LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era

Poznań

Opinie o LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era

kogutek

widzę sporo negatywnych opinii o tej firmie. Nie zmieniło się nic do tej pory? bo był bym zainteresowany złożeniem tam swojego CV.

memory5

Pracowałem w Lobo na 'wysokim' stanowisku. Właściciel - no cóż - cham. Córka - no cóż - geny po tacie. Totalna porażka i 1 rok z życiorysu. Niestety typowa firma zarządzana jednoosobowo przez nieomylnego właściciela poprzez córką, która kończąc AE myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Z perspektywy czasu uważam że R.W. to cwaniak (vide umorzenia podatku ok. 1mln.) i to wyrachowany. Jako pracodawcę ODRADZAM. Szkoda życia na i nerwów.

ja

che che- opinię o szefie niestety potweirdzam- również miałam "przyjemność" "prowadzenia rozmowy" z tym "miłym i kulturalnym" panem, choć nie pracuję ani nie pracowałam dla tej firmy... cóż, niektórzy powinni się zastanowić, że w kontakcie ze wszyskimi ludźmi wypadałoby pokazać choć odrobinę ludzkiej twarzy, bycie chamem nie popłaca.

ja

che che- opinię o szefie niestety potweirdzam- również miałam "przyjemność" "prowadzenia rozmowy" z tym "miłym i kulturalnym" panem, choć nie pracuję ani nie pracowałam dla tej firmy... cóż, niektórzy powinni się zastanowić, że w kontakcie ze wszyskimi ludźmi wypadałoby pokazać choć odrobinę ludzkiej twarzy, bycie chamem niepopłaca.

Nie Polecam!!! [usunięte przez administratora]

zambler

To co pisze Archer to PRAWDA. Pracowałem w Lobo Media ponad rok w biurze firmy. Miałem "przyjemnośc" oglądać na własne oczy jak tam sie traktuje ludzi. A kontakt z wlaścicielem to trauma na resztę zycia. A o tym rozwoju, szkoleniach i cudownej atmosferze to pewnie napisała pani [usunięte przez administratora], szefowa ds rekrutacji, prywatnie rodzina własciciela.

marta

oj,widzę iż ktoś robi PR dla lobo... nie polecam-zdecydowanie!

archer

buahahahhaha - LOBO - to [usunięte przez admina] , wielokrotnie musiałem pracować w tej dziadowskiej firmie po 240 godzin w miesiącu i uwaga zapłacono mi za to 800zł z wielką łaską!!!

Firma dajaca ogromne mozliwosci rozwoju poprzez roznego typu szkolenia.Praca w komfortowych warunkach.Mozliwosc rozwoju i awansu.

Zostaw opinię o LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era