Opinie o Apteka Dobrofarm Karolina Dobrowolska-Goc w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Apteka Dobrofarm Karolina Dobrowolska-Goc, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Apteka Dobrofarm Karolina Dobrowolska-Goc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Dobrofarm Karolina Dobrowolska-Goc w Poznań

Morela Nowy wpis

Niestety nie polecam pracy w tej aptece. Po pierwsze zarobki na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo różniły się z tym co dostałam na prawdę. Po drugie zero szacunku do pracownika jak i do pacjenta. Pan właściciel spóźnił się 30 min do pracy, w tym czasie ja stałam i czekałam przed apteką jedynie co usłyszałam „dobrze, że jest ciepło”...zero przepraszam. Pani właścicielka też nie umie odpowiedzieć dzień dobry, ani dowidzenia. Podejście do pacjenta też ma wiele do życzenia. Państwo między sobie rzucają przekleństwami, co słyszą pacjenci. Tylko uciekać z tego miejsca

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Apteka Dobrofarm Karolina Dobrowolska-Goc w miejscowości Poznań?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Dobrofarm Karolina Dobrowolska-Goc - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Apteka Dobrofarm Karolina Dobrowolska-Goc
0/5 Na podstawie 0 ocen.