Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

AnoNim

Dostaliście premie PJS za maj????????????????

grześ z wsi

Konkretne roszady w tej firmie. Połowa magazynu już nie pracuje, druga połowa na wylocie. Kadry, IT, RP, RB przetrzebione konkretnie. Ale to wszystko nieważne, wkrótce będzie dobrze! Firma stanie na nogi! Wrócił albowiem Książę Ciemności...tfu...Grubości, Jego Otyłość Her Flig!!! Brawo Prezesie! Proszę załatwić mu 2 karnety Benefit i niech rzuci się w wir walki jak kiedyś! 30 godzin pracy na dobę! Zero kompromisów, zero odpoczynku. Znów będą radośnie piszczały molestowane konsultantki. Znów zbierze się grono zaufanych, i znów kierownicy regionalni, a szczególnie jedna kierowniczka zmieni poglądy i razem z Księciem będą budowali potęgę FIRMY! Brawo. SUkces już blisko, zwolnieni wracajcie!

juhc zmiwaw ejttrliaecn

Co sie do cholery dzieje w tym eurotelu? Kto tam teraz grube fakturki wystawia Panie Prezesie? Jakas oficjalna informacja co się dzieje w końcu do nas trafi? Bo jak na razie PUBLIC RELATIONS prężnie dba o dobry wizerunek centrali ale tylko na tym forum :) HEe,hEe ale jaja- Spółka notowana na GPW-dobre, naprawdę dobre.

buraczane oszczednosci

Sposob na oszczednosc, kierownika regionu zdegradowac na stanowisko kh. Pomysl doskonaly. Najlepszym jednak rozwiazaniem jest placenie za siedzenie w domu i nauke obslugi komputera. [usunięte przez moderatora] kpina.

APS Szczecin

Wszystkich za nic maja. Potrzebowalam pracy i podobala mi sie ale... Zero wsparcia, zero szkolenia, tylko przeklenstwa i docinki. Jak moge sprzedawac i realizowzc plany skoro posadzono mnie w punkcie i kompletnie niczego nie nauczono. Potem uslyszalam ze mam tylko siedziec zeby punk byl otwarty bo ze mnie i tak premii nie bedzie. Zle podejscie i traktowanie.

przedstawiciel

WYSLIJCIE WRESZCIE JAKIS AKTUALNY KOMUNIKAT O ZMIANACH. DZWONIE DO PSEUDO KOORDYNATORA Z ZAPYTANIEM A ON TWIERDZI ZE TO JE JEGO TEREN, PODAJE MI NUMER I EMAIL, DZWONIE I PISZE URLOP, DZOWNIE DALEJ, TO NIE JEGO TEREN. PYTAM GDZIE [usunięte przez moderatora], NIE PRACUJE. ZNOWU PYTAM. TO DO KOGO DZWONIC SKORO NIKOGO NIE MA I NIKT NIE ODBIERA. TA FIRMA DZIALA JESZCZE ???

biuro eurotel

Stać firme tylko na nieudolnego koordynatora z mixa hee, hee Kurdupla w przepoconej koszuli, któremu słoma z butów zawsze wyłaziła.... POWRÓT starego i odpowiedni [usunięte przez moderatora] do tego !!! [usunięte przez moderatora] " stara gwardia" czeka na ciebie, hehe mężowie wszystkich molestowanych konsultantek żeby ci [usunięte przez moderatora]- heheee

do dajde

No tak teraz rozumiem,prezesi ktedyty zaciągneli zeby sobie premie wypłacić i teraz nie stać ich na dyrektorów. Wszyscy odchodzą:)

dejda

Jak to gdzie? Wypłacona została- 4 czerwiec 2013. Szczegułowe dane są przecież dostępne na stronie eurotel w zakładce relacje inwestorskie. Proszę nie narzekać. DOTRZYMUJEMY OBIETNIC!!!!!!!!!!heheheeee

Ty Piwny restaurator.

Gdzie jest nasza premia?

WRESZCIE

anonim111 - 2013-06-10 13:18:30 Kiedyś pracowałam w Eurotelu, teraz pracuję u innego agenta. Kasa naprawdę niezła, po prostu chce się pracować. Dodatkowe konkursy, można zgarnąć niezłe pieniądze. Koordynatorzy też normalni a nie jak w Eurotelu wypisują tylko bzdurne maile i sprawdzają czy jest czysto:))))Odradzam!!!!!!!Jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora](specyficzni, ale sprawiedliwi)było jako tako a później to już było coraz gorzej.Tak jak w temacie, wreszcie wraca dobre do firmy. Ile można tolerować amatorszczyznę i oszukiwanie Pana Prezesa. Stara kadra z aps wiedziała wcześniej i czekała! Doczekaliśmy się!!!!!!!! Wieloletni kierownicy musieli jeździć na "dywanik", straszono degradacją. Wszystko w rozsypce, najlepsze aps pod "opieką" telefoniczną osoby kompletnie nieznającej się na rzeczy, grubiańskiej, odsylającej z powodów niewiedzy do kh ptc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcemy pracować i robić wyniki, ale [usunięte przez moderatora] kierownikowi mowi ze nalezy zwolnic konsultantow a konsultantom ze kierownik jest do [usunięte przez moderatora] Pamiętam jak [usunięte przez moderatora] chwalila się że [usunięte przez moderatora] "załatwiła" oj pamiętam. Pozdrawiam serdecznie. Cała Polska czeka na stare NOWE.

CO Z OBIECANĄ KASĄ DLA KIEROWNIKÓW?

Przypominam, że KH lub KR opiekujący się danym punktem jest bezpośrednim przełożonym dla Kierownika danego punktu, ( w przypadku braku kierownika dla p.o. Kierownika lub Konsultantów); Kierownik punktu jest bezpośrednim przełożonym dla Konsultantów zatrudnionych w danej placówce. Wszelkie sprawy „nie sprzedażowe” rozwiązujecie samodzielnie przy odpowiedniej komunikacji z pracownikami centrali pamiętając o tym, że każdą wiadomość wysyłacie DW opiekujący się wami KH lub KR. Ponadto o podejmowanych strategicznych decyzjach zawsze informujecie swojego przełożonego. Koordynator w myśl definicji to osoba, która pomaga Wam w uporządkowaniu działań w celu uzyskania jak najlepszego efektu sprzedażowego. Osoba, która wspiera Was merytorycznie w realizacji celów. Koordynator kontroluje, nadzoruje i egzekwuje sprzedaż. Odpowiada również za nadzór właścicielski (inwentaryzacje, rekrutacje, urlopy, grafiki itd)- jest „ramieniem pracodawcy w terenie”. Kierownik natomiast odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie punktu. Prawidłowe, czyli placówka realizuje cele wyznaczane przez pracodawcę oraz funkcjonuje wzorowo według standardów przyjętych w firmie. Mam nadzieję, iż podejmiecie wyzwanie i weźmiecie odpowiedzialność za to by punk który został Wam powierzony realizował cele.

???

do ciekawego - 2013-07-12 14:50:08 aby otrzymać dodatek trzeba być kierownikiem. Kierownikiem, który w 100% odpowiada za punkt, czyli za wyniki za to, że punkt zarabia na siebie, że funkcjonuje zgodnie ze standardami...A mozna byc kierownikiem ktory w 83 % odpowiada za punkt?

hehe

Tak, dostalam W FORMIE N O T Y

Aps

do ciekawego - 2013-07-12 14:50:08 aby otrzymać dodatek trzeba być kierownikiem. Kierownikiem, który w 100% odpowiada za punkt, czyli za wyniki za to, że punkt zarabia na siebie, że funkcjonuje zgodnie ze standardami...DOSTAL KTOS TO ???????????????????????????????????????????????????

wyborowa

no nie prEsadzaj. u nas koor ma fuulll wypasiiona PANDE.

sdferryhyu

Katastrofa, komputery to zalamka, internet powolny jak nie wiem co. Nic nie przebije jednak samochodow... NIC A NIC. WOZY DO PRZEWOZU GRUZU. Jaka firma takie auta. Zycze powodzenia.

na koszt prezesa

Logicznie rzecz biorac nie ma takiej koniecznosci. Jednak... na koszt tak krytykowanego prezesa zawsze mozna cos ugrac, wiec soon 2 rekrutacje. Wawa, skoro przycodzi ktos nowy to musi kogos polecic :). Oraz, slaskie; przy okazji na koszt firmy mozna zrobic sobie pr. Najlepiej kogos awansowac... Moze opinie sie poprawia na chwile. Wysylam cv, moze uda sie "pracowac" z domu.

EwaB

Czesc, jestem Ewa, chcialabym zostac koordynatorem, najlepiej w okolicach Wawy. Nie szukaja tam ludzi?

do ciekawego

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.