)

@Czarna

Nie ma problemu. Pozdrawiam ;)

@Czarna

Acha, chciałby jeszcze powiedzieć że atmosfera w firmie jest na prawdę fajna. Ekipa jest w miarę stała i zgrana więc na pewno będziesz mogła liczyć na pomoc pracowników z różnych działów, szefostwo też ok!

JagaBan
@Czarna

Potwierdzam. Atmosfera jest super, wspieramy się nawzajem, chyba o to chodzi żeby się miło wspólnie pracowało bo wtedy jakoś lepiej to idzie. Możesz liczyć na pomoc dziewczyn i chłopaków na pewno :)

Monika

Pytanie dla wtajemniczonych! Od kilku miesięcy na olx widnieje ogłoszenie o pracę. Jednak można odbijać się drzwiami i oknami, ale nawet 5 minut bo odświeżeniu ogłoszenia przez pracodawcę informacja telefoniczna to: nieaktualne, nikogo nie szukamy. O co chodzi? Szuka kogoś firma czy nie?

Jacek
@Monika

Skoro mówią, że nie, to pewnie nie.

@Monika

Z tego co ja się orientuję to owszem co jakiś czas przyjmowane są nowe osoby i tworzone nowe stanowiska pracy. Może nie trafiłaś odpowiednio, bardzo często jest tak że np. potrzebny jest pracownik na magazyn lub jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie produkcji a to jest praca typowo dla facetów. Ktoś kiedyś też zwrócił się do mnie (facet) że szukał pracy na produkcji a po rozmowie dowiedział się że nie zostanie zaproszony na rozmowę a to wynika z tego że na to stanowisko z kolei potrzebne są zazwyczaj kobiety bo faceci jakoś nieszczególnie się sprawdzają. Mam nadzieję że pomogłem ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ELIX GROUP - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ELIX GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy ELIX GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ELIX GROUP