NOKIA
counter
3 429 637 5 1
ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat

Jak w Nokii z grafikiem jako student ? Łatwo się dogadać i czy nie ma problemu z mniejsza ilością etatu ?

Gość

Cześć wszystkim, Jak z pracą zdalną w Nokii? Czy w tym momencie pracujecie zdalnie? A jak to wyglądało przed pandemią? Chciałbym aplikować na Working Student - jak kształtują się zarobki na tym stanowisku?

TakiTam Nowy wpis
@Gość

Każdy WS dostaje 24zł/h i nie można tej kwoty negocjować

Offer controller Nowy wpis

Very nice company. Professional management and coworkers. The wages are just a tad above average, but the workload is granulated and distributed between many specialists so it's not wearing you off unlike some corporations. Very good company, nice goals and CEO. Now excuse me I have some offers to control.

Prywatny detektyw

Nie udało nam się zdobyć informacji na temat celu.

ppp Nowy wpis
@Prywatny detektyw

Dobra rada: Odczep się i zajmij się sobą.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia NOKIA? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Radek C

Szwajcaria 480 CHF dziennie, informatyk - 2 lata doświadczenia, wąska spec., projekt długoterminowy dla banku, po aktualnym kursie wychodzi ok. 35000 zł miesięcznie. Pozdrawiam wszystkich polaków którzy myślą o emigracji jak i tych który próbują im wmówić że to się nie opłaca ;) bo po prostu jeszcze pewnych rzeczy nie zrozumieliście... aaaa.... za wynajem kawalerki płacę ok 5000 zł. i tak się opłaca ;)

Tak16Nie2
anonymous
@Radek C

i tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@anonymous

własnie nie daawno kupilem w pl drugie mieszkanie na wynajem i te korpoludki = mlodzi naiwni z wrocka je wynajmuja zzarabiajac 10-15% tego co ja.... naiwnosci ludzka i sami z siebie robicie frajerow ze sie godzicie na niskie place

Tak3Nie1
M
@Radek C

Kolega emigrant znowu rozmawia sam ze sobą? Sadząc przy tym byki jak nastoletni wymoczek?:) Gdybyśmy chcieli pracować w Szwajcarii, to byśmy pojechali do Szwajcarii. Tutaj rozmawiamy o pracy w Nokii Wrocław, a nie wyższości Szwajcarii, Czech czy Niemiec nad Polską.

Tak14Nie2
@M

w przeciwieństwie do ciebie sam do siebie nie gadam

Tak6Nie3
@Radek C

zatrudnienie w polsce, delegacja do szwajcarii, diety + przelot co 2 tygodnie, nocleg + wyrównanie do pensji szwajcarskiej na pozimie 10k CHF miesiecznie.... narawde lubie szwajcarie :-)

maciej
@Radek C

Fajnie, ale nikogo to nie interesuje :) Byc moze jestes takim wielkim czlowiekiem sukcesu, ale najwidoczniej podstawowa umiejetnosc czytania ze zrozumieniem mocno kuleje. Dyskusja tutaj toczy sie na temat warunkow panujacych w Nokii i nikogo nie interesuje historia jakiegos atencjusza :)

wystawiony

Do tych którzy zostali wystawieni przez Nokię. Generalnie moja opinia jest taka. Jak firma nie szanuje was już na wstępie to napewno nie będzie szanować was później. Dla władz międzynarodowych oddziały w Polsce to zwykłe low cost center, a kierownictwo z WRO i KRA bardziej powinno się cieszyć że wogóle ktokolwiek chce dla nich pracować bo inne firmy dużo lepiej płacą, a ogłoszenia Nokii cały czas wiszą i z czegoś to wynika, albo dużej rotacji, albo tego że mało płacą i nie ma chętnych. Kierownictwo powinno zmienić proces rekrutacji bo 10 min. speed rec. to porażka na całej linii, kiedy zainteresowany ma niby mieć czas żeby zadać pytania? oni je zadawają na przemian i oczekują odpowiedzi w ciągu 1 sek. Rozmowa powinna trwać od 30 min. do 1 godz. max. i tyle. Odnoszę wrażenie że ta firma ma duże wymagania wobec kandydatów, a gruncie rzeczy chodzi o to żeby pracownik był po prostu tani jak wszędzie. Moja propozycji dla działu HR: - zainteresować bardziej na wstępie kandydata technologią, powiedzieć co robicie, czego można się nauczyć, dlaczego warto się związać z firmą na lata, o atmosferze w firmie... A nie prowadzić rekrutacji na zasadzie że od pierwszej sek. sypiecie pytaniami jak na przesłuchaniu, bo to ani grzeczne ani niezbyt ciekawe. Przecież i tak każdy kto przychodzi do takiej firmy musi się wdrożyć w systemy tej firmy. Kierownictwo ewidentnie wysłać na jakiś kurs z empatii o ile coś takiego istnieje. Nie olewać kandydatów bo w końcu nie będziecie mieli chętnych, bo firm są tysiące, a Nokia nie jest piękną panną na wydaniu. BTW mówienie o multisportach i opiece medycznej jest bez sensu - ludzi to akurat najmniej interesuje, jest w 90% firm i jest to nie jako już standard.

Tak15Nie2
deadcell
@wystawiony

Przykro mi to mówić, ale jesteś idiotą. Speed recruitment przeznaczony jest dla tych, którzy mają mało czasu, a chcieliby szybko sprawdzić, czy się nadają, a jeśli nie, to czego powinni się douczyć. Pozytywne przejście rozmowy skutkuje zaproszeniem na drugą rozmową, trwającą właśnie około godziny. Jak ktoś nie zna Nokii, a chce poznać, ma inne okazje: dni otwarte, liczne targi pracy, strona www itd.

Tak8Nie9
f
@deadcell

Dziękuje za to że mnie obraziłeś, natomiast to pokazuje jakie osoby pracują w Nokii. BTW. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, to że ty masz inna nie oznacza że ktoś inny jest idiotą. Pozdrawiam CIĘ geniuszu z wielkim ego.

Tak19Nie
@wystawiony

tam zabraknei ludzi...zaimportują droższych (to nie żart) z indii na zasadzie odelegowania :-)

@wystawiony

Nie dziw się że takie rozmowy rekrutacyjne jesli Pani Manager Pepa ma słaby zespół. Dowiedz się kto tam rekrutuje. Same juniorzy. Jakby Pani Pepa zatrudniala ludzi z doświadczeniem to i rozmowa byłaby na poziomie. A tak poziom jest niski .

Kama

A ja napiszę coś o rozmowie rekrutacyjnej na której bylam kilka miesięcy temu. Rozmowa z Panią Hr Manager ( taka wersja świnki Pepy ), która była dosc niemila i za każdym razem starała sie udowodnić że ma rację i ze to co mowie nie jest prawdą. Zaprzeczala za każdym razem jak tylko starałam się odpowiadać na jej pytania. Byla lekko wkurzona ze musi mi poświęcać czas skoro zamknela rekrutacje, ale Pani z Hr mnie juz umówiła, więc trzeba było odbebnic. Dowiedziałam się od jej poprzednich współpracowników kim jest i dziwi mnie że Nokia zatrudnia takie osoby. Nie wspomnę ze nie dała mi feedbacku. Żenada.. z tego co wiem zatrudnia do swojego zespołu same mlode osoby aby nie byly lepsze od niej....śmieszna Papa.

@Kama

Zgadzam się co do Pani Pepy. Nie fajna osoba która mialam wrażenie że czuje się JAK CEO. Taka niby managerka A tak słabo prowadziła rozmowę. Czepiała się rzeczy nieistotnuch i mialam wrażenie że cokolwiek bym nie powiedziała to i tak ona wie swoje. Boi się mądrych osób w zespole i takich co maja lepsze doświadczenie. Potwierdzam fakt że zespół ma malo doświadczony i szuka zazwyczaj juniorów. Nie polecam z nią rozmów.

TakNie

brak podwyzek ;) nie beirzcie nowych obowiazkow bo nie bedziecie mogli liczyc na podwyzke ;)

Mks

Czy rekruterzy z Nokii kontaktuja sie również z aplikantami bez wyksztalcenia kierunkowego/technicznego? Czy brane jest pod uwage wykształcenie ekonomiczne?

maksiu
@Mks

Wszystko zalezy od stanowiska na ktore rekrutujesz. Jezeli posiadasz umiejetnosci i doswiadczenie potrzebne na tym stanowisku to jak najbardziej masz szanse. Mam paru znajomych, ktorzy nie maja technicznych dyplomow i mimo to swietnie sobie tutaj radza :)

byly pracownik nokii

Praca w nokii ma swoje mocne i słabe strony i jednym będzie pasować, a innym nie. - Praca świetna dla początkujących i Working Studentow, bo zdecydowanie łatwiej się tu dostać bez dużego doświadczenia i zdobyć je tutaj. Wraz z elastycznymi godzinami pracy i możliwością wzięcia paru dni wolnych na sesje/egzaminy, które się odrobi po semestrze sprawia, ze to jest najlepsza znana mi firma dla Working Sutdents. - Płaca jest średnio niższa od płac na analogicznych stanowiskach w innych firmach, ALE wszystko zależy od tego co wytargujesz na wstępie. Z powodu wewnętrznej polityki firmy managerom po prostu się opłaca dawać nowym pracownikom wyższe pensje i później nie dać im za to podwyżki. - Podwyżki średnio są niższe niż w innych firmach, ALE to zależy od Twojego stanowiska, osobiście nie zdarzyło się mi mieć niższej podwyżki niż 10% rocznie (6 lat stażu). Osoby które trudno jest zastąpić (architekci, głowni technical leaderzy) mogą liczyć na wysokie podwyżki i pakiety akcji od czasu do czasu. Developerzy bez większej motywacji by samemu wpłynąć na kształt projektu nie powinni się spodziewać wysokich podwyżek. - Ogromnie dużo zależy od działu do którego aplikujesz. Działy maja duża niezależność i rządzą się własnymi prawami ustalanymi przez Line Managerów (LM) średniego stopnia. Na rozmowach zwróćcie uwagę jak zachowuje LM, będzie on pewnie LM najniższego stopnia, ale to z nim będziesz bezpośrednio negocjował później swoje własne warunki pracy. Działy w Cloud, U-Plane, UPHWAPI, L1, Specyfikacja są godne polecenia - sporo można się tam nauczyć i atmosfera jest profesjonalna i przyjacielska (skupiają się na jakości produktu i efektywności pracowników). Nie polecam RFSW, OAM, SRAN, C-Plane, LFS (mikromanagment, małostkowość LM, bałagan w projekcie i sposobie pracy). - Developerzy bez wysokich ambicji i umiejętności tez mogą się w nokii odnaleźć. Zwolnienia z powodu niskiej wydajności się tu praktycznie nie zdarzają. Nikt nie sprawia problemów jeśli się bierze sporo urlopów na chore dzieci, L4 na zdrowie, czy macierzyńskie na rok itd. Wystarczy wykonywać swoje podstawowe obowiązki i nic ponadto. Jednak nie spodziewajcie się wtedy żadnych podwyżek. - Słabe planowanie przez wysoki managment (fatalny zespól członków zarządu) sprawia, ze często jest okazja pracy w weekendy by nadgonić z projektem lub poprawić krytyczne błędy. Praca weekendowa jest nagradzana bardzo preferencyjna stawka godzinowa (200% normalnej stawki w soboty i niedziele wraz z dodatkowo płatnym dyżurem telefonicznym sprawiają, ze w weekend można zarobić tyle samo co przez resztę tygodnia). Jednym zdaniem - praca dobra dla wielu, ale nie dla wszystkich.

Tak24Nie
Olga
@byly pracownik nokii

Całą sztuką jest znalezienie zarówno dobrych stron danego pracodawcy, jak i tych właśnie nieco gorszych. Wtedy mamy wówczas pewności, iż jego obraz nie jest przesadnie wyidealizowany. Dlatego bardzo się cieszę, iż Ty potrafiłeś to zrobić. Poruszyłeś wiele kwestii, ale może zacznijmy od początku. Wspomniałeś o elastycznym czasie pracy. A czy w firmie NOKIA istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej czy niekoniecznie?

Tak1Nie7
Nick
@byly pracownik nokii

Bardzo dobra opinia, dzięki! Osobom zainteresowanym podwyżkami odradzam też ULPHY. Przynajmniej w ramach pracy testera czy integratora. Jak w moim przypadku przez ponad 2 lata nie dostałem absolutnie nic, nawet inflacyjnej. Nie wykonując przy tym tylko podstawowych obowiązków. Do czasu szukałem nawet wszelkich możliwych "improvementów" od narzędzi począwszy, a na całej organizacji pracy (mam spore doświadczenie z poza Nokii) skończywszy, ale już się poddałem. Z finansowaniem ISTQB też jest ogromny problem. O advanced można prawie zapomnieć. Siedzieć, robić co trzeba, w zamian święty spokój i tyle. Można zgasnąć jak świeczka. Dramat, chociaż przynajmniej stabilny.

Tak9Nie2
Paweł
@Nick

Rozumiem, że wynagrodzenie nie jest według Ciebie zbyt wysokie, a podwyżek nie ma. Czy benefity w postaci premii lub świadczeń socjalnych mogłyby podwyższyć podstawę pensji? Jeśli chodzi o rozwój zawodowy to pracodawca oferuje szkolenia dzięki którym możesz nauczyć się czegoś nowego i przydadzą Ci się one także w przyszłości?

TakNie12
Grześ
@Nick

A jakieś widełki zarobków ponieważ zastanawiam się czy nie aplikować na tester?

@Nick

A jak wygląda tu kwestia socjalu? Czy można liczyć na jakieś benefity typu bony na święta czy paczki dla dzieci?

@Czesław

bonów i paczek naswięta nie ma

@Czesław

Mogę powiedzieć jak to wygląda u mnie w dziale. Bonów na święta nie ma, na mikołaja dla dzieci jest z tego co pamiętam około 100 zł bon. Do tego dla dzieci w maju/czerwcu Familly day (impreza dla dzieci z rodzicami, dmuchańce zabawy jedzenie etc na wolnym powietrzu).

Qd2
@byly pracownik nokii

A jakie zarobki dla technical leader z 5 letnim doświadczeniem?

Paweł
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Cześć, na jakim poziomie stanowiska przyznają samochód służbowy? Jakie są warunki (do użytku prywatnego, czy członek rodziny może prowadzić samochód, jakiej klasy samochód)? Paweł

TakNie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie NOKIA?

est
@Pytanie

Working studentow na UZ - aczkolwiek mocno zależy, mam znajomych którzy z miejsca dostali UoP z 2x stawką choć rekrutowali się na Working studenta. Na ogłoszeniach dla mnie jest żenada, bo na stanowisko WS (np. widoczne na linkedin) wymagają czasami 1-2 lata doświadczenia, stąd raczej logiczne, że kierowane do studentow II stopnia

@est

Czyli nie wszyscy nowi pracownicy są zatrudnieni na umowie zleceniu. Czy grafik pracy jest ustawiony tak, że osoby jeszcze uczące się mogą połączyć te obowiązki z pracą?

Obserwator

Chciałbym odnieść się do sytuacji z epidemią koronawirusa. Okazuje się, że nie potrzebnie ludzie odbywają kwarantannę, przestrzegają zaleceń odnośnie higieny i profilaktyki, jak i tak prędzej czy później znajdzie się tak nieodpowiedzialna firma jak NOKIA, która w poważaniu będzie miała zdrowie i życie ludzi i nie podejmie kroków we własnym gronie, przez co ostatecznie i tak nas to wszystkich dopadnie (podjęte działania zostały wprowadzone po takim czasie, że nie miały już większego znaczenia, a do tego czasu zarażenia ze źródła w NOKII mogły już objąć swoim zasięgiem cały kraj) DZIĘKI NOKIA

dragon
@Obserwator

Co to za (usunięte przez administratora) głupot??? Firma z tego co wiem powiadomiła wszystkich o tym mniej godzine po tym jak sama sie dowiedziała. W firmie pojawiały sie komunikaty i detergenty już w lutym. Pracownicy od połowy lutego mieli jasne komunikaty, ze jak ktos wraca z zagranicy to ma siedziec w domu 14 dni, a to ze jakis dzan nie zastosował sie do tego i przyszedł do biura to nie jest wina firmy. a gosc z nokii w sumie to mogl sie zarazic o typa z santandera lub od innej osoby.

Tak5Nie
@dragon

(usunięte przez administratora)a z tego co ja wiem, to było wiadome, że ten człowiek był za granicą i zanim w ogóle potwierdzono u Niego chorobę, to chodził CODZIENNIE do pracy.. mimo ogólnej właśnie ogólnej wiedzy... a teraz ludzie się zastanawiają, czy nie poroznosili tego do domu ;)

@Obserwator

Więc wg. mnie firma nie zachowała odpowiednich środków ostrożności, zezwalając na takie zachowanie.

Dev

Firma ok ale management to jakieś dni, RFSW są najlepszym przykładem, niestety dużo od nich zależy więc firma jest niszczona od wewnątrz.

@Dev

Możesz podać jakieś konkretne przykłady z dziedziny zarządzania firmą NOKIA? Negatywnie postrzegasz ten aspekt, dlatego też chciałem dowiedzieć się, co konkretnie kryje się pod wyrażoną przez Ciebie opinią. Chciałbym, aby Twoja odpowiedź pomogła mi zrozumieć całą sprawę.

TakNie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy pracodawca NOKIA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

alterego

To co korpo jak małe firemki nic nie kosztuje a na pewno każdy usłyszy to OBIETNICA i NADZIEJA. Będziesz miał super sprzęt, super możliwości rozwoju, super warunki pracy itd. rzeczywistość często wygląda inaczej, każda firma jest nastawiona tylko i wyłącznie na zysk, zaspokajanie na zysk akcjonariuszy i tylko to się liczy. Im bardziej będą wam słodzić tym bardziej będą się dorabiać waszym kosztem.

Tak3Nie1
tomp
@alterego

Chyba nie jest to reguła. Osobiście nie narzekam na możliwości rozwoju czy sprzęt z jakim pracuje. Co jak co ale mała firma raczej nie może sobie pozwolić na rozwijanie najnowocześniejszych technologii telekomunikacyjnych. W małej fimie oczekiwali ode mnie że wszystko mam już umieć, w Nokii nie ma problemu z tym że czegoś nie ogarniam, wręcz przeciwnie jest czas i możliwości na pogłębianie wiedzy. Dostęp do ogromnej bazy szkoleń i fachowej literatur na światowym poziomie.

Tak2Nie5
Dariusz
@tomp

Pracując w firmie NOKIA, można w Twojej ocenie liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Ciekawi mnie, czy pracownik, który przychodzi do pracy z małą dawką wiedzy, może liczyć się z tym, że po przepracowaniu określonego czasu stanie się wartościowym pracownikiem? Oceń, proszę, tę kwestię na podstawie swoich doświadczeń.

Tak1Nie5
@tomp

w nokii zalezy jak trafisz, sa tez działu że masz ogarniać dany temat "na wczoraj" oczywiście z fochem dlaczego tego wczoraj nei wiedziałeś. wszytko zalezy gdzie trafisz.

@nokian

Potencjalny pracownik ma jakikolwiek wpływ na to, do jakiego ostatecznie działu trafi w firmie NOKIA? Jestem ciekaw, czy można w jakiś sposób dostać się do odpowiedniego działu.

TakNie2

Oczekiwania rosną, pensja stoi w miejscu. Przez dwa i pół roku żadnej podwyżki, pensja juniora i oczekiwanie pracy jak senior oraz w weekendy. Wieczne obiecanki i "ja bym chciał ale nie mogę" od managerów których było przez ten czas aż czterech. Sami managerowie oceniają pracowników na podstawie swojego widzimisię a nie faktycznych wyników, nie wiedzą nic o tym jak się pracuje w zespołach. Także nie dajcie się nabrać, zdobądźcie doświadczenie i uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Atmosfera w pracy w porządku ale kadra managerska i polityka firmy w sprawie wynagradzania pracowników do całkowitej wymiany.

Tak34Nie1
Jarek
@pracownik

Standard. Gdyby Tobie podnieśli to musieliby podnieść setkom innych osoób. To się nigdy nie stanie. Wniosek jest taki: to co wywalczysz na początku będziesz miał. Nie daj się nabrać na "po okresie próbnym jak się sprawdzisz to pogadamy".

Tak16Nie1
Karol
@Jarek

A jak ocenicie możliwości awansu na wyższe stanowisko? Rozumiem, że z tego, co napisaliście, ciężko jest liczyć na jakieś podwyżki, dlatego zastanawia mnie, czy pracodawca z upływem czasu daje możliwości przejścia na wyższe stanowisko. Znacie takie przypadki? Jeżeli tak, to proszę, abyście opisali jakie wymagania należy spełniać.

TakNie9
Emi
@pracownik

Praca od dwoch lat w Nokii, pierwszy rok 5% podwyzki, drugi rok 11%. wszystko zalezy chyba od oceny pracownika.

Łukasz
@Emi

Każdy z pracowników poddawany jest ocenie rocznej przez pracodawcę? Znasz może jakimi kryteriami posługuje się pracodawca w przypadku oceny danej osoby? Jest to ciekawa forma przyznawania podwyżek, dlatego mam nadzieję, że napiszesz coś więcej na ten temat.

ex-pracownik
@Emi

Moim zdaniem dużo zależy od LM. U pierwszego po 3 miesiącach podwyżka, mimo że nawet sie nie upominałem, potem LM się zmienił i kolejne 2 lata nic, mimo że obowiązków i odpowiedzialności przyrosło, a zawsze się wywiązywałem z nich przed terminem i jeszcze brałem dodatkowe, skoro mam czas. Potem, niestety, już tylko wieczne obietnice :)

Dariusz
@ex-pracownik

W Twoim przypadku również podlegałeś ocenie rocznej, o której wspomniano w tym wątku? Zaciekawiła mnie ta kwestia, dlatego może Ty przedstawiłbyś, jak te oceny wyglądały? Ciekawi mnie, czy rzeczywiście spełniały one funkcję i oceny były dokonywane sprawiedliwie.

@pracownik

hasło które padło na jednym z spotkań "tutaj motywujemy wyzwaniami i możliwościa rozwoju" czytaj: możesz sie tutaj dużo nauczyć a jak sie juz nauczysz i chcesz wiecej zarabiac poszukaj inengo pracodawcy :-)

AliB

Cześć, zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Data Operations & Visualization Working Student. Czy ma ktoś doświadczenie o co mogę być pytana? Są tu osoby może pracujące na tym stanowisku - jak wygląda wasza praca?

Marta
@AliB

Niestety, nie umiem udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, jednak mam nadzieję, że wkrótce ktoś na nie odpowie. Widzę, że stanowisko o którym piszesz wymaga posiadania statusu studenta. Czy będą to Twoje pierwsze doświadczenia zawodowe w branży? Jeżeli zdecydujesz się na odbycie rozmowy kwalifikacyjnej daj znać na forum jak ona przebiegała - na pewno będą to przydatne informacje dla potencjalnych pracowników firmy NOKIA.

Rfsw

"Wincej externali" !

Tak6Nie
Dorota
@Rfsw

W takiej postaci Twoja wypowiedź nie mówi nam absolutnie nic o pracodawcy, jakim jest NOKIA. Jeśli jesteś w posiadaniu aktualnej wiedzy na jego temat to bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni, jakbyś się nią podzielił, robiąc to oczywiście w sposób rzeczowy. Czy pracownicy, którzy trochę wyróżniają się na tle innych, dostają może jakieś dodatkowe gratyfikacje? To interesująca kwestia i dlatego mam nadzieję, iż zechcesz powiedzieć coś więcej o niej.

TakNie2
Wiesiu
@Dorota

"bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni" czyli kto? Portal? Bo nie pisząca Dorota.

Tak1Nie1
Łukasz
@Wiesiu

Myślę, że Dorota miała na myśli przyszłych pracowników, którzy odwiedzają ten wątek w celu zebrania informacji i podjęcia zatrudnienia. Może mógłbyś dodać kilka słów o wynagrodzeniu i premiach. Jesteś zadowolony z wynagrodzenia i przysługujących benefitów?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o NOKIA - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.