Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

pawcio

na jaki magazyn najlepiej się dostać do E&A ??

Alicja z xpo
@pawcio

Nie polecam xpo niuwegein. Obniżyli znów stawki i za pracę na chłodni dostajesz 10eur brutto przecież to jest żałosne. Rok temu byłem na tym magazynie i było 11.52 brutto, a teraz .... Jeszcze śmią poganiać o normę

Mati

witam mam pytanie jaki magazyn polecacie na którym można dobrze zarobić i w miarę ogarnięci ludzie ?

Nikk
@Mati

Hej. Chcę jechać przez tą agencje warto jak praca i warunki mieszkaniowe?

Aneczka911

Nie polecam nikomu zakwaterowania w hotelu w Deurne

BuszekMariuszek

SIEMANKO czy w tej nl morzna z tak 300 euro zarobic tydzin przez tq agencje. Bo sie zastanawiam czy jechac troche popracowac pouzywac hajsu zarobici. Ladne tam dziewczyny na lokacjach macie??

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marian

Pracuje niedługo ale juz pierwsze spiecia... Przepracowalem 54godziny a 5zniklo na Solarisie na czysto tu gdzue pracuje wacha sie wyplata miedzy 6,10 6,50 netto za godzinę inaczej za 49- 54 godziny wychodzisz 327/350 euro netgo na tydzień.. (usunięte przez administratora)

Fajna te robota
@Marian

Za 54 godziny to ja mam 650 euro tylko ze na prywatnym

ktoś
@Marian

Za 45 godzin 327 euro ?, to mniej niż na szklarni przy takiej ilości godzin :)

ktoś
@ktoś

Miało byc za 49 godzin :).

Fajna te robota
@Fajna te robota

Mialo byc 720 za 54* dojazdu nie policzylem

Mati
@Fajna te robota

Na jakiej firmie pracujesz i gdzie ? ;)

pawcio

możecie polecić jakąś firmę do pracy w e&a ??

Epp

pawcio

możesz coś więcej napisać na ten temat ?

@pawcio

Powiedz rekruterowi nazwe to wszystko sie dowiesz. Da rade wysiedziec ale dopiero po 3 miesiacach czlowiek wie wszystko o firmie.

Pawel

Witam ilu osobowe są pokoje czy ktoś pracuję w oss xpo jedzie ktoś teraz tam dajcie znać pozdo

@Pawel

Jak trafisz na Belfeld to 2osobowe, warunki są ok, chociaż niektóre pokoje wyglądają jak w psychiatryku (ze względu na okna w suficie). Nie jest to duży hotel, ludzie w porządku, jedyny minus to droga do pracy... 100km :)))

@A

A wes mi powiec a reszta lokali jak też 2 osobowe jak to wygląda lipa czy nie bo z Polski skierowano mnie do Dintherseweg 14, Nistelrode, patrzyłem ale tam mają biuro chyba że też lokale, myślę że nie będzie problemu jechać z swoim autem

@Pawel

Nistlrode to biuro, ale razem z lokacją. Na początku każdego tam kierują, a potem przydzielają lokacje. Jeśli chodzi o lokacje e&a to złego słowa nie mogę powiedzieć bo zawsze jest czysto, agencja dba o te miejsca. Jedyny minus to fakt, że nie na każdej lokacji można mieć własne auto i trzeba parkować znacznie dalej. Co do pokoi to chyba w większości miejscach 2osobowe.

@A

Dzięki za info zdrówka życzę ????

Misiek

Witam czy jedzie ktoś jutro do pracy xpo w oss

A

Poproszę o opinie na temat pracy w Albercie w Eindhoven, jakie warunki mieszkalne, cokolwiek. :)

Pracownikalbertazimna

Dla tych co chcą podjąć się pracy w albercie w Tilburgu. Godziny: Robisz normę masz normalnie 5 dni w tygodniu. Nie robisz jej 2-4 dni w tygodniu. 8h na rano, 7,30h na nocke, przerwa obiadowa jest nie płatna czyli odlicz od tego 30 min, mimo to zazwyczaj zostaje się te 30 min na nadgodzinach. Czas pracy zaczyna naliczać od pierwszego picka. Niedawno prowadzili że, możesz wziąć zamówienie nie wczesniej niż 1min przed rozpoczęciem pracy. Coś pięknego jak 7 osób ładuje kosze na wózek, a reszta musi czekać aż zwolni się jakieś miejsce. Nie zdarzysz w 5 min, boom 15 min masz odliczone od dniówki. Norma: Tutaj jest o czym pogadać. Zależna od ciebie w 50%, reszta jest zależna od wózkowych, twojego terminala, słuchawek, mikrofonu, ludzi w alejce razem z tobą, zlecenia czy samego beteja (szczura, pieska czy jak to tam sobie ludzie zwą) Piękna sprawa, jak dostajesz po kimś zamówienie masz powiedzmy 15 min, podchodzisz do beteja, sprawdzasz czas i nagle gada ci 10 min a ty masz prawie pusty wózek. Zrobiłeś parę zleceń szybciej, masz dodatkowy czas, spokojnie zaraz będzie pusta lokacja, czy ivona ze słuchawek przestanie cie słuchać, albo wjedziesz do alejki gdzie jest 5 osób, każdy robi swoim tempem, nie każdy wyrabia się w czasie. Podsumowując norma jest tak zrobiona, że na spokojnie nie zrobisz jej, a musisz trochę szybciej niż normalnym tempem pracować, a w dodatku nie uwzględnia tych 50%, które możesz spotkać na swojej drodze. Podsumowując większość jej nie robi i ma mniej dni. Wypłata: Zawsze na czas, Raczej liczyłbym ją od 95e(za 2 dni) - 450 (za 5 nocek z normą 110%), te kwoty są tymi co zobaczysz na swoim koncie bankowym. Pozdrawiam wszystkich.

Albertowy
@Pracownikalbertazimna

Czesc jest wszystko jak piszesz z tym ze to dla mnie nowosc te zaczynanie pracy 6.59 bo mam teraz przerwe obowiazkowa od pracy do przyszlego roku.Nie ma sie w sumie co tym przejmowac bo spojrz ilu ludzi stoi z "betejami" z gotowymi kontenerami codziennie i czeka az do 7.05 zeby nie wziac przekazania? Ci co brali zamowienia o 6.50/6.55 brali przekazania a to nic milego wiec chyba trzeba robic jak oni... System ma tak ze jak polozysz ta 1 cole max o 7.07 i tak masz zaplacone jak bys zaczal o 7.00 i tak samo jak skonczysz o 15.25 np to platne jak do 15.30.Tylko na zegarze trzeba sie wybic o odpowiedniej porze i zawsze pamietaj o NORMIE bo NORMA w Albercie jest Bogiem dlatego cale biuro tak sie grzeje na mysl o niej...Pozdrawiam

Pawlos

Witam. Jadę 27 grudnia xpo oss jak tam jest pozdro

Dominik

Witam mam 19 lat, chce jechac do holandii jakas odrazu po nowym roku , moj pierwszy wyjazd , zeby pomoc rodzinnie w polsce wiec zbytnio wyjezdam bez Kasy , poleci Ktos jakas prace? Chcialbym zeby te zarobki byly jakas 300-350 na Tyg , Fajnie jakbyscie Dali znac jak go wyglada bo sie stresuje. Od dnia przyjazdu? Jest ktos kto mowi co I gdzie ? Dziekuje za odpowiedzi Pozdrawiam

Al Pacino
@Dominik

Mam podobną sytuacje. Nie chcesz sie razem wybrać? Mam zamiar jechac koniec listopada/ początek grudnia

@Al Pacino
@Al Pacino

Mozemy jechac na poczatku stycznia

Ludzie
@@Al Pacino

dajcie kontakt to moze pojedziemy razem na początku stycznia xD

DZdz
@Ludzie

Podpinam się! XD

Matt
@DZdz

w 5? hahahaha ;) Da rade?

AH Tilburg
@Dominik

Sie ma. Jako osoba zwiazana wiele lat z agencja pracy "e&a" nie polecam Ci Alberta w Tilburgu.Duza rotacja,malo godzin i duza norma.Polecic za to moge Ci Xpo Tilburg prace na mrozonkach.Kilka osob znam ktore tam latami pracuja i chwala sobie zarobki.Jak masz dobre zdrowie i nie straszna Ci praca w temperaturze minus 20 stopni to mozesz niezle zarobic.Inna w miare dobra praca to sprzatanie lokacji i biur "e&a".Stawka na sprzataniu jest mniejsza niz w albercie czy xpo ale sie nie narobisz ani nie zmeczysz w tak lekkiej pracy i co najwazniejsze zawsze jest te 40 godzin tygodniowo. Pozdrawiam

order picker
@AH Tilburg

Chłopie nie słuchaj ludzi bo ja tam pracowałem 3 miesiące i nie miałem problemu z normą żeby robić normę musisz czekować kilka pozycji do przody czyli musisz się nauczyć czeków na pamieć . Po drugie temperatura to nie -20 tylko około -34 c po trzecie zero szacunku do człowieka pracujesz a tu nagle okazuje się że wywieszają kartkę i masz długie wejścia i orasz 12 h wiec nie pisz że jest fajnie bo tak nie jest . Podam przykład ja byłe w wakacje 2019 i powiem ci tak razem ze mną przyszło do pracy 12 osób po miesiącu zostałem tylko ja (usunięte przez administratora)I na koniec ci napiszę tak że przy 40-45 h kasa jest spoko około 430e -450e ale jak przekroczysz 45 h to jest większy próg podatkowy i zaczynasz zarabiać za 60 h 430e i zaznaczę że to czy zostajesz na nadgodzinach czy nie nie zależy od ciebie tyko londuje kartka na tablicy i orasz 12h .Nikogo nie obchodzi to że będziesz miał większy podatek i całe nadgodziny szlak trafi(usunięte przez administratora). Jak ktoś chce się sprawdzić to niech jedzie i sam się przekona ale to strata czasu już lepiej iść do (usunięte przez administratora) polecam pracowałem kasa lepsza i przynajmniej nie traktują cię jak śmiecia

Bytom Men
@Dominik

Siema. Ja mam 21 lat. Mieszkam w rijnsburgu. Pracuje przez inną agencje fhs się nazywa. Z holandia jest różnie. Zależy jak trafisz. Jedź to się przekonasz. Jak trafisz na dobra firmę zarobisz i bd miał stałe godziny. Możesz trafić też na rezerwę bo nie będzie pracy w twojej firmie i będą szukać czegoś dla ciebie. Rezerwa trwa różnie. Albo 2 dni albo czasami nawet 3 lub 4 dni. Więc trzeba mieć cierpliwość. Najlepiej weź ze sobą 100 euro. Przeżyjesz bez problemu. Ja tutaj zakupy robię za jakieś 20 lub 30 euro i żyje bardzo dobrze

Adam322
@Bytom Men

Ja też byłbym chętny na wspólny wyjazd jak coś :D

Dj SMART

Witam kochani. Otrzymałem ofertę pracy przez agencje eena, a dokładnie dwie oferty. Pierwsza z nich to magazyn Albert Heijn w Tilburg, kolejna to magazyn RTV w DynaLogic. Czy na forum znajdują się osoby, które mogą wypowiedziec się na temat pracy w tych dwóch magazynach? Chodzi mi głównie o ilość godzin, zakwaterowanie. Chce wyjechać do pracy, nie na wakacje więc chciałabym uniknąć sytuacji, gdzie będę mógł pracować kilka godzin, 2-3 dni w tygodniu. Wyjazd mam w najbliższą niedziele. A druga kwestia, która kieruje do administratora strony, dlaczego moje poprzednie zapytanie nie zostało opublikowane? Czy może komuś zależy bym podjął decyzje o wyjezdzie bez konsultacji, czy tez informacji że strony pracujących już tam osób. Będę wdzięczny za wszelkie info. Pozdrawiam rodaków

Lycan
@Dj SMART

Magazyn Dynalogic w Bredzie? Jeśli tak pracowałem 4 miesiące, było ok. Choć później wbrew woli ,,awansowałem''powiedzmy zamiast prostej pracy fizycznej dostałem więcej stresującej pracy, bardziej specjalistycznej plus pomoc w niańczeniu nowych. Zakwaterowanie w Bredzie. Na początku będziesz pracował na nocki, ale chyba juz jest po sezonie więc jakiegoś zap**** nie będzie. W tym czasie sezonem dość swobodnie się pracuje. W sezonie pod tym względem jest dużo gorzej i jest spore tępo, ale za to dużo więcej godzin wpada. Plusy zakwaterowania - lokalizacja: blisko miejsca pracy, w samym centrum tuż obok dworca i starego miasta Minusy - w wielu miejscach słabe wf, lub w ogóle nie dochodzi. Zapewne niewiele się w tym zmieniło, jak ja przyjechałem - nad poprawą zasęgu wifi pracowali już od roku ;) (pole na szydzące komentarze...........................)

@Lycan

Z tego co mi wiadomo jeden z magazynów jest w Woerden, drugi natomiast w Vianen. Tak przynajmniej mam opisane w ofercie. Z Albert Heijn już zrezygnowałem czytając opinię na różnych forach. Agencja niby gwarantuje 40 godzin tygodniowo aczkolwiek podchodzę do tego nieco sceptycznie. Dlatego mam obawy. A może jest ktoś kto wyjeżdża w to samo miejsce i szuka normalnego faceta, z którym mógłby zamieszkać w pokoju. Wiem że pokoje są dwuosobowe, nie chciałbym trafić na jakiegoś brudasa bo nie będzie przyjemnie w pokoju i zapewne ktoś wyleci ;)

ł do o
@Dj SMART

Ja będę wyjeżdżał jakoś teraz na dniach prawdopodobnie przez E&A, ale nie wiem gdzie mnie rzucą. :D Jak coś to też szukam kogoś normalnego do bytowania z dala od codziennego upadlania się używkami :D

Tommy
@ł do o

Hey wyjechałem?

Tommy
@ł do o

Witam też mam zamiar wyjechać na dniach może byśmy się jakoś spikneli?

Byłem to wiem
@Dj SMART

Leć do Dyna Logic. Mniej ludzi. Kasa Praktycznie ta sama, tylko że same nocki. Serio spoko. Kierownikiem jest Cygan ale to POLAK powiedz mu że go nie wygryziesz to da Ci spokój jak będzie się kręcił ????

Pralka40kilo
@Byłem to wiem

Jasne ! :-) wszyscy kochamy ciężary

@Byłem to wiem

Od miesiąca pracuje w Dyna, na magazynie w Woerden. Ogólnie pracę sobie chwale, mimo Black Friday i mnóstwa pracy, jakoś się nie spociłem jeszcze, niektóre towary ciężkie ale jak się ma sposób to bez problemu można się z tym poruszać. Ludzie ok, atmosfera w pracy również spoko. Jest kilku ewenemenrow z Polski i Rumunii, do których nic nie dociera i szczerze mówiąc, nie wiem po co trzymają takich ludzi. Zakwaterowanie również ok, mieszkam w domku w Hardinxveld-Giessendam. Do pracy trochę daleko co ponad 55 kilometrów w jedna stronę więc sporo czasu traci się na dojazd. Zarobki średnie, mimo pracy na noc, przy 40 godzinach na rękę 308 euro, do tego agencja wprowadza w błąd ludzi pisząc, że praca na magazynie że sprzętem RTV...tym czasem jest to zwykła sortowania kurierska firmy DynaLogic. A więc przerzucamy tu wszystko, od mebli, przez rowery, alkohol oraz sprzęt RTV i AGD. Jeśli chodzi o godziny pracy, mamy ciągle po 40-48, czas pokaże jak długo. Podsumowując wszystko. Gdyby nie opłaty jakie pobiera agencja, czyli wyssane z palca 95 euro za pokój dwójkę tygodniowo oraz opłaty za dojazd, byłoby całkiem spoko, Eena w DynaLogic jest jedyna agencja, która pobiera opłaty za dojazd do pracy ibttm samym zakazuje pracownikom używania samochodu do celów prywatnych, takich jak np. szybkie zakupy po pracy. Pogoda ostatnio jest fatalna, sklepy daleko od domu więc noerozumiem takiego podejścia do sprawy. To samo tyczy się lokalizacji, ludzie kochani, 95 euro tygodniowo za pokój dwuosobowy??! Wynajęcie domku w Holandii to koszt koło 700-800 euro w miejscowości w której mieszkam, biorąc pod uwagę ilość osób mieszkających tutaj czyli 8, łatwo policzyć ile agencja zarabia na samych lokacjach, można powiedzieć, że holendarne kwoty. Panie w biurze ok, pomocne i miłe, pieniądze na czas więc ogólnie ta agencje jaki pracę w Dyna mogę polecić, zobaczymy jak dalej. Pozdrawiam

PralkaMile92kilo
@Pralka40kilo

Te po 40kg to są lekkie jak piórko. Tam większość ma powyżej 70 kilo. Takie ściąga się samemu. Te powyżej 90 kilo, ktoś Ci zawsze pomoże. Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających do Dyna Logic w Vianen. Do świąt będzie dużo nadgodzin na holenderski podatek. A później po 5-6 nie zawsze 5 dni w tygodniu.

Kamil264324

Cześć ,szukam dziewczyny do pokoju do 30 lat.

lilka

szukam opinii na temat VENLO magazyn order picture kto jest aktualnie i co może powiedzieć? gdzie najczęściej zdarza się lokalizacja zamieszkania? tylko osoby które coś wiedzą :)

naiwny

a jak jest na cebulkach lilii jakby ktos napisal to bede wdzieczny jest na cebulkach lilii to bede wdzieczny

Anonimowy

Ludzie, którzy dostają informacje/ofertę, że będzie dużo pracy w XPO Venlo na święta. Nie słuchajcie tych bzdur. Siedzimy właśnie w domku, w pracy 1 dzień przez cały tydzień. Obiecanki, że będzie dużo pracy ponoć tutaj trwają od roku. Jeżeli ktoś nie chce zarobić to idealne miejsce. Pracując 1 dzień w tygodniu dokładam do interesu. Dodatkową informacją będzie to, że obiecują podwyżkę po 160h. Tutaj powiedziano, że tej podwyżki nie będzie, bo tak było wcześniej na treningu i po 160h będą zwiększać stawkę. Nie tak nie będzie. Tak, że jednym słowem przyjazd tutaj to dokładanie do interesu. Pani w biurze mówi ze 1-2 rvki ( rezerwy ) w tygodniu mogą się trafić, a ludzie siedzą 4 dni. Przelewu przyjdzie bagatela 35euro po odciągnięciu ubezpieczenia ? Ten wpis to nie wpis osoby niezadowolonej tylko przestroga dla innych jak wyglądają tutaj realia.

Osa1984

witam pracue ktos w Tilburgu jako orderpicker w chłodni jak tam wygląda z godzinami i ile dni sie prcuje

bass

jaki magazyn polecacie żeby można było zarobić i w miarę normalne normy do wyrobienia i ludzie ?

Anonimowy

Nie polecam nikomu tej agencji. Ludzie którzy idą z pytaniami i zażaleniami słyszą to co chcą slyszeć.. Pewien gość co mia rvki (rezerwy czyli wolne od pracy ) został zapewniony, że następne dwa tygodnie będzie miał bez dnia wolnego. Co się okazało.... w poniedziałek poszedł do pracy, a wtorek, środa wolne. Nie wiadomo co dalej ... Lecimy na wolnym żeby tylko ściągnięto nam za wspaniałe bungalo... Agencje w Polsce podają informacje, że tutaj po 160h zwiększą nam stawkę. Jestem tutaj i ... Stawki nam nie zwiększą.(usunięte przez administratora) Tutaj mamy pracować , ściągają ludzi , a sami nie wiedzą ilu będzie potrzebnych, a ściągną więcej ludzi. Przestroga dla innych. Nie piszę tego , bo jestem niezadowolony tylko dlatego, że tutaj jestem. Nie wybierajcie tej agencji , bo nie są rzetelni ... Mieszkasz, a nie masz za co się utrzymać. Opowiadają bajki, że będzie praca , a później dostajesz rezerwy (wolne które i tak nie zmienia się na prace). Nie będę pisał o warunkach jak wielu, bo nie ma to sensu. Agencja nie zapewnia odpowiednich dni pracy. Siedzę tutaj i to co piszę to nie bzdeta.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 794.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 145 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A