Nokia Networks

Opinie o Nokia Networks

julo

posiadaj teraz bardzo dużo nowych ofert pracy nie wiem czy widzieliscie, szkoda ze wszystkie takie bardziej scisle i nie ma nic dla kobieta, w sumie wszystko dla mezczyz, ale trzeba miec odpwowiednie doswiadczenie i wyksztalcenie ale jednka placa adekwana do pracy

Rysiek

jak duze jest biuro w Warszawie?

Merhut

Pracowałem przez 6 lat zarabiając dla nich kupę pieniędzy, na koniec potraktowali mnie jak śmiecia i nie chcieli się rozstać z godnością tylko robili problemy. drugi raz bym się nie zatrudnił.

Lilu

Pracowałam tu niemal 3 lata, na różnych stanowiskach administracyjnych. Wspomnienia mam miłe i żałuję ,że tak mało jest podobnych firm w Polsce. Atmosfera jest przyjacielska, brak typowego podziału na równych i równiejszych, lepszych czy gorszych. Jednym słowem polecam firmę Nokia Poland ;)

Jednak zdarzają się firmy 'rodzynki'

kuba

witam moglbys podac mi adres firmy planuje sie do nich zglosic dzieki

makwer

Pracowałem/łam na stanowisku Asystentka od 1.2007 do teraz Słowa kojarzące się z nokia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesionalna, dobra Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako przez caly okres pracy mialam tylko 1 szkolenie, mogloby byc tego wiecej Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 4000

Zostaw opinię o Nokia Networks - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nokia Networks