Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

anonymous1

Praca w tej firmie to istna kpina. Jestem ich pracownikiem od ubiegłego roku i to co przeżyłam w tej firmie nie mieści się w głowie, i zupełnie nie pokrywa z tym co usłyszałam na rozmowie kwalifikacyjnej. Najpierw mega ciśnienie na nowe aktywacje, jeśli już zaczniesz je robić to (usunięte przez administratora) dociążeń za ewentualne okoliczności które powstały w trakcie podpisania umowy. Dodatkowo niejasna polityka firmy za wszystko masz odpowiedzialność materialną, nawet jeśli koleżanka bądź kolega z twojego punktu podpisze umowę na złym kodzie promocji. Kase niby dostajesz na czas, ale co z tego skoro nie dostajesz żadnych ale żadnych należących Ci się prowizji. Odkąd jest nowy prezes wszystko zmierza raczej w złym kierunku, ku temu by jak najszybciej pożegnać się z tą firmą. Jestem rozczarowana pracą w tym miejscu, i skrupulatnie zacznę szukać czegoś nowego, bo nic dobrego w tej firmie mnie już nie spotka. Tyle mam do powiedzenia na temat tej firmy.

nani

To chyba nie byłeś na naszym spotkaniu w centrali we wrześniu jak to się śmierdziel uzewnętrzniał na temat przeszłości. Przepocony wizjoner, który uwstecznić nas chce. U nas na spotkaniu oprócz [usunięte przez moderatora], która wyjątkowo ( jak sobie zastrzegła) nie [usunięte przez moderatora] nas była. Jak zwykle nikt z nich nic do powiedzenia nie miał. A ty rób za 1500 zł bo samo myślenie o tym by premie dostać jest równe zwolnieniu. Kto w końcu [usunięte przez moderatora] zrobi szkolenie z zasad higieny.

?

Jestem po spotkaniu z dyrektorem do spraw sprzedaży i rozwoju. Jedyne co usłyszałem to wciskanie ciemnoty! Gówno mnie obchodzi jak wygląda Eurotel na tle innych. Zarabiam 1400 zł na rękę. Premie kolejny raz obcinane nie już brutto brutto . Tylko 3 razy bruto i wyciągnięte jeszcze 60% ,pewnie po to by na wóde dla centrali która do Maroko jedzie. Konkurs dla APS a jedzie pół centrali a ty za pier ni czaj za nich po 12 godzin dziennie. Na temat premi już nik nawet nie odpowie. Treppa nie odbiera a zdrojewka ci powie ze przełożona nie zezwoliła na powiedzenie co za co. Jakie ochłapy nam dacie za zrobienie planów w tym kw Dyrektor do spraw [usunięte przez moderatora] milczał na spotkaniu w tym temacie. A ja pamiętam jak [usunięte przez moderatora] obiecał nsm dodatkowe pieniądze za to że kierownik pilnuje wszystkiego w punkcie. Nie dostałem ani ja ani moi koledzy i koleżanki z APS z tych co byli wtedy u prezesa.

Dealer

A nie zauważyłeś, że firma zaczęła się sypać właśnie po odejściu [usunięte przez moderatora]? Przecież to on trzymał wszystko w kupie, od kiedy go nie ma, to nie ma prawie firmy. Z nikim nie można się skonsultować, nikt nic nie wie, Książę Ciemności jedyne co zrobił jak do tej pory to zmienił korporacyjną netykietę i walnął sobie logo w 3D nie przejmując się zupełnie tym, że jest 10 razy cięższe i jednocześnie burzy ustalony ład korporacyjny i wizualny. Czekamy jeszcze na rymowanki jak za dawnych czasów np. "kto sony ericssony sprzedaje ten bony sodexho dostaje". Ot, manager właśnie :-)

troskliwy

Pan Prezes co sie dzieje? Od tygodnia nikt telefonów nie odbiera. Ani w centrali ani dyrektorzy o koordynatorach nie wspomne bo u mnie nie ma go już od dawna. Towaru zamawiam i dostaję tylko połowę. Laptopów nie pozwalają zamawiać bo agent limitu nie ma w tmobilu. Czyżby w ruinę totalną już firma popadła?

Tom

Obys się nie zdziwił na systemach motywacyjnych u innych...

gt

Brawo :-)

?

Pracownicy są największym dobrem tej firmy. Wszystko wybaczą i zrozumieją.Praca w Eurotel czyni wolnym. Wynagrodzenia są zgodne z ustawą i minimalnie odbiegają od minimalnej krajowej. Na dzień dzisiejszy to najlepszy pracodawca. Jestem szczęśliwa, że mogę tu się rozwijać i poznawać kolejne stanowiska. Każdego dnia czerpię ze źródła mądrości najlepsze wzorce.

Łukasz

Proszę o informacje jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie. Przeczytałem trochę wpisów i poza jakimiś rozgrywkami mało jest informacji o stawkach jakie obowiązują i jakie są warunki pracy- poza tym że nie wypłacają premii -proszę o szczere odpowiedzi jak się pracuje i czy da się zarobić-może przyszły pracownik.

pozoranctwo

A KTÓRA TO(usunięte przez administratora)BIORĄC POD. UWAGE MEGA LIPNĄ REKRUTACJĘ. JRDEN DZIEŃ NA PRZESŁANIE CV. ŻARTY JAKIEŚ, WSZYSTO POD PUBLUCZKE.

?

Pani [usunięte przez moderatora] skoro już komunikacja nalezy do twoich obowiazków to gdzie są nasze premie i dlaczego ktoś wymyśla obcinanie nam kasy skoro spółka akcyjna ma tak dobre wyniki? Powrót dobrego [usunięte przez moderatora]

Premia

I co już macie odpowiedz. Marne grosze... ;((

premii brak

brakpremii - 2013-08-29 11:58:01 chyba nikt nie widział i podejrzewam, że raczej nikt nie zobaczy premii DATA.... o niej było głośno tylko po to żeby pisać umowy....widać 200 % planu to i tak za mało, żeby dostać premię....Ktoś z was dostał premię w sierpniu? Czy za laptopy dostał jakikolwiek APS kasę?

konsultant dealerski

APSy dealerskie dostały już dawno premię DATA. W punktach własnych Eurotela coś się dzieje złego. Stepowy nie chce płacić konsultantom. Dlatego [usunięte przez moderatora] odszedł, bo nie mógł się zgodzić na okłamywanie pracowników i ciągłe mamienie premiami za osiągnięcie planów. U Dealera jeśli konsultant wyrobi plany, to zawsze kasę dostanie. A u Was widzę, że jest inaczej.

brakpremii

PREMIA

Co z premiami? Czy ktoś z was dostał kase za DATA? Czy ktoś może podać jaki jest system premiowy na teraz?

srutututu

Wygląda na to, ze tak źle jak jest to jeszcze nie było? Jak wyniki sprzedażowe? Jak tu nakłamać w raporcie kwartalnym, żeby znowu wyglądało, ze jest ok? Co się stanie, kiedy inwestorzy dowiedzą się o sytuacji? W normalnej S.A. Rada Nadzorcza zmieniłaby Zarząd, ale nie w Eurotelu przecież, gdzie RN to fikcja :)

bialystok

Fakt. Niem koordynatorow, a ci co sa to sa nacchwile . Stepowy, CENTRUM GSM,firma prosta wygryzla cie, nie zatrudnia [usunięte przez moderatora] wiec ma wyniki . [usunięte przez moderatora]

to nic :)

KONSULTANCI WIELKA SZANSAAAAAAAA - 2013-08-23 15:44:45 FIRMA W ROZSYPCE, NA [usunięte przez moderatora] SZUKAJA LUDZI, CHCESZ BYC KOORDYNATOREM, MANAGEREM, DYREKTOREM, WYSYLAJ CV. TYLKO POWOLI BO W KADRACH TYLKO [usunięte przez moderatora] ZOSTALA. NIE MSSZ PRAWKA, NIE UMIESZ LICZYC, NIE WAZNE. ZA NAJNIZSZA KRAJOWA POSIEDZISZ W DOMU. DO BOJUUUUUUUUUw firmie nie ma koordynatorów, sami juz wiecie ze nikt do was nie przyjezdza... i nie przyjedzie .... nikogo nie ma, wolna amerykanka... nikt nie sprawdza obecnosci, godzin otwarcia, wyników.... NICZEGO. zyc nie umierac, podstawe placa podstawe mają. Roleta w doł, pora na fajka :)))))))) Konsultanci inni agenci płacą kase, wysyłać cv.

KONSULTANCI WIELKA SZANSAAAAAAAA

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.