Informer Med Sp. z o.o.

Opinie o Informer Med Sp. z o.o.

ONA
@Joasia_RZ

Jestem w trakcie poszukiwania ciekawej pracy w firmie medycznej, dlatego przeglądam opinie o różnych firmach na tym portalu. Doszłam do wniosku, że poziom opinii jest coraz gorszy i kierowany w osobiste, mniej lub bardziej obrzydliwe pomówienia, brakuje sensownych wypowiedzi o pracodawcy. Pewnie taki trend i moda na hejt, jak kryjesz się za ukrytym nikiem. Uczestniczyłam kilka tygodni temu w rekrutacji w tej firmie, niestety nie dostałam pracy mimo, że byłam bardzo zainteresowana :(. Ocenę pracodawcy weryfikowałam u ich klientów (szpitale) oraz u pracowników z różnych firm.Opinie były pozytywne lub neutralne i to bardzo mnie zachęciło do podjęcia rozmów o pracę. Nie znalazłam również na portalu żadnych merytorycznie poważnych, negatywnych opinii !! Nic z opinii umieszczonych na tym portalu nie usłyszałam od osób i klientów, którzy pracują z tą firmą, to chyba najważniejsze. I polecam tak ocenić ludzi i firmy. Proces rekrutacji, odbył się blisko mojego miejsca zamieszkania czyli terenu gdzie prowadzili rekrutację i to był coś co zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Samo spotkanie odbyło się z dwoma pracownikami firmy i było bardzo profesjonalne oraz ciekawe. Rekrutację prowadziła Pani, która sprawiała wrażenie ambitnej profesjonalistki z przyjaznym nastawieniem do mnie. I tu dochodzę do sedna sprawy. Kobiety, które pragną osiągnąć sukces zawodowy są w naszym kraju narażone na ogromną krytykę , hejt i podejrzenia, że nic nie da się zrobić bez .........Również tego doświadczyłam w jednej z firm, ale pracodawca bardzo szybko znalazł osobę i natychmiast ją zwolnił. Jak widzę w ostatnich komentarzach dotyczy to kilku kobiet w firmie Informer . To wielka niesprawiedliwość i obrzydlistwo serwowane przez zapewne jakiegoś z pracowników firmy. Tej miłej Pani M, życzę wspaniałej kariery zawodowej i usunięcia jak najszybciej z pracy obrzydliwego, zazdrosnego o Pani status zawodowy (pewnie innych kobiet również) pracownika. Pani Joanno, pewnie wybrano Panią ponieważ była lepsza niż Ja, życzę sukcesów i może przy kolejnej rekrutacji w Informer Med i mnie wybiorą. Na koniec uważam, że nie powinnyśmy zwracać uwagi na chamskie zaczepki niektórych ludzi i robić swoje, pracodawca niech jak najszybciej eliminuje tych ......Pozdrawiam ONA

Marysia

Witam wszystkich. Specjalista ds zamówień publicznych. Jakie są tak zarobki? Aplikuje dopiero i interesją mnie realne kwoty. Będę wdzięczna za konkretne kwoty a nie odpowiedzi w stylu a ile sobie wynegocjujesz. Z góry dziękuję za pomoc bo nie wiem czy jechać na spotkanie rekrutacyjne czy odpuścić bo w tym samym czasie mam inna rekrutacje

@Marysia

Zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeśli na podstawie zapoznania się z CV przejdzie Pani/Pan do kolejnego etapu rekrutacji, którym jest spotkanie otrzyma Pani/Pan na nim odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, które Panią/Pana interesują. Pozdrawiam Tomasz Elzanowski

@Informer Med Sp. z o.o.

Zaprosiliście mnie na jutro. Zadałam pytanie zamknięte. Powtórzę. I proszę o konkretną odpowiedź. Nie wymijającą. Proszę czytać ze zrozumiem. Jakie są zarobki u Państwa w firmie. W dzisiejszych czasach zarobki pracowników są otwarte.

@Marysia

Szanowna Pani Marysiu Wynagrodzenia pracowników nie są jawne. Każdy z pracowników naszej firmy ma prawo do zachowywania informacji o swoim wynagrodzeniu dla siebie. Wynika to z szacunku, który łączy pracownika z pracodawcą. A wynagrodzenie, które proponujemy zależy od kilku czynników. Między innymi od doświadczenia i kompetencji potencjalnego pracownika. Jeśli takie zasady Panią interesują to proszę o składanie CV. Jeśli takich zasad Pani nie akceptuję, to pozostawiam decyzję już Pani. Z wyrazami szacunku Tomasz Elzanowski

@Informer Med Sp. z o.o.

Do jutra w takim razie. Mega wymijająca odpowiedź. Firmy na pracuj.pl podają kwotę wynagrodzenia jaką mogą zaoferować przyszłemu pracownikowi. A Pan doskonale wie że Przedstawiciele rozmawiają ze sobą i w każdej firmie wymieniają się informacjami kto ile zarabia. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Żadne klauzule poufności tutaj nie zabronią rozmawiać pracownikom ze sobą. A o czym pracownicy rozmawiają to już nasza skromna tajemnica. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia jutro w Mercure. Będzie mi miło Państwa poznać

@Marysia

Cześć;) Dzisiaj masz mieć rozmowę, tak? Powodzenia, trzymam kciuki! Byłabym wdzięczna gdybys po rekrutacji napisała jak wrażenia, jak poszło i czy dowiedziałaś się jednak czegoś więcej o pracy w firmie. Ja tez zamierzam tu aplikować w najbliższym czasie ;)

Szanowna Pani Marysiu Widzę pewne nieścisłości w Pani wpisach. Pisze Pani, że będzie Pani w danym dniu uczestniczyła w rekrutacji na stanowisko specjalista ds. Zamówień Publicznych, a w tym dniu (wczoraj) były prowadzone rekrutacje na stanowisko Przedstawiciel Medyczny. Są to stanowiska zupełnie o innym charakterze, miejscu pracy. Jedno w biurze w Poznaniu, drugie w terenie w Warszawie. Proponuję głęboką weryfikację gdzie i na jakie stanowisko Pani aplikuje. Pisze Pani o rekrutacji, w której Pani wczoraj uczestniczyła, że była prowadzona przez jakąś panią i pana. Wczorajszą rekrutację, na której Pani rzekomo była prowadziły w Warszawie dwie panie. Proponuję zweryfikowanie kierunku swoich aplikacji. Ponieważ jako firma poszukujemy osób, które są zorientowane i wiedzą jak chcą prowadzić swoją karierę zawodową. Z poważaniem Tomasz Elzanowski

@Informer Med Sp. z o.o.

A z ilu etapów składa się rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych? Z dwóch, czy jest ich jeszcze więcej? :) Proszę chociaż o taką informację.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Informer Med Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel medyczny?

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w firmie kilka lat i jestem bardzo zadowolona z podjętej współpracy. Polecam

J. Nowy wpis

Ludzie zadowoleni również wchodzą i nie wierzą w to co się tu dzieje. Być może konkurencja robi tu takie podchody :) Pracuje w tej firmie 13 lat i jestem zadowolony. Oczywiście nie każdemu może się wszędzie podobać ale nikt nikogo nie zmusza. Rotacja jest rzeczą naturalną a fakt, że przez te 13 lat doszło około 30 pracowników o czymś świadczy. Mogę polecić tę firmę. Składajcie CV

Halo, z tej strony Olsztyn! Mobilny inżynier serwisu ma zapis "instalacja i montaż sprzętu medycznego w państwowych i prywatnych placówkach służby zdrowia na terenie całego kraju", ale skoro jako miejsce pracy wskazywany jest w ofercie Olsztyn albo Łódź, to chyba jednak nie w całym kraju? Jaki obszar miałbym "pod sobą" w Olsztynie?

Dział Serwis

Dzień dobry, Szukamy Inżynierów w różnych częściach kraju, żeby móc zapewnić szybką reakcję serwisową wszystkim naszym klientom, jak również planować wyjazdy w sposób logiczny pod kątem logistycznym. Nie oznacza to jednak, że poszczególni Inżynierowie mają przypisane konkretne tereny pracy, ponieważ zdarzają się również wyjazdy w obszary oddalone od miejsca zamieszkania. W szczególności dotyczy to wyjazdów montażowych, na które dobierane są zespoły pod kątem umiejętności oraz przygotowania do zadań, które są do wykonania u klienta. Drugą kwestią jest techniczny aspekt umieszczania ogłoszenia na portalu, który w niektórych przypadkach wymusza wskazanie konkretnej lokalizacji. Nadal pozostajemy na stanowisku, iż kwestie tego typu najlepiej omawiać na rozmowie rekrutacyjnej, podczas której można poruszyć i objaśnić wszelkie wątpliwości w sposób bardziej obszerny niż poprzez wpis na GoWork. Rozumiemy, że może się to niektórym wydawać ”kopiowaniem odpowiedzi”, ale ciężko przedkładać wymianę wpisów, na jakimkolwiek portalu, ponad rozmowę face to face.

Dział Serwis

Aplikowałeś do Informer Med Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator badań klinicznych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Justyna

Bez sensu jest kopanie się z koniem. Odpowiedzi na zadawane pytania kierowane są wymijająco z biura i nie wnoszą nic do dyskusji. Poziom wypowiedzi pracowników z firmy jest na poziomie gimbazy czyt.kopiuj wklej, wyślij i masz spokój

Mat

Kolejne odejścia pracowników z firmy.Ciekawe dlaczego ?

Hejka. Zagląda tu ktoś z pracowników i jest w stanie odpowiedzieć na parę pytań? Patrzę na mobilnego inżyniera serwisu tylko moje doswiadczenie nie jest specjalnie duże. Pracuje ktoś na tym stanowisku pomimo tego, że nie posiadał dużego doświadczenia? Jak wyglada szkolenie na to stanowisko? Ile mniej więcej trwa ?

P

Pytanie co rozumiesz przez nieduże doświadczenie. Szkolenie trwa ok 3 miesiące. Jak chcesz poznać szczegóły to wyślij CV i zobacz czy zaproszą Cię na rozmowę.

Chce startować na junior product manager. Zastanawiam się jak często są zjazdy i konferencje. W jakich najczęściej rejonach i jak wyglada sprawa z transportem. Można liczyć na samochod służbowy ? Bo telefon i laptop widzę ze dają

Zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeśli na podstawie zapoznania się z CV przejdzie Pani/Pan do kolejnego etapu rekrutacji, którym jest spotkanie otrzyma Pani/Pan odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, które Panią/Pana interesują. Pozdrawiam Tomasz Elzanowski

Składam cv na specjalistę ds zamówień publicznych. Wskoczyłam cv a tu informacje ze długo szukają idealnego pracownika. Trochę się postresowalem. Czego mogę się spodziewać na rozmowę kwalifikacyjnej ?jakie pytania? Ile etapów? w ofercie piszą ze organizują szkolenia żeby zdobyć więcej umiejętności i kwalifikacji. a ciekawy jestem co ile i jakie to są szkolenia?

Tomasz Elzanowski

W związku z dynamicznym rozwojem firmy powiększamy zespół działu zamówień publicznych. W poprzedniej rekrutacji dołączyła do nas jedna osoba. Obecnie w trosce o odpowiednie dostosowanie ilości zadań dla członków zespołu działu zamówień publicznych w naszej firmie podjęliśmy decyzję o zwiększeniu tego zespołu o kolejną osobę. Zapraszam do złożenie CV. W procesie rekrutacji mamy 3 etapy: 1) wybór kandydatów na podstawie nadesłanych CV 2) rozmowa zapoznawcza dla przyszłego pracownika i pracodawcy 3) kilka prostych zadań związanych ze stanowiskiem pracy. Wszystko w miłej atmosferze. Nawiązując do Pani wpisu: No Stress…:) Tomasz Elzanowski

@Tomasz Elzanowski

Witam. A ja mam pytanie czy rozmowa odbywa się tylko w języku polskim czy może któryś etap jest w języku angielskim? Jeśli tak to czy to np krótka rozmowa, czy może test ? Dawno nie używałem angielskiego i nie wiem na co się przygotowac :p Czy mogę również usłyszeć widełki płacowe do zespołu działu zamówień publicznych?

Mam pytanie odnośnie stanowiska specjalista ds.sprzedazy internetowej. Jako jeden z obowiazkow mamy podane aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna sprzedaż produktów. Jak mogę to rozumieć? Czy to coś na kształt telemarketingu ? @Pracodawca

Doris

Będzie miło, jeśli ktoś spróbuje określić widełki zarobkowe projektanta. W przypadku tego zawodu decydujące przy zmianie stawki raczej nie będą benefity, tylko właśnie możliwość uzyskania wyższych zarobków niż u poprzedniego pracodawcy. Na ile firma finansowo chce "przywabić" tuza architektury?

Wiesz, co, w ofertach pracy często widełki są lekko zakrzywione, wiem z doświadczenia :( Faktycznie, czasem warto wysłuchać zdania o pracy w firmie i warunkach od pracowników. Miałeś styczność z tym stanowiskiem? Jesteś w stanie napisać coś więcej o nim? :) Lub tak ogólnie, czy polecasz pracę w firmie?

Zaintrygowany

Czemu firma, któryś raz z rzędu już wystawia tą samą ofertę na serwisanta na śląsk? Czyżby nie potrafili znaleźć idealnego kandydata - o czym już jeden użytkownik wcześniej wspomniał? Czy po prostu nie mają nic ciekawego do zaoferowania?

@Zaintrygowany

W odpowiedzi na powyższy wpis chciałbym poinformować, że w związku z rozwojem firmy i poszczególnych działów prowadzimy często rekrutacje na różne stanowiska poszukując osób, których kompetencje pasują do wymagań branży. Zapraszamy do składania CV Z poważaniem Tomasz Elzanowski Warunki warunki

Zaintrygowany
@Informer Med Sp. z o.o.

W takim razie chciałbym zapytać czemu wisi jedna i ta sama oferta, na jedno i to samo stanowisko serwisanta (mniejsza o poprawną nazwę z ogłoszenia)? Nie wygląda mi to na rozwój firmy a raczej problem ze znalezieniem kandydata "idealnego" (nie będę insynuował, że jak z największą wiedzą w waszej branży i jak najtańszego - niemniej to tak trochę wygląda, jakbyście nie chcieli przyjąć ludzi z potencjałem i ich przeszkolić tylko mieć na gotowo pracownika). Pozdrawiam :)

Georg
@Zaintrygowany

Bardzo trafne stwierdzenie, firma szuka kandydata który jeszcze się nie urodził. Wymagania, jak na stanowisko za 10 tysiecy ale płace mizerne, bo nawet 4 tys nie dostaniesz. Ale firma się promuje, my nie mamy produktów Cena Czyni Cuda. Za to oczekujemy cudu, czyli kogoś kto zechce przyjść i być, nie odzywać się i przytakiwać. Jestem gotowy Królu. Firma, która wiecznie poszukuje w każdym rejonie Polski, tłumacząc to rozwojem ale sobie wymyślili strategie;-). słyszymy to od kandydatów, co się otarli o cuda u nich!

Szuka
@Georg

Nic nie idzie zrozumieć z tego bełkotu. Jak tacy kandydaci się zgłaszają to nic dziwnego, że nie zostają zatrudnieni nawet za 4 tys. Z tego co widzę na rynku wiele firm na ciągła rekrutacje na niektóre stanowiska, wiec te opinie nic nie wnoszą.

Rozbawiony
@Georg

A jak można przeprowadzić rozmowę z kandydatami co się otarli o te cuda? Trzeba stać pod bramą i czekać, aż ktoś wyjdzie, czy wywieszają listy kandydatów z numerami telefonów?

Niepweny
@Szuka

No szuka tak samo jak ta forma bo szukają idealnych, albo wiedza że zaraz ktoś się zwolni bo jednak nie tak pięknie to wszystko wygląda jak opisują na rozmowie ;)

@Niepweny

a skąd wiesz pracowałeś tam ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Informer Med Sp. z o.o.?

Pytający

To zależy o jakie stanowisko pytasz ;)

Czy Informer Med Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

pr

Niestety nie.. mimo zapewnień, że bedzie

Tomasz Elzanowski

Szanowni Państwo, chciałbym poinformować, że w chwili obecnej jeszcze nie wprowadziliśmy kart Multisport dla naszych pracowników. Przykładamy dużą uwagę do atrakcyjności pracy i systemu wynagradzania zespołu naszej firmy. Jak tylko podejmiemy ostateczną decyzję o rozszerzenia ich o karty Multisport to uczynimy to. Mamy nadzieję, że inne aspekty pracy w Informer Med będą decydowały o rozpoczęciu procesu rekrutacyjnego i współpracy z naszą firmą. Serdecznie zapraszamy. Z wyrazami szacunku Tomasz Elzanowski Członek Zarządu

pr

@Iwona ogolnie to stara sie nie mowic i nie przypominac sie w sprawach pracowniczych, jakichkolwiek. Wszystko jest zawsze w trakcie.

Joanna
@pr

A to naprawdę aż tyle na głowie mają, że wszystko jest uwzględniane, ale wciąż jest "w toku"? Jako pracownicy też macie problemy z odpoczynkiem?

Magdalena K-P

Zarząd kładzie duży nacisk na budowanie pozytywnej atmosfery w firmie. Wiele ciekawych wyzwań i możliwość obserwowania rozwoju Spółki. Można wiele się nauczyć oraz zdobyć nowe doświadczenia.

Poszukują pracowników do administracji, może ktoś wie jakie warunki i atmosfera w tej firmie?Napiszcie coś proszę.

@Ania

Atmosfera w firmie jest OK i szefowie w miarę też. Ostatnio zaczęło pracować też kilku fajnych młodych ludzi i wprowadzają fajny klimat. Warunki ustalasz na rozmowie o prace.

Zainteresowana

Jest ogłoszenie dla pracownika dzialu zamówień publicznych, zna może ktoś poziom wynagrodzeń, jak się tam pracuje i czy przełożony jest akceptowalny?I dlaczego kogoś naprawdę zatrudniają ?

Paulinka
@Zainteresowana

Ktoś, coś wie ? Złożyłam Cv i ciekawa jestem.

Tt
@Paulinka

Kolejne dwie osoby odchodzą właśnie z firmy ! Działania Zarządu i Hr niestety właśnie prowadzą do upadku tej firmy.

@Tt

Obecne działania Zarządu i HR wręcz poprawiają atmosferę w firmie. Zmiana dostosowuje klimat do oczekiwań pracowników. Nareszcie… A osoba odeszła z przyczyn osobistych.

nick

Fajna firma.Polecam.

Gooral

Witam. Niewiele tu na temat pracy serwisanta. Czy ktoś podzieli się wiedzą?

@Gooral

A masz żonę, eks żonę i dzieci, chomika, psa lub inne żyjące stworzenie? Lub też jesteś może hobbysta amatorem hodującym sukulenty?

Gooral
@Pytający

Radzę odłoży środki odurzające aktualnie zażywane. Ewidentnie szkodzą.

Secret Nick
@Gooral

Szkoda czasu - sami nie wiedzą kogo szukają, mieli wybrać spośród kandydatów kogoś (tak mówili na rozmowie) a ogłoszenie wisi na nowo xD

@Secret Nick

Szanowny Panie /Szanowna Pani W czasie procesu rekrutacyjnego spotykamy się z kilkoma kandydatami na dane stanowisko, by wybrać osobę, która swoimi kompetencjami najbardziej zbliżona jest do profilu oczekiwanego na danym stanowisku. I z tą (wybraną) osobą zawieramy umowę o pracę. W związku z dynamicznym rozwojem firmy uruchamiamy ponownie niektóre rekrutacje na stanowiska, na które potrzebujemy kolejnych pracowników. Dotyczy to między innymi stanowiska serwisantów. Zapraszamy wszystkie osoby do składanie swojego CV. Z poważaniem Tomasz Elzanowski

A
@Secret Nick

Oooo nieprzyjęty gość czuje się dotknięty. A skąd wiesz, że nie chcą kogoś dotrudnić bo poprzedni kandydaci nie mieli wystarczających kompetencji?

Secret Nick
@A

Zacznijmy od tego, że po coś się CV (skrót od Curriculum vitae – życiorys zawodowy) z opisem wykonywanych zawodów, wraz z umiejętnościami/obowiązkami na danym stanowisku żeby i pracodawca nie tracił czasu ani tym bardziej kandydat - bo to kandydat jeśli pracuje musi brać wolne ;) Jak się zaprasza kogoś po rozmowie telefonicznej - w której w sumie już można wyciągnąć wnioski na podstawie krótkiej rozmowy i opisu przebiegu kariery/obowiązków (mimo, że wysłało się CV i to tam jak byk jest napisane xD) czy warto rozważać tego kandydata czy nie... A jeśli się szuka kandydata "idealnego" a nie np kogoś kogo trzeba by przyuczyć (bo nie wykonywał takich czynności przy takich sprzętach jak dana firma oferuje), ale doświadczenie serwisowe ma tylko z czymś innym no to sorry, ale zaprasza się tylko takich którzy mieli do czynienia z takimi tematami, bo inaczej to jest marnowanie czasu kandydatom... Tym bardziej, że na 2 etap (pewnie z powodu wiadomo "czego" bo hotele znowu miały lockdown) zapraszali do siedziby w Poznaniu xD

MozeTAK

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko handlowe. Na jakie zarobki można liczyć jako Specjalista ds. Sprzedaży?

@MozeTAK

To się ustala w trakcie rozmowy. Jakie są oczekiwania kandydata i jakie możliwości firmy na tym stanowisku. Jest pensja podstawowa i system prowizyjny. Proponuję złożyć CV i przyjść na rozmowę kwalifikacyjną i wszystkiego się dowiedzieć osobiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Informer Med Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Informer Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Informer Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Informer Med Sp. z o.o.?

Informer Med Sp. z o.o.