Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Anonimowy

Ludzie, którzy dostają informacje/ofertę, że będzie dużo pracy w XPO Venlo na święta. Nie słuchajcie tych bzdur. Siedzimy właśnie w domku, w pracy 1 dzień przez cały tydzień. Obiecanki, że będzie dużo pracy ponoć tutaj trwają od roku. Jeżeli ktoś nie chce zarobić to idealne miejsce. Pracując 1 dzień w tygodniu dokładam do interesu. Dodatkową informacją będzie to, że obiecują podwyżkę po 160h. Tutaj powiedziano, że tej podwyżki nie będzie, bo tak było wcześniej na treningu i po 160h będą zwiększać stawkę. Nie tak nie będzie. Tak, że jednym słowem przyjazd tutaj to dokładanie do interesu. Pani w biurze mówi ze 1-2 rvki ( rezerwy ) w tygodniu mogą się trafić, a ludzie siedzą 4 dni. Przelewu przyjdzie bagatela 35euro po odciągnięciu ubezpieczenia ? Ten wpis to nie wpis osoby niezadowolonej tylko przestroga dla innych jak wyglądają tutaj realia.

Osa1984

witam pracue ktos w Tilburgu jako orderpicker w chłodni jak tam wygląda z godzinami i ile dni sie prcuje

bass

jaki magazyn polecacie żeby można było zarobić i w miarę normalne normy do wyrobienia i ludzie ?

Anonimowy

Nie polecam nikomu tej agencji. Ludzie którzy idą z pytaniami i zażaleniami słyszą to co chcą slyszeć.. Pewien gość co mia rvki (rezerwy czyli wolne od pracy ) został zapewniony, że następne dwa tygodnie będzie miał bez dnia wolnego. Co się okazało.... w poniedziałek poszedł do pracy, a wtorek, środa wolne. Nie wiadomo co dalej ... Lecimy na wolnym żeby tylko ściągnięto nam za wspaniałe bungalo... Agencje w Polsce podają informacje, że tutaj po 160h zwiększą nam stawkę. Jestem tutaj i ... Stawki nam nie zwiększą.(usunięte przez administratora) Tutaj mamy pracować , ściągają ludzi , a sami nie wiedzą ilu będzie potrzebnych, a ściągną więcej ludzi. Przestroga dla innych. Nie piszę tego , bo jestem niezadowolony tylko dlatego, że tutaj jestem. Nie wybierajcie tej agencji , bo nie są rzetelni ... Mieszkasz, a nie masz za co się utrzymać. Opowiadają bajki, że będzie praca , a później dostajesz rezerwy (wolne które i tak nie zmienia się na prace). Nie będę pisał o warunkach jak wielu, bo nie ma to sensu. Agencja nie zapewnia odpowiednich dni pracy. Siedzę tutaj i to co piszę to nie bzdeta.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzys21

A ile zarobiłeś brutto przy tych 440€ na reke?

Konczorder

Na start jest dobra, pol roku I sie trzeba zawijać tak jak ja to zrobilem. Nie załuje, dzieki pracy I zarobkom zainwestowalem w siebie I podwoilem swoje zarobki. Współczuje że aż tam 2 lata przegarowałes, lata leca i szkoda czasu.

Jarosław

Witam. Czy ktoś rozumie jak biuro wylicza wynagrodzenie netto? Rzecz w tym, że jednego tygodnia dostałem 270e brutto (~130 netto), a następnego tygodnia 340e (~200 netto). Czy to nie dziwne, że jest tyle samo potrąceń, nawet jeśli wypłata wyższa? Ktoś to rozumie? Dzięki za odpowiedzi...

Spaghet

Pracuje ktośw DynaLogic w Mieście Breda? Piszą, że zapewniają minimum 40h, Czy to prawda? Poza tym jak wyglądają warunki mieszkaniowe i czy nocna zmiana ciężka?

luke
@Spaghet

Cześć Już nieaktualne ale napiszę na przyszłość dla innych aby wiedzieli. Pracowałem w Dynalogic i mam tam w dalszym ciągu kolegów.Praca w Dynalogic jest opłacalna od miesiąca maja do miesiąca początek sierpnia. Co rozumiem przez opłacalna ? Sporo godzin 50 - 65 . od września do kwietnia na prawdę nie ma po co jechać. Praca tylko w nocy po 3-5 godzin dziennie. Najlepsza w tej pracy jest lokalizacja mieszkania. Ok 1,7 km od pracy. Po za tym lokalizacja w centrum Bredy "coś pięknego" blisko sklepy oraz park. Także osobiście odradzam w okresie wrzesień- kwiecień chyba że kogoś satysfakcjonują zarobki 170-180 Euro. W sezonie wypłaty ponad 440 na rękę przy 55 godzinach

Damian

Czy ktoś wybiera się może do pracy przez te biuro w najbliższym czasie ? Chce wyjechać przez to biuro. Jakie opinie na temat prac u nich ? Płaca/godziny/atmosfera? Jak mieszkania wyglądają ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Venray

(usunięte przez administratora) Pracuje sie po 2-3 dni w tygodniu. Placa.. 100 euro po odjeciu zakwaterowania. Chcemy pracowac ale nie ma pracy. Porazka!!! Niech nikt sie nie pcha tutaj. Trzeba dokladac z wlasnego budżetu

Tommy

Witam czy ktoś pracował w firmie Van der Pol produkujące ciasta Francuskie?

bambo

siema ! napiszcie czy e&a nadal ma kontrakt z dynalogic breda ?

Pralka40kilo
@bambo

Oczywiscie jak mozna rezygnowac z tak pieknej lekkiej pracy :D . Dom masz w ede lub ekskluzif hotel na vene.

JayJay

Tragedia. Nie polecam. Miejscówka klasztor coś strasznego nie do opisania. Od samego początku ( oczywiście już tam na miejscu) dają Ci odczuć że mają cię w (usunięte przez administratora) Nie nie nie nie

Ana

Hejka, pracowałam przez E&A w Xpo w Tilburgu przy ubraniach jakieś 8 miesięcy i miło wspominam ten czas, nie zawsze było kolorowo ale generalnie naprawdę nie mogłam narzekać. Od początku trafiłam na czwartą halę, po krótkim czasie udało mi się wbić do teamu, więc miałam już stałe godziny i pracę zawsze z tą samą ekipą - polecam więc starać się o team ale przy tym nie być jakimś natrętem bo to nie popłaca. Godziny zazwyczaj są, chociaż zdarzały się też tygodnie z przestojami, kiedy zwalniali nas do domu wcześniej. Wszystko zależy od ilości zamówień, na co wpływu niestety nie mamy. Jeśli chodzi o samą agencję to było całkiem ok, każde niedomówienie sprawnie można było wyjaśnić w biurze, pani Magda i pani Iwona to bardzo kozak babki:), polecam! Najwięcej do życzenia miały lokacje, mieszkałam w Tilburgu, prawie 10km rowerkiem do pracy w jedną stronę, za to blisko do centrum miasta, sam wygląd pokoju nie powalał, poza tym nad lokacją nikt nie miał kontroli, w zimie przez tydzień nie mieliśmy ogrzewania w części budynku, kilka razy były też awarie prądu do których nikt nie kwapił się przyjeżdżać przez kilka dni, generalnie radzę szybko rozglądać się za jakimś pokojem albo studiem dla siebie po rozpoczęciu pracy, bo warunki byłyby o niebo lepsze, a cena podobna.

Miki

Czy ktoś pracuje w xpo oss i może coś powiedzieć na temat tej firmy?

Machu Picchu

dotyczy Albert Heijn Tilburg hurtownia stanowisko-order picker Przed wyjazdem postanowiłem ,że po powrocie podzielę się opinią.Sam osobiście nie czytałem wpisów przed wyjazdem z jasnych powodów.Sprawdzone na miejscu. 1.Agencja-był to mój pierwszy wyjazd przez agencję za granicę-nie mam uwag wszystko na czas,grzecznie można wszystko było załatwić.Lokalizacja 3.5km do firmy(wspólna kuchnia do dyspozycji,natrysk,pralka,na dworze zadaszone miejsce można pogrillować.Dojazd rowerkiem wypożyczonym od agencji. 2.Praca-zbieranie zamówień na wózku niskopodłogowym w lokalizacjach za pomocą ringa.Szkolenie dwudniowe.Pracodawca daje możliwość stopniowego wdrażania na dane stanowisko.Wysoka kultura pracy(miłe zaskoczenie do tego co ma miejsce w Polsce). Godziny w moim okresie pobytu były(sierpień-październik).Zarobki w zależności od 1 lub 3 zmiana.Od ok.300 euro do 450 euro.Koszty:mieszkanie+rower+ubezpieczenie to w przybliżeniu 130 euro.Odliczane są od pensji także 300-450 już po odliczeniu. Praca raczej dla mężczyzn(jest troszkę kobiet-chodzi mi tu o codzienne przerzucanie towaru typu:ziemniaki,ogórki,pomidory,banany itd.) Minusy-pogoda. Minus dla pracodawcy odnośnie podejścia w kierunku ustanowionej normy dziennej i jej realizacji.Ja osobiście zostałem zwolniony właśnie za jej brak w sumie chodziło o jeden dzień,w pozostałych było blisko 100%.Norma jest jak najbardziej do osiągnięcia lecz niestety jest uzależniona nie tylko od pojedyńczego pracownika(braki w lokalizacji,kłopoty z działającym sprzętem słuchawkowym,ładowanie wózka itd.).Próby wyjaśnienia można sobie schować.Tydzień przed zwolnieniem byłem co ciekawsze na spotkaniu dotyczącym zgłaszania uwag itd. Minus-zakład nastawiony na dużą rotację pracowników,ale to oddzielny temat. W razie pytań podaję email do kontaktu:klimkowicz@onet.eu

Głodny

Hollander Baradentrecht jakieś opinie są godziny czy praca jest ciężka jakie zarobki?

Noname
@Głodny

Praca nie lekka ale można zarobić fajna kase przy dużej ilości godzin.

Michał G

Mało godzin mała kasa

Witam mam pytanie dotyczące pracy w xpo Logistick Nieuwengen jakie można liczyć tygodniówki średnie ile godzin jakie godziny pracy jak z transportem do pracy i z pracy rower czy co jak z zakwaterowaniem wmiare normalne lokacje czy brud smród robactwo itp proszę o rzetelne opinie bo dostałem propozycję wyjazdu

Sylwia
@Marcin

Jeżeli chodzi o godziny to aktualnie mamy ich około 30 tygodniowo. Tygodniowka to około 290 e przy zmianach porannych i 350 przy nockach. Lokacja w miarę ok natomiast łazienka i brudne ściany i materace zostawiają dużo do życzenia. Nie jest źle natomiast będziemy zmianiac pracę bo na hali jest dosyć chlodno, koordynatorzy wymagają normy i praca bywa momentami ciężka. Za te 280 euro tygodniowo nie opłaca się pracować na takim zimnie. Dodatkowo co tydzień przychodzi około 30 nowych osób, co powoduje że godzin jest coraz mniej

Anetkaaa
@Sylwia

Pracuje w XPO Nieuwegein od 4 miesięcy i jestem zadowolona, z godzinami jest różnie ale dla mnie wypłaty 300-350 euro tygodniowo są ok, tyle oczekiwałam, mam znajomych w całej Holandii i przy tylu godzinach większość może pomarzyć o takich pieniądzach.... Wolę pracować mniej i mieć dobre pieniądze niż zasuwać po 45 godzin a wypłaty takie same albo mniejsze jak miałam w poprzedniej agencji. Atmosfera spoko, można się dogadać w każdej kwestii, ogólnie polecam choć rzeczywiście jest zimno. :)

Orderpicker
@Marcin

Tylko z własnym transportem bo inaczej za płatne 7 godzin tracisz ponad 10h- zwłaszcza po nockach gdy sie kończy po 3(nie zawsze)a odjazd jest 5:15. Godzin średnio 32-36 w 5 dni pracy.

Pp
@Anetkaaa

Czesc ja planuje wyjechać na poczatku listopada tam gdxie Ty Xpo mrożonki w nieuwegein chciałam się zapytać czy ciężko jest sama jade i tak trochę się obawiam

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A